November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lenkazdenek
15. čer 2009
Jé po pár dnech nakouknu a Laduška už je doma,super ! x-) x-) 🙂 akorát sem chtěla psát kdy už vás holky pustí domu 🙂
jinak u nás se nepoznávaj žádný písmenka,spíš loga nebo nápisy-tesco,albert 😃 😃 😃
svoma
15. čer 2009
Ahojky,

Ladi super,že jste už doma a vpořádku.O velikosti plínek mi povídej,malá je měla až ke krku ty nejmenší.Přeju hodně zdraví a ať vám roste jako z vody. 😉
lenkazdenek
15. čer 2009
Teda Ladi po tvém vyprávění si druháý ještě fakt rozmyslím :-N ,jsi fakt statečná
lada82
15. čer 2009
Jinak dojit si po nastrihu na WC nic moc. Poprve na velkou se to neobeslo bez hodinoveho breku. A travila jsem v porodce cele dny ve sprse, i v tech horeckach. To jsem toho bolesti fakt dost nabrecela. Zadna hrdinka.
svoma
15. čer 2009
Ladi to je mi líto,snad tě to brzy přestane bolet.
lada82
15. čer 2009
diky, ted uz je to dobry 🙂
katarina82
15. čer 2009
Ladi, musel to být fakt záhul |-| , ale máš to za sebou a Bětuška ti bude už dělat jen radost 😉

Ještě k tomu nástřihu, na to, jak jsem šla poprvé na velkou, na to nikdy nezapomenu, přísahám, že bych šla radši znovu rodit :-x Omdlévala jsem na záchodě bolestí a strávila tam asi dvě hodiny, možná víc :-S

Ladi a ty první tři dny, než jsi rodila, to jsi měla nějak velké kontrakce, jako myslím dost bolestivé?
bramburka
15. čer 2009
čau zdravím bělochy já opálená!!!!

Ladi jdu tě dočíst ty brdo!!! prejde to, sedni si do dubove kury! to mi pomohlo nejvic.
bramburka
15. čer 2009
Tu fotky http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/DovolenaZ...
Ladě jsem gratulovala po SMS, já to dostala dnes, takže mimi jsme si neprivezli 🙂 ale to jsem cekala, páč nebyla ovu... 😃
katarina82
15. čer 2009
Ahoj Bram 🙂 Fotky máte krásný, muselo tam být krásně, určitě jste si to super užili x-)
lada82
15. čer 2009
Kat, no, napodobne, s tim zachodem, horsi nez porod. Ted radsi piju svestkovou stavu a kefir ve velkem...
Ty kontrakce se kreslily vysoke, ale me to slo spise do zad, nic hrozneho, ale vopruz to byl. Velke bolesti jsem mela az u porodu, tak 2 hodinky maximalne. Nastesti.

Ahoj Xeni, vitej doma! Mazu se gelem z dubovky, docela mi to pomaha.
Jdu mrknout na fotky.
lada82
15. čer 2009
kraaaaasa..... chci tam letet jeste jednou 😉 jsem rada, ze se vam tam libilo
bramburka
15. čer 2009
Ladi, aspon ze uz to mas za sebou... co Kristy?

JInak bylo tam skvele a nejlepsi na tom bylo, ze jsme leky nevytahli z kufru, akze tentokráte jsme si to fakt užili... mala po obede spala 3 hodiny, takze chuvicka u more, u bazenu, ... na plazi samostatna, jen jsem lezela a ona si hrala na nekonecnem piskovisti a v bazenu plavala sama taky - bylo tam brouzdaliste, ktere mela po pas... no pohoda!!! Papala vsechno jejich jidlo, nejlip teda hranolky, ale i ovoce a zeleninu. 😎

Ladi na bababa beach ani Gerakas jsme nakonec nejeli, byli jsme v tech modrych jeskynich, v Zaky,v horských vesnicich - klasterech a na vyhlidce na ship vreck, v akvaparku. toho budu mit fotky jeste od kamaradu. Bylo to bájo. Utratili jsme dost penez, voce nez jsme chteli,a le rozhodli jsme si, ze si to uzijeme, tak taky že jo a mala nechtela odjet. porad delala papa moře, papa cáky cáky, papa bábovky, papá éro - z toho byla uchvacená, pít nechtla ale uši jí nezalehly.
mem
15. čer 2009
ahoj holky,
Lado super, že jste už doma a v pořádku. Já měla nástřih v pohodě, malej a ani moc nebolel, mazala jsem gelem a brzy dobrý. Velká se vyřešila sama, protože jsem den po porodu dostala šílenou chuť na mlíko, vypila celej litr a to mně prohnalo až k průjmu 😃

Bram - fotky super, moře závidím, my to letos nezvládáme
denisia
15. čer 2009
Ahoj holky ...
Ladi, si hrdinka, breceni bolo urcite sposobne hormonmi, ty si to vsetko zvladla. 5 dni cakat na porod, no klobuk dole ...
Xeni, super fotky. Joj, ti zavidime 😃 😃 😃 Si ani neviem predstavit, ze by sa Sebik sam hral v piesku niekde pobliz... on cim je dalej odo mna, tym lepsie 😉 😉 😉
obla
15. čer 2009
x-) LADUŠKA JE DOMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ x-)
micinka22
16. čer 2009
Ahoj 🙂
Laduško vitejte doma🙂) kdepak máme fotečky princezničky?? x-) x-) x-) x-) x-)
kristynaw
16. čer 2009
ahoj holky,tak dnes vecer mi prilita mamka,uz je v letadle,tak na ni muzete myslet,ona se boji letani a neumi anglicky a tak. ale uz to jednou zvladla ,kdyz se narodila Abinka🙂

jinak se tesime na fotecky male princezny od Ladi x-)
lenciatko
16. čer 2009
Ladi - no si hrdinka, holka. Ja som sice porod mala super, ale tiez prvy raz na velku s tym nastrihom.... bolo to vlastne az v den odchodu z nemocnice. Ale si pamatam, ze som kvikala jak strelena, lebo to fakt bolelo. A si pamartam, ze nastrih sa mi dobre hojil, ale 1 ten steh mi tam akosi vrastol a zapalilo sa mi to. Tak to bolo tyzden, 2 a furt rovnako. Tak som sa nastvala a za velkeho kriku a bolesti som si ho priste vytlacila - rana jak prasa, ale zahojene za chvilu.

Bram - ty brdoooooo, dovolenka. No zda sa, ze ste si to vazne uzili. Az som si tak zaspominlaa na moju poslednu dovolenku - to bola svadobna cesta na Santorini. TAkze Grecko proste vedie. 😉
bramburka
16. čer 2009
čau holky
jj závodte, bylo to fajn, dnes jsem byla v práci, realita je krušná
bramburka
16. čer 2009
zavodte...zavidte :-| už ani neumim psat ]-(
dominaautor
16. čer 2009
Bram, nech si ty bělochy, ano 😃 já jsem opálená i tady.to jsou ti pracující na zahradě 😃
Ladi, gratuluji k miminku - jsem to už asi psala
U mě kadění po nástřihu myslím dobrý, mě pomohlo, ikdyž asi jen psychologicky, když jsem si při velké držela stehy.

Tak samé podstatné zprávy jsem Vám řekla 😃
iris
17. čer 2009
Ahoj holky, tak ten náš ťunťa má teď nejoblíbenější slovo děda...a táta říká zásadně, když není manža doma 😃 Asi ho budu muset nahrát 😉
svoma
17. čer 2009
Ahojky,

Iris malá taky moc nemluví,teda mluví,ale není jí rozumět. teď nám teda přibylo,říká děti,to jo,ty jo,táto ne a ti,to znamená kyti. 😃
iris
17. čer 2009
Tomík mluví tak, že mu taky není rozumět...ale rád říká kde je...tady je... 🙂
lada82
17. čer 2009
Ahoj holky, hodila jsem něco málo foteček...
Davídek jde po malé dost ostře 🙂) Zatím je Honza doma, ale až půjde do práce, to bude záhul.
Včera, když jsem kojila, tak Davídek nechápavě pozoroval, pak přišel a prstíkem mě dvakrat píchnul do prsa |-|

Jinak jsme měli náročný den, kontrola v Krči, rodný list, pojišťovna, pediatr, DMko... Brr. Ale zvládli jsme.
iris
17. čer 2009
Ladi, malá je nádherná a Davča to taky zvládne 😉
lenkazdenek
17. čer 2009
ahoj holky
Xeni,hezký fotečky,moře závidím,ikdyž s naší madam by to bylo asi krušný,ono bude krušný i to na chalupě
LAdi,malá je fakt kouzelná x-) x-) x-) on možná Davča trošku žárlí že :-|
Jinak u nás se mluví docela slušně,akorát něco jí moc vyslovovat nejde,třeba když chce říct neplakej tak říká nekakej :-N
Jinak malá včera dostala od dědy klouzačku,tak mám docela hoňku jí furt hloídat aby tam nezemně nelezla,ona sice není moc vysoká,ale i tak co kydyby .
lada82
17. čer 2009
holky, diky moc, tak ja zase bezim ...
svoma
17. čer 2009
Ladi Malá je fakt nádherná. 😉 Jste hezká rodinka. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli