• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jé po pár dnech nakouknu a Laduška už je doma,super ! :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: akorát sem chtěla psát kdy už vás holky pustí domu :slight_smile:
jinak u nás se nepoznávaj žádný písmenka,spíš loga nebo nápisy-tesco,albert :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Ladi super,že jste už doma a vpořádku.O velikosti plínek mi povídej,malá je měla až ke krku ty nejmenší.Přeju hodně zdraví a ať vám roste jako z vody. :wink:
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Ladi po tvém vyprávění si druháý ještě fakt rozmyslím :sweat_smile: ,jsi fakt statečná
15. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak dojit si po nastrihu na WC nic moc. Poprve na velkou se to neobeslo bez hodinoveho breku. A travila jsem v porodce cele dny ve sprse, i v tech horeckach. To jsem toho bolesti fakt dost nabrecela. Zadna hrdinka.
15. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi to je mi líto,snad tě to brzy přestane bolet.
15. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
diky, ted uz je to dobry :slight_smile:
15. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, musel to být fakt záhul :pensive: , ale máš to za sebou a Bětuška ti bude už dělat jen radost :wink:

Ještě k tomu nástřihu, na to, jak jsem šla poprvé na velkou, na to nikdy nezapomenu, přísahám, že bych šla radši znovu rodit :zipper_mouth: Omdlévala jsem na záchodě bolestí a strávila tam asi dvě hodiny, možná víc :confounded:

Ladi a ty první tři dny, než jsi rodila, to jsi měla nějak velké kontrakce, jako myslím dost bolestivé?
15. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
čau zdravím bělochy já opálená!!!!

Ladi jdu tě dočíst ty brdo!!! prejde to, sedni si do dubove kury! to mi pomohlo nejvic.
15. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tu fotky http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/DovolenaZakynthos19Mesic#
Ladě jsem gratulovala po SMS, já to dostala dnes, takže mimi jsme si neprivezli :slight_smile: ale to jsem cekala, páč nebyla ovu... :grinning:
15. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Bram :slight_smile: Fotky máte krásný, muselo tam být krásně, určitě jste si to super užili :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, no, napodobne, s tim zachodem, horsi nez porod. Ted radsi piju svestkovou stavu a kefir ve velkem...
Ty kontrakce se kreslily vysoke, ale me to slo spise do zad, nic hrozneho, ale vopruz to byl. Velke bolesti jsem mela az u porodu, tak 2 hodinky maximalne. Nastesti.

Ahoj Xeni, vitej doma! Mazu se gelem z dubovky, docela mi to pomaha.
Jdu mrknout na fotky.
15. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kraaaaasa..... chci tam letet jeste jednou :wink: jsem rada, ze se vam tam libilo
15. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, aspon ze uz to mas za sebou... co Kristy?

JInak bylo tam skvele a nejlepsi na tom bylo, ze jsme leky nevytahli z kufru, akze tentokráte jsme si to fakt užili... mala po obede spala 3 hodiny, takze chuvicka u more, u bazenu, ... na plazi samostatna, jen jsem lezela a ona si hrala na nekonecnem piskovisti a v bazenu plavala sama taky - bylo tam brouzdaliste, ktere mela po pas... no pohoda!!! Papala vsechno jejich jidlo, nejlip teda hranolky, ale i ovoce a zeleninu. :sunglasses:

Ladi na bababa beach ani Gerakas jsme nakonec nejeli, byli jsme v tech modrych jeskynich, v Zaky,v horských vesnicich - klasterech a na vyhlidce na ship vreck, v akvaparku. toho budu mit fotky jeste od kamaradu. Bylo to bájo. Utratili jsme dost penez, voce nez jsme chteli,a le rozhodli jsme si, ze si to uzijeme, tak taky že jo a mala nechtela odjet. porad delala papa moře, papa cáky cáky, papa bábovky, papá éro - z toho byla uchvacená, pít nechtla ale uši jí nezalehly.
15. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Lado super, že jste už doma a v pořádku. Já měla nástřih v pohodě, malej a ani moc nebolel, mazala jsem gelem a brzy dobrý. Velká se vyřešila sama, protože jsem den po porodu dostala šílenou chuť na mlíko, vypila celej litr a to mně prohnalo až k průjmu :grinning:

Bram - fotky super, moře závidím, my to letos nezvládáme
15. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ...
Ladi, si hrdinka, breceni bolo urcite sposobne hormonmi, ty si to vsetko zvladla. 5 dni cakat na porod, no klobuk dole ...
Xeni, super fotky. Joj, ti zavidime :grinning: :grinning: :grinning: Si ani neviem predstavit, ze by sa Sebik sam hral v piesku niekde pobliz... on cim je dalej odo mna, tym lepsie :wink: :wink: :wink:
15. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: LADUŠKA JE DOMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Laduško vitejte doma:slight_smile:) kdepak máme fotečky princezničky?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak dnes vecer mi prilita mamka,uz je v letadle,tak na ni muzete myslet,ona se boji letani a neumi anglicky a tak. ale uz to jednou zvladla ,kdyz se narodila Abinka:slight_smile:

jinak se tesime na fotecky male princezny od Ladi :dizzy_face:
16. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi - no si hrdinka, holka. Ja som sice porod mala super, ale tiez prvy raz na velku s tym nastrihom.... bolo to vlastne az v den odchodu z nemocnice. Ale si pamatam, ze som kvikala jak strelena, lebo to fakt bolelo. A si pamartam, ze nastrih sa mi dobre hojil, ale 1 ten steh mi tam akosi vrastol a zapalilo sa mi to. Tak to bolo tyzden, 2 a furt rovnako. Tak som sa nastvala a za velkeho kriku a bolesti som si ho priste vytlacila - rana jak prasa, ale zahojene za chvilu.

Bram - ty brdoooooo, dovolenka. No zda sa, ze ste si to vazne uzili. Az som si tak zaspominlaa na moju poslednu dovolenku - to bola svadobna cesta na Santorini. TAkze Grecko proste vedie. :wink:
16. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky
jj závodte, bylo to fajn, dnes jsem byla v práci, realita je krušná
16. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zavodte...zavidte :unamused: už ani neumim psat :angry:
16. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bram, nech si ty bělochy, ano :grinning: já jsem opálená i tady.to jsou ti pracující na zahradě :grinning:
Ladi, gratuluji k miminku - jsem to už asi psala
U mě kadění po nástřihu myslím dobrý, mě pomohlo, ikdyž asi jen psychologicky, když jsem si při velké držela stehy.

Tak samé podstatné zprávy jsem Vám řekla :grinning:
16. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak ten náš ťunťa má teď nejoblíbenější slovo děda...a táta říká zásadně, když není manža doma :grinning: Asi ho budu muset nahrát :wink:
17. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Iris malá taky moc nemluví,teda mluví,ale není jí rozumět. teď nám teda přibylo,říká děti,to jo,ty jo,táto ne a ti,to znamená kyti. :grinning:
17. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomík mluví tak, že mu taky není rozumět...ale rád říká kde je...tady je... :slight_smile:
17. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hodila jsem něco málo foteček...
Davídek jde po malé dost ostře :slight_smile:) Zatím je Honza doma, ale až půjde do práce, to bude záhul.
Včera, když jsem kojila, tak Davídek nechápavě pozoroval, pak přišel a prstíkem mě dvakrat píchnul do prsa :pensive:

Jinak jsme měli náročný den, kontrola v Krči, rodný list, pojišťovna, pediatr, DMko... Brr. Ale zvládli jsme.
17. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, malá je nádherná a Davča to taky zvládne :wink:
17. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
Xeni,hezký fotečky,moře závidím,ikdyž s naší madam by to bylo asi krušný,ono bude krušný i to na chalupě
LAdi,malá je fakt kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: on možná Davča trošku žárlí že :unamused:
Jinak u nás se mluví docela slušně,akorát něco jí moc vyslovovat nejde,třeba když chce říct neplakej tak říká nekakej :sweat_smile:
Jinak malá včera dostala od dědy klouzačku,tak mám docela hoňku jí furt hloídat aby tam nezemně nelezla,ona sice není moc vysoká,ale i tak co kydyby .
17. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, diky moc, tak ja zase bezim ...
17. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi Malá je fakt nádherná. :wink: Jste hezká rodinka. :wink:
17. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek