• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, já bych se na to asi taky vyprdla, když tak bych dala o jednu čč víc, aby měla ty nožičky víc od sebe, ale tu peřinku bych asi nedávala, jako jen z principu, že je nedonošená, to mi příjde jako blbost :unamused:
1. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

teda Kat, ve čtyři ráno to je fakt masakr. To už jako potom neusne jo? Naše madam spí každý den v noci 10-12 hodin a ve dne 2-3,5h.
ale jinak jsem se nasmála,jak Deniska řádí :slight_smile: S tím vypouštěním vody z pusy mi to jednu dobu dělala snad pořád, ted už jen občas.

Tuhle měla rekord všech rekordů-spala od 20h do 12 h dalšího dne :sweat_smile: :grinning: Ale to jí nebylo dobře a měla mezitím 2x mlíko.

Ladi abdukční peřinka fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: o té bych mohla vyprávět.
1. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram,hezkou dovču na chalupě :sunglasses:
1. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul a eli, máte dobrý zážitky s prckama, jsem se nasmála :grinning:
1. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidim, jak me to bude stvat... hodnoty ma 2a a 1b... presne tak to mel myslim na prvni kontrole i David a nic nedostal
1. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ted to nevím na 100%,ale myslím,že to jsou fakt dobrý hodnoty. Nici měla nějaký C a proto to dostala
1. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ty jo, to jsem se nasmála těm vašim historkám
Naše Ema je tedy vlastně hodné dítě, jen se tedy ve všem opičí a to víc a víc, je důležitá madam. Mluví ve slabikách, ale ty už spojuje skoro do vět. Jenom jí nejvíc rozumím asi já, pak mele to svojí hatmatilkou

Ladi, Emča měla kyčle 1b, obě a nic jsme neměli, jen doporučené široké balení

Bram hezkou dovolenou !!! MY jedeme v pátek do Varů na festival, malá bude 2 noci u našich , celkem se těším
1. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to specialne hledala a 1B je super nalez, zrala kycel - jen ne uplne dokonala, ale ve 3 tydnech parada...
2A je nezrala kycel - ale normalni nalez u deti do 3 mesicu...
tak at me nestve !!!
nimochodem, Lenka s Klaudinkou maji s timto lekarem taky fajn zazitky :slight_smile:) on je nejak zaujatej proti holcickam :wink:
1. črc 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné popoledni

mám migrénu jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pro marečka si přišla babička tak mám klídek

jako Kat to je schopný udělat rok a pul lety díte za dopoledne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: týýý jo to je fakt živel a stím vstáváním neboj myslím že se to za pár dní upraví u nás to trvalo 14 dní

já dneska slavím že se v noci nevzbudil ani jednou na mlíko a vzbudil se až asi po šestý tak to je u nás za pul roku svátek jako blázen :dizzy_face: uvidíme dneska snad to už bude lepší,ale je pravda že jsem ho nechala usnout u nás v posteli a nechala ho tam jestli má v postýlce nějaký zony že se budí jsme zvědavá do pondělí jsem sama tak to zkusím u nás v ložnici a pak bude přesun

Ladi kyčle si myslím taky že je to OK mareček taky mu to chtěli napařit byla tam nějaká praktikantka a říkala to vypadá na peřinku a DR která měla nad ní dohled říkala ne ne to je normální nález

jinak dneska jsem spala tvrdě on se mnaou třepal a říkal mamíí miloun/meloun/ nechápu že měl po ránu chut na meloun :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojko,
ladi, my sme mali IIa na prvej prehliadke, vraj to je normalny nalez a len nam odporucali siroke balenie prve 3 mesiace ... na kycle sme chodili k primarovi ortopedie ....
Ako tak citam, tak proti vasim prckom je ten nas Seb hotovy kludas a anjel ... on sa sice nezastavi, v kuse lieta ako tajfun, ale zatial najhorsie bolo to, ze si umyl ruky v nocniku, ked sa tam vycural :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my meli 1b a dali nam siroke baleni, Dr. od Dr. stejnak jsem to davala jen na spani a tak. Tak to taky davej jen obcas, ale myslim, ze staci plenka navíc.

Bolí mě v krku ach jo a musim dělat do práce rychle ještě, tak pa
1. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, tak to spaní ti tak závidím, že ani nevíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Denča sice přes den taky začala jakž takž spát, ale jak kdy a to vstávání je hrůza :confounded:

Hanul, no to ona by toho zvládla i víc, a za kratší dobu než dopoledne, ale pak ji Michal vzal sebou do obchodu a pak přijel táta, tak měla trochu rozptýlení, jinak by nám z toho baráku udělala kůlničku na dříví :rolling_eyes:

Jinak už druhý den nekojíme, tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat, sice usínání je delší-chodí milionkrát čůrat a kakat, ale o kozu neřve-včera jen asi minutu, tak snad teda odstavíme bez problémů :slight_smile: Ale nechci to zakřiknout :zipper_mouth:
1. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu davat latkovky a na doma a v noci perinku, pokud ji nebude moc vadit... a snad to bude za tech 8 tydnu OK... horsi je, ze tam musim zase za tyden na kontrolu, jestli to dobre dvame, ach jo..
1. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni prej umyl ruce v nočníku:grinning: Kat tak to jsi dobrá s tím nekojením. Tak ať pokračujete dobře dál a už si na kozu nevzpomene. Ladi já myslím že si na tu perinku takhle malé děti většinou zvyknou a nevadí jim to. Alespoň se ti v noci nebude vrtět. Nicol to začalo vadit az když už byla fakt dost velká. Jinak to bylo v pohodě. Ale my ji měli na zimu,tak ji v tom nebylo alespoň vedro.
1. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - ta spust mi teda niekoho pripomina. aj u nas je to napodobne. Teraz, ked sme v CR, tak dost tym trpi. A dnes si uz sadla na zem a s vaznou tvarou zahlsila:"To je nuda."
NAstastie buduci tyzden zase idem na dovolenku k nasim.
Ach jo, holky, s tym hladanim prace je to o drzku. Clovek poposiela CV a oni sa ani neracia ozvat alebo aspon povedat - dik,nemame zaujem. Clovek potom vazne nevie, na com je. A kym Dav nezozenie pracu, nemozeme sa stahovat.... JA uz sa faktž modlim kazdy den, nech uz sa daco najde pre neho....

Tak Vikina keca uz fakt dobre, akurat tiez ked sa stretne s niekym novym - navsteva a tak, tak chvilu trva, kym sa rozkeca, ale potom to uz ide. Zo zaciatku ani nepovie ako sa vola. Ale potom uz ked sa otrka, tak odpovie na vsetko, co sa pytaju.

Ale zase ako vravim - sice kecame pekne, ale nocnik bojkotujeme. Absolutne 0 bodov. Proste kvici, ze tam nechce. A pritom vedome. Lebo vie, ze sa tam ma chodit.

Kojime sa furt a teraz, ked "sa nudi", tak furt sa zabava len tym, ze cuca. Ach jo, ja uz neviem, ako ju zacat oducat..... A este ak sa jej deje nejaka krivda, tak vsetok zial zahana kojenim....
1. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jako poradte mi: jak dlouho muze trvat boleni v krku, uz me to obtezuje, trva to od soboty, nemam s tim jit k Dr.? Jirka ted sel, v noci se vzbudil a pak mi rikal, ze se mu bolesti v krku uplne podlomili kolena, no tak ja nevim, my asi neodjedeme. Me by to bylo fuk, ale ta mama tam bude sama s tatou a ja se bojim, ze to odnese se zdravím.
2. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi: 1b jsme měli taky, a jen široké balení, takže když látkuješ, tak pohoda ne :sunglasses:
2. črc 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bram já bych radši k dr. šla,asi to bez atb. nepůjde.
2. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska vstávala v pět a to od půl páté jsem se ji snažila ukecat, aby ještě spala, takže jsem po páte umývala koupelnu a utírala prach :rolling_eyes: Od sedmi jsme byly venku na zahradě, jenže tak o půl osmé začala být solidně protivná, tak jsme šli v osm domů, začala ječet, že prý hají, tak jsem jí převlíkla do pyžama, tak zas začala ječet mňááu, jakože se chce dívat na pošťáka Pata :rolling_eyes: Teď sedí, kouká na bednu, cpe se broskví, teče jí to po tom čistém pyžamu, bryndák nechce ani omylem, no jsem nadšená :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ahojky,tak koukám,že nejsem sama,co má takovéhle dítě.Akorát mě teda konečně aspoň začala vstávat v půl sedmé.Snad jí to vydrží.
2. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Svomi, co malá? Lepší?
2. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat včera jsme museli znova do nemocnice,protože jí začala téct krev z té horní rány,museli jí to vyčistit a přelepit,protože to pořád teklo,Na kontrolu jedeme zase zítra,to už by snad prý mělo být vpořádku a že už bysme tam pak nemuseli,tak uvidíme.

Jsme měli mít v út Prevenar a je odložený na neurčito,snad to neva,nevím.
2. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak miminak se vzbudil ve 23h na kojeni a usnul az v 6 rano, v 7 vstaval David... katastrofalni noc... porad Betka na prsu

z toho vlhka se mi uz tyden krouti vlasy, mam kruhy pod ocima, zada nahrbeny, hlas vichrice podoba... vsechny susenky na stole jsou jak zvykacky, vcera jsme strikali plisen v koupelne, fakt peklo s tim vlhkem

perinku zkousime, ale fakt mam problem to spravne nandat, je to hrozne
2. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ahojky,to je mi líto,asi se jí špatně spinká kvůli tomu vzduchu,je to děs ta vlhkost a to dusno. :frowning2:
2. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ma porad zizen, z toho kaka jak prutokac, a k tomu ma mit perinku? :sunglasses:
koukala jsem na fotky, chudinka Anetka, ja bych z toho furt bulela

xeni, drzim palce s Vasimi krky, ale asi to teda na setkani s mamcou nevidim :cry:
mimochodem jsem ted mluvila s mamou a tata je na tom blbe, uz ho ma mesic doma, ale moc to nejde, pry taky cura a kadi kudy chodi... je to sileny
2. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,tak jí to během dne nedávej,chudáček v tomhle počasí.
Snad na tom táta bude brzo líp.

Malá už je vpohodě,řádí zase jako obvykle,jen doufám,že si to nebude pamatovat a že jí to zmizne bez následků.
2. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky.

Tak snes mame 4. vyrocie svadby. :slight_smile: Som zvedava, ci si David spomenie. Ale asi hej, lebo to ma ako jednu z pripomienok v PC. :grinning:
2. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci ahojky,gratuluju,hezky to oslavte. :wink:
2. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jirka ma CRP 59 - to je hodne? nevite?
2. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram to je to,jak se měří z té krve z prstu?
2. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek