• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Tak už zase jen ječí víc jak půl hodiny. :frowning2:
26. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a nedali vám aspoň něco na bolest?
26. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz nee,já jí dala sirup,teď už od půl spinká,jsem zvědavá,na jak dlouho. Akorát bere atb. preventivně.
26. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, nasaď jí čípky na teplotu a taky nurofen na bolest. Každopádně za mě .. vážně se mi to nelíbí .. navíc by měli dělat kontrolní stěry.. A i odběr krve.. zvláště u tak malých dětí. ROZHODNĚ NE RÁNU KRÝT POLŠTÁŘEM POMALU POD HLAVU ! Zítra zavolám známému chirurgovi a zeptám se ho.. Mělo by to větrat.. aby to dýchalo, zacelovalo a tvořil se strup, aby hnis eventuélně mohl odtékat (ty ho otírat) a ne zakrýt a čekat ať si kvasinky řádí vesele v hojném množství a supr podmínkách :( Dej na mě, sundej jí to, ošetřuj a nalep jí to, než půjdete k Dr.
26. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom já bych souhlasila s Eli, asi bych ji to nechala nejak aspon pod dohledem dejchat, ale myslim, ze si na to moc sahat nebude. No zkusit asi jinou chiru jeste....
26. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom.. doporučuju koupit v lékárně tehutý obvaz (náplast) :wink:
26. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom - nezobrazuje se to celé .. prostě se to jmenuje AKUTOL .. :wink: Cena kolem 50 - 60ti korun .. bude se Vám hodit i na prázdninové oděrky Erička :wink:
26. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomy...chudinka :(( vetrat je nejlepsi fakt..a akutol mame a je super..ja ho teda pouzivala prvne na morčata :wink: :wink: pac jim normalni obvazi nedrzeli a do ran se jim dostaval bordel..a tekutej obvaz je bomba .-))
26. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak u nás uz marodí cela rodina a Xenda nas dorazi svou aktivitou...páč ona uz je bez teploty, že...ale jsem rada. :dizzy_face:
27. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to jsou veci tedy...
Svomi, taky myslim, ze by to melo dychat :frowning2:
Xeni... drzte se
27. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme si rano pustili Jacksona a normal jsem uronila slzu - prislo mi, jako by umrelo moje detstvi... spousta vzpominek :astonished:
27. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je parada, dnes na cervencovkach pribyla 4 miminka a pate se zrovna dere na svet :slight_smile: to je krasny den
27. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:

Jsme byli celý den u našich.. malej nespal, jelikož postýlku tam zabral Áda.. no a tak nám usnul cestou domů v autě, ale takovým tvrdým způsobem, že se neprobral ani při vyndání, odnešení, přebalení, otření alespoň vlhč. ubrouskem, oblékání pyžama, ani při ukládání .. :grinning: Total vyčerpanej. Celej den střídal, písek, houpačku, odrážedlo, kurník a balon .. zastavil se jen na oběd .. na tři knedlíky se svíčkovou :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Honza sel poprat sousedovi a pekne se tam zasekl, asi budu trapna a normalne si pro nej dojdu
27. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi došla si? my pokračujeme ve viroze, mama jak ma tu chemoterapii, tak ja ji slibila, ez ji ve stredu pomuzeme na chalupe, ted ale nevim, nemuzeme tam zatim jet a vubec nevim, jestli muzeme byt do stredy ready, neumim to odhadnout, al eteplotu nemame, jen rymu a trochu zarudlý krk. Dopujeme se vším možným...
28. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bychom to zvladli, ale ona nesmi absolutně nic chytit... :frowning2:
28. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, dosla. Jsem tam malem rozkopala dvere, nikdo neslysel zvonek :grinning:
Snad to do stredy vylezite, ja myslim ze jo, 3 dny jsou dost.
28. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja doufam, ja ani nevim jak dlouho viroza trva, naposledy jsem mela anginu a pred tim anginu taky (to bylo ovšem pred 3 lety).
28. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bram tak snad to co nejdřív překonáte,abyste pomohli mamce.
28. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli díky za radu,určo ho koupím.

Dnes jsme byli opět v nemocnici,naštěstí to má lepší a zítra tam musíme znova.Horní ránu už měla uzavřenou,ale nenechali jí,protože jí chtěli propláchnout,tak jí znova otevřeli,spodní krvácela,protože je vedle pusinky,když brečí,tak praskne. Ale aspoň už je bez hnisu.
28. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, opět to zalepili?
28. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli,jj,pořád stejný postup,akorát tam dnes nebyl hnis. Ale ona jí z toho hodně tekla krev po tom průplachu,asi jim nic jiného nezbylo. :unamused: Zítra tam jedeme znova,tak uvidíme.
28. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, snad se to zlepší, ale kdyby jí to zítra opět zakryli.. nenech se !
28. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli díky,dnes to vážně vypadalo o hodně líp. A s tím zakrytím nevím,mám blbou povahu,nedokážu se ozvat. :unamused:
28. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to sundej doma, bez zeptání, otírej betadinem .. když náhodou poteče krev, přilípni nachvilku jen čtvereček a pak opět sundej. A až se to zacelí .. zační stříkat akutol :wink:
Tím, že je to přelepený, nedýchá to, navíc to pod tím vlhne a kůže nesrůstá. Do toho právě neodtýká ten hnis.. nebýt to přilepené, tak je hojení mnohem rychlejší. :wink: Zítra tam skoč a hned po zavření dveří odlep.
A nakonec jizvičku maž tím propolisem :dizzy_face:

Neboj, bude dobře :dizzy_face:
28. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Svom, je to desny...
s tim propolisem bych ale dala, Eli, bacha, segra se s tim natrela jednou a naposled, alergicka reakce jak blazen - to jsi mela videt, kuze vyzrana az do krve...
28. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli,ona právě krev neteče z horní vůbec,dokud jí do toho nešťourají a ze spodní začne pokaždě až v nemocnici,protože malá jak zahlédne dr. nebo nějakou zdravotní sestru,tak začne hystericky ječet a jak to má na blbém místě,tak to pokaždé praskne.Uvidím,co udělají zítra s tím,třeba to už nezakryjí.

Jinak nevím,co s ní je,ale co se jí to stalo,tak se v noci vzbudí a řve,dokud si jí nevezmu k nám do postele,to se přitiskne a okamžitě vytuhne a přitom s námi odmítala spát.Nevím,jestli je to tím pokousáním,ale psů se teda nebojí.

Eli ještě dotaz,má mít v út Prevenar,ten bych asi měla odložit,viď?
28. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ahojky,co děti,už spí? Vážně tě obdivuju,já mám dost,sice mám dvě,ale staršímu je 7 a třičtvrtě,si vůbec nedovedu představit mít Anetu a k ní ještě mimi a to už nemluvím o tom,že by to asi nepřežila,žárlivka jedna.
28. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
svomi, prezila by, musela by :slight_smile:
mala haja tady v obyvaku a Davidka jsme ted ostrihali strojkem, vykoupali a jdu mu varit Hajaju... zatim papa
28. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek