• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahojky...tak jsem si byla včera zacvičit, bezva jsem se odreagovala, navíc Tomík spal celou noc, nevzbudil se ani jednou.
27. led 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris, ja taky byla spining a mala spala celou noc, mozna ty deti citi, ze jsme vyklidněné!

LeniZ, musim se pochlubit, dalsi 0,5 kg dole, tak uz celkem 3 kg.
27. led 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak my dnes chtěly skočit do Mc ,ale nják jsem se nejprv nemohla vzbudit a teď se mi nják nechce :unamused:
27. led 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni gratulka,u mě zatím furt to samý,mám nják problémy s trávením :confounded:
27. led 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Bramburka..jsem se divila, naposledy sice manžel nakrmil a uspal, ale když jsem přišla, malej se vzbudil a ne¨mohli jsme ho přendat do postýlky, jak jsem s ním pohla, tak se vzbudil...asi tak 7x :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale včra v pohodě, akorát řval, když jsem odcházela.Ve středu chci jít zas.
27. led 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau vespolek..
mam šipkovou ruženku...včera spala do 3,5 hodiny...a dneska už taky !!!!! ale dneska vstavala v6 a noc nic moc:// ale i tak cucim jak puk!!!! se nudim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
mici...taky bych se chtela nudit :wink: jdete zitra do toho mc?
27. led 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
hanel jj jdeme .-))
27. led 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanel tak nejdeme:/ musim uklizet.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No, já chodím cvičit 3x týdně.V pondělí na badminton, úterý bodystyling a v neděli 2 hodiny spinningu a furt mi to je málo.Mám nějak moc elánu, jak jsem dlouho nic nedělala.Ale né kvůli hubnutí, bych spíš potřebovala nabrat, ale potřebuji zpevnit postavu.A hlavně to odreagování :grinning: Fakt bych na tom spin.kole seděla imrveré, jen abych měla klid :wink: Ináč já ted ztloustla asi.Měla jsem 46 kilo a ted mám 5O-oblečená.Takhle bych to brala, kdyby to zůstalo.
Ináč nic nového, Veruš chodí jak o život, kreslí abstrakty, spí celou noc až do 9, umí jíst sama banán a ani se moc nezadělá, má první bačkory opravdický a pastelky.A budeme jí dělat nový pokojíček, tedy jen upravovat, k svátku.Na nočník jí neučím, baští pěkně - no šak to znáte :wink:
27. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Domi,
teda, tvoju energiu by som chcela mat ... a Verus je sikulka :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Deni, ale víš kolik prachů to stojí :grinning: Jsem ty sporty musela trochu zkombinovat, aby mi to nevyšlo tak draho.Si někdy můžem dát sraz, dloouho jsme se neviděly.To mám furt tak debilně nabitý, ale co třeba příští středu?
27. led 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no, mozeme skusit, ale to uz budeme len par dni pred odletom na velky vylet ... takze neviem, ci budem stihat.
Ja zas chodim na kavicky a kolaciky, aj so Sebosom - v okoli nas uz vsade poznaju :wink:
27. led 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Domi,teda takovej sportovních zájmů,obdivuju,já jsem z toho aerobiku 3x týdně občas mrtvá,ale baví mě to ,akorát manža řádí když si chci dát někdy třeba jen 10minutovku pro radost :unamused:
Zdeni,koukám,že vy zas chodíte po kávičkách hmm :dizzy_face: :dizzy_face: taky bych si dala říct,jenže nemůžu :unamused:
27. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jo banan papame taky sami...
28. led 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
taky, taky...

uz jste vsichni zdravi?
28. led 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky!
mici, my taky nakonec dneska do toho mc nešly...v noci zas byla vzhuru od 2.00-4.30 :rolling_eyes: :rolling_eyes: a pak spala (ještě s jedním probuzením :rolling_eyes: ) do 9.15... no a mi se v noci spustila rýma :unamused: takže se cítím skvěle - nevyspaná, s bolavou hlavou a usopleným nosem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: a to jsem chtěla jít zítra dopoledne cvičit...uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem nějaká v depresi už z toho počasí...zima, vítr, bláto :angry: :angry: :angry:
28. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se nakonec u mámy projevil ještě zápal plic :frowning2: a my u ní byli ji pomoci, dkyz mela tu slinivku, takež jsme mozna nakažený...
28. led 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni to snad ne :frowning2: chudák maminka :frowning2: je mi jí moc líto.To ,že ste tam byly nemusí nic znamenat,navíc můžete mít dobrou obraňeschpnost a nemusíte nic chytit i kdyby náhodou :wink:
28. led 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no Leni, raději ale zitra nejdeme do MC, počkám etn týden, co je inkubačka.
28. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak my už jsme na tom líp, akorát dost kašleme :confounded:

Bram, s tou maminkou je mi to líto, myslím, že nemusíte být nakažený, páč jak byla malá malinká, tak u nás byla jedna známá se zápalem plic :angry: :angry: :angry: , nevěděli jsme to a pak měl zápal plic táta, a než se to zjistilo, tak jsme tam taky několikrát byli a nic. Tak snad budete taky ok :wink:
28. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
xeni, zapal plic je taky drsnej :(, ale myslim, ze to nechytite

tak semestr uzavrenej, ted jeste at mimco vydrzi v brisku, at to stihnu dodelat cele :grinning:
29. led 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano..
Teda tuktuk tuk..my nemocni nejsme ..ale dneska trosku pokuckava tak doufam ze ji to prejde:// u nas fuci uplne silene://chudak pani postacka na kole ...donesla nam kuponek na dalsi granulky :grinning: :grinning: :grinning:
Diky Pekk .-)))))
Bram hlavne at se mamka brzo uzdravi ..

Me uz to pocasi taky nebavi :/// je to hnus aspon u nas uz to ten severak vyfoukal tak aspon ti psi nejsou jak hovada...
29. led 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tu je krásně azuro, ale teda kosa jako svině... malá zatím dobrá tuk tuk tuk .... spinkala i v poho celou noc.
29. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je naprosto nadherne! jsme byli pres dve hodky venku, David sebou seknul hned pred barakem :grinning: bundu mu peru snad 3x tydne :angry:
29. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,my teď přijely ze cvičení,nejprv sme byly v osmíkovy-tam mě malá snad ani nepotřebovala,hrála si s o 2 měsíce starším chlapečkem a pohodička ,pak cvíčo,no něco se jí líbilo a smála se ,u něčeho to prostě dělat nechtěla řvala jak pavián,plakala a lehala si na zem a kor v autobuse,nejdřív sem ji dávala pití,oak sušenky,nic nezabíralo,až sem jí musela zít do náruče a ukazovat co je kolem,takže my v buse usnala na ruce chvilku před naší zastávkou .
29. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni a vy uz jezdite bez kočárku, jo? jste dobrý teda...
29. led 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
my taky jezdime casto bez kocaru- musime- tady odsud je to opruz s kocarem - navic bych to nemela tahat nahoru do toho busu... jenze lidi jsou beohledni, znate to :angry:
29. led 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
zname, ja si vcera vzala golfky, tak ty unesu, ale i tak je to tíha a stejnek my pomohli lidi tak z 50ti %...jednou jo jednou ne.
29. led 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
xeni nene,jezdíme s kočárem,jenže jusem jí v tom autobusu musela vytáhnout ven jinak by mi furt řvala :unamused: ,golfáč si tahám nahoru sama,jelikož se všichni tváří jakoby žádný kočár neviděli a hlavně co nejdál ode mně abych je nemohla požádat o pomoc :unamused:
JInak třeba teď sme byly ve zdravé výživě pro křupky pěšo,chvilku sem jí nesla,chvilku šla sama,aspoň se na večer trošlu unaví a já to mám místo tělocviku :wink:
29. led 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek