• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Siss tady prave taky pisou, ze je vhodne do 3 let - ale dala mi odkaz na studie, ze je to opravdu dost zbytecne. Ja jsem nad tim dost farala a cetla to - no a taky jsem pocitala jak to vyjde - kupovat tomu nasemu sosalovi furt sunar tak jsem asi chudi :grinning:

TO nas Petino to je strasna strela - kocarek nehrozi dyl jak 30 minut - a to jeste musi neco u toho hryzat jinak nevydrzi vubec. A kdyz jsme na hristi tak okamzite zdrhne za starsima deckama a tvari se,z e me jako nezna.

Jinak musim moc doporucit - koupila jsem si sedadlo na kolo -tak tam vydrzi i 3 hodiny.
2. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi: Tygr mlíko nechce asi od 8m, mlíčný výrobky jí, ale mlíko z flašky prostě ne.. :confused: jinak u nás vydrží v kočáre jak dlouho chci, sedí, čučí a je spokojenej..ale běda, kdybych ho chtěla postavit na zem, takže vám ty děcka docela i závidim :wink:
2. črc 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss vis jak to je. Kazda chceme to co nemame. Si predstav, ze jdu na nakup, on misto aby sedel v kosiku, tak lita jak prdly, ja za nim, hazi mi veci do voziku - takze nakupovani trva 10x tolik nez normalne a pak se u kasy divim co ze to tam mam. Vrchol byl minule, kdyz jsemt am nasal litrovou flasku lubrikacniho gelu - to jsem jako nechapala:slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ked sme u nasich, tak sa domov chodime fakt len vyspat a najest. TAkze tam to tak aj fungovalo, ze jedla vlastne na obed ked sme sa uspavali, potom az vecer, ked sme sa uspavaai a v noci teda.Ale tu to je hrozne, neni co robit a ona sa len nudi...
Vcera ako vravim dokonca zahlasila:To je nuda.... :unamused:
2. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi :grinning: :grinning: :grinning:

sis, naprosto souhlasím s Gabbi, to je fakt hrozné, když potřebuješ něco vyřídit a ona neposedí, kočár u nás skoro nehrozí nebo se v něm musí něčím cpát a to taky vydrží jen chvíli, jinak chce jít sama, ale to lítá všude tam, kam nemá, no hrůza. Já bych teda radši klidné dítě, já si dneska ani nesedla, měla jsem tu kámošku, to většinou bývá hodná, když tu je návštěva, ale na tuhle si asi už zvykla, takže řádila kámoška nekámoška, nemohla mi říct ani jednu větu aniž bych nemusela odběhnout sundat Denču z parapetu, uklidit rozlitý čaj, sundat ji ze stolu, vynadat ji, aby nechala video, neshodila opět :angry: obraz, necpala věci do koše a tak dále... Dneska už fakt nemůžu, bolí mě palice, asi půjdu už spát, jsem mrtvá :pensive:
2. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no ono si asi nevybereš, každej extrem je blbej :unamused: já mám Tygra jak další část těla :unamused:
2. črc 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na večeři zas snědla prd, nakonec jeden malý puding, takže jsem za dnešek vyhodila fůru desetkrát zhřívaného jídla, různého druhu, který chtěla a pak se toho ani nedotkla :angry: :angry: :angry: To poslední teď žere kocour, se na to můžu, fakt... Teď večer, když seděla na nočníku jsem jí zkusila znovu udělat UM, aby se třeba aspoň něčím zasytila, ona to teda nechce, ale tentorkát jsem jí to nalila jako čaj do sklínky, tak si párkrát cucla brčkem, otřepala se, pak jí natáhlo... Takže asi nic, bude bez mlíka úplně.
To nekojení teda zatím v pohodě vychází, jen se na ně chce před spaním podívat, řekne, že mě bolí a mlíko není a zase mi to tričko stáhne. Jde to úplně v klidu, to jsem vůbec nečekala, už to byl třetí den, uvdidíme co dál, ale snad to výjde a za chvíli si na kozu ani nevzpomene.
2. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak my byli úspěšný, Tygr snědl víc jak 2dcl domácí jesličkové polívky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ale když ti sedí na klíně, tak se můžeš třeba aspoň v klidu najíst, což pro mě je jako sen :confounded: Nejlepší by bylo něco mezi, no, to máš pravdu.
2. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:no hlavně můžu sedět na compu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no tak to já právě nemůžu :angry: :sweat_smile: Já mám chvíli jen když sama jí a kouká na pošťáka Pata nebo když spí, jinak prd :angry:
2. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no vidíš, že jí i domácí :wink:
2. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak když spí, tak to musím spát taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no dneska už jsem s ní spala i já, jsem byla mrtvá, když furt vstává v pět :angry:
2. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: ty jo, noci jsou u nás taky furt děsný..usne tak ve 21:00, pak je tak 5x a více vzhůru..a před 6už je vysmátej jak beruška :unamused:
2. črc 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak to u nás relativně dobrý, zrušila jsem to noční mlíko a od té doby spí líp, jen se teď už asi 14 dní budí mezi čtvrtou a pátou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Moje smrt :pensive:
2. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: takovej budíček ve 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem vstávala do kolbenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám k vám dotaz. Bavila jsem se se známou a ta svému 10měsíčnímu chlapečkovi, vaří k obědu játra. Jsem na ní vykulila oči a ona zase na mě, že jsem divná já, tak by mě zajímal váš názor, díky moc.
2. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no děsný, já, která bych dokázala spát celé dopoledne... :unamused:

martop, no já bych nedávala. Teprve nedávno, když jsem vařila játra, Denča dostala tu šťávu s rýží. Já ale všeobecně nedávala nic z normálních jídel do víc než roku, dávám až teď, poslední tři měsíce asi tak.
2. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, ty jedeš s těma změnama fotek v profilu :wink: Jsem to teď znovu otevřela a říkám si, kdo nám to sem napsal :grinning:
2. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop: pokud jsou to játra ze zvířete, o kterým víš, čim je živený, tak prej jo..já bych to nikdy nedala,páč se mi to hnusí.. :wink:
2. črc 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:No, já játra nedávám ani Domče, já si myslím, že jsou pro děti nevhodné, ale zajímá mě více názorů, třeba to není tak divné, jak se to zdá mě. :wink:
2. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop: jako divné to není, ani zakázané..ale mně se vnitřnosti hnusí, takže mu to nedávám, navíc by to fakt ani nejedl :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat:Mám nové fotky z hřiště :wink:
2. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča má tu šťávu ráda, ale maso jí nedávám.
2. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:Omáčku játrovou bych taky dala, ale v 10m jako vařený játra se mi zdálo divné, do roka jsem holkám dávala jen kuřecí :wink:
2. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, Denča do cca 14-15 měla jen skleničky, nechtěla nic "normálnějšího", natož játra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až pak jsme pomalu začali zeleninové polévky a tak, i teď je to s tím jídlem bída, ale co miluje je rýže, to snad s čímkoliv. Za to brambory... :unamused:
2. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: koukám, že u nás to samý :wink: doted jen skleničky, ted už i pár domácích polívek..ale brambory taky nejí žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat:Já dávám naše jídlo od roku, skleničky jsem nikdy moc nedávala, spíš na cesty, vařila jsem kuřecí maso , různé zeleniny a různé přílohy. :wink: S jídlem nemáme problém, ale co opravdu Klára miluje je kefír ochucený :grinning:
2. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: Však on se naučí jíst normoš jídla, neboj :wink: Hlavně, že jí něco :wink:
2. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek