• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahojky,

tak jsme zpátky z nemocnice.Spodní ránu jí nechali nezakrytou,ale na horní jí ještě dali polštářek,ale už bez Betadinu,protože dost krvácela.Ve stř to máme zkusit sundat,když nebude krvácet,tak na kontrolu až v pátek,když bude krvácet,tak hned do nemocnice.
29. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomi, snad se to bude už jen lepšit :pensive:

Kdepak máme Kristy? Včera dopoledne jsem jí psala IP a ještě neodepsala :confused: Že by se Bellinka už chystala na svět?

Ladi a kolik těch kalhotkovek za den tak spotřebuješ?
29. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ahojky,taky doufám,díky. :wink:
29. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu vás poprosit o kliknutí?Díky. http://www.koloboty.cz/soutez.html?cid=4235
29. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem dnešní fotky Anetky.
29. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,double mama jeste nejsem.... ten termin posunuli...zitra mam kontrolu.. a zatim to vypada,ze cisar bude 7.7. tak uvidime..snad to neposune jeste o dalsi tyden..ja uz jsem ready... ale vse je v poradku a to je hlavni...
29. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, jen at se dopejka :slight_smile: Budete mit krasne datum.
Nam se mala narodila na vyroci svatby :slight_smile:) 9.6.09
29. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, pouzivam jich zatim 7, vic pouzitelnych zatim nemam, zbytek papirovky... zkusim vymyslet ten novosklad, jsem s nim pocitala... ale kdo by chtel pouzivat na tak male mimi jen kalhotkovky, tak by jich musel mit fakt hoooodne :wink:
29. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siiss no prave jak ted porad prselo tak fakt to schlo dva dny:// venku na slunku je to neco jinyho .-)
|Jinak Lilca pocurala teprve jednu plinku :slight_smile:) je tedka u nasich ..zitra jedem na to Slovensko tak uz sem zabalila latkovou vybavu :grinning: :grinning: :grinning:

Kristy to je faaajjjn :slight_smile:))už se těšíme na mimčo :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici - uz sme v Cr, takze uz nepojdes okolo nas. chodte do Tatralandie, tam je najsuper detsky bazen. Lilci sa bude pacit. :wink:

Kika - no fakt krasny datum, aj ja by som sa chcela narodit vtedy, keby som mala byt Bellinkou. :slight_smile:)))
29. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, no já bych plodila, že :grinning: :grinning: :grinning: ale MM má nějakou teplotu - asi 37,0 a je děsně unavenej, no dneska se přitulím, mám totiž ovu :wink: tak já teda jdu změnit profil, dyk je to stejnak jen tak mezi námi ne? :dizzy_face:
29. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam to tam :wink:
29. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici a vy se taky snažite? ja nevim jestli jsi to uz nekde psala nebo ne?

Kristy těším se , určo dej přes někoho vědět, kdyby něco.

Holky, tak jsem nad tim premyslela, jsem asi neekolog, ale já už na ty latkovky prdím.... :pensive:
29. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram my se mužeme snažit jak chceme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani nemoc nepomuže :unamused: :wink:
8.7 jdu k dr ..

bram a vy jste latkovali?? nebo chtelas na druhy??
ja si zase rekla ze prdim na jednorazovky :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jednorázovkujeme...

Mici ja vim, jsem se pravě ptala na ten váš plán, no... :wink:
29. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram .-) me bavi že si ty plinky nasiju sama...jedna z tech nejdrazsich AIO vyjde na 150..libi se mi ten system Bitti..tak pojedu v tom
29. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Mici, tak ja mam doma bordel jako v tanku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jsem neschopna ho uklidit, natož šííííííííííííít, jsi dobrá!
29. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram my delali celorocni uklid abych mohla mit mistnist kde budu sit..mam zakazky na teplaky :grinning: :grinning: :grinning: a dalsi tyden na dort mašinku..to sem zvedava jak to dopadne...

Jo holky MILUJU žlučové mýdlo...koupila sem v DM...za 12kč....kam se hrabou drahy vybelovadla skvrn!!!! mela sem jednu bilou mikinu a samo takova blba skvrnka od neceho na prednim dile..zkousela sem na to vsechno mozny a prd..takze mikin byla furt ve skrini..to samy i jedno tricko..a mama zase dala Lilce jahody kdyz mela novou mikinu...taky sem ji prala v kdecim..a prd...
tak sem dneska napatlala fleky mydlem a asi hodinku to lezelo na zemi nez doprala pracka..Fleky nikde :slight_smile:) proste uzasnej zazrak...
29. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul, žlučové mýdlo je i mé nummber one :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluš a neřekneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici ano, také má jedno žlučový z DM :wink:
30. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul, tak já nevím... já ho používám odjakživa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kráásné ránko

já měla ted 10 dní PC v opravně tak jsem byla jak bez ruky :confounded: ,ale tak naklizeno už jsem dlouho neměla :grinning: :grinning:

ladi jinak gratuluju k Bětušce a strašně mě připomíná Davídka podle fotek a Kristy to bude mít už taky brzo za sebou týýý jo vám docela závidím,ale už se těším na svoje druhátko :grinning: :grinning: :grinning:

jnak u nás nic moc,ale v noci budí se ve 12 a ve 3 a chce mlíko to sand nechtěl ani jako kojenec :pensive: nevím co mám dělat rostou mu teda špičáky,ale už to takhle praktikuje asi 10 dní a už si myslím že budujeme zlozvyk budí se ve stejnou hodinu takže na prd a v noci řve jak siréna tuhle se měpaní co bydlí asi ve 3 patře já v první ptala jestli není nemocnej že tak v noci pláče :cry: :cry: :cry: :cry:

Bram ty jsi měla něco na odnaučení? :dizzy_face:

jinak je to šikulka hodně se rozluvil a přestal se vztekat,ale do roka a pul chodil spát o pul osmé a ted si to nějak překopal a chodí v 21.hod což taky na to nejsem zvyklá sice leží a kouká na telku,ale i tak večer jsem měla vždycky klid :grinning:

jiank Obluš jak jsi psala že jsi selhala jéééžda víš kolikrát já zařvu a víš co mě mrzí dost lidí říká že jsem na něho přísná :confounded: :confounded: což si nemyslím jen prostě nechci aby mě za rok skákal po hlavně prostě přísná v tom že když nesní oběd tak nic nedostane a za hodinu ho dostane co nesnědl na to není nic úpřísného že za ním nelítám a nenabízím 10 jídel jen aby se najedl :stuck_out_tongue_closed_eyes: a další taklový základní věci a vidíš vydedukovalo se z toho že jsem přisná

co říkáte na to pčoasí to je opravdu hnus fialovej chjoo já už chci létooooooooooooo :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky mě trefí, Denča už snad 14 dní, možná déle, vstává okolo páté ráno :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Předevčírem dokonce o půl čtvrté :angry: To je strašné, přitom už jsem ji zkusila dát spát i později a stejně vstává takhle :frowning2: Pak jednou za dva dny spí do půl sedmé nebo do sedmi a pak zas, mě trefí :unamused:
30. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, David vubec nespi, spi mene nez ja, je to katastrofa... neumim si predstavit, ze by se jeste treba budil v noci na mliko, to by mel asi smulu,pacholek

jsem vyrizena, vecer jsme tu meli kamarady jeste se dvema detmi - rodeo :slight_smile:
navic mam nejakou rymu, nevim proc, asi ze vsude kolem sekaji travu - alergie

Hanul, dekuji za gratulaci :wink:

zlucove mydlo je nejlepsi, ja ted mela Sodasan, taky ujde
30. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jaké máte odrážedla..(motorky) .. a jak Vaše děti jezdí? :confused:
30. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Eli my máme autíčko odrážedlo a i motorku,ale na té jí to moc nejde,protože na ní by potřebovala delší nožičky,ještě musí počkat,až trošku povyroste. Na autíčku už lítá jak profík.Ale moc často ne,jen občas jí napadne,že by se mohla projet.
30. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dám do alba to, co máme objednané :wink:
30. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli to je super. Strašně se mi líbí. :wink:
30. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek