• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
taky myslim že jsou na chalupe :confused: :confused: :confused:
denis v nedelu jedem domu a cestou zajdem do tatralandie..pojedou s nama i kluci od sestrenky a jeji muz..on ee pac nema moc rada kdyz na ni nekdo splicha vodu .-)) a my se budem chtit vyblbnout že :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čůůůůůůůůůůůůs :grinning:
Hólky, jsme furt v Otvicích, nic nám nechybí.. je nám bezvadně, řádí jako černá ruka, je úžasnej :dizzy_face:
Co jsem zběžně pročetla, my nemáme UM od roka, pije normál kravské mléko, samotné, kakao, různé jiné chutě.. :wink: A miluje ho .. :wink:

Co se jídla týče, jí všechno, tedy to normální - přijatelné v jeho věku, ale nemá rád těstoviny, za to zbožňuje ryby.

:slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, nez vas docitam, tak radsej napisem nazory, aby som zase na nieco nezabudla....

TAk dieta, ktore sa odo mna nepohne, ked ideme po ulici, tak take by som chcela. Ona cesta,necesta, rozbehne sa a leti. NIEKEDY sa zastavi na zavolanie. V obchodoch, to koniec, to je k nezastaveniu. Ale tiez je pravda, ze takto vyvadza, ked je dlho v CR a potom pride do Martina. Mam proste pocit, ze akoby sa nevedela vblaznit v meste. :slight_smile:)))

PArky - tak Vikina uz jedla normalne Spisske parky a chutili jej, trosku pikantne, ale v pohode.
Inak s jedlom je to bieda. Dnes 2 male lyzicky rizota a dost. Ani pribinacik, ani banan, nic dnes nezjedla okrem rano chlebika a na obed toho rizota.

Kojenie - tak sa rano Vika zobudila, dala som jej normalne napapat mliecka a potom som jej povedala, ze dalsie dostane az po obede pred spanim. Tak po obede ze ide spat. Kojila sa a potom hop z postele a behala. A tak to zopakovala este 3x, takze bilancia je takato:nespala dnes ani sekundu, zato ma ofajala a dala si 4x (?) mlieko na obed a odvtedy nie. Lebo som s nou sla na dvor. POtom uz prisiel DAv, tak ju kus zabavil. No neviem, ako to s nami bude. :sweat_smile:
3. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak tie Kidiboo ja normalne kupjem v Martine v Tescu, v Bille, aj v Coop jednote. :slight_smile:
3. črc 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.kontrolu jsem mela v utery-otevrena na spicku prstu. dnes je dalsi kontrola a monitor,tak uvidime. v pondeli bych mela jit na specialni infuzi kvuli te krevni poruse a v utery rano odber plodovky a pokud jsou plice ready tak cisar,mozna i vaginalni,ale to bych musel abyt hodne otevrena a pripravena. snad to datum uz neposunou a plice budou hotovy,uz jsem fakt ready :slight_smile: tak dekuju,ze na nas myslite, gabbi vam sem pak hned napise:slight_smile:

jinak dnes je to rok co jsme prisli o mimi...i kdyz jsem tehu znovu tak me je to porad docela lito :pensive: Abince rostou zuby,tak je to taky docela sranda....
3. črc 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy tak zatim super prubeh...plice uz ma urcite OK v tomto tydnu ne?? a miminka je mi líto...ale porad je to moc dobre ty tvoj tehu oproti tomu co predvidali dr ne .-)) pohlad brisko a nesmutni :wink: :wink:
3. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak se zase po delší době hlásím :slight_smile:

Jsem teď každou chvíli u našich,tak nemám moc času přispívat, i když tady se asi poslední dobou probírají hlavně látkovky a to jde fakt kolem mě :grinning: U našich budeme asi půlku prázdnin,tak se moc těším :slight_smile:

Kristy držíme palečky,ať vše dobře dopadne :wink:

A co se jídla týče,tak malá papá s náma skoro všechno,až teda na smažený a tučný :slight_smile:
4. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy drzim palce, a uzij si normalni porod :slight_smile:)
Plice uz jsou davno ready, nemej strach - nam v tom 35+2 rekli, ze jsme s dychanim davno za vodou. A mala byla opravdu bez problemu.
4. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika - jaaaj, tak snad uz to bude, nech uz mas malu co najskor pri sebe. :wink: My sme boli dnes na ture, tak mam otlaky vsade, ale som krasne unavena. :slight_smile: Sme sli pred obedom, Vika statocne vydrzala 2,5hod vyslap a potom sa v restike najedla do prasknutia. To uz boli zo 3hodiny poobede. A potom sme sli dom, ale to ju uz zmohol spanok, takze ju David musel spiacu niest v tej hore cestu spat. :grinning:
4. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ani nebudu snad dočítat :sweat_smile: my byly teď týden na chalupě,díky bohu se se obešly bez úrazů i bez klíšťat,jen včera jí rostly zoubky tak měla průjmík a teplotu,ale jinak tam řádila jak černá ruka,lítala s náma po lese a aby jí náhodou něco neuteklo tak chodila spát až po 22 hodině a vstávala v 6 ráno ! :confounded: takže sme z ní byly fakt hotový,akorát sme ještěli muserly dokupovat gumáčky,protože bez nich tam bylo nemožný existovat,jelikož ráno vedro a od odpoledne bouřky jedna za druhou s hodinovejma pauzama :frowning2: ,ale zas rostly houby i borůvky (malá zbožňovala když si je mkohla sama trhat) takže půjdu zachvilku dělat borůvkové knedlíčky :dizzy_face: Jo a malá se teda řádně rozkecala,dokonce občas mluví ve větách :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: jako např. tomáš mašinka pust posím :grinning: nebo mámo dej klaudinka čoko :grinning: a už si občas i zpívá prší prší,nebo komáři se ženily ...... :grinning:
Jinak sem tm byla trošku jak na trní jestly neprošvihnu narození Izabelky a koukám,že na mě čeká :wink: tak Kris držím moc palečky :slight_smile:
5. črc 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, dnes vstavala VIka 6,30 rano a sla spat az teraz nedavno. Cez den ZIADEN spanok. Ona uz proste spava cez den fakt malokedy. Ach jo, to uz fakt sio clovek nebude moct ani prdnut cez den.Nebude cas. :unamused:
5. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
I nam opet pres den nespal, a to jsme malovali obyvak a potrebovali chvilku klidu !!!
Ach jo. Spi 8 hodin denne, vic ani tuk.

LenkaZ: precti si mou story s Matejickem :angry:
5. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAda - aj u nas VIkina spi tak max 10hod v noci.Aj to...ehm...spi..... 54587354354x kojenie este v noci...
6. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nejako sa nam to tu spomalilo. Ako si uzivate? My sme u nasich a je suprovo. totalna dovolenka. Pridam zopar fotiek do albicka :wink: Ziadne novinky nemame, nehovorime vela v zrozumitelnej reci a vety uz vobec nie, akurat sme prestali trochu jest, co je pre mna novinka, lebo doteraz bol Seb nenormalny pazros :grinning:
6. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přeji kristy co nejlepší porod a hlavně žádné komplikace. Lenci, jak to má Viki teď s nočníkem? Vím,že jsi nedávno psala,že ho nějak bojkotuje. Mne si malá začala občas říkat na nočník. Teda spíše na něj doma jen ukáže a musím ji posadit. Do plin už ve dne ani v noci nečura a nekadi vůbec. Deni ono ho to přejde a zase začne jíst. Mne se teď malá po hodně dlouhé době zase rozjedla že koukám.
6. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokonce včera snedla dopoledne 300g jogurtu a ještě by si dala. A to jogurt nechtěla asi dva měsíce ani vidět. Chutná ji teď smetanovy Choceňský bily.
6. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy nám teda asi zítRA rodí co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak hlavne at je vse v pohode a malá brzo na svete :slight_smile:) budu teda na nervy celej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi,hustý,jako já už k němu ve 3 letech na preventivku nejdu,bůh ví co by mi zas nakukal,že malá má :angry: :angry:
Holky my teĎ začly učit dost na nočník,jako malá řeknu čůrám číí,alůe ve většin ě případů už opravdu čůrá,o kakání si neříká vůbec,takže teď chodí doma jen v kalhotkách(máme spotřebu tak 4 na den) a bojujem.
Zdeni mě teď malá jí taky míň,ale asi je to zubama,protože jinak jí jak nedovřená,však si viděla sama :wink:
Kristýnce přeju pohodovej porod ať má malou brzo u sebe
6. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nastup zitra v 6 rano(to je 12:00 u vas). infuze, odber plodovky a pokud jsou plice hotovy tak cisar. takze to bude az asi hodne pozde vecer vaseho casu...ale gabbi vam da hned vedet:slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy!!! Držím pěsti, to je super, jak dlouho jsi yvdržel, všechno už bude ready, já rodila taky 37+2, drž se!!!! budeme na tebe myslet!

Jinak jsme doma z chalupy, vse super, jsme snad zdravý, krom toho, že Xendě strašně tečou ty oči, snad asi i alergie, sekali jsme 2m vysokou trávu.
6. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v lese nechtěla ebjt, bála se tam šalapat na tu měkou půdu, chápete to? krize!
6. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy budeme na tebe myslet. Díky Bohu,že jsi vydržela tak dlouho. Super.
6. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris,tak to budu zítra večer sledovat :slight_smile:
Xeni,tak naší se zas v lese moc líbílo,kor zbírání borůvek a hub,pak furt chodila a prej bolůvky ,babka :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak Zuz,diky Bohu. zitra budu 37+4 takze presne o tyden vic,nez jak se narodila Abi :slight_smile: zacinam byt nervozni z toho vseho a taky trosku smutna,jak to Abi vse vezme a tak.ale tesim se :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Kristy moc drzime palce, prejeme porod bez komplikaci a co nejmene bolesti!
Abinka to vezme dobre, zadny strach!

Tak Davidek vcera totalne procural dvoje slipy a pak se vykakal do pliny. Zklamal :slight_smile:)
Jinak papa celkem dobre, jen to UM nechce.

Betka furt rve. Ve dne, v noci, bez ustani. Chce se jen chovat, chce prso, spi s nami v posteli. David byl zlate mimino, pil 7X za den, v noci spal, neblinkal. Betka ma koliky, blinka, skyta, kojime tak 15X denne, proste nepretrzite, v noci vyvadi az beda, je vztekla... No, vraci nam to za Davida pekne :grinning: :grinning:
Asi se zblaznim.
7. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnko, moc na tebe myslím a držím palce :wink:

Ladi, ten Bětuščin popis mi něco připomíná :grinning: :confounded: :zipper_mouth: :rolling_eyes: Denča to samé. Řvala mi takhle úplně celé dny do cca šesti měsíců :rolling_eyes: Pak se to trochu zlepšilo. Na mašli. Ale u tvojí malé to určitě bude jen těma kolikama :wink: Jo a jak píšeš, že je vzteklá, mě to nikdo nevěřil, že prý takové malé miminko nemůže být vzteklé :pensive:
7. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to tedy muze... na prebalovaku se odpichuje nohama az sleze z pliny, ruda je vsude a jeci :slight_smile:)
7. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čááááu holky..
Kristy, budeme na Tebe myslet :dizzy_face: A přejeme hodně zdravíčka oběma.

Ladi, děsím se, že druhé baby mi to taky pěkně nandá :grinning: Snad se to po 6ti týdnech, nebo těch krizových 3 měsících zlepší :dizzy_face:
7. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jako urcite to prejde, ale je to narez :slight_smile: do 3 tydnu byla v pohode, a pak to zacalo
nejhorsi je, ze usne v naruci nebo u prsa,prendas ji do postylky, a okamzite je vzhuru a rve, nachapu to, spi jen v naruci nebo v kocarku, max v noci s nami v posteli prilepena na jednom z nas

ted jsem ji polozila a uz jeci, jdu hledat klokanku
7. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak to je přesné, my Denču po dlouhém boji uhoupali v náruči, pak jsem ji opatně několik minut po milimetrech pokládala na postel, ale sotva co dolehla, tak oči dokořán, řev jak tur :pensive: Mě spala taky jen náručí a v kočárku, ale od necelých tří měsíců začala řvát i v kočáru, nebo teda v kočáru řvala snad nejvíc. Měla jsem už tenkrát koupit šátek nebo Ergo a byl by klid, jenže kdo to mohl vědět... Tak jsem ho koupila až v půl roce a tu dobu mezitím nespala přes den vůbec :zipper_mouth:
7. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek