• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Eli ahojky,nic tam dávat nemůžu,má to překryté a nesmí si to ani umazat,natož abych jí to sundala,jak jí to hrozně hnisá,tak jí tam ani nemohl dát to na stažení. :frowning2:
22. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci.. píšu na doléčení.. až sundají překrytí :wink:
22. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli promiň,jsem si toho nevšimla,jsem z toho úplně vyřízená. :frowning2: Teď tu brečí a já nevím,jestli jí to bolí nebo proto,že nemůže spinkat.
22. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
svoma - to je šílený, je mi malé líto, snad bude brzy ok

u nás roste orní dvojka, o víkendu vstávala v 6, byla celkem i protivná, ale jinak máme zatím program, neb musíme jezdit po úřadech kvůli stavebnímu povolení, tak pak si doma vydrží hrát a je hodná i když je hnusně
22. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, tak to je hrůza, fakt hrozný :cry: Bobek malej. Teda to nechápu, jak si někdo neočkuje psa :angry: a navíc, že nedává pozor, když má na návštěvě malého prcka :angry: Chudinka malá, je mi jí hrozně líto :cry: :cry: :cry: Držím palce, ať se to nijak nekomplikuje a ať se to brzy zahojí :pensive:

Eli, jinak máme doma právě teď podobný děti. My jsme poslední dny z Denisky taky na mašli, ale teda tentokrát to myslím vážně :zipper_mouth: Mě už se dneska chtělo brečet, jak zlobila, neposlouchala, dělala naschvály :rolling_eyes: Řvala jsem už po ní jak hysterka a ona se mi smála do ksichtu :angry: Vyhnala jsem jí z koupelny, patlala zubní pastu po zemi, tak letěla do obýváku a třískala ovladačem do telky a podobně. Pak jsem jí ohřívala jídlo, ona mezitím vytáhla ze špajzu cukr, zdrhla s ním do obýváku, cestou rozkousala ten papír a cukr rozsypala všude...Tak jsem to vysála, obal hodila do koše a když už jsem měla venku vysavač, vysála jsem i ostatní pokoje, ona mezitím vytáhla ten obal a znovu rozsypala ten poslední zbyteček, co tam zůstal. Pak začala třískat dveřma ledničky, když jsem tam po pár minutách chtěla schovat zbytek toho jídla, co nedojedla, tak se na mě při otevření vykulilo vajíčko, rozkleplo se o mražák, steklo pod ledničku... Já myslela, že mě fakt je.ne :pensive: Jinak celý den pronásledovala psa kočárkem, nebo takovým tím aktivním chodítkem, takže jsem jí to každou chvíli schovala, což vyvolalo neskutečný vztekací hysterák, nebo mlátila psa vařečkou... Už jsem jí i plácla přes zadek-bez té plíny to muselo bolet a ona nic... Takže ani tohle nezabralo, já fakt už nevím. Jestli to tak bude ještě jeden den, tak mě vezou do Bohnic :pensive: Jinak je teda taky šikovná, plínku má jen na spaní a přes poledne ji většinou ani nepočůrá, jí taky sama a jakž takž spí. Jen zas vstávala v pět nebo v kolik, ale přes poledne spala dvě hoďky, tak aspoň že tak.

No a k tomu "hodnému" dítku má navíc kocour asi zlomenou nohu, zítra s ním skočíme na veterinu a Baka má na hlavě něco jako nádorek :confounded: Má to pes od babi, akorát větší a prý je to zhoubné. Jako operovat ji nenechám, jí to nebolí, ale když jsem to našla, tak mě to dostalo, no... Takže se "daří". Aspoň že Denča je teda zdravá :pensive:
22. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady leje fakt v kuse, ven se jít nedá. Musím sehnat pláštěnku, včera jsem se dívala v Tescu a mají tam prd :unamused:
22. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jsem se musela smát jak píšes co dnes provedla. Ale úplně vím že to muselo být strašný. Jestli tě to uklidní,tak já se dnes dopoledne rozbrecela. Už toho na mě bylo fakt moc.
22. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom chudinka malinká. Je mi ji tak líto. Beruška malá,ať se z toho brzy dostane a nepláče.
22. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat - já bych tedy byla taky na Bohnice :grinning: , říkám si,že Emouš je docela kliďas, zatím.... jako blbne, taky neposlouchá a dělá naschvály, ale takto ještě ne ne
22. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ono to bylo horší, to jsem vypsala jen ty nejlepší kousky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Zus, já už myslela, že skočím z okna, teda kdybychom měli vyšší barák :sweat_smile: Nejhorší je, že už jsem teda došla až k tomu, že dostala, čehož teda absolutně nejsem zastáncem, a prostě jako by se nechumelilo, nic si z toho nedělala :angry:
No podtrženo, sečteno, po dnešku nechci už žádné další dítě :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus a viděla Nicolka, že brečíš? Byla na tebe milejší? Denču to totiž vůbec nevzrušuje :unamused:
22. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase když jí to řeknu 5x a neposlechne, tak jí šoupnu lehkou přes plínu, ale to musí dělat nebezpečné věci, tahat za kabely apod. jinak se snažím vysvětlovat a vysvětlovat. Ale tule jsem četla jeden článek, že nějak dítěti mantinely nastavit musíš a u batolete, má tohle třepnutí efekt, ne bití samozřejmě. Ono tomu rozumí, protože se sním ještě pořádně nedomluvíme. Psali tam, že fyzický trest v době, kyd dítě chápe plně slova je už k nčemu a naopak škodí.

Mně tedy štve, že mi Ema utíká na ulici a je schopná vlítnout pod auto :unamused: , na zavolání stůj, stop, zastav, zpátky se začne smát, jakože legrace a běží dál. tak to pak dostane, protože mám strach. Snažím se jí vysvětlovat kde běhat může a kde ne. Rušnou ulici celkem chápe, tam jde poslušně, ale když zajdem mezi baráky, tak to začne
22. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Kat,naše mi taky poslední dobou dává záhul,jakmile sme venku furt zdrhá-díky bohu vždy v parku a když na ní zavolám tak ještě zrychlí,poslední dva dny zas mívá hysteráky jakmile se jí nevěnuju,nemůžu ani vyluxovat bez hysteráku ,navíc sem teď zavalená třešněma,takže sem celou neděli u našich lezla po stromě a natrhala velký množství třešní,peckuju je po večerechabych mohla udělat džem a knedlíky a těch blbejch třešní snad neubejvá-už je nemůžu ani vidět-do toho malá záchvaty,že chce jen mámu-asi jí bolí zuby,ale tak extrémní jako u Kat to teda není ,ale musím se přiznat,že jsem se u toho docela nasmála :sweat_smile:
Jinak Klaudinka když vidí,že pláču tak mě hned jde obejmout a pusinkovat a vůbec se tváří,že je jí to líto a je fakt,že když na ní doma zařvu tak zmlkne a kouká na mě jako co provedla :confused:
Luci,chudinka Anetka :frowning2:
Eli ty seš taková odbornice,prosímtě jakou dezinfekci můžu dát malý-příští týden razíme na chatu tak sebou chci radši vzít něco na odřená kolena :sweat_smile: :wink:
22. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jo viděla mě ale vůbec ji to nezajímá. A aby mě utěšovala? Tak to ani náhodou. Dnes to bylo fakt děsný. Mám občas chuť ji zmalovat prdel.
22. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni odbornice sice nejsem ale prodávají desinfekci která nestipe. Jmenuje se Betadine. Dobrou noc,snad bude zítřejší den lepší.
22. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, já vysvětluju celý její život, nechci jí vůbec bít, ale teď vysvětlování nezabírá a plácání taky ne, řvaní už vůbec ne, tedy když je rozjetá, když je normální, tak to zařvání-ale fakt jako zaječení :sweat_smile: :pensive: zabere. Dneska jsem ječela až se okení tabulky třásly a prd z toho. Jen pes zalezl na pelech, toť veškerý výsledek :rolling_eyes:
A když jsme venku a zavolám na ni, tak taky zdrhá dál :confounded: No a jak jsem ji sem tam plácla přes ruce, třeba když demolovala telku-btw máme ji věčně počmáranou voskovkama :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , tak to stejně za chvíli udělala zas, stála jsem nad ní, říkala, Deni ne, to se nesmí a bla bla, pak už jsem natáhla ruku, že ji jako plácnu, ona přivřela oči, jak už čekala, že fakt plácnu, ale na tváři měla takový kulišácký usměv a ten jí zůstál i když jsem plácla :unamused: :frowning2: A to jsem i plácla silněji-když mi vytekly nervy. Já jsem fakt proti tomuto, vždycky mi to pak bylo líto a o to víc, že to bylo nezúčelné :frowning2:
22. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus,děkuju :slight_smile:
U nás občas když zařvu začne říkat tytyty a hrozí prstíkem akorát nevím jestly to dělá protože ví že udělala něco co nesmí a nebo na mě :sweat_smile: přes plínku taky už párkrát dostala,stejně tak přes ručku ,taky se snažím vysvětlovat,Klaudinko to nesmíš protože........ většinou bez účinku,ale jsou světlí chvilky kdy pochopí o po ní chci,jako že na silnici sama prostě nemůže atd
22. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, betadine cca 70 kč
22. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jj Betadine,malá ho dostává v nemocnici na to kousnutí.
23. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

svoma, chudinka malá :cry: taky nechápu, jak někdo neuhlídá psa, když je na návštěvě dítě :angry:
23. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris já hlavně nechápu,že jí nedošlo,že když rozháže po zemi piškoty,že je malá začne sbírat.kdyby mu dávala po jednom,tak se nic nestalo nebo kdyby mu je dala do misky.
23. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma, to by mě nenanpadlo nikdy, házet piškoty po zemi, náš pes je dostává jedině do misky, když už.Nebo po jednom rovnou do tlamičky. :unamused:
23. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris přesně tak,ale prostě jsou lidi,kterým nedochází,co se asi tak stane,když před batoletem nahážou na zem piškoty. Ale nejhorší je,že toho psa ani nemají očkovaného,musí se s ním znova k veterináři,protože měl teplotu,kdo ví,co z toho vyleze. :frowning2:
23. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My máme teď pejsků 5 - maminu a 4 šňafule :slight_smile: A potřebujeme udat 2 pejsky.
23. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris super,gratuluju ke štěňátkům. :wink:
23. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já bych radši miminko :wink:
Ale dík, užj sou jim 3 týdny, včera přišla tetovací čísla...no koncem července půjdou do světa :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris neboj,určo se miminka dočkáš,jen musíš počkat,až na něj bude manža připravenej. :wink:
23. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No .. on to dělá proto, protože se nudí.. to samé dnes ráno.. odbíhám každé 3 minuty stavět lego .. zaplaťpánbůh, že to lego máme.. jeho nic jiného nebaví.. krom malování a modelování.

To počasí mě vyloženě sere :rolling_eyes:

Teď nachvilku čumí na Barneyho, jelikož musím vyřídit maily.. a pak mě zase čeká lego .. ještě, že mám vařeno :grinning:
23. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, já budu dělat houbový guláš...jen co Tom usne po sunárku...jinak asi vyrazíme po obědě do dětské herny :slight_smile: Teď pořád špulí hubičku a rozdává pusinky :grinning:

No jo, já vím, ale je to těžké každej těhulkuje...sousedka, ségra, kamarádka... :frowning2:
23. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá má od včerejška novou zábavu a vydrží to dělat hodně dlouho,dostala kyblík s fixama,je jich tam 120,vyndává je po jedné a pak dává zpátky,naštěstí jí nenapadlo je otevírat. Ale jinak je celkově divná,je hodnější a skoro se nevzteká,nejhorší je,že to je po tom kousnutí,takže z toho ani nemůžu mít radost,radši bych,aby zase řádila.
23. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek