• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky...
Kristy..ty brdo!!! to to uteklo!! Abinka už byla tedka na světě ne?? Tak užívejte poslední momenty a budeme čekat na tu nejkrásnější zprávičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lilca je desne hYsterická :grinning: :grinning: nechce odejit od sousedovic decek..porad chce blbnout s nema a jak mame jit domu nebo odchazi oni..katastrofa!!! takze sourozence a to hned!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

Vsem tatinkum preju krasny den otcu:slight_smile:.

Ale abychnezapomnel. Ladusko mas krasnou holcicku a preju Vam vsechno jen to nejlepsi. BEzmezne Te obdivuju, ze zvladas jeste neco jineho nez deti. Jsi supermatka.

Obli nesmutni - tohle dela Petino obcas taky, ze po me hodi a reknu TI , ze po prve jsem po nem teda pekne vystartovala a poradne dostal pres prdel a taky mi to pak bylo lito, ale nekdy proste clovek prestreli. Priste uz to budes resit jinak.

MY porad nekde trajdame - koupila jsem sedacku na kolo - takze nohy mam uz jak Svarcik - jeste by to chtelo shodit tu pneumatiku kolem pasu. No Petino ma prilbu takze vyppada jak vochomurka a jeste kdyz slapu tak mava pestickou a rve do toho, do toho:slight_smile:.

A musim se VAm pochlubit co jsme vyrobili pro tatinka k dnesnimu svatku.
http://www.youtube.com/watch?v=qtyXYHT0Xds
21. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi - zvládáš úplně super, podle toho co čtu, že stíháš. Přeju si ať to mám taky taky, chvílemi začínám být vystreslá. Bětuška je moc hezká, malá princezna
Kristy . držím palce

mici - Ema taky miluje společnost, takže jí sourozenec jen prospěje, jen chudák ještě moc netuší, co jí čeká :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak malou v so pokousal pes,dnes odpo jedeme na kontrolu,ale je nějaká divná,kdo ví,co s ní je. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jak pokousal? Jako hodne? Smarja :frowning2:

Tak mame za sebou vypravu dvojkocarem do lekarny... Brr. Ale zvladla jsem to.
22. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, to je počasí :confounded:

Gabbi, moc pěkné video, tatínek měl určitě velkou radost :wink:

svom, pokousal pes? :confused: :cry:

Ladi, s tím slizem jsi mě nahlodala, asi to taky zkusím :slight_smile:

Holky, co děláte s dětma, když je venku tak hnusně? Lije už několikátý den, Denča už je protivná jak nechci říct co a já už nevím, co s ní :frowning2: Dneska jsem jí už s velké krabice postavila domeček-inspirovala jsem se u Kristy :grinning: , ale ani to jí nenadchlo :rolling_eyes: .

Jinak ji teda ale musím pochválit, protože už několik dní je bez plínek :slight_smile: Sem tam nějaká nehoda, ale celkově jsem překvapená jak jí to jde :slight_smile: No takže, od zítra to nepůjde vůbec, protože pokaždé, když ji tu za něco pochválím, tak to začne bojkotovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi super,že jsi to zvládla. :wink:

Má to na ručičce,ale to jen trošku,protože to bylo přes mikinku,ale horší je tvářička,já to neviděla,jsem půjčila malou a vrátili mi jí pokousanou,má přelepenou celou tvářičku,dnes jedeme na kontrolu. Prej jí to nešili,aby neměla jizvu.Má tam ty náplasti,co to drží u sebe.
22. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi a jak je to po pár dnech s tou mateřskou láskou a dvou dětech? Preferuješ některé nebo to jde nějak samo na obě stejně, nebo se to srovná až časem? Já jsem na sebe zvědavá :pensive:
22. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
svomi, to zni strasne, drzime palce

kat: zatim nejak ani nebyl cas o tom premyslet :slight_smile: mala me ted potrebuje vic, protoze je bezbranna, a pred Davidkem ji musim trochu chranit, takze to pusobi, ze je mozna trochu odstrceny, ale miluju ho, to je jasne :slight_smile:)
myslim si, ze preferovat jedno nebo druhe nebudu nikdy, ale kdo vi, zatim se to neda vypozorovat

tak zatim papa
22. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi díky,ahojky.
22. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
obe deti spi !!!! jupiiii :grinning: no, jdu taky spat...
22. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Svom, chudák anetka :frowning2: hlavně at je to v pořádku a nemá žádné následky. dej vědět, jak je na tom.

Ladi,jsi super žena a super matka.Nevím, jak já bych ted zvládla 2 děti. S malou je to poslední měsíc a půl příííšerný. Pořád se vzteká,je často protivná,blbě jí. Jediný,co se jí nezkazilo, je spaní.
22. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristy, budu držet palečky, at vše dobře dopadne :slight_smile: Je super, že malá vydržela v bříšku tak dlouho.
22. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
nemáte někdo zkušenost se zavařováním hotových jídel na dovču??? :confused: :confused: :confused:
22. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
martop, já rozhodně ne, ale někde tady o tom bylo téma. Myslím že v Batolatech, ale už je to déle, třeba bys to ještě našla :wink:
22. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
zus díky, mrknu :wink: Nějak se pořád nemohu rozhodnout, ale ty dětská jídla jsou také jen zavařené ne??? :confused:
22. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
"zavařená" :grinning:
22. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Martop, jasně, normálně to uvaž, dej do sklenky, zavři apovař tak cca 20 minut, pak to otoč víkem obráceně na utěrjku, aby se to ještě zatáhlo, když to vystydne, tak potukej ze zhora, ten zvuk musi byt takovy kovovy, tím poznas, ze je to zatahle, nektere se nemusi chytnout.

Kat tu tolik neleje, kazdy den jsme venku dopo i odpo...nekdy ale bezime domu rychle :grinning:
22. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, díky moc, asi to zkusím, nechci trávit dovču u plotny :wink:
22. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
si piš, já to tedy dělám i tak, že to uvařím a jak je to vařící, tak napustim do dřezu studenou vodu, položím tak sklenice a naleju to vařící do sklenek, zavřu (musí být plné) na pevno a sklenka se zatahne taky - ale není to tak jisté, dělám to i pro nás - moso se zeleninou, pak uvařím jen přílohu - 3 dny mame co jíst...kdyz udělám 3 jídla, mam navareno na ytden na chalupu a vice mene je to OK. Prip. koupim uzeny a udelam sunkofleky nebo s kaší...taky jídlo je i párek, že... :wink:
22. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
v 18:25 CT1, černé ovce - test autosedaček
22. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,gabbi,video je super,uplne zavidim :slight_smile:

svoma,tak snad bude mala v poradku,to je docela sila

ladi,tak co??jaky to je?dve deti,batole a novorozene, jak to vse jde? starat se o Davidka,kojit malou ,do toho byt a tak???musis miu to vse popsat,az budes mit cas,at vim,co cekat :grinning:
22. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram moc toho tam teda neřekli vid
22. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram a nekazí se to???Prý tam nesmí být zelenina, mouka na zahuštění, se asi picnu..... :sweat_smile: Chi udělat samuraj, ten dělám ze zelen. leča, guláš a zavařit kuřecí maso.
22. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Však skleničky pro děti co kupujeme jsou také jen zavařené, ne??? :sweat_smile:
22. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak u dr. nic moc.Měla tam spoustu hnisu,prý je to hodně hluboké,no nevím,vypadá to příšerně.Mám jí hlídat,včera a dnes ráno měla teplotu,jestli se jí vrátí,tak máme hned přijet,jinak jedeme na převaz ve stř. Bere pro jistotu atb.,tak uvidím,podle dr. je to dost vážné,ach jo.Ale aspoň z toho nemá trauma,včera normálně blbla s mamky i babičky psama.
22. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
svom, proboha, chudinka. A jak se jí to stalo? Co ti řekli, když ti ji vraceli? Já bych toho, kdo u toho byl zabila :zipper_mouth: :angry: :rolling_eyes: :pensive:
22. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat malá byla na návštěvě u příbuzných,byla tam s tetou,strejdou a babičkou,ta příbuzná dala tomu psovi piškoty,jenže je nedala do misky,ale mrskla je na zem a malá,jak nemá ráda nepořádek,je chtěla uklidit,jenže psovi se to nelíbilo. :unamused:
22. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejhorší je,že ten pitomej pes byl naposledy očkovanej před šesti lety,včera s ním byli u veterináře,na vzteklinu nevypadá,ale protože měl teplotu,tak s ním musí během tohohle týdne znova.
22. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer holky..
Tak u náš teror .. zkouší poslední dny, co vydržíme. :zipper_mouth: Jsme z něj na prášky oba dva..
U všeho vydrží jen chvíli.. a nejvíc u lega, jinak ho nebaví nic. A venku jak je hnusně, je to na palici.. dnes jsme teda chvíli byli, ale foukalo to jako blázen :unamused:

Jinak je strašně šikovnej, hezky mluví ve větách, jí sám, chodí na nočník, spí dobře.. ale jinak na dělo :sweat_smile:

No, holt je upruzenej z toho počasí.

Luci, to s tím pokousáním je vážně dost blbý, moc Anetku lituju.. každopádně, na doléčení rány doporučuji (můj všude upřednostňovaný propolis). Nejen že ránu desinfikuje, ale úžasně ji i zatahuje a vyhlazuje jizvy. On je universal vlastně na všechno, i na bolavej zub, žaludek a cokoli, na co si vzpomeneš.

NÁVOD: Koupíš v prodejně s bylinkami, v zahrádkařských potřebách, nebo kdekoli, kde by to mohli u Vás mít.. Jedná se o 20 gramů propolisu, koupíš pak 40% vodku (je jedno jaká značka, ale musí to být min 40 %) a zaleješ ten propolis (popř ho nasypeš rovnou do té vodky).. protřepeš a dáš na temné místo. Každý den ho jen převrátíš nahoru, dolů a zase postavíš. Takhle 9 dní. Je z toho tinktura na potírání, na užívání vnitřně, na cokoli. Můžeš přecedit.. ale právě ty "bordely" jsou na hojení ran nejvíce účinné.

Já vím, zní to všelijak.. ale věřte, nevěřte.. léčí se tím má babička.. je jí 82 let a je naprostá čiperka, řekli byste jí tak o 30 méně (jak fyzicky, tak duševně). Díky tomu jsem se zbavila atop ekzemu. :wink:
22. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek