• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
No a co sa tyka pocasia - nmeviem, cii je to tym, ze som viac juznejsie ci co, ale ten moj manzel mi furt vravi,l ze prsalo a bolo tak vseliako, ale my tu mame od pondelka krasnu modru oblohu, chodime v trenkach, behame okolo bazenov a zima teda neni. Teplucko, okolo 20 - 25 stupnov a fakz vzdy trosku sprchne len v noci. a rano uz sucho krasne. Vazne super dovolenka. az je mi smutno, ze uz je polka tyzdna za mnou.
24. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenim, no to jste asi jizneji, tady 15 st, zatazeno, leje....ale nam je to fuk, protoze mame rýmu a tak jsme doma. Ma malinko i teplotku ale asi jen lehce nad 37, do večera to asi zase stoupne, Dr. je dnes odpo, asi si tam dojdu.
25. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
:rolling_eyes: Zase hnusně ... :rolling_eyes:
Už nevím, co budeme dělat .. :pensive:
25. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
ja uz sa z toho skveleho leta zblaznim. Ja som hrozna matka, Seb sa kuka na tv a ja sa snazim trochu pracovat ...
Vcera sme boli v clovickove v Zlicine i s Arunou a Teom (pre tych, co si na ne este pamataju :grinning: ) - bolo super, no ti dvaja tam lietali ako besni. Seb zacina byt agresivny a pretahuje sa s inymi detmi o hracky ... Jedneho chlapecka (dokonca starsieho) takmer vykopol z auto, ako sa tam pchal a chcel si sadnut za volant ...
Bram, snad bude malej lepsie, chudato Xena. Seb tiez tak nejako potahuje s nosom, tak som zvedava, ci bude ryma, alebo to prejde.
Ako dopadla Svom s Anetkou v nemocnici? Snad sa to lepsi ...
25. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
Zdeni,opožděně vše nejlepší k úternímu svátku
Ach jo,jestly takhle bude i příští týden tak to bude pěkně vypečená dovolená a to podle předpovědi má být od příštího týdne 25 stupňů,ale zatím to vypadá spíš na zimu a déšť :frowning2:
Luci jak jsi dopadla s Anetkou ?
Eli,to mi povídej,tady už sou mm zavřený kvůli prázdninám,takže ani tam nemůžem,doma už jí to štve,včera sme vyhrabaly všechny hračky a z každou sme si chvilku hrály ,ale i tak už byla protivná :frowning2:
25. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky to jsou zas zprávičky-na moravě při povodních už jsou oběti :frowning2:
25. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

ty rány na obličeji už vypadají líp,teda aspoň oproti pondělí.Z té horní jí museli takovou velikou jehlou se stříkačkou odsát hnis a ta spodní byla zavřená a bez hnisu,ale jen dokud malá nezačala brečet,to ta spodní praskla a začalo jí to krvácet.Tak to vyčistili a zase jí přelepili celou tvářičku,nesmíme to sundat a na kontrolu jedeme zítra.
25. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Svom no to jeprostě hrůza!!! chuděrka malinká, idioti jsou ty lidi, co mají pejska bez košíku a bez vodítka, když takhle utočí, je mi to ale malinko stějně záhadou, že eps napadne dítě, fakt to musí být magor. Boihužel za vše můžou lidi.
25. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak já už obětovala svoje gumičky, mala je navléká na tu tyčku, akm se davaji kroužky, tak už u toho 5 minut sedí, tak myslím, že to je tak maximum, ale zaplat ban buch za to, ze...

CO ta naše Kristy, už máme další miminko???
25. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no teda holky, sa mi to zda, alebo sa blyska na lepsie casy??? Nam svieti do okna slnko ....
25. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram to se nestalo venku.Ale bohužel na návštěvě u příbuzných.Teta se strejdou a babičkou si vzali Erika a Anetu na návštěvu k příbuzným a ti mají jezevčíka a ta příbuzná mu po zemi rozsypala piškoty a Aneta je prostě chtěla sebrat,protože ví,že na zemi nemají co dělat,má ráda pořádek,no a psovi se to nelíbilo.Kdyby tomu psovi ty piškoty dávala po jednom nebo je nasypala do misky,tak se nic nestalo.Tu příbuznou aspoň mohlo napadnout,že by je třeba malá mohla taky chtít.
25. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoma no to je jasný přeci, bože to jsou paka! Zvlast jezevčíci jsou dost na své agresivní, jsou to takové tvrdé hlavy, no to je nápad teda, to mě z toho mrazí chudinka.

Zdeni taky vše nej k svátku, jestli tedy ale slavíš dle českého kalendáře...nám taky, ale je nám to prd platný, zdá se mi malá bez teploty, ale nemuzu to vedet jiste, kdyz rano vyblinkala ten paralen a ja nevim, jestli se trochu vstrebal nebo ne...ale asi pujdeme na pul hodky do kočárku jenom ke kozám a zpatky. Nebo mozna k tý Dr. at mam jistotu, ale zase nevim, no, oko má uz dobrý nejak se mi zda lepsi...tak abych tam enbyla za plašana.
25. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..
Svoma je to priserne...chudak Anetka:// ty lidi bych uskrtila..nechat psa žrat a u toho dítě...kterej neni zvyklej je jasny ze si bude dlabanec branit://
ja teda naše zvykam od mala že jim mužu vzit i kus masa z huby a ani neceknou...Lilču hlidam..prece jen jsou to jen psi že..://

Jinak u nas od rana pekne !!!!!
25. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici ona by do misky nelezla,to ví,že nesmí,ale když je prostě nasypala po koberci,tak je chtěla malá sebrat.
25. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
svomy jasne ale je to jidlo :((
25. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už tady máme opět déšť a bouřku :frowning2:
Luci to je strašně chudinka malá,my byly teď o víkendu u našich a malá se s pejskama celkem s kamarádila,kor ta starší fenka,tý malá dávala z ruky i piškoty a ona si je brala fakt hodně opatrně aby jí nekousla,ta mladá teda celkem taky,ale jak je divoká tak na malou chtěla furt skákat a jelikož je to boxerka tak má teda páru,tak to byl snad jediný problém
25. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak náš mladej Majlu vyloženě "mučí" .. furt jí tahá a morduje, sekýruje, komanduje, mazlí, držkuje .. leze jí do pelechu.. a ona drží.. ví, že nesmí.. samozřejmě se ožene, ale nechá si to líbit .. milujou se.. a když má náhodou už fakt dost, zalete si někam, kam na ní terminátor nemůže :sweat_smile:
Co se jídla týče, to samé.. ví, že nesmí..ani když to leží na zemi .. hlavně žrádlo ať pro psa nebo člověka patří do misky, nebo na talíř, nikoli na zem !!! :rolling_eyes:

Jinal tadyteplo ale oblačno .. dopo jsme byli na hřišti a odpo půjdeme asi do lesoparku .. uvidíme :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli Lilča včera jezdila na Jessince...ta ma od jejiho narozeni a pak prichodu Fibi silenou trpelivost a je desnej otloukanech...driv bych to do ni nikdy nerekla ze muze byt takova ze si necha vsechno libit..a kdyz uz ma opravdu dost tak si zaleze .-)
25. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,mimi jeste nemame...i kdyz mam kontrakce,nedelaji nic s cipkem,takze to posunuli o tyden :angry: ale kazdej den je pro malou dobrej....ted taky mi nabidli VBAC (vaginalni porod po cisari) protoze mala je hlavou dolu...ale ja nevim...hrozi tam protrzeni te jizvy a ja si myslim,ze u te me delohy to hrozi jeste vic....v patek budeme o tom vsem mluvit s doktorem a rozhodnem se....
25. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak mala si nejak otocila rezim, ci co... V noci byla v podstate nonstop vzhuru. Dost hruza. Pulhodinove kojeni, rihnuti, skytani... 10 minut klid, rev, prebaleni, kojeni, rihnuti, skytani... Celou noc :grinning: Drsne.
Ted oba nastesti spi. Byla tu pani od pojistovny, tak uz maji oba dva Slunicko.

Kristy, ahoj. Zvaz to! Vim, ze mas vice komplikaci atd., ale zcela uprimne - neumim si predstavit, ze bych to ted mela vse zvladat s bolavym rozparanym briskem - nastrih taky boli (ale ja mam zrovna smulu), ale preci jen neni clovek tolik oslabeny. A navic, byl to opravdu zazitek, ja jsem moc stastna, ze se to u nas podarilo, a ze jsem to mohla zazit. Ikdyz po tech 4 dnech cekani jsem uz na ne jecela, at mi udelaji cisare :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tu jizvu po sekci mi tesne pred porodem dvakrat zkontrolovali, rekli, ze v pohode vydrzi, a uz se nikdo na nic neptal.
Moc bych Ti to prala!
25. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no me prave pri kontrolach o jizve nic nerikaji.jak se to kontroluje,ultrazvukem?
25. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, ultrazvukem... a vzdy i pohmatem zvenku doktorka neco zkoumala
a ve zprave o rodicce mam napsano i poporodni revize jizvy po sekci, tak mi to nejak kontrolovali i tesne po porodu, ale to si tedy nevybavuji

mimochodem, jak se mi smrsklo brisko, smrskla se i jizva, ztencila se, zbledla - a pry, ze tam mam nejakej keloid :slight_smile: prdlacka - to bylo napjate tim tehotenstvim :sunglasses:
25. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
Bram, my máme jezevčíkaa je naprosto ok na děti, ví, že nesmí... a žere jen z misky :slight_smile: Akorát malého nepustí ke šňafulkám, bojí se o ně.
25. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo dyk my taky mame psa a piskoty jedi spolu,a le pes musi byt zvykly a kazdej pes je jinej, preci nemuzou jen tak hodit piskoty na zem a nebo pak meli malou podrzet, ze jo.

my zase jedeme krtka, teplotu uz nemame, takze jen snad nastydnuti, u dr. jsme nebyli, ale paralen jsem ji dala, prijde mi takova otekla, asi ji i boli hlavicka z te rymy, myslim, ze ji to neuskodi. V sobotu mame jit na svatbu, tak nevim, jestli ji tam mam tahat, no...uvidime.

Kristy tak ja nevim asi ti preji co nejmensi bolest, jestli je to cisar nebo porod to nevim, ja zazila jen porod a ze bych byla nejak stastna, ze jsem ho zazila, to nevim, ale je fakt, ze asi po tom císaři je to horší, hodně to říkají a Lada asi to může jediná potvrdit.
25. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jako takhle... clovek ma vic sil nez po cisari a neboli ta rana na brise - nicmene nastrih me bolel pekelne a blbe se chodi v obou pripadech :slight_smile:) po normalnim porodu je horsi si dojit na WC a ocistky jsou mnohokrat nechutnejsi... ale zvladam proste lip ted, muzu nosit deti a veci bez problemu, polohy u kojeni jsou taky bez problemu atp.
a psychicky je mi mnohem lip ted, po cisari jsem si pripadala ochuzena a bylo mi to lito - ale to je zas jen muj pocit...
jinak ma kazde sve plusy i minusy, takze to vyjde nastejno, ja to jen proste chtela zazit :wink:
25. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
xenus má 38,7 :confounded:
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduš.. Ty jsi pro mě Batwoman, Superwoman, Spiderwoman, HellGirl.. prostě cokoli si vzpomeneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Velký obdiv.. smekám.. :dizzy_face:

Byli jsme v lesoparku .. tak paráda.. už se to dá.. nenudí se a neprudí.. akorát musím nakoupit nějaký teplákovky.. aby nechodil jako socan, ale zároveň taky nemusí demolovat drahý džíny a trika.. Už jsem si myslela, že to bude dnes bez úhony.. kdy náš chlapeček objevil louži uprostřed bahna, vlítl přímo doprostřed a vesele ťapkal, co mu síly stačily. :grinning:
25. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli, bud rada, my uz zase 2. den doma, resp. 3. den, tak jsem už hotova, šla bych i do louže!!!
25. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, no to je mi jasný :wink: :unamused: Taky z něj bývám na prášky.. chápu. Naštěstí my nejsme vůbec nemocní .. alespoň to .. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek