• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Eli, je to moc hezke. Ale nevyroste z toho hned?
My mame auto, na nem ted zacal konecne vic jezdit, ale spis po byte. A ted mame i klasickou maotorku, ale zapomnel ji u babicky.
Ted jsme si hrali pres hodinu na balkone s kolicky zase. To je ted nase velika zabava :slight_smile:)
30. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se chystame k Vanocum uz poridit toto, na pristi leto, pokud bude zvladat
http://www.raraskov.cz/detail.php?zbozi=1107303
30. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak Tom teď normálně usíná kolem 21:30 a vstává normálně, v 7 Akorát dneska to protáhl do 8.A dorazil hrneček s fotkou pro manžu k narozkám, tak je schovanej.A odpoledne nám přivezou dětský pokojík, budeme ho mít od známých, z masivu borovice, používali ho sotva 2 roky a stěhujou se zpět na Slovensko, tak prodávali za super cenu.

Ladi, to je pěkné odrážedlo - kolo.Tom má zatím motorku a je s ní spokojenej, drandí jak dráček :wink:
30. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/krimi/172516-placici-batole-osvobodili-z-prehrateho-auta-az-policiste.html
lidi jsou fakt magori...
asi pred mesicem vedro jak krava a tady u samosky bylo novorozene ve vajicku v aute, a nedavno u Globusu silel v aute nejakej jezevcik nebo co, Honza uz chtel taky volat policajty... ach jo
ja Davida nenecham samotneho nikde, a v aute fakt ani napad

ted jsem vycistila hraci deku, nacvakala tam spoustu hracek a chrastitek... a hadejte, kdo na ni lezi a hraje si jak mimino ? :slight_smile:) porad si nosi i zavinovacku a souka si do ni... ceho my se jeste nedockame :grinning:
jdeme ven
30. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, moc hezký, určitě bude nadšenej :dizzy_face:

Ladi, to je hrozný v tom autě.... :confounded: Tuhle ukazovali v tv, že v zahraničí nedávno dvakrát nějaký chlapi zapomněli celej den dítě v autě :fearful: :zipper_mouth: :pensive: :cry: a ty děti umřely,hrozný :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no tak Eli tohle odrazedlo je blby, nejak se ji do nozicek pletla ta kolecka, my mame klasickou motorku Enduro, je nej, i podle recenzí ostatních mamin, mala na nem drandí jako divá, já za ní jenom běhám....

Ladi, to nepochopím....taky! JInak to je jsný, ted se mu nejvic budou libit chrastítka, ja je tuhle vytahla a ze je dam stranou a ejhle, mala mi to nedovolila.
My vstavame taky driv cca v 6:30, dnes v 6...krize, asi jak je venku svetlo, ptaci rvou. Kat a pak chodí spat kdy? Az po obede? jestli jo, tak s tim nic moc nenadelas, jen doporučují posunout snídaní, vstavas ve 4? fajn, jist se bude az v 8, proste jidlem zkusit upravit režim.

Co se týče odnaučování mlíka, je to těžký, ale jediná rada je nedat. Prostě prijdes k nemu do pokoje nebo k postýlce, budes mu septat, zpívat, povidat maminka je tady, bla bla, ale mliko nemam. Není. Tečka. On se pak (asi za 2-3 noci prestane budit- je to opravdu jen zlozvyk a je to o tom vytrvat, nejlepe stridat se doma s manzelem). Není to metoda vyřvání se, protože jsi s ním, je to metoda (na cokoliv - dam ti něco jiného, ale ne to, co chceš), on ví, že když bude dost dlouho řvát, že to vzdáš, jsou už vyčůraní, holenkové.
30. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk holky - vcera som sla k tej zubarke - pol roka dopredu objednane sme boli s Vikou.(tu to tak treba). No a ona vam mala na dverach vyvesene, ze od vcera ma dovolenku.TAkze sme odisli s dlhym nosom. :angry:
30. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ladi to kolo bez šlapek chceme taky, je to bezva, naučí se na tom rovnováhu a pak přejde uz na klasicke kolo bez pridavných koleček. Ve 3 letech už pak umí jezdit na kole, super.
30. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, to je teda dobrá,že si vás objedná a má dovču :sweat_smile: :confused: :angry: My už byly 2x,ale k ničemu to nebylo, jen řev a řev :zipper_mouth:
30. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem si do alba pár fotek z poslední doby,pokud by chtěl někdo juknout,jak Nici vyrostla :wink:
30. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky shanim pro synovce tohle http://www.kasa.cz/zabava-hracky/koupit/903993/stavebnice-meccano/meccano-/

to bude teprve az budou takhle velcí... :unamused:
30. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, yt jo tam vypada jak 5ti letá, moc jí to sluší!!! my chceme taky vlasy!!!! hodim nějake aktuální už taky :grinning:
30. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Bram,koukám,jak je Xenďa už veliká :dizzy_face: a obdivuju,jak si vydrží na sobě nechat brýle. Malá na hlavě krom vlasů nic moc nesnese.
30. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hezká rodinná fotka, jste si tam všichni podobní :slight_smile:
Nějaké vlásky Xeňďa má a zbytek doroste :wink: Mě otravuje,že jí musím každou chvíli stříhat ofinu a vlasy vzadu a po straně jí lezou všude. Sponky ani culíky nechce :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Eli - my máme na doma tohle odrážedlo http://www.ajuty.cz/shop/odrazedlo-s-rukojeti-rider.detail.1292.html
už na něm jezdí moc pěkně tak od 15m, necháme ho dětem doma, na půdě budou mít prostoru habaděj
na ven máme motorku Enduro a je super, souhlasím s Bram, že i recenze ostatních maminek vycházejí nejlépe
zatím na ní moc nevydrží jezdit, spíš jí nesu za ní... a ještě máme půjčeného takového zajíce, je nižší, ale je to stejné, nevydrží ještě dlouho jet, minule ho za sebou tahala celou dobu a byla to děsná legrace

Ladi . Davídek je šikula, já jsem zvědavá na tu cácorku, teď se po mně ve všem opiší, už vidím, jak pak kojí panenku, i když jí normálně moc neberou
30. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak spaní u nás tedy dobrý, večer chodí do postele tak 20:30, do 21 je tuhá a vstává v 7 průměrně, někdy v půl, když jí vzbudí mm budíkem a teď vstala 2 dny až v 7:45
spát chodí po o, vydrží 2 - 3h podle únavy a počasí
30. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a máme na zahradě konečně hotové malé pískoviště
včera tam byla asi hodinu, nadšená, seděla pěkně na okraji, přece nebude sedět v písku, slečna, přišla i babi, tak nás honila, kdo dřív bude dělat bábovky, no a pak se zatáhlo a začlo pršet, tak jsme to musely zabalit a byl pláč, ale jakej :slight_smile: pořád volala bábo jooo, bábo jooo = bábovičky jo, no tak jsem vysvětlovala, zítra půjdeme dopo ještě nějaké dokoupit, zatím máme asi jen 4
dopo jsme koupily, usínala s pokřikem bábo pí, takže program po spaní je jasnej :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem no jo , to my známe kdyz odcházíme z hřište, kazdej den mame doma čerstvý rohlíky, protoze kdyz jdeme z hriste, tak ji slibuju cerstvy rohliky :grinning: na to se dá ukecat.

No jo, uz jsem trochu to album upravila, jako rok tam nedat fotky je ostuda :grinning: kdyz mě to neba zmenšovat :sweat_smile:

Zus, já vim, ez je to opruz, ale my nedali ty nausnice a porad kazdej, jeee, to je ale hezky chlapeček, no jo, dnes je jiná moda, i klukum se davaji ruzove mikiny :angry: :angry: :angry: a ja porad - h... je to holka! :grinning:
30. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme lákadla z hřiště - klasika
já jsem teď ráda, že máme konečně svoje malé na zahradě, s tím pupkem je to pohodlnější a můžu i něco dělat na zahradě
Bram - my taky nedali náušnice :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky lákadla - a to hlavně na to,jak jí dostat z postýlky :sweat_smile: Lákám jí,že půjdeme ven na baf baf a podívat se na auta,autobusy a semafory :grinning: :sweat_smile: -to ona zbožňuje. A v obrázkový knížce mi taky pořád ukazuje semafor a autobus :sweat_smile: :sunglasses:
Ona postýlku děsně miluje a když měla extra období vzodru,tak tam furt chtěla a ani za nic na světě nechtěla vylízt:rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,zahrada je super,my ji bohužel nemáme-tak malá jezdí k babičkám a k dědovi :slight_smile:

malou si taky pletou-a to i když má dlouhý vlasy a náušnice
30. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlasy teda zavidim aj ja. :grinning: U nas furt len par riedkych chlpov....
30. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus - no mala fakt vypada na tej fotke, kde ma ten tanier pred sebou fest velka.....
30. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a autobusy ma aj Vika rada- kazdy kometuje ze "autobu" to s na konci nevie vyslovit.
30. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A inak v akej osobe hovoria o sebe vase decka? Vikina doteraz furt len v tretej. Vika to, Vika ono. A teraz par dni zacala hovorit Ja, Ja sama a podobne...
30. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus - u nas naopak v postielke byt nechce - to je nuda, ona chce furt len behat. :slight_smile:)))
30. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, tak malá o sobě nemluví nijak.

Co se týče té postýlky....ona miluje být venku a ted v létě doma tak akorát spí a jinak jsme skoro pořád venku. Ale nedávno měla období,kdy se vážně asi měsíc vztekala v kuse a to pořád chtěla do postýlky a ven z ní ani za nic :rolling_eyes: . Tam se vždycky sklidnila, asi se tam cítí nějak bezpečně nebo co :confused:
30. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni my povidame jen sama, a tak, bez osoby :wink:
30. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek