• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Zus my mame to same, jak zacne byt vztekla, mlatit se vsim, vcetne sebe, tak se nakonec uklidni jenom ve sve postýlce :wink:
30. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek o sobe mluvi jen jako Dada... Nejake SAM nebo JA zatim neexistuje :grinning:
A autobusy taky miluje! A nepodobuje ty zvuky brzdeni a tak. A dnes cely den dela traktor, potkali jsme jich asi 10 na prochazce ...
30. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram to jsem ráda, že to má někdo s tou postýlkou podobný. Už mi to občas přišlo na palici
30. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste mě nakrkli .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

No tady do toho se právě ty nohy nepletou a má to štělovatelný sedátko do dvou poloh... Stejně to pak podědí Adam, tak co..jemu se Enduro nelíbí ani náhodou. :pensive:
Co se toho, co Laduš ukazovala, týče .. též máme vybráno k Vánocům. :wink:

Jinak včera dorazila patery pyžama, co jsem koupila .. (s auty) a on z nich byl doslova vyřízenej.. furt je rozbaloval a ukaždýho vřískal a skákal radostí.. to jsem fakt ještě neviděla :grinning: :astonished: :grinning:

Jinak Ondis o sobě taky mluví jako "já".. "Já jdu hají", "já sám", "Já nechci".. ale moc se mi líbí, že je naučenej, že když něco chce, řekne prosim a pak taky děkuji. A hlavně to jeho Dobrý den a Nashle ! :grinning: :grinning: :grinning:
I když teď furt loví jednu knížku, co si za miloval a vždycky povídá "Mamiko? Prosim, póóóď. Tíst huhů mašinu".
Jinak vyslovuje R. Takže Éro, Bára, ráda, rohlik ..Je děsnej, bolí mě z něj hlava. :grinning:
30. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ELi, tak to Denča prosím dělá jen ručičkama když chce bombon nebo tak něco :sweat_smile: Když chce, abych někam šla, tak to je jen: "Mami? Ruku, dej, mamííí" a Michalovi ráno, v těch pět, co teď vstává, nachystá k posteli papuče, tahá ho za ruku a ječí "Tatí, na dede (boty), tatí ruku, halooo, školka, mňau" Každé ráno takhle brzo chce pustit kouzelnou školku a Pošťáka Pata. Bohužel mám jen sedm dílů, tak nám z toho už hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale teď o prázdninách je každé ráno další díl, tak poctivě nahrávám a syslím na horší časy :grinning:
30. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nevím, jestli jsem to sem psala, ale Denčin výraz pro "sama"-v 99% se to týká jídla, je "bablí" :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, no mě už taky třeští, docela už taky spojujeme, dneska si prohlížela knížku a sama od sebe říkala: bú papá mlíko. A tak. Ero je taky oblibeny slovo, porad ho hledá na obloze, hlavně od te doby, co jsme leteli.

Eli, to je blby ze se mu nelibi Enduro, no my mame poděděný jeste takovy auto, ale na tom se ji blbe jezdi, enduro je dobry, ze ma jen jedno kolo vepredu.

No nic jdu dát vanu, snad mi ten krk povolí, pořad me tak divně škrábe, ale nemam teplotu nic, jen takova pidi bolest a lehtání v krku, ale kasel jen suchy, takze me jen porad lehtá a nic se mi neuleví.

Zítra jdeme na kontrolu s Xendou ale už od soboty je fit, tak snad tam nebude moc dětí co nas jeste nečím nakazí,....
30. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásný večer

bram děkuji zkusím to,ale jakjá jsem v noci rozespalá tak skoro nevnímám kolikrát se vzbudím a on leží se mnou a já jsem mimo kdy jsme pro něho šla

elíí u nás taky se děkuje za všechno a on řekne dík a hned si ospoví posím :grinning: a u nás je i naučený k¨dyž si krkne nebo prdne tak řekne padoon no jo jsem asi přísná matka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dobý den tak řekne,ale musím mu vždycky říct taky pozdrav a on pozdraví

jinak ZUs a Bram ty vaše holčiny jsou kráásný a opravdu vypadají dospěle Mareček mě přijde proti nim mimino

holky jak si vaše děti čistí zuby z toho jsem taky na nanerva řve jak tur až se uplně zalíká :pensive:
30. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy máte vzorný a vychovaný děti :slight_smile: Tak to Denča říká ahoj a čáááu, někdy řekně něco jako dík, prosí o ten bombon a toť vše. A to to do ní hustím docela si myslím, že dost.
30. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, zuby jí dost baví, jí totiž chutná ta pasta :sweat_smile: a taky se jí líbí ten zvuk, když jezdím kartáčkem po zubech :grinning: , vždycky se chlame, ale musím se přiznat, že sem tam zapomenu :pensive:
30. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, Nicolka je fakt už velká holka :dizzy_face: A máte stejný talíře :grinning: , ale to už jsme tu možná kdysi řešily :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a ty vodotrysky, tak z toho by byla Deniska vyvředěná :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat abych ti pravdu řekla čistím až poslední měsic :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždy jsem mu to jen projela plínkou
a jaký máte ted noci??
30. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, no... Jako usíná jakž takž, desetkrát jde čůrat, ale nakonec usne, spí ale jen do těch pěti, pak vstává. Někdy i dřív, to nás oba s Michalem asi zabije :zipper_mouth: Někdy se vzbudí kolem půlnoci a chce k nám do postele, tam vytuhne do pár sekund. Takže až na to vstávání dobrý.
30. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak to u nás bylo to vstáváni asi před měsicem a trvalo asi 14 dní taky bylo 05,15 a byl vzhuru někdy i ve 4,45 a to byla fakt síla pak se to upravila a vstává v sedm,ale zase 2 krát za noc řve
a večer chodil spát o pul osmé do osmi spal a ted chodí po deváte no děsny nejsem na to zvyklá,ale leží po koupání a už nesmí z postele a čučí na telku

ráno teda jak vstával brzo pustila jsem mu pohádkutakkoukal,ale on je taková samostatná jednotka tak i třeba odejde si hrát do pokojíčku pak přijde a já pochrupuju sice ne tvrdě ,ale v 5 bych nevylezla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale taky máme 2+1 takže malinkatý byt a slyším všechno

ale tuhle přijdu domu hlídal MM a vlezu do kuchyně a mareček stojí v jidelní židličce a krmí rybyčky máme vedle akvárium ve mě by se krve nedořezal MM paři hru na playce :angry: a já mu říkám kde je mareček a Mm v pokojíčku si hraje a já ty vole jeden pojd se podívat kde je a on čuměl jako blázen a já řvala jak hysterka
30. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, tak to Denča naštěstí nějak usíná sama, telku z ložnice jsme přestěhovali na půdu, takže to nemůže ani lákat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A k tomu vstávání před pátou :rolling_eyes: :angry: :cry: , u nás je to tak, že vytáhne toho Michala nebo mě, já ji převleču, posadím v obýváku na křeslo, ona si vybere, co chce pustit, dám jí k tomu jablko, nebo tak něco a jdu si zase lehnout :sweat_smile: Dveře do ložnice máme z obýváku, takže mám přehled, co asi tak dělá. Tu první půlhoďku až hoďku sedí a kouká se, ale pak začne kramařit, a to už tam musím sem tam vylézt nebo si pro mě dojde :confounded: Nebo zajde do dětského pro kočárek a začne s ním pronásledovat Baxinu :angry: , což teda musím zasáhnout hned :unamused: , ale některé dny, můžu "polospát" ještě dvě hodiny, do těch sedmi. Jen musím zavřít do kuchyně, tam by způsobila apokalypsu :zipper_mouth: :pensive:
30. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, tak to chápu :pensive: I Michal mě někdy takhle něčím dostane :rolling_eyes: Ale jak Denča sama vylezla na ten parapet, tak to se stalo, když byla doma se mnou a já ji chystala jídlo, to byla hrůza, mě málem je.lo :zipper_mouth: Navíc stála ještě na takové vysoké, ale malé-sotva na ty její nožky, papírové krabici a nedržela se, křeslo od toho parapetu bylo půl metru, no děs :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani .. silně mi někoho připomínáš, hysterická, přísná matko :grinning: :grinning: :grinning: S Tím rozdílem, že Ondis nekrmí rybičky ale většinou se dělí se psem o svoje jídlo, společně svaleni v hnusným volezlým, chlupatým pelechu :grinning:
Nebo je na balkoně a háže mi ven kolíky.. minule letělo i auto, pár kostek lega a dokonce boty, co se sušily :grinning:
Ale teď, co je zase teplo, jsme celý den v tahu, takže se nenudí a nevotravuje .. Dnes jsme byli u našich.. celej den na zahrádě, s holým zadkem a pinďourem.. spokojenej.. :grinning: Pak přišla průtrž mračen, děsnej chcanec (dusno) a on nechtěl zalézt do pergoly.. a plácal se v louži, chytal čůrek z okapu, lovil kameny v kanálku.. :grinning: Špinavej jak prase.. mokrej na kost, ale spokojenej :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elíí já ani tady nemužu psát co mareček na zahradě dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koupili jsme mu slepice 2 on je miluje ale děli se snima o svoje jidlo tak si odklovne slepice pak si kousne mareček :astonished: tuhle jsem mu dala koblih tak šel namočil do kalužiny bylo to na zahradě takže čistá deštová voda právě napršená :grinning: kousnul zase namočil šel dát klovnout slepicím a pak jsemho zarazila

eli u nás bylo taky tak byla jsem na zahradě bylo na sluníčku 50 stupnu teploměr už vice stupnu nemá :grinning: a fakt tam bylo 50 mareček lítal nahej do bazénu do písku do bazénu do domečku kde je balto do bazénu a tak pořád dokola najednou se přihnala bouřka jako svina to bylo šílený

kat jj taky neříkám že mě něco neprovede,ale on hřeší na to že je jako hodný tak by nic neudělal a když třeba odcházím tak mu říkám kontroluj sporát zapíná ho nebo chodí do šatny lézt na žebřík atd atd

samozřejmě rybičky nééé rybyčka :grinning:
30. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha když přijedou k nám na zahradu kámošky všechny mají holčičky pořád za nima litají utírají pusu ruce pořád je převlíkají aby jim nebyla zima nebo vedro a mareček je tam jak samorost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haní .. též nebudu vyprávět, leč by mě potom dostihl jistý orgán.. nemyslím pohlavní .. :grinning: Též máme na zahradě slepice.. též je chodí krmit :D Mimochodem zrní v bobkách vypadá opravdu zajímavě .. něco jako čokoládová Corny :grinning: Ta kobliha mě dostala :grinning: Se tady řežu, jak pitomá :grinning: i Ondra..
U nás dnes perlil s lopatkou a hrabičkama na psí h...exkrementy. Vzal to a začal chodit po zahradě a hledat :D Našel, dloubal a nadšeně kříčí .. "Jéééé mamíííí .. fůůůůj bobek" .. říkám "A velkej?" a on " No Hovno, nóóó"
30. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jéé tak to jsem ráda že nejsem sama já spoustu věci neřeším,ale zase bych nedovolila at dělá něco strašného,ale taky se vždycky chlámeme s MM co jako provede
30. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuhle sedíme pijeme kafíčko :grinning: a najednou slyším mamííííííííííííííííí aha a já kouknu a on sedí v králíkarně v jednom spodních chlívečku a říká su ajíc ajíc :grinning:
30. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vubec nechápu jak ví že v králíkarně jsou zajíci nikdy jsem mu to neříkala snad jen že děda má v králíkarně králiky,ale o zajících jsem nemulivili :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky, co noveho? my sme na slovensku, stravili sme par peknych dni so segrou a jej nastavajucim, v piatok ideme k nasim. Vcera sme boli v viedni, sli sme do Haus der Musik a malemu sa tam fest pacilo, ale len interaktivne poschodie, kde mohol "skladat" hudbu :grinning: :grinning: :grinning: . Povidacky o Mozartovi, beethovenovi atd. mu teda nesli ...
Inac mluveni u nas nula bodov, teda on v kuse nieco hovori, ale nejakou hotentoctinou.
Zatim porad snazilka, prave mi skoncil M :wink:
Vyzera to na krasny den, tak si ho uzite.
PS - tie deti rastu ako z vody, a vsetky su krasne. Sikulky maminky :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, za chvili jedeme na kycle...
zavidim to mluveni, ten nas trubka mluvi fakt malo, a kdyz nekde jsme nebo je tu navsteva tak mlci jak zarezanej,nez se rozkouka... asi bude spis introvert, nebo nevim :slight_smile:)
rozhodne nespojuje teda, ach jo, snad se to brzy prolomi

vcera mi nekolikrat vydrzel sedet na zachode na prkynku, takze nocnik vypoustim a budeme chodit uz jen tam...
alespon ze ten dudlik uz nemame
1. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky

na zachode se Xenda bojí, ale porad tam chce, takže to máme, mamíííí číííí, a pak babababa (dolu). No krize. Alej to taky prča už, včera porad rikala, houpy, nooo, s tatou, nooo, vid... no povidala si sama pro sebe, nejlepší je když telefonuje - říká porad - čau babi, čau babi....

jinak zitrarano jedeme na chalupu, tak abyste se nelekli kde jsem, ale treba tam chytim sousedovic wifinu a nebo kdyz se budu nudit, kouknu na vas na telefonu.

tak pa jdu balit, do toho chrchlim, doufam jen, ze tu mamu nenakazim, no.
1. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Denča dneska vstávala ve čtyři, už fakt nevím, co s tím :unamused:

Eli, "no hovno no", tak to mě dostalo :grinning: :grinning: :grinning:

Ladi, doufám, že kyčle dopadly ok :wink: Jinak u nás je to s návštěvama jak u vás, a to je Denča teda jinak ukecaná až moc, ale jak někdo příjde, tak sedí, nemluví a kouká, pak se teda rozhýbe, ale furt skoro nemluví, každopádně to vždy vypadá, že máme nejhodnější dítě na světě a přitom...

Dneska od rána-od těch čtyř :rolling_eyes: , řádí jak tajfun :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Už strhla ze zdi i obraz :angry: , málem rozbila skleněný konferák, rozšlapala po celé zemi cornflaky-jednou ráno, pak dopoledne :unamused: , skákala po opěradlech křesel, cpala nabíječky od telefonů do zásuvek-jsou tam záslepky, ale i tak, naháněla psa i kočku kočárkem, pak ho házela z křesla dolů, vyházela skříňky v obýváku, počmárala telku voskovkou, tentokrát červenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , schválně si polila čerstvě převlečené tričko čajem-nalila si ho do pusy a pak ho čůrčkem pouštěla z pusy na tričko :rolling_eyes: , naházela si šunku do hrnku s čajem a tak furt něco. Od jedné věci odehnala, tak mezitím, co já ukízela spoušt, tak ona už vesele dělala bordel vedle :angry: :angry: :angry:
No a když jsem začala ječet, co to udělala s tím obrazem, tak spustila dlooouhý monolog v hotentotštině :grinning: a pak se sama plácala přes ručku, že se to nedělá-ale za hodinu se po něm sápala znovu :angry:
Naštěstí o půl dvanácté usnula :pensive: Fuj, jsem si oddechla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještě spí a odpo ji bere brácha se švagrovou na prochajdu, konečně svítí slunko, tak snad to vydrží.
1. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, jo jak telefonuju, tak to tu chcípáme smíchem, teď má oblíbenou na telefonování nabíječku na baterku do foťáku, dá si tu krabičku k uchu, tváří se děsně důležitě, mele o sto šest a ještě tu šňuru chce nacpat do zásuvky.
1. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to je cislo teda... Davidek byl ted v bazenku, tak se vyklidnil. Ale doma hned shodil lampu z nocniho stolku, poskrabal Betce hlavu, a radi v pokojiku a nechce spat.

Kycle ma mala v poradku, ale protoze je nedonosena, tak nam nekompromisne soupnul abdukcni perinku, tak nevim. Je to pekne pitomy, jeste k tomu v tom vedru. Asi na to pecu, a bude dostavat normalka jen latkovky...
1. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek