• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
14-15 měsíců :pensive: :sweat_smile:

sis, no ona je sní, když jí je rozmixuju do nějakého toho příkrmu, ale když to má normálně, tak sní dvě lžičky a konec. A skledničky teď nekupuju vůbec, jen sem tam jako rezervu, jinak vařím, dávám do mražáku a je to.
2. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, my zkoušeli už od zaleninky vařit domácí-moje máma to strašně žrala, ale ona to nechtěla, ty skleničkové jo a domácí ne, pak přišla masozelenina to samé.
2. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop a co jinak? Jak se máte?
2. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:já mu musím tu polívku nalejvat do skleniček, jak by viděl, že to lovim z hrnce, tak to by nejed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:Jak jsem psala, hlavně že jí něco :wink: Moje holky jí naprosto všechno a ve velkém množství :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis :grinning: To je teda číslo :grinning:
2. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jo, jak to není sklenička..tak to ani neochutná, takže ho takhle musím ochcávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat:Máme se dobře, Klárka chodí už týden na nočník, papá dobře, ale vstává v 6:10 se asi picnu :unamused:
2. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, tak to jídlo teda zavídím a to množství taky, páč Denča je strašnej nimral :confounded: Asi po mamince :sweat_smile: , když jsem byla malá, tak jsem taky nic nechtěla :pensive:
2. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: kolik váží..Tygr trošku zhubnul, takže má asi 9,5kg ..žádná sláva na 20m :confused:
2. črc 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, my taky nočníkujem, doma jedem výhradně bez plínek, sem tam i na kratší vycházky to risknu. Občas teda nějaká nehoda je, ale v celku jsem spokojená. A vstávání v 6.10 je procházka růžovou zahradou oproti našim čtyřem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop ja dostavala jatra od 3 mesicu...prej kvuli krvinkam se to driv davalo:/// ale lilca to nemela a brzo mit ani nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale na veceri asponsnedla celej párek kdzy uy celej den prd...aspon neco://
kráásný večer

jééé zrovna mě jdete do noty Kat a Siss dnešní jídlo katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snědl pul jablka,meloun a nektarinku nic teplého......

jinak po druhé zasebou spal celou noc že by lepší časy :dizzy_face: :dizzy_face:
sis, já nevím, cca deset kilo tipuju.
2. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat:Jsem přidala na chvilku fotečky :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, játra od tří měsíců, to je hustý, jak to do tebe cpali? :confused:
2. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo u nás taky kočárek je super když ho postavím tak jde a za chvilu hačičí,ale nakoupit chodíme bez kočáru aby se unavil a on jak je mamánek tak jde zpusobně za ruku i doma když mu řeknu pujdeme si hrát tak mě říká UKU :grinning: :grinning: :grinning: tak mě vezme za ruku a jdeme ty 2 metry do pokojíčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, krásný, holky jsou jak panenky :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, já to také slyšela, že dříve to bylo normální :wink:
2. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: koukám, že jste hodně podobný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, díky, ale mám je teď pořád doma obě, tak je to celkem zajímavé :grinning:
2. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, tak to Denča na ruku venku prdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doma taky říká ruku, ale jen když chce, abych jí něco podala.
2. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, záhul, jo? Radíš, nechat si jedináčky, jo? :grinning:

hanul a jít do obchodu pěšky, tak to bychom došli zpátky domů až za dva dny. Cesta tam kočárem cca 10 minut, cesta zpátky napůl kočár, napůl pěšky, asi hodina a půl :rolling_eyes:
2. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to neeee, já mám holky 4,5 roku do sebe, tak je to super, když je Domča ve školce, teda teď už bude ve škole, ale jak jsou doma obě, tak je to rachot, nejsem zvyklá a sousedi taky ne :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss akorát teda nemusím rvát do sleničky jídlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale je dost mamánek jsem třeba na hřišti holky lítají všude a on si taky hraje,ale kousek odmě pořád mě musí mít na očích když jsem na návštěvě ošlápává mě nohy jak stojí přede mnou no fakt už mu říkám někdy vocas :grinning: :grinning:

dneska ho hlídala segra říkají že jsem si podobní a on za ni chodil držel ju za nohu a říkal ji mami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss ale zase vypije pul litru UM :grinning: :grinning:

ještě k tomu mlíku já teda budu dávat Um co bude chtít protože si myslím že zase když ho puije ráno a večer někdy v poledne tak to není zase taková položka a to naše mlíko z krabice bych mu asi nedala a nějaký bio taky ne tak ještě chvilu vydržíme na tom
2. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: hele, vocas je ještě dobrý...on ze mně ani nesleze, když je někde někdo cizí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: půl litru UM vypil asi tak za měsíc, a to ještě, když byly dobrý časy :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co ta Kristy? Neměla být začátkem týdne na kontrole?
2. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis tak takovou přísavku ještě nemám,ale co není muž být :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já teda byla mamánek taky mě nikdo nesměl zavázat ani tkaničku od bot než mamka ta se mě ted směje at si užívám že to bude horší :grinning:
2. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek