• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat tak to on jde fakt zpusobně celou cestu za ruku když ho pustím zase slyši mamíí uku :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul, zááávidííím :dizzy_face: Já chci taky dítě, co jde za ruku, nebo aspoň takové, co půjde stejným směrem jako já :grinning:
2. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aha já tuhle neměla drobný na košík tak jsem to riskla s jen s malým košíkem bála jsem se co mareček a co myslíš?i v obchodě šel za ruku a ještě když jsem dávala nákup do kabele a potřebovala obě ruce tak řval UKUUUUUUUUUUU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem totál zplavená a vyřízená
2. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul, jsi šťastná žena :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj holky
lenci - kojeni bych utla ze dne na den nic a vydržet, řekla bych že ti nic jiného nezbyde, když se tím prsem jen uklidnuje... já právě kojení utla na roce a jsem spokojená. Kojila jsem bez problémů a ráda, ale představa šplhajícího se dítěte mne děsila
jídlo - Ema je docela dobrý jedlík, ale poslední dobou se v tom taky nimrá, milovaného bílého jogurtu sní 3 lžíčky, oběd málo, vedou sýrové tyčky Kidiboo a salátová okurka, UM pije ráno 150 - 200, večer 100
ale rostou jí horní dvojky a pak taky to šílené počasí, že, já nejím taky skoro nic, tak čemu se vlastně divím

za ruku chodí jen někdy, na rušné ulici ano, protože tam chápe že musí, ale bokem mi utíká, smeje se a s klidem by vlítla pod auto :(, doma naopak někdy blbne a chce chodit za UKU z pokoje do pokoje. To většinou po pobytu u našich = rozmazlovna

dětí se nebojí, je hodně společenská, zatím :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
kat není to zse tak ružový :grinning: :grinning: :grinning:

přidala jsem nějaké fotečky vocáska

mem teprve dvojky nahoře? :confused:
2. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
kat jednou jsem byli u babičky a mají tam most takový starý krásny tak jsme šli pod ním a já ho chtěla vyfotit tak jsem utíkala dopředu abych ho mohla blejsknout a co myslíš utíkal se mnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul: my nemáme ani ty dvojky :wink: nahoře :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ne???a kolik máte zubu??já si to nedovedu představit :grinning:

teda né že bychom měli hodně,ale takový 15 jich máme :grinning:
2. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul. 2 nahoře a 4 dole :wink: první měl ve 13m, pak dlouuuuho nic..a ted za poslední 3m ten zbytek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss aha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taky začal později asi v 10 měsich vyrostli mu jedničky a pak dlouho pauza,ale pak to vyrostlo jak houby po dešti :grinning: :grinning: ted už mu rostou špičáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul: svítí tam na mě horní 2, ale jemu to leze šíleně pomalu, zub klidně i 4m :confused:
2. črc 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo?? tý jo tak to nám celkem rychle to než vám vyrostou už zase budou padat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukam, ze je tady rec o jidle. No u nas to je tak, ze Petino treba tyden v kuse ji jenom 3x za den trochu zeleniny a pak to do neho zas tyden pada jak nemci do krytu. Nejvic ji samozrejme na navstevach - to s prominutim zere co vidi.

A jatra? Maly je mel poprve asi pred 2 mesici. JA miluju kureci delane na cibulce - tak chtel ochutnat a cpal az se mu delaly boule za usima, ale vnitrnosti bych vic jak jednou za mesic nedavala.

Kristy je jeste 2v1, posunuli ji cisare - takze az bude Bella na svete tak mi Greg zavola a ja Vam to sem pisnu.

My mame 14 zubu a dalsi 2 mu rostou, ale cisteni to je sodoma gomora. Kartackem si tak smrdla, smrdla, ale kdyz mu to chci prejet ja tak strasne vyvadi. A vsimla jsem si, ze mu krvaci trosku dasnicky - tak asi az pujdem k zubari tak si ho vezme do parady.

A ja se musim pochlubit, ze mi za 5 dni prileti mamina s brachou a budu si je uzivat cele prazdniny:slight_smile:
3. črc 2009 v 00:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

všem moc děkuji za názor na játra :wink: :wink: :wink:

Jinak také zrovna řeším, jako Lada, to kravské mléko, jedno vím jistě, Domča UM do 3 let na 100% neměla, máme stejnou dr. a teď mi tvrdí, že do 3let jen UM, tak nevim....... Jak jsem psala Klára miluje kefíry, to je schopná vypít 0,5l , doma mlátí do lednice napít chci.....a ukazuje na hrníček :grinning:
3. črc 2009 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Martop ja jsem vyrostla na kravskem mliku od prvniho mesice a jaka jsem krasavice :grinning: :grinning: :grinning:

JA jsem si rikala, ze kdyby maly treba po tom blil tak prejdem zpatky na sunar, ale vsechny co tady mame deti davame normalni mliko - jen me doktorka doporucila plnotucne, ne odtucnovane. Vzdyt prece,kdyz ji deti jogurty a syry a tvaroh, puding- tak to je taky z kravskeho ne?

Ale zas na druhou stranu ja nejsem takova ta mamina co ma strach - vzydcky si rikam vyzkousim - bud to sni a nebo ne. Takze treba jahody uz maly jedl v 7 mesicich a pry se to nedoporucuje - to stejne mango. Holt ma chlapec asi tvrdsi vychovu.
3. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
budíček ve 4:20 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Nám nic jiného než kravské mlíko nezbyde, jinak by neměla žádné, když UM pozná na sto honů...
3. črc 2009 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat: u nás budíček v 6:10 a už chtějí jít na hřiště :unamused:

Gabbi, jj, máš pravdu, asi jí ho také dám, pokaždé kouká na Domču, když pije kakao.......Chtěla jsem se jen optat, já moc na názory "starších"nedám, ale ty novodobé názory také úplně nebaštím, tak asi někde mezi...... :sweat_smile:
3. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
kráásné ránko u nás budíček v 5,30 :rolling_eyes: taky nic moc
gábi taky jsem matka co se nebojí a v 5 měsicich měl svíčkovou :grinning: na pouti u babičky nebylo mu co dát k obědu a tayk se prd stalo,ale to mlíko mě přijde takový divný myslím že i plnotučny neni z tý krabice nic moc,ale to jen tak nějak ccítím :grinning:
stejně jednou se mu to dávala neměla jsem UM a vrátil mě to že to nechce

a ještě já se chtěla zeptat jednou babička mu dala ochutnat párek a to jsem neviděla že by se po něčem tak plazil a sápal ted pořád pajaja že chce to je jediný co na něm vidím že by snědl koupila jsem mu takové kuřecí loupaci ,ale z toho mám takový blbý pocit že jako párky k snidani,ale chleba s něčím mě prostě nesní nebo něco jiného
neznáte nějaký zdraví párky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, my sme hore od pol siestej, no co uz, aspon budeme mat krasne dlhe letne dni :wink:
Nas Seb bol do 7 mesiacov plne kojeny, takze experimenty s jedlom zacali az ovela neskor ... Ale vzdy zjedol vsetko, co som mu davala, problemy s jedlom veskere zadne.Teda okrem masa ... Uz mal aj jatra (kuracie) v polievke, myslim, ze cas od casu je to ok ... Maso velmi nechce, pokial nie je uplne na male kusocky, ked mu dam do ust odhryznut zo sunky alebo kuracieho, tak to "zhnusene" vypluva :confounded: :confounded: :confounded: takze jeme masove sklenicky, s tymi problem nema.
Co sa tyka mlieka, tak mne dr. vravela, ze kludne moze, ale ze ta kvalita mlieka nie je nic moc, ze mu mam davat radsej Sunar, tak ten pije kazde rano. Normalne mlieko niekedy tiez. A acidofilne ochutene vypije aj 400 ml ... a potom ma brucho kilometer pred sebou :grinning: :grinning: :grinning:
Dalsie sebastianove bryle v cudu, a tentokrat mojou vinou ... som mu na nich stupila a zlomila :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: A Sebos s tymi novymi vyoral prvu jarnu brazdu, sa divim, ze to prezili bez viny ... Fotodokumentacia v albicku ...
3. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanuli ja mam nejradwsi Fitness párky...mají je v Globusu i v tescu sem je videla...maji vetsi procento masa nez ty obyc a me chutnaji nejvic..ale vcera mela klasickou Debrecínskou a nestezovala si..oni na slovensku nemaji snad nic co Lilca jí...tyčinky Kidibbo ani v jednom obchode(mazaci i lizatka jo..)...zajimavé :slight_smile:)

Denis hehe dobra foto .-))

Gabbi budem se tesit na zprávu ...datum má krásný a dobře pamatovatelne tak budem držet palce :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
denisia: tý jo, Sebík je dobrej, že ty brejle nosí :astonished: když je takhle malej, za nás se dávaly až od 3let :confused: ale moc mu slušej :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici, mi nevrav, ze nic jedle na slovensku nemaju ... akurat volala mamina, ze co ma nakupit pre maleho, ale my sme nic specialne nechceli, len normalne veci. Kidibbo som videla v Bille, ale ta asi nie je v kazdom meste. Sebosovi to nedavam, ale tvrdy syr mu ide dobre. Dnes rano bol rohlik vo vajicku s cottage cheese a rajcatom ... a zjedol. Ale zda sa mi, ze je trochu menej ako predtym, neviem, ci je to tym teplom, alebo sa konecne rozhodol trochu schudnut z brucha :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
denis no v Presove proste tyčky a párky nevedou .-)) nerikam ze nic jedle...jen to co ji Lilca nemaj :grinning: :grinning: :grinning:
ona tady nic nechce jist.:/ ale rano snedla pribinaka..aspon neco :grinning: :grinning:a brisko ma taky malinkaty :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Som si vydychla, mici, ze nieco predsa len v tych obchodoch bude ... inac napriklad so sklenickami je to na slovensku fakt hrozne, ked som niekedy zhanala, tak som nadavala ze az. ... A vy ste na vychode? Dokedy? my ideme dnes vecer do Spisskej a budeme tam 2 tyzdne. Ako snazilkovanie? My budeme snazilkovat jak draci, M v Prahe a ja u rodicov :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Co sa tyka bryli, tak vcera sme boli v Auparku (shopping centrum v Bratislave) a v jednej optike som mu bola pozriet ramy ... cena za ram 3270 SK plus k tomu este skla nejakych 1000 SK ... a to som som myslela, ze som mu kupila drahe bryle v Prahe :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
3. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
denisia: tak v Auparku je všechno drahý jak svina..a ty chudší se tam choděj jenom promenovat :sweat_smile:
3. črc 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ja vcera usnula ve 21H :grinning:
jdu docitat
3. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
David ma pupek jak nejakej pivar :wink:
Holky, co je s LenkouZ? Jsou nekde na dovce? Jsem s ni chtela probrat naseho ortopeda :slight_smile:)

A Siss, klidase zavidim. David lita jak strela od jednoho k druhemu, a do toho to mimco - narez!

Jinak, ty Kraviky a podobny mlicka proste zacnu davat a postupne prejdu z UM na plnotucne mleko. Uvidime.
3. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, nesli nahodou na chalupu?
3. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek