• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
je to to z prstu (u deti alespon), ale v tech hodnotach se nevyznam
2. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No já právě nevím,kolik to má být,ale malá měla nejvíc 16 a už měla atb.,že je to zvýšené.
2. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, no jirka tam se mnou pojede, citi se OK a odjede az mama prijede, mama se jeste poradi v nemocnicic, snad kdyz uz bude mit 2. den ATB a 7 dni se uz leci, tak snad uz by tam spolu mohli byt, kazdy samo v jine mistnosti...i roušky sebou mame, ja bych to neriskovala, ale prijde mi nebezpečnější tam nechat mamu asmotnou, akorat nastydne a bude vařit a makat a něco si užene, ženská nezodpovědná!!! :frowning2:
2. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, normalne je ta hodnota myslim okolo 8 ... Aspon ked merali Sebastianovi, tak mi dr. vravela. ale neviem, ci je to stejne u dospelych. to asi dostal antibiotika, nie? K mamci tym padom asi nie ...
Ladi, to je teda fakt narocne pre tvoju maminku, myslim tata. Musi byt hodne silna zenska. a ty si tym padom po nej :wink:. Betynka chuda nemoze spinkat, urcite je to z toho tepla, to sa spravi. Drzim palce. My furt vstavame pred siestou rano, ale aspon uz hned nereve, ze chce mnam mnam ... vydrzi az do 7.

Pozrela som fotky Anetka, teda ... chudatko malinke. musi to byt pre nu otrasne ...
2. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem nevydrzela a jeste pred odjezdem jsem bezela k Dr a mam krk cisty a CRP pod 8, takze zdrava, takze tam s ni budu aspon ja a mala a jirka kdyztak odjede, pokud na tom jeste nebude dobre a pak pro nas zase prijede.
2. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram super,tak aspoň že tak. :wink:
2. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja uz som zufala z toho vecneho kojenia..... JA mam pocit, ze furt sa sape po prsu kazdych 5min. JA uz chcem asi zacat pomaly oducat, ved ona je jak upir!
2. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no děs,

snad jirka uz nebude tak nakazlivy zitra večer az za nama dorazi mamka.

Tak holky pa a ja se ozvu v po večer
2. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram ahojky a užijte si to tam. :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenci, to se nedivim...
Bram, uzijte si to s maminkou! ahoj
2. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenci, ja myslim, ze to uz ide len o to ukludnovanie. Tam o to mlieko uz nejde... radim cim skor oducit, lebo cim bude starsia, tym to bude horsie. Aspon si myslim. ale videla som minule v tramvaji maminku kojit aj taku zhruba trojrocnu holcicku :grinning: :grinning: :grinning:
Bram, krasny vikend ....
2. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni - no tak to by som tak nechcela dopadnut. Ked ja vobec neviem ako zacat. A mas pravdu, jej o mlieko nejde. O mlieko jej ide tak v noci, ked fakt vykoji hektoliter mlieka, vtedy jej verim, ze mala hlad. Ale inak????Ach jo...fakt neviem ako zacatů.
2. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
V noci vykoji este tolko mlieka? to je maly dracula :grinning: :grinning: :grinning: . No, najprv budete teda musiet odburat nocne kojenie, a to asi tak, ze ked sa zobudi a bude revat, pojde k nej Dav a ty budes v inej izbe ... dost na nervy, ale netrva to dlho, zopar noci ... juj, drzim palce, ak sa na to date. Ja som rada, ze sme uz odstavili. Fakt par dni a na prso si Seb ani nespomenul.
2. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, jak to mate s kravskym mlekem? budete varit Sunar az do 3 let?
kamosky uz treba od roka davaji misto Sunaru BIO mleko, atp.
mne jde spis o ochucena mlicka v krabicce, Davidek ode me ochutnava a miluje to, Kravika, Bobika atd., docela bych mu to obcas isoupla k svace, ale asi je jeste brzy
2. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Svom, koukam na anetku, jaký má pěkný modrý oči :slight_smile: a je statečná, jak to všechno dobře nese.

Taky mám z toho vlhka vlasy jako pudl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: fuj
2. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
zus, ja vypadam jak od kolotoce :slight_smile:) ty vlasy vylejzaj z culiku a krouti se mi to kolem cela, odstava to od hlavy... :grinning:
2. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Zus ahojky,díky. :wink: O vlhku ani nemluv,jsem pořád děsně spocená,úplně ze mě leje. :unamused:
2. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi s tím mlíkem to je různý. Někde už dávájí od roka, jinde až od 3 let.

naší malé sunar bez příchuti moc chutná...je to jedna z mála věcí, které může pořád, tak jí ho zatím budu dávat. Obyč.mlíko na pití jsem nezkoušela, tak ani nevím, zda by to chtěla. Ale pokud by nějaké to ochucené občas chtěla, tak bych v tom až tak veliký problém neviděla.
2. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi s tím mlékem nevím,ale myslím,že občas by nevadilo.
2. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
nam rad pije Hajaju na noc, ale obyc Hami uz mu moc nejede, a ochucene UM uz vubec ne... zato Kravika by lemtal brckem o106 ... ale jeste ho budu na UM drzet, co nejdele
2. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
My Um nemáme od 15 měsíců,na noc má kaši.
2. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No já vypadám fakt strašně :pensive: ...mám to ostříhaný a do toho se to kroutí fakt všude. A malá se vždycky vzbudí s úplně mokrou hlavou.

tady se to zase mračí a asi bude pršet. pravidelně každé odpoledne, když chceme jít ven, tak začne lejt :rolling_eyes: :angry:
2. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
my to stridame s kasi
David taky vstane a hlavu ma uplne mokrou, hruza
2. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Svom, jaktože už nemá UM? Už ho nechtěla? I když ty jsi to vlastně už někdy dřív psala.
Já jsem moc ráda že mi sunar pijedenně tak 500ml. Dožene tím pitnej režim. Ona tomu pití jinak moc nedá
2. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja zase mizim, malej snehulak v abdukcni perince si me zada :wink:
2. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Zus už nechtěla,zkoušeli jsme různá UM a nic,tak jí to nedávám.Najednou je přestala chtít,ale asi je to dobře,protože ona se na UM jinak budila dvakrát za noc a tím,že ho přestala chtít,tak přestala i v noci jíst.
2. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi pa :wink:

Tak to je dobře, že už v noci nejí :slight_smile: Mně zase přestala jíst jogurty. Milovala bílou Holandii a najednou šlus a už asi 2 měsíce nic. A to někdy snědla i 400g. Tak jí dávám pauzu a zas to někdy zkusím
2. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dávám jogurty ke snídani.Zatím se jich nepřejedla,ale ona jí vše,co jí dám. Ona je takovej malej Otesánek,jí vše a ve velkých porcích. :wink:
2. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
To bu´d vážně ráda. Malá je ted poslední dobou dost vybíravá. Z ovoce sní jen banán a jablko a nedávno nechtěla ani to. Ovocné Přesnídávky sní ale jakékoliv. Jinak nejí ty různé krémy a pribináčky apod-max.3 lžičky a konec.
Naštěstí k obědu a k večeři sní cokoliv teplého. takže alespon tak :slight_smile: Dávám jí stejná jídla jako nám.
Tuhle měla dokonce asi týden,kdy místo oběda ležela na zemi a hystericky řvala a nic nechtěla. Tak dostala sunar a byl klid :zipper_mouth: :pensive:
2. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Zus malá má taky sem tam výstup a nechce jíst,jinak taky jí většinou to,co my,ale míň kořeněné.
2. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek