• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Svoma, neboj, hned jak jí bude líp, začne řádit :wink:
23. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris snad jo.
23. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě :wink:
23. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris díky. :slight_smile: No nic,musím letět,pořád mi tu kňourá,nevím,co s ní.Ahojky.
23. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tom usnul, jdu dělat guláš :slight_smile: Ahojky!
23. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z toho počasí tak nasraná ... :rolling_eyes: Dnes večer putuje raubíř k babičce.. jelikož zítra dopo musím ke svému dr a oběhat nějaký věci.. a s ním asi jen těžko :grinning: by tam z toho udělal kůlničku na dříví..
No a pak toho využiju a vyklidím skříň na chodbě.. už jí ani neotvírám, bojím se, že na mě něco spadne :grinning:
Tfůůůj ostuda..
23. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, at je malé líp, určitě to bude dobrý když je pod dozorem doktorů.
Naše malá taky ráda vyndává pastelky. Nekreslí s nima,jen je miluje vyndávat a zandávat a vzteká se,když to nejde. :unamused:

Kat,díky včera za tip na pláštěnku. :slight_smile: Malá dnes ráno měla opět hysterák když nemohla chodit a dala jsem na kočár pláštěnku. Tak jsem rovnou v Tescu jednu koupila.U nás měli, je pěkná, tak už si v ní vykračovala domů :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přihodila jsem pár fotek :wink:
23. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, a u čeho tam ta pláštěnka byla? Jako z Cherokee? Možná jsem teda blbě koukala. Kolik stála, já vůbec nemám představu :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, hezké fotečky, máte super to lego, to je nějaká farma nebo co?
23. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, no to je farma, dinosauři, nějaký auta, pak nějakej domek s lidma.... :grinning: Má toho plnou bednu.. je to takovej mix všeho. Ale nedám na lego dopustit .. nejvděčnější hračka ze všech (Krom Edy a hrocha :slight_smile: ) již vybírám krabice na Vánoce a k narozkám :wink:

Viděla jsem krásné pro holčičky..

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18083436&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5706364&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22425291&tab=1

Hádej, co teď asi dělá..? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám 18 skleniček džemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvilku jdu dělat knedle -ještě že si malá vystačí zatím sama s nádobíčkem :sweat_smile:
Holky buďte rády ,že vám nekreslej,naše kreslí ráda a všude kor nábytek jí vyloženě láká :grinning:
23. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, krásně si hraje :slight_smile:

kat, u nás to měli v chlapeckým oblečení. Vedle holinek. Není to cherokee, snad tam ani značka není :sweat_smile: stála 190Kč a je pěkná, měli velikosti růlzný, já vzala 98. Cena mi přišla celkem dost, ale jiný tam neměli. Jo pak tam měli nějakou přímo Tesco značka za 30Kč,ale to byl asi jen slaboulinký igelit.
23. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastně tam ještě měli nějaký "značkový" jako medvídek pú nebo co to bylo,ale ty už stály přes 300Kč.
23. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
ja chci taky plastenku a holinky, ten dest je udesnej!
svomi, to je des, male je mi moc lito, ja bych je asi zmlatila, kdyby nekdo psa a Davidka takhle neuhlidal, ach jo

byli jsme u pediatra... Betynka pribrala ctvrt kila za tyden! parada!

Kristy, neboj, jde to... a to mam Davidka zlobidlo, Abi je zlaticko :slight_smile: porad chodi mimi kontrolovat, pusinkovat, hladit - jenze je nesetrnej, tak ho musim hlidat, aby ji neublizil... mala porad basti, kazde 2 hodiny, coz je dost narocne, David mi u toho leze po zadech, stoucha me do prsu atd.
ale dnes i vcera se mi podarilo si na hodku s obema detmi zdrimnout, stiham prat i zehlit, ted pecu Honzovi dort... zatim to tedy jde, bude hur, az zacne mala byt aktivnejsi...
nejhorsi problem je, coz u Vas v domecku nehrozi, vypravit se ven - Betku necham v postylce na monitoru a sebehnu s Davidkem do sklepa, dam ho do kocaru, pak mazu nahoru pro mimi, dam ji za nej do kocaru a jedeme - posilovna jak blazen, kazdy obrubnik je vzperacsky vykon :slight_smile:)
23. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Eli super fotečky.

My pořád kńouráme,zítra jdeme na kontrolu,tak nám držte a se psem asi taky půjdou zítra,snad mu nic nezjistí.
23. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky
no to je teda cas ...
ladi, ty si fakt makacka. Ked sa nabuduce stretneme, budu len 2 deti v kocarku a potom hora svalov ... a Laduska nikde :grinning:
Svom, som az teraz docitala o tom vasom kousnuti, no mna by prastilo, drzime palecky, aby bola Anetka ok a taky ten pes :confounded:
23. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis díky. Uvidíme zítra,co na to dr.,včera se mu to vůbec nelíbilo. :frowning2:
23. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mam strasne prace do prace, ale uz jsem magor, hledam jinou, tahle je nejaka blba, sef je blbej...

dnes den blbec, zacalo to tim, ze ma Xenda rýmu jak trám a večer 37,9, tak to ještě jde, snad je to jen z rýmy.
Včera jsem se vratila od ucetni v 23:30, ted tam jedu zase, jinak dnes narozena od kamaradu 2 nova miminka. !!!
23. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Ladi, obdivuju :wink:

Bram, snad ji ta rýma pustí, to je tím šíleným počasím :angry:

My byli včera v dětské herně, pak jsem Toma nemohla dostat domů...no a manža povídal, že s druhým dítětem neví, že vidí, kolik je práce s Tomem, je děsně akční, no, ale řekla jsem mu, že nechci, aby Tomík byl jedináček, že my oba máme sourozence, že ho nechci nutit, ale byla bych moc šťastná, doufám, že ho to nalomí, hlavně to, že sousedka je těhotná, čekají druhé mimi...
24. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, to jsem jeste nezazila, od rana place, uklidnuje ji jen krtek v televizi, ale to nejde, tečou ji z toho oči a má teplotku, ale zase aspon lezi a je v klidu, jinak chodí po bytě, pláče a z toho breku zvrací...
24. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bram chudáček malá,snad jí bude brzo líp,já tohle znám moc dobře.Byla jsi s ní u dr.?
24. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram,
zajdi k MUDr. .. každopádně na teplotu vyšší jak 38 střídej nurofen (panadol) sirup a zároveň čípky. :wink: Na to zvracení je nejlepší vlažnej neslazenej čaj po lžičkách.

Přeji , ať je brzo lépe.. :pensive:
24. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera jsem byla na kontrole, na utz vše v pořádku, mm byl nadšenej a já taky, všechno jsme krásně viděli. No a špatná zpráva je, že je koncem pánevním, takže mi zatím pěkně sedí na močáku a proto jsem tak učůraná
váhový odhad 1800g, takže zatím tabulkovej
pak jsem byla u mudry, tak "dole" se nic neděje, mé tělo prostě fyzickou námahu nějak zázračně bere. Ale pozor CS mám 1 a už ne 0, tak alespoň něco
na kontrolu za 14 dní

prší a prší, pěkně mi to štve, nedá se pořádně nic dělat :(
chtěla jsem prát a nic z toho, asi tedy pustíme nějakou pohádku a možná zkusíme vodovky

ladi super zvládáš, já jsem na to zvědavá, jak budu stíhat, Ema je tedy hodně hodná a klidná, tak snad to půjde, no už musí :grinning:

pláštěnku mám taky v plánu, viděla jsem pěknou, vzala bych větší, aby ji déle vydržela
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2120224&tab=14
24. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram doufám že bude brzy lépe
my zas bojujeme se zubama, konečně se jí prořízla horní dvojka, tak jsem myslela, že bude lépe, ale asi leze ještě něco jiného naráz dneska scéna u čištění zubů, nenechá si tam kouknout natož sáhnout, tak vůbec nevim
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, k Dr. zatim nejdu, s rýmou se mi tam nechce, pujdu kdyz tak zítra nebo v pátek, podle vývoje, spíš mi dělá starost to očičko, jak jí tam leze ta rýma, má to nateklý, kápla jsem oftalmo...
24. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram,no jak myslíš,My taky měly zánět v očičkách z rýmy,ale měly jsme na to něco jiného,už nevím,jak se to jmenovalo.Tak snad bude malá vpořádku i bez dr.
24. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme za hodinu s malou opět do nemocnice,je mi z toho blbě už teď,se bojím,jak to dopadne. :frowning2:
24. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema měla takovou hnusnou zadní rýmu v březnu a dostalo se jí to taky až do očí
mudra nám napsala Bendovy kapky, ty jsem kapala 5x denně do nosy a do očí taky ten ophtalmo

svom - držím palce, tohle ti opravdu nezávidím, snad to bude brzy dobré
24. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlasim sa zo SR. som tu po mesiaci zase na tyzden, tak mam kazdy den tak plny, ze ani na net nestiham.dnes sme boli doobeda napr v centre, tak tam zase postretala Vika kamosov, sa sla ujasit a poobede sme boli v aquaparku, takze fakt si uzivame. Zajtra som chcela ist zase plavat, ale kamosky ma stiahli na tretko do mesta, tak pojdem tam. UZ sa tesim, som ich nevidela ani nepamatam.

Co noveho?Nik novy nerodi?Netehotnie????? :grinning:
24. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek