• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Davidek taky vstava okolo 6.h. Hruza.

Kat: zkusila jsem vyprat prvni varku, i latkovky, v tom slizu, a dobry. Delala jsem ho z Omino Bianco, treba je o malicko lepsi. Ale zazrak to nebude, s tim pocitam.
19. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mich, malá je krásná.Myslím, že máte stejnou mikinu jak my.Tu žlutou, jestli je to Benetton.

Verčulák se vzbouzí kolem 8, a třeba ještě do hodiny se převaluje v postýlce a povídá

ladi, fakt ti to moc slušelo, tak jsem si toho všimla.Takový klid z tebe vyzařoval a spokojenost
19. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsem včera Toma šoupla do velkého bazénu, voda teda studená...ale náš mladej nechtěl vylézt :confused: Jak jsem ho vyndala, řval.Dneska ho vezeme k tchánovcům, bude tam do neděle a my vyrážíme za kulturou...na Křivoklátě je soutěž mysliveckých trubačů a už dnes je večer koncert...taky si budeme užívat jeden druhého.
Hm, jak se to u nás nějak vytříbilo, tak zas přibírám, musím se víc hlídat.
Jinak Tom večer usíná až kolem 21.h a ráno spí cca do 8 :wink:
19. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :slight_smile: No.. do neděle.. pak se budeme dloubat v nose :sweat_smile:
No to spaní je fajn, to je pravda..
19. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, mě to právě říkala Terezkaq, že to zkoušela, tak u těch plínek to je fuk, ale asi bílé trička bych v tom neprala. Jak se to vyrábí? A jak to jde u novoška s těma látkovkama?
19. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, dekujeme :slight_smile:

Kat: ted jsem objednala jeste dalsi malinkate plinecky, protoze ty vicevelikostni ji jsou obrovske a nosi je Davidek... novosklad je na ni zatim taky obri ... takze mame IV frote plinecky s nasitou vkladackou a pres ne ty nejmensi fleecacky... hovinka opravdu chyti separacka a to zlute, co prosakne, slo krasne vyprat, uschnou v podstate hned - v noci jsem vesela, rano byly suche

ten sliz: nastrouhas mydlo, pridas sodu a teplou vodu - v urcitem pomeru, rozmixujes - rozmichas, do cca 10H se z toho stal pudink :slight_smile:)
19. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
na margo spania - nasa Vikina zvykla spavat tych 20 min cez obed, niekedy sa zadarila aj hodinka. Ale co je s nou v poslednej dobe, to nechapem. Poslednych par dni ona uz cez den VOBEC nespava. TAkze ako sa zobudi o tej ja neviem 7 , tak funguje plna energie az do tej 8-9 vecer, ked ide spat. JA uz fakt si nestiham ani prdnut pri nej. :grinning: To je vazne dieta plne enegrie a nezastavi sa cely den.
19. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, separačky dáváš ty papírové nebo co to je za materiál nebo fleecové? A ty IV froté plínečky máš nové? Jestli jo, tak mi hoď odkaz prosím. S látkovkama jsi teda spokojená i na tak prťavé mimnko, jo? A ještě ke slizu, kolik se toho tam dává, tak jak tekutého prášku? Vychází to jako levně, jo? Jsem tě zavalila otázkama :sweat_smile: :pensive:
19. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO nic, dieta mi zase ani dnes nespi, idem sa aj s nou nejako skusit zbalit, lebo dnes vecer zase asi po mesiaci ideme k nasim. Tak sa tesim ako blska! :wink:
19. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my včera strávily príma den v zoo,malá si to tam fakt užívala :dizzy_face: byly sme se Zdendou a její sousedkou,holky teda jen pár minut sem v dětském koutku hlídala 3 prcky a měla jsem toho plné brejle :sweat_smile: jako nedovedu si předststavit mít trojčata :confounded:
Ladi,teda ty seš šikulka,nejen že látkuješ,ale ještě pečeš a k tomu Davča a Bětuška-seš fakt dobrá
U nás spaní poslední dobou pohodička-malá chodí spát střídavě se mnou nebo s manžou okoloo 8-9 a ráno budíček okolo 7-8 :dizzy_face: po obědě spí tak hodinku,doma i hodinku a půl,takže si fakt nemůžu stěžovat.
19. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veruš by taky spala, kdyby obědvala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Selhala jsem .. :cry: :cry: :cry:

Má poslední dobou strašně blbej zlozvyk, všechno po všech hází, naschvál.. a i když mu to vysvětlím, zvýším hlas, dám přes ruku, na prdel.. udělá to znova a bere to jako hru ! :astonished: :angry: Teď po mě hodil svůj hrníček od pití, co právě dopil.. a trefil se mi přímo do obličeje.. začala jsem bolestí brečet.. nezmohla jsem se na nic.. tak odešel.. a když jsem se akorát zvedala s tím hrníčkem.. hodil po mně ještě nějakého plastového vojáka.. tak jsem mu dala přes ruku.. odtáhla ho do pokoje a zavřela.. začala jsem uklízet a on přišel, vzal, pet lahev a mrsknul jí opět po mně.. a opět do obličeje. Dostala jsem záchvat a sežezala ho přes ruce a prdel.. a odtáhla do pokoje.

:pensive:

Vyřval se tam (asi 5s) přišel.. a sedl se na gauč, jakoby nic.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jako bude hur, zatim mala jen spi a ji, takze chvile nebezpeci jsou jen pri kojeni, kdy Davida neuhlidam... za par mesicu nastane rodeo...

Kat: odkaz najdu, hodim... separacky mam Anicky z lekarny, papirove...
az budu mit vice tech frote plinecek, tak to bude pohoda, ted mi nestaci a ctvercovky jsou obri, takze stridame s jednorazovkami

s tim slizem zacinam, ted prvne, ale kamoska je s tim moc spokojena... podle jejiho navodu staci jedno mydlo na 10 litru, tj.30 pracek... stalo to asi do 40 Kc i s tou sodou
jeji navod: nastrouhat kostku mydla a rozmixovat se 3l teple vody, pridat 6cl sody na prani a 2 litry vody - opet rozmichat nebo rozmixovat (ja michala vareckou a stacilo), celkem doplnim vodou do 10 litru, melo by do 2 dnu zhoustnout - mne to zhoustlo za par hodin na pudink, v lahvich od avivazi, dala jsem do pracky neco pres ctvrt litru...
ale jsem slizak amater :grinning:
19. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak Seb spi uz takmer 2 hodiny, nechapem, co sa stalo, ale super, lebo som v pohode stihla navarit a trosku pracovat. Na obed mal melon, a potom este dve hodiny cural jak drak :grinning: :grinning: :grinning:
Ladi, ty si fakt superzena. Nemam slov. A hej, separacky su super vec, furt myslim na to, ako to tie nase maminy bojovali s hovienkami na normalnej plienke :confounded: :confounded: :confounded: . A Beynka ako, pekne pribera? Je fakt krasna. Kamoske sa narodilo dievcatko 12.6. - bola som dnes kupovat nejaky darcek, ze jej poslem, kupila som bodycko - no ale neviem, bolo dost drahe, ze vraj lepsia kvalita .. a pridem domov, kukam na tie patentky, neviem, ci vydrzia dvakrat rozopnut a zapnut ... samozrejme made in china .... tak ani neviem, ci mam poslat, este pokukam. ale vyzera krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mě objímá a říká "mami, posem".. "ráááda" a dává mi pusy, hladí mě ..

Já fakt nevim, ...
19. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, nesmutni, mne jednou David hodil do obliceje misku roznaftanejch jahod, a jak mi to kapalo z tvari na zem, tak jsem taky chytla nerv :confounded: a dostal tenkrat hodne pres plinu, brrr...

nas drak nespal, ale Honza je doma, tak pohoda - vcera prijel z vyjezdniho zasedani az ve 23H... hruza

zdeni, doufam, ze pribira, uvidime v utery na prevazeni - ale basti dobre

tak papa, jdu nakladat Davidkovi drivka do vagonku
19. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, určitě jsi neselhala. Děti toto bohužel dělaj a je někdy dost těžký to ustát.
Já někdy malou držím a když se kvůli něčemu vytočí, tak po mě hrábne až mi kolikrát brejle spadly :zipper_mouth: Dvakrát to dokonce udělala před doktorkou protože byla vytočená a já si pak připadala jako blbec, kterej má totálně nevychovaný dítě,co mlátí mámu :zipper_mouth: :pensive:
Já se jí už ale snažím nedávám přes ruce,protože mi přijde, že si pak myslí,že se to může a napodobuje to. Velice na ni zvýším a zpřísním hlas.
19. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ,mě to malá dělá taky,jako mlátí teda spíš z legrace že mě poplácá po nohách nebo tak , tak já občas začnu jako plakat a říkat jí ,že mě to bolí a ona mě hned začn objímat a plakat abych se nezlobila a říká nekakej(neplakej) ale zas co jí nechutná tak plive na zem,dneska jsem 10x luxovala protože jí nechutnaly třešně v bublanině :angry: :angry: a to ai nemluvím o tom když my zdrhá,jako taky občas dostává na zaydek,nebo přes ručku o zvyšování hlasu ani nemluvíma a ,navíc ona občas když na ní zařvu ,na mě dělá tytyty jako že se to nedělá,to je pak konečná-neumím se na ní dlouho hněvat :pensive:
19. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuju za podporu.. ujel mi nerv a dostal prostě na kokos ... :pensive: Ještě teď mě to mrzí :pensive:
Ach jo... od té chvíle je zase jak milius.. ráno k nám přišel do postele a "čáááááu... já pinkal" "du mazlí" .. :dizzy_face:
Šmejdík jeden :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eli, já jsem to taky kolikrát už nedala.Měly jsme s Veru ondobí, kdy ona furt histerčila a já taky na ní.Jsem na ní úplně histericky křičela, ona se pak bála a řvala ještě víc, pak už si asi takhle vynucovala mají pozornost si myslím a já to nepochopila.Taky se za to stydím, ted už na ní neřvu a je to OK.Snad nebude mít nějaké psychické následky z toho :confounded: To tedy asi spíš já, páč mě to ted zpětně sere.Doufám, že Veruš to pochopí, že jsem to tak nemyslela.Já jednu dobu byla strašně vzteklá a bouchla jsem se do hlavy o nějakou skříňku a něco jsem zařvala a zaklela, asi že se na to můžu už vy....A Veru si myslela, že je to na ní a rozbrečela se.Od té doby už na ní nekřičím.A ani jí neplácám, jen při přebalování na holou jí plácnu.To ona už ted ví, že musí ležet a přebalování je u nás naprostá pohodička...Jinak se chci tomu vyhýbat úplně, když bouchnu jednou, pak už bych s tím asi až tak velký problém neměla do budoucna a to nechci.

U nás se ještě spí :astonished:
20. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, je to normoš, já se tedy taky snazim nedavat pres ruce, protoze jsem ji takyhle jednou dala a jindy jsem ji nastvala aona me zacala mlatit pres ruku... no ale vcera dostala pres prdel, páč mi ujeli nervy v nejvetsim desti dostala hysterak, ze si lehala na zem...takže :pensive:
20. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, také jsem párkrát ujela a ječela jak Viktorka u splavu.. teď obvykle počítám do pěti, jinak bych ho párkrát už asi přiškrtila :grinning: Neboj, Veru si to pamatovat nebude.. ona ví, že jí muluješ..

Bram, ale to jo.. jenže prostě dostal na můj vkus moc :pensive: teda ne jako moc fyzicky, ale musel se mě asi chudinka pak šíleně bát .. :pensive:

My ho právě taky neplácáme.. :pensive:
20. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Můžete mi někdo říct, proč píšu hIsterický/á/é, samotřejmě, že hYsterická/é/í , jsem to totiž někde viděla s měkým i, sice mi to bylo divné, jsem si řikala, že je to asi správně, že ostatní jsou chytřejší než já.No nejsou :grinning: Příště dám jen na sebe
20. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak to vypada,ze tohle je nas posledni vikend jako triclenna rodina,co si ho muzeme uzit,pristi uz budu asi v nemocnici a cisar se planuje na 29.6. :slight_smile:

uzivam si mamku,je velka pomoc...MM mel laserovou operaci oci,tak toho ted moc nemuze delat,vsude ridim ja ,on je jen doma ve tme:slight_smile:tak jeste,ze tu ta mamka je....
20. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, to je bezva, uz se na Vasi holcicku mooooc tesim :slight_smile:
Tak si hezky uzijte vikend!
20. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko, :dizzy_face: víkend pomalu končí.. přesto bych Vám chtěla popřát ty nejhezčí poslední momenty relativného klidu :slight_smile:)) Zachvilku budete mít holčičky dvě :dizzy_face: A to pak bude teprve veselo.. ale když se kouknu na Abinku.. bude to sice fuška.. ale ta nejpříjemnější :slight_smile:

Přeju jen to nej.. a především zdravíčko vám všem !
21. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, super, ze to tak krasne mimi vydrzelo a drzime pesticky, moc se těším, co budeš řikat a jak tro budete zvládat, věřím, že ano.
21. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zitra me ceka prvni den, ktery s nimi budu uplne cely sama... se bojim :unamused:
potrebujeme zajet do lekarny a koupit ovoce na dort, Honza bude mit svatek... jsem na sebe zvedava
21. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek