• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Dobré ráno :slight_smile:

Ladi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co k tomu víc dodat... :slight_smile:

Já jsem včera konečně zašla do lékárny a koupila si Gravital, tak teď ho ještě pravidelně brát, ať připravím mimču dobrou půdu a je to :slight_smile:

LeniZ, Denča na klouzačce jezdí už sama. Já se taky furt bála, aby nespadla, chytala jsem jí a tak a táta mi říká, jestli má spadnout, tak stejně spadne, tak jsem ji nechala a nespadla ani jednou :sunglasses: Už jezdí jako profík :grinning:
17. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško :dizzy_face:
Kráááásnéééé :dizzy_face: Jsem unešená, nabuzená, .. a dojatá :dizzy_face:
17. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš krasna holčička..a ty v porodce vypadaš užasně..na to žes rodila dlouhy dny!!! moc krasna rodinka .-))
17. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma, pořád nemůžeš prodat kočárek? My máme ten stejný, pořád jsem ho chtěla nechat pro druhé dítě, ale vzhledem k tomu, že nevím, kdy bude, tak si říkám, jestli ho taky nedat pryč. :unamused:
17. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris nemůžu,ale ani se nedivím,co jsem četla na netu,spousta maminek koupilo údajně kočárky v perfektním stavu a oni spíš vypadaly,že se brzo rozpadnou.Jako já osobně bych si taky kočárek přes net nekoupila,jedině novej,použitej ne.
17. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma,a co to zkusit přes nějaký kamenný bazárek?
17. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris nevím no,zase tak nutně ho prodat nepotřebuju,ještě počkám. :wink:
17. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laďuš, krásné fotečky, moc Vám to všem sluší a princezna je nááááádhernáááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jj, taky jsem koukala, že v porodce vypadáš super. Kdybyste viděli mě :sweat_smile: Blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste kecky :slight_smile: Ale dekuju.
Tesim se, jak se nam tu ted tehotenstvi a miminka zacnou rozmahat! Drzim vsem snazilkam palce.
Ja jsem zase kojna, to je sranda, ale hlavne, ze to jde.
17. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi nejsme kecky, to je pravda, já byla po porodu v pohodě, ale z toho nevyspání a všeho jsem vypadala jak po nějaké mega opici :zipper_mouth: :sweat_smile: Vlasy mastné, kruhy pod očima, zelená barva ksichtu, nenamalovaná... No fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,opravdu ti to tam sluší,já zas po porodu byla sice ok,ale vypadala jsem pořád na 9 měsíc :grinning:
17. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Vika keca vcelku slusne, akurat to vyslovovanie tiez obcas je take...take jej. :grinning: Presne ko hovori Lenka.

Laduska - no chvalim aj ja, kraaaaasa.
17. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..Včera jsme napustili klukům bazén a našeho Tomíka jsem z něj nemohli dostat...no a když jsme vylili vodu a uklidili bazén...tak utekl k velkému :grinning: Jenže tam je ještě studená voda, cca 15°C :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ladi...vypadáš fakt dobře :wink:
18. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, Denča taky miluje vodu :slight_smile:

Jinak je od včera strašně, ale fakt strašně protivná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, a co ji rozladilo?

Tomík je kachna :wink:
18. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, já nevím, ale hrozný, ona asi sama neví proč se furt vzteká, nemůžu jí nic dát, nic vzít, na nic zeptat, nic oblíct, nebo se prostě začne vztekat uprostřed hraní... Možná zuby :confounded:
18. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt - to poznam. Aj Vikina proste nikeedy len tak pre nic za nic "nema den". Alebo dni. To fakt nic ju nebavi, nic nechce zjest, vsetko ju otravuje.....
18. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to asi vsechny deti, Davidek je obcas k nesneseni :slight_smile:
Vlezla jsem na vahu - parada, 57 kg! Takze jen o 2 kg vic nez pred otehotnenim.
18. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je super, to zhubneš, ale asi mnohem víc, než jen dvě kila, si myslím teda, kojení, málo spánku, dvě děti...
Jak to vůbec jde? Už jste se nějak zžili? A co Davídek, žárlí moc? A jak to zvládáš ty?
18. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi neštví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ses kocka i po porodu no..muzu jen zavidet...snad uz moc nevykois at stebe neco zbyde!! .-) a co mala spinka pekne a budi jen na jidlo??

uf ja dostala od zitra ukol zalivat sousedum kytky a zeleninu...snad jim to nechcipne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pak budemetyden mi pryc tak je zaukoluju zase ja se zviratama kytkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sousedka chce na nedeli dort k narozeni chlapecka ,tak budu po dlouhe době péct..snad se povede ...
Lilca bude pres vikend u tchanovcu..ale mam toho tolik že si asi ani nesednu a v sobotu je celej den spusedská párty :slight_smile:))
18. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pecu pernik :slight_smile: a vyrabim sliz na prani
holky, jde to, malicka jen spi a papa, sem tam ma pozorovaci desetiminutovky, a place jen u prebalovani... uz jsme i koupali, byli venku v kocarku... dnes mela poprve parkrat latkovku, objevila jsem 2 uplne malicke Imse, tak ty, a zkusim novosklad

David nezarli, ale je nadstandardne zlobivej, protoze u tchyne pekne zvlcil, takze nocnik nic, spanek je silenej boj, ma zase dudlik atd. , trosku me to stve, tolik usili nas to stalo... :angry: snad to nejak budu zvladat
18. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak se všechny máte?a co děťuličky nezloběj?my se máme celkem fajn :slight_smile: ,Neluška je pěkná vzteklinka asi to má po mamince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak jsme zdraví a nic nás netrápí :slight_smile:

Moc gratuluju Lad ke krásný holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nějaký fotečky aby jste viděli jak jsme už veliký :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ty pečeš, jo? Tě obdivuju :wink: A k tomu slizu, prý to prd vypere a šedne po tom prádlo, tak uvidíš.
A malá je teda hodňoučká :dizzy_face: To je paráda :slight_smile:

Mich, čááu, to je dost, že se taky ukážeš, přijď častěji. Malá je krásná, ty kukadla :dizzy_face:
18. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno, m+ to vstávání jednou zabije :zipper_mouth: Proč nemůže spát jako dřív do osmi :pensive:
19. čer 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau,
my jsme se včera celej den cachtali ve Zlutych laznich, al eteda nasr.. mě vstup - 180 kč pro dopěleho, nastesti dítě do 100 cm zadarmo, ale nad 100 cm taky 180 kč, takže síla, plus utrata tam, jsem chudá!

Ladi, jsi dobrá, moc tě obdivuju!!!
19. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky..
Ondrášek vstává každý den po 9té, včera ve 3/4tě na deset...
Teď také ještě hnípe.. :slight_smile:

Ladušku obdivuji ..

M byli včera v Otvicích celý den.. tak se vyřádil. Dneska je ošklivo, budeme uklízet .. odpo pojedeme nakoupit, večer táhnu do víru velkoměsta, zítra dopoledne svatba a odpoledne oslava synovcovo narozenin.. :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, takže nabitej program, co :slight_smile: A to Oňuchovo spaní teda závidím :pensive: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča si poslední dobou oblíbila dobu na vstávání okolo půl šesté, plus mínus :confounded:
19. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek