• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mici, jj, to rychleji schne. Např. ty Bum genius, ty jsou fakt jak hnusky. Nikam nic nepřipínáš, na sucháče...
26. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAT NO JE TO LEPSI PAC SI MUZU USIT SVOJE pripinaci vlozky navic.)
26. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, koukala jsem na malou...chudinka,asi jí to bolí :frowning2: . At je jí brzy lépe.
Říkali vám,jestli z toho bude mít nějaký následky-jizvu na tváři apod?
:cry:
26. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad ne a snad se nebude bát pejsků
26. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně ted začala malá dělat radost - po měsíci šílenýho vzteku, řevu a bojkotu snad všeho na světě (ovoce, jídelní židle, nočník, ted týden všechno jídlo atd) se to snad začíná lepšit.
Včera a dnes po měsíci(!!) snědla čerstvý banán a jablko,což je zázrak. Dnes dokonce obědvala v jídelní židli-takyy zázrak.

A plínku (až na jednu malou noční nehodu) má už přes týden suchou. Ve dne i v noci i když spí 12h :slight_smile: Na ven a na noc jí je dávám,ale ona se stejně venku nevyčůrá ani když mám sebou nočník. Počká si domů a vydrží neuvěřitelně dlouho nečůrat-třeba i 6hodin venku :confused: Ale pořád nemám nějak odvahu jít ven bez plíny.Ona si totiž neřekne že chce na wc :unamused: Na vše říká ne ne. Doma čeká,až jí tam posadím anebo si občas ukáže na nočník.
26. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Vam zavidim to nocnikovani, od meho pobytu v porodnici David na nocnik nechodi, ale uz jsme zase definitivne asi tyden bez dudliku,hura

svomi, chudak mala
26. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli joo my budeme mít :wink: :wink: :wink: sem to mela v emailu asi pred dvouma mesicama...mazec.-)
26. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci chudinka Anetka je mi jí moc líto :frowning2:
Já taky nočníkovánbí a bezduidlíkování záidím,u nás nočníkování vypadá tak,že si prostě občas řekne sama,občas ne,nják to nehrotím,beztak jedem za 2 dny na dovču takže sem neustále ve spěchu aby bylo všechno připraveno atd,takže by to nemělo cenu,navíc ona zhruba tak ví o co jde takže bych řekla,že na to příjde sama,jelikož si i říká o přebalování atd. No dudu máme furt,ale taky zatí nják nehrotím,má ho jen na uspání a pak už v noci ne,někd yho dokonce zahodí a na spaní ho nechce-takže neřeším :sunglasses: ale musím se pochlubit,umíme říkanku-hají belí :grinning: a začátek kutálí se ze dvora :grinning:
Holky já už začínám být psychycky na dně,ségra se má za necelý měsíc vdávat,ejenže se stím svým furt hádaj,rozcházej pak zas jako dobrý a ona mi denně volá co zas udělal a já už na to přestávám stačit,navíc nevím nakolik je to tak opravdu vážné jelikož je v 7 měsíci tak je trochu víc citlivá-teda beru podle sebe. Dneska jsem to asi přehnala,opět mi volala a plakala ,že se rozešly,tak říkám,že je mi to líto a jak se to stalo atd a ona jen plakala že se zalykala,tak říkám mírně prosímtě neplač,škodíš i mimču a ona furt brekot a že co bude dělat sama s dítětem,že si něco radši udělá.... tak už sem na ní začla řvát a říkám,jednak se vždycky zas daly dohromady a jdenak by nebyla první svobodná matka,že lepší svobodná matka,než po pár měsících rozvedená no tak na to my zavěsila,se bojím aby si něco neudělala :frowning2: omlouvám se,že si tu vylévám srdíčko,ale já to v sobě furt musím dusit :frowning2:
26. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, .. :unamused: Myslím, že jsou to oba dva dospělí lidé a snad natolik rozumní, aby si to urovnali sami. Zbytéčné, aby jsi se tím ještě trápila Ty.. :pensive: Takové ty hádky v těhotenství jsou myslím celkem normální.. v ženské se plaší hormony, histerčí.. chlap je na druhý koleji, těhotnej není, takže se stává otcem opravdu až po porodu - nechápe moc její pocity, ba na ně vlastně ani nemá čas, náladu .. chuť. No a ségra panikaří a říká nesmysly, jelikož je na to sama a jediná vrba jsi Ty. A tak to bude kolotoč až do porodu.. Teprve po porodu se ukáže, jestli to bylo jen tím a ustáli to, stmelí je ta situace kolem dítěte, nebo se to naopak zhorší .. :confused: To je to potom jasné. Ale pokud mají takovouhle Itálii, tak to ať se raději neberou :wink: ¨
Možná to zní ode mě hnusně, taky je to jen můj názor .. a dle mého čistá realita. Taky jsem měla těhotnou ségru :wink:
26. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pračka mi sežrala vložku do Ondisovo adidasek.. :confounded: Uvízla mezi tou švírou u gumy a bubnu.. prostě jí vcucla :rolling_eyes: Potřebovala bych vědět, kde koupím tak malý kvalitní vložky? :confused: Normoš v obuvi..? :confused:
26. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
*hysterčí :grinning:
26. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli,no jako je mi jasný,že přehání,jenže na druhou stranu je tu i opravdu viditelný nezájem jejího nastávajícícho,jako o mimi zájem nejeví vůbec,když jí je večer zle ještě jí pošle pro vodu ,nechává jí nosit těžké nákupy,už sem jí je zmanžou několikrátvezly domu,rptožeon přece nakupovat nebude :angry: mezi náma já bych snad upřímě byla ráda kdyby se nebrali,navíc jako ten nezájem-je rozvedenej a o svého syna z prvního manželství se vůlbec nezajímá-vůbec se sním nestýká,což mi příjde docela divné,ale to je můj názor :wink:
Jinak tu vložku bych normoš koupila v obuvy
26. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně mi to příjde taková itoška-včera jí řek ,že je z prominutím blbá kráva a ať táhne do pr..... tak včer aségra,že se zbalí a pojede k rodičům kde má vlastní byt,no a dneska ,že zas zůstane.
26. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Zus prý by to mělo úplně zmizet,,ale moc tomu nevěřím. :frowning2:

Dnešní kontrola katastrofa,z obou ran spousta hnisu,má to nateklé,navíc od noci pláče,jí to bolí,už nevím,co s ní.Na kontrolu máme jet radši v neděli dopo,dr. se to nelíbí,tak nechce čekat do pondělí. A vzhledově bych řekla,že je to taky horší než ve středu. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz chudák sestra,podle mého by měla svatbu aspoň odložit,když už ne rovnou zrušit.
26. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, bohužel .. tohle musí řešit oni sami dva. A je na Tvé sestře, kam až to nechá dojít .. pokud by mě můj partner, se kterým čekám dítě a máme se do měsíce brát, tituloval tak, jak popisuješ.. sbalila bych mu trenky, kartáček a mohl by jít. :wink: Rozhodně bych si ho nebrala.
No, ale ne všechny jsme stejné..
26. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom :pensive: Já bych Ti radila ten propolis.. ale Ty ho stejně nemáš připravený .. :pensive:
26. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli nesmíme to sundávat.Jí tam dnes i chtěli dát stehy,protože se to otevírá,ale pak že radši ne,že by si to mohla strhnout.
26. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, no .. a má tam teda nějaký dren..? Tkáňové lepidlo.. :confused: ??? Jako nechci zpochybňovat lékaře.. ale díky tomu, že je to zakryté, tak se tam ty bakterie jen vesele množí .. a proto to hnisá. :rolling_eyes: Já bych to nechala venku, dala dren s desinfekcí, namazala jod kolodiem (tekutá náplast) a maximálně přelípla čtverečkem a ten bych po 3 hodinách měnila, aby se tam bakterie nemnožiliy .. Vím, že se bojíš.. ale vážně divný postup..
26. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli nic tam nemá,jen jí vymačkávají hnis,proplachujou jí to a nakonec na to dávají polštářek s Betadinem.A nesmí se to sundat,to až oni můžou.Dnes jí to nechtělo na tom obličeji držet,tak jí ještě ke všemu přes to dali síťku. :unamused:
26. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, pruban..? chudák.. :pensive: No holt, snad dělají dobře.. jinou chir ambulanci nemáte..? :confused:
26. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli poblíž tu je další,ale tam je vždy narváno a i děsnej provoz po městě.Jezdíme sem,protože tady s ní byli i na pohotovosti.
26. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem jí dala sirup na bolest a asi zabral,konečně nebrečí,vykecává. :wink:
26. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, aha .. no jak myslíte.
26. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli bohužel nevím,jestli by tam vymysleli něco lepšího. :unamused:
26. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sVOMA, TO JE STRAŠNÝ :pensive: nemam slov, určo jí davej na bolest ten sirup, chuděrka! vyměnte toho dr. to se mi nezdá taky!

LeniZ, to je ztezky radit, no, asi at si v klidu sedne, a popremysli sama co chce. Asi byhc tu svatbu odložila. Po miminku. Není kam spěcht, měsíc je dlouhá doba ještě. Můžou se domluvit, že řeknou, že jí není dobře. Asi nakonec opravdu bude na vše sama, když už je na vše sama i ted. Je mi to líto. Ale kdyby mi to udělal Jirka, nikdy bych enlitovala, že mám Xendu, i kdybych na ní byla sama, segra to takyopporodu pochopí :wink:
26. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli,,jj přesně jak píšeš,bohužel může jen přihlížet a maximálně ,své jsem k tomu řekla,jako mě by to manžel řekl asi jen jednou,pak by mě hned zavřeli :wink: :grinning:
Luci chudinka malá,ale sna jí to teĎ po tom prášku už bolet nebude :frowning2:
26. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,já jí říkala,tak potom klidně dej mimi mě a jseš volná :wink: už to brala s humorem,ona má teda kamaráda co jí má rád a řek jí že by sio jí klidně vzal i s dítětem,tak sem mu psala aby jí brnknul a trošku jí rozveselil
26. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
svoma - to je tedy síla, snad se to brzy zlepší
leniz - já bych si ho nebrala ani za zlatý prase, teď tedy ne, přesně jak píšou holky
26. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek