• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
my taky enbyly, zacinam mit vazne podezreni na to, ze nam ten priorix rozhasil imunitu, do ted nic! celou zimu nemela ani rýmu!
25. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram: to si piš, že je to tim :unamused: :wink: u nás to samý :unamused:
25. čer 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a od očkování jsme uz po 2. nemocní...plus reakce, takže poslední měsíc 3x... :confounded:
25. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO holky já nevím,my taky měli priorix a sme zdravý furt,si asi tou loňskou salmoneou posílila hojně imunitu a teď ťuk,ťuk super :slight_smile: dokonce sme ani neměli reakci na 4 hexu a to na hexi měla reakce vžýdycky :confused:
25. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka: to se nemusí samozřejmě projevit u každého dítěte :wink:
25. čer 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, na hexuj sme nemeli reakci nikdy taky
25. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauec..Kristy ty jo no nevim..taky bych se bala u tve delohy :(( no ja se bojim ze me taky budou chtit normalne..ach jo..ja bych radsi toho cisare planovanyho..a nebo klasiku ale pred terminem..necekane..nez prenaset a cekat jak se dr rozhodne://

A hadejte co delaaammm..konecne peru látkovky!! dneska dosli...tak snad budou pres noc suchy :slight_smile:a zitra zacneme :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak u nás už neprší a hned je to lepší. Včera vzal brácha se švagrovou Denču odpo do zoo, tak jsem měla chvíli klid, nicméně mi to dala pěkně v noci vyžrat :confounded: Za prvé usnula až v devět a to ještě s kraválem a vzbudila ji v deset bouřka a řádila asi do dvou do rána :rolling_eyes: Jsem myslela, že už umřu :zipper_mouth: Ráno naštěstí spala do devíti, ale i tak jsem unavená. Dopo jsme byli v Tescu, s kočárem, to je druhý děs, protože pokud ji neuplácím nějakým jídlem, tak tam prostě sedět nebude :confounded: , odpoledne jsme měli návštěvu a na večer jsme se byli projít k vodě i s Bakou, Denča ji vodí na dlouhém vodítku a je nadšená. Já teda Baku zároveň vedu na krátkém, ale Denča má pocit, že sama vede psa a je nadšená. No a já mám tím pádem zároveň na vodítku i psa i dítě :grinning:

Zus, já se v Tescu i ptala na pláštěnku a tady v tom našem je nemají :frowning2: Budu muset objednat něco z netu nebo se kouknout jinde...

Mici, tak látkovky jsou doma? Co ti přišlo? My už máme plínku jen na spaní a na ven, takže asi budu muset přikoupit noční plínky, protože toho víc na praní nemám. No uvidím, zatím mi to vychází vždy s něčím bílým nebo s ručníkama, takže mi ještě nepochyběly, ale uvidíme jak to půjde dál.
25. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jsi dobrá s tím jak to zvládáš, fakt :slight_smile: Já poslední týden dost z jednoho dítěte, natož kdybych měla dva. To už bych si šla asi uvázat provat :zipper_mouth: :sweat_smile:

Eli, díky za tipy na Lego, navnadila jsi mě, tak o nějakém asi popřemýšlím.
25. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat prosimte jak se pere v orechach?? mas je taky?? ja ted peru..a doslo mi ze porad budou penit ne? i kdyz bud máchat a zdimat.....??jestli se nemaji pred machanim vyndat treba vis??

jinak mame jednu |AIO oranzovu bittis,SWDL pulky,pak meli nejakou vkladacku za 99 ..vypadalo to jak plinka ..je to asi do nejakejch kalhotek na pripnuti..tak ja mam i ty kleste na patentky tak si na jedny Pulky nacvaknu protikusy a budu to tam cvakat .-)
Ptitku bambusku jednu..a IV organic kalhotky se zviratkama...no a ty čč..uvidime jak to pujde,..jinak nasiju vkladacky z rucniku :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, s těma ořechama nevím. Já peru normálně v prášku, Terez mi ty ořechy úplně vymluvila, takže jsem je nakonec ani nezkoušela. Ale asi zkusím své alchymistické umění a pokusím se vyrobit sliz :slight_smile:
Jj, ručníkové vkádačky miluju :dizzy_face: Ať ti ty PULky nečnou protékat, když tam budeš cvakat ty protikusy, co? Abys to tam nějak neporušila, jako tu vrstvu.
25. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k těm ořechům... Já myslím, že se asi nevytahujou před mácháním, to by byla blbost né? Pokaždé vypínat pračku, čekat až tě to pustí dovnitř, vyndat ořechy, pak zas zapnout... Ale fakt nevím, jak se to dělá.
25. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat nee to ma ty patentky az jako u pasu..a je to i na normapnich plinkach prece..patentky .-) no jdu neco najit na netu o tech orechach :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat tak sem se docetla že v podstate nepotrebujes tu machací fázi..že to je pro prasky ve kterejch je hodne tech srač...takže u tohoto nejak zkratit program no...
ale videla sem test -voda-orechy-prasek...a rozdil mezi vodou a orechama zadnej..tak nevim no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tady to vypadá na pěkný den. Nevíte kdy je vysvědčení? Dnes? Umřel Jackson,to mě podržte teda.
26. čer 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
snídáme a koukáme na spejbla a hurvínka :grinning: Vzbudil nás soused s příklepovkou !!! :rolling_eyes:

No, zpráva o M. Jacksonovi mě taky hned kopla.. :astonished: :pensive: R.I.P. Michael..

Venku to vypadá na asi celkem pěkný den (SLÁÁÁÁÁÁVAAA). Takže dosnídáme, já pověsím prádlo.. šoupnu další ..a půjdeme. Počítám, že asi jen na hřiště, nebo tady do parku .. A odpo zase na statek.. imponují mu kozy :wink:
26. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, mici: já ty IB prodala :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejvíc jedu na BL bambus+Pulky, a na noc P´tit bamboo noční, pak mám 3 AIO...ale už bych do nich asi nešla...já jsem kalhotkový typ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ten Jackson... ja ho jako dite milovala :frowning2:

ja peru ve slizu a orechy jsem zkousela - nevyndavaji se, cely program se dojede s pytlickem orechu v bubnu - pediatr byl nadsenej, v cem peru, ze pro mimi nejlepsi... ale moc mi to nevoni, sliz lepsi, a nejlepsi oboji naraz

posledni 4 dny procurava David uplne vsechny plenky, at uz latkove nebo jednorazovky,nevim co s tim

na mimi jsou zatim nejlepsi Imse frote, a svrchnacky Imse nedonosenecke - vel.P a fleesove Haipa S, pak ujdou Imse flanelky, zkousela jsem ji dat Baby Lucy kalhotkove a ty mi procurala, asi jsou ji jeste velke... kazdopadne mne vyhovuje Imse ve vsem nejvic
26. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a vcera vecer horor - myslela jsem, ze pojedu do Krce... sedim u telky a najednou snad pullitr krve mi kape pres teplaky, srazenina jak krava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechutne... tak jsem volala, kam se dalo, a pry je to bezne a nemusi to nic znamenat, kdyby se to opakovalo, tak mam dorazit, tak drzte palce...hruza, co?
26. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, no Michael mě taky dostal...

sis, já si IB nechávám na druhé mimčo, jinak bych je taky asi střelila. Ale ty prefoldy z nich jsou boží, ty teda používám furt na noc. AIO mám jen na výlet, na nákupy a tak, jinak nepoužívám. Na noc BL bambus, Bamboozle a P´titku noční, vše vycpané tím prefoldem z mešavice, no a přes den čč a PUL, ale teď už jsme přes den skoro bez plínek, takže používáme jen noční a aio.
26. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi :confounded: Snad to nic nebude.
26. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: my měli tu IB do hodiny durch, ted hodně pije..takže fakt katastrofa..navíc mě sralo, že jsou bokový :confused: celkově moc těm AIO plínám nevěřim, mám teda ted ty CT, ale vycpávám je twofoldem od Baby ideii, jinak by teda taky 3h nevydržely :confused: na ven dávám většinou hnusku,páč se bojim, že by se někde prochcal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak ty jsi kalhotkový typ, jo? :grinning: To já jsem si myslela, než jsem to zkusila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsem se, ze záhadného důvodu, zamilovala do čč :dizzy_face:
26. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: mne prochcava i hnusky, uz fakt nevim...
tak zatim ahoj, Davidek uz repta :wink:
26. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a tady teda sluníčko nesvítí :frowning2: Je zataženo, fouká, jen čekám, kdy zas začne lít :rolling_eyes:
26. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak u nás včera dopo lilo,odpo bylo hrozný horko,večer chvilku bouřka a slejvák.a dnes teda děs,to tu vypadá jak na podzim,je zima,zataženo,mlha,taky čekám,kdy začne lejt. :unamused:

Dnes jedeme opět do nemocnice,tak držte,ať je to vpořádku. :wink:
26. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my nakonec uklízíme a půjdeme ven až po "o" .. je hodnej.. pomáhá, pouštíme si písničky a tancuje.. Vám pak musím ukázat .. jak dělá "Jacksona" :pensive:
26. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli chcete,tak můžete mrknout na pokousanou Anetku.

Jedna aspoň trošku dobrá zpráva,ten neočkovanej pes je po všech vyšetřeních a naštěstí je úplně vpořádku,tak aspoň něco.
26. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Jackson mazec:((
Svomy jeje chuderka ..posilame pofoukani at nebolí:(((

Tak od rána máme čč s kalhotkama a ještě nečurala..a pije jak duha a do nocniku taky nic..tak nevim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak nam nejlepe sedi ty Bittis....dala sem ji jen kalhotky..ty pripinaci vložky v tom jsou jeste mokry..stejne tak jako bambusky..
a ty dalsi dvoje Pulky jsou vetsi ..jinak nevim ale kdyz ji dam jednu čč tak se tam vleze dobre a kdyz vic tak se nemuze ani hejbat :sweat_smile: :sweat_smile:
26. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ti AIO sem si predstavovala jinak.. jak jednorazovky..ale s tim pripinanim to rychleji schne co
26. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek