• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Svom chuděrka fakt, to je jasný, myslím, že ted z toho má horor sny, tak ji nech spinkat u tebe, holt to budes tezko odnaucovat, ale ted to neres....

Ladi, jsi dobrá!!! ja doufam, ze nam mimi taky brzy vyjde, ale radsi si nebudu davat do profilu snž, zatim, nevim, jsem nejaka ze se to tam bojim psat nebi to tam mam dat?
28. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

svomi, koukala jsem na fotky Anetky :cry: Bobek malý, je mi ji strašně líto :frowning2:

Ladi a jak u vás? Jak to jde po pár dnech? Kojení v poho? A co látkovky?

My dneska byli na oslavě narozek pradědy, bylo docela fajn, malá aspoň neseděla doma, páč tu zase lilo, takže by nám nic jiného nezbylo :unamused:
28. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi malá by přežila asi,ale nevím,jak to mimi.

Bram jasně,že spinká s námi,ona jak dřív prořvala noci,tak jsem si říkala,že kdyby pomohlo,aby spala s námi,tak klidně,jenže ona nechtěla,Mě spíš jde o to,že nevím,jestli má nějaké období nebo jestli to jsou následky kousnutí.
28. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram a už se aktivně snažíte?
28. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jo :wink: už v řecku, ale tam to nevyšlo,a le to jsem čekala, měla jsem před mrchou, tak ted uvidime, ale vzhledem k tomu, že ted v dobe ovulace jsme nemocní, tak taky asi těžko
28. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, mozny je vsechno...
28. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram v nemoci se nejlepe plodi.-)) nemoc vypotite a tim jak budes oslabena budes tehu natotata.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano!

Xeni, to je fakt, nejlepe se otehotni v nemoci, slysela jsem to uz mockrat :slight_smile: Drzim palce. A snž si tam dej, neboj.

Kat, jde to. Kojime porad, mala se cpe, pak skyta, ublinkne si, a dobry. Kaka a cura o106, takze asi ji to staci. Snad. Latkovky - porad uprednostnuju ty frotacky IV, a nedonosenecke svrchnacky. Flanelky taky jdou. Ale Baby Lucy zapinaci nam nejak nesedi, zatim. Takze vse obyc bez zapinani + svrchnacky, je to lepsi. A vcera jsem vyprala v nejakem special prasku na plenky a zustaly tam skvrny - narozdil od slizu. Tak jsem z toho jelen.

Davidkovi jsme na noc museli koupit dalsi balik Pampers :(( Vel.5. Ty zatim neprocural. A koupili jsme paradni holinky a plastenka je uz objednana. Tak mam radost.
29. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Bram, to je fakt s tím otěhotněním při nemoci :wink:

Ladi, já ten sliz fakt zkusím. Musím ale nakoupit ingredience :slight_smile: Jo Ladi, mě tak napadlo, jak je s druhým mimčem a mateřskou a rodičákem? Ty jsi měla nějakou mateřskou teď při Betušce? Nebo tím, že jsi už na rodičáku tak je to fuk? A můžeš si zvolit zas tříletou variantu nebo tam je nějak automaticky ta delší-jako když člověk před těhu je nezaměstnaný?
29. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, k těm plínkám ještě. Jsem koukalal na ty IV froťáčky a to jsou nějaké newborny, jo? A ty Baby Lucy máte asi veliký, ne? Tam je myslím nejmenší xs/s a to je asi dost veliké, protože Denča má teď M a vydrží jí to ještě dlooouho. A ty flanelky jsou horší v čem?
29. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, normalne by mel clovek opet pobirat materskou, kterou mel z prace (pripadne studentskou) a tim padem vznikne i narok na volbu delky rodicaku. Ja mela puvodne materskou pro studenty, na tu jsem ted mela navazat - podminkou ale je ukoncene ci prerusene studium. Betka se narodila drive, skolu jsem nestihla, o materskou prisla, o moznost volby take. Takze mam ted ten hloupej rodicak na 4 roky.
29. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, jakože ten první rodičák-na Davídka se protáhne na čtyři roky nebo ti jako teď začíná čtyřletý na Bětušku? Jsem natvrdlá :sweat_smile: Takže když já měla normální mateřskou, tak u druhého bych si ji před porodem šla vyřídit do práce zase a zase bych si měla vybrat délku rodičáku, jo?
29. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty frotacky jsem vzala univerzalni velikost, ale jsou proste mensi - tak nam lepe sedi a dost dobre saji, navic po mnoha vypranich vypadaji porad stejne dobre... bioflanelky saji taky dobre, ale po nekolika vypranich vypadaji hur, a neprebaluje se s nimi tak snadno, jsou takove rozlejzave... Babylucy zapinaci mam taky univerzalni velikost a jsou zatim moc velke, zkusila jsem a zatim to nejde... davala jsem je Davidkovi, ale tomu uz jsou zas ted male a nosi ucici Imse - nicmene tyto BL po vypranich jsou zmolkovaty az beda
29. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdy pobiras rodicak jen na nejmladsi dite, takze znovu od zacatku, ten Davidkuv se zrusi - pokud mas narok znovu na materskou, tak i ta znovu od zacatku a pak rodicak, pokud nemas narok na materskou, tak rovnou rodicak - ale v tom pripade bez volby = ten ctyrlety, volbu ma jen ten, kdo mel narok na materskou
29. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ty BL jsou nejsou bambusky? Ty nežmolkovatí, páč jsou jakoby froté. A co novosklad? Ten jsi psala vlastně, že máte ještě veliký, že?
29. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: vzala jsem tyhle obycejne, ze budou dobre schnout a ze pro male mimi budou idealni, ale nejsem s nimi moc spokojena, ani moc dobre neschnou... jsou to taky flanelky...
to jsem se sekla, no... mam ji 3X... no, ale jako vyuziju je
http://www.ekopleny.cz/cs/kategorie102788/detail42778.html

novosklad je silene velikej, ale zkusim to nejak vymyslet, preskladat :wink:
29. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a nárok na mateřskou bych měla nebo ne? Já jsem fakt tupá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Při Denisce jsem měla normoš mateřskou, smlouvu mám na neurčito, tak asi jo, co? :confused:
29. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já včera trochu zas pročítala diskuzi o látkovkách a holky novosklad chválí hodně, tak jsem si říkala, že tě musím zase vyzpovídat :pensive: Mě ty flanelové plíny nejsou nějak vůbec sympatické, od žádné firmy :confounded:
29. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, jojo, to budes mit narok na materskou i volbu delky rodicaku, to se mas :wink:
ja budu muset zacit za chvili makat, nebo zhyneme hlady

jdu si udelat kakao a hrat s Davidem kuzelky... tak zatim ahoooj
29. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Imse flanelky jsou celkem dobre, ale ty BabyLucy ne, hlavne tim, ze jsou zapinaci a jeste maji ty patentky, to zmolkuje jak dive - Imse mam bez zapinani a material je evidentne o dost kvalitnejsi,papa
29. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, díky, hned jsem moudřejší :slight_smile: My musíme skočit do obchodu. Včera nám babička nabalila ještě pečené maso, tak to budem mít dneska na oběd, ale nejsou brambory, tak se aspoň projdeme, dokud tu neprší...
29. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam látku 96 bambus a 4 elastan...tak z toho zkusím našít plenky,je to přírodní barva tak pak zkusím i obarvovat :slight_smile: no každopádně mi asi taky budou vyhovovat spis čč protoze ty plenkovky tak nechutne dlouho schly že sem z too byla na prášky!!!!!!!!!! hlavně teda ta bambusovka ..mazec./
29. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ty bambusové věci sice dlouho schnou, ale nasajou o hoodně víc než kdyby byly bavlněné :wink: Na slunku to docela jde, ale když prší, tak je to vopruz, to jo. My naštěstí máme tu sušičku, takže když není zbytí naházím to tam a je to. A co ty teda na látkování? Jedete doma ty čč, jo? A jak ti to vyhovuje?
29. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Mici, já bych se to asi bála obarvovat, že to pak bude pouštět :confounded: Teď peru všechny plínky dokupy, barevné i bílé a nepouští nic :slight_smile: Ale ty doma obarvované bych asi měla strach, ale zase nemám zkušenost, že jo, možná to bude ok :wink:
29. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau baby,

tak ako sa tu mavate?Citam len poslednu stranu, lebo fakt nestiham.

Bram - no my sme Viku splodili tiez, ked som mala zapal mocoveho mechura, jedla antibiotika a akosi sa zadarilo. :grinning:

Dnes ideme ja a Vika k zubarke na prehliadku, tak snad nepohryzie tu doktorku, lebo to bude hanba.
29. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, to je fajn, že si užíváte. My ještě u zubaře nebyli, teprve teď jí ty zuby začínají být vidět.
29. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych tedy plenky take nebarvila... v kontaktu s moci atd. si myslim, ze to poustet bude

holky, co ta Kristynka? nakonec ji ten termin tedy posunuli? nebo uz ma mimco u sebe? nevite?
29. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no ale ty bambusovy čč jsou taky barveny a nepouští..a barvit ten bambus sem chtela spise na tricka, pyzamko a tak :slight_smile:)plinky mi staci barevny kalhotky že:slight_smile:)

Lenci zitra pojedeme kolem :slight_smile:) jedem do Prešova...se pak chci stavit i v Bešenovej nebo Tatralandii..uvidime:slight_smile:
29. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, převážně mám jenom bambusky..pokud venku svítí nebo je teplo, tak jsou do 12h suché..ale doma na sušáku je to taky třeba i 48h :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak peru všechny barvy dokupy, nepouští nic :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty frotacky, co mam, schnou asi nejlip, koukam, uschnou mi na balkone krasne pres noc - pokud vylozene neprsi celejch 8 hodin
29. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek