• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahojky,

Kris držím palečky,ať jste obě vpořádku. :wink:

Ladi snad to malou brzo přejde.

Jinak naše malá má druhé Vánoce,teta se strejdou jí za pokousání od psa koupili kočárek a čůrací panenku s výbavou,má dudlíka,nočník,lahvičku,náhradí oblečení a vložnou tačku do kočárku,malá je nadšená. :wink:
7. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi: tak s ní spěte v posteli :wink: kup Erco nebo Beco a je to :wink: jak píše Kat, ze začátku člověk furt má pocit, že je to něco, co se nedělá atd, bla bla..já už bych byla s druhým dítětem rozumější :wink:
7. črc 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, já mám s druhým už "velký" plány :grinning: A uvažuju, jestli koupím novorozeneckou vložku do erga, nebo nějaký šátek, já jsem teda kopyto, ale jsou myslím i nějaké jen natahovací nebo co... A taky bych chtěla hacku a tak dále a tak dále :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no já bych toho taky chtěla mrtě, otázka je, co se bude používat, až se k tomu druhýmu dokopu..jestli vůbec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. črc 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, to malé tu bolest sice nezažene, ale aspoň má radost :wink:

Jinak Denča už spí :confused: , chytla vztekací záchvat :angry: , asi 15-ti minutový :unamused: , a u nás pomůže, když po chvíli se jí jdu zeptat, jestli už chce jít za mnou, většinou příjde a uklidní se, dneska ne, ječela v chodbě, usoplená, ubrečená, několikrát jsem za ní byla a nic. Po té čtvrt hodině teda celá červená přišla, schoulila se mi do náruče a usnula :confused: , bez oběda.
7. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak u nás to snad bude brzy, ale kdo ví, jestli na všechny moje výmysly budou prachy :confounded: A k druhýmu se dokopeš, to jsem si jistá, udělala jsi mega pokrok, dřív to bylo jen samé, otěhotněla jsem neplánovaně, děti jsem nikdy nechtěla, druhý nikdy v životě ani za zlatý prase atd :wink:
7. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tady jde spíš o to, že nemáme bydlení a hlavně ne tolik peněz, abych mohla mít druhý v takových podmínkách, jaký si představuju :wink: to je pro mě nejdůležitější..jo jinak jsem si dneska zažádala o rodičák na 3roky, naštěstí pokud si nezažádáš, tak máš čas do 21m, takže nakonec budu doma jen do 3let :wink: tím pádem na brigádu seru..akorát mám bobky, jak to Tygr přežije ve školce už od 3let :pensive:
7. črc 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to máš pravdu,oni tou koupili,protože byli fakt na dně a když viděli malou,jak je nadšená,tak je jim aspoň líp.
7. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, však to druhý nemusíš mít teď hned, že jo :wink: Já myslím o tříletý rodičák žádala hned, kouknu ještě do papírů, ale myslím, že tu volbu jsem už podepisovala. A neříkala jsi, že něco kvůli předchozí práci musíš mít povinně ten čtyřletý?
7. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom a jak jí je?
7. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat malá je vpohodě,až moc,zase má ty své obvyklé hysteráky. :frowning2: Na tvářičce má dvě jizvičky,prý by měly úplně zmizet,tak uvidíme.
7. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, hlavně, že už je jí líp!
7. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,jj.Co vy,jak se máte?
7. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme se dobře, akorát Tom je teď děsně opruzenej, tchýně ho nechala běhat v mkré plíně venku...zevnitř i zvenku mokrá...no a jak si sedal do písku, tak je celej červenej, že jsem musela zajet pro imazol :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudák...tak jsem na tchýni naštvaná.
Jinak manža ok, snaží se, je fajn.
7. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris chudáček malej,snad bude brzo vpořádku. Super,že se manža snaží. :wink:
7. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:ee, to bylo jinak :wink: já nárok na výběr měla, ale MP chtěl, abych si to dala na 4roky, páč jsem se tam měla stěhovat..ale vše je jinak, takže jsem byla nasraná, že to na 4roky mám..a v pátek přišel papír, že tu volbu ještě můžu udělat do konce měsíce :wink:
7. črc 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Siss ma pravdu, kdo volbu neudelal do 21.mesicu, ma automaticky 4 roky- ale na volbu ma narok jen ten, kdo pobiral materskou

ted jsme chvilinku spali vsichni 3... chvilinku :slight_smile:

Kat: uz nosime novosklad :slight_smile: je to fakt super!!! a kyclicky ma hezky od sebe

jeste jsem se chtela zeptat, mala ma na paleckach u nohou asi zarostle nehticky, chudinka, nemelo to nektere mimi? desim se toho, co ji s tim bude chtit delat doktor
7. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: já to právě nevěděla, já myslela, že když jsem to neodevzdala ten papír hned, že už mám smůlu..no a neměla jsem, hurááá :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, Denča má nějaké divné nehty na nožičkách :confounded: Většina se jí teda už jakž takž spravila, ale jeden má takový blbý, takový strašně hrubý, zkoumám to a jestli se to nespraví, tak s ní zajdu k doktorce :confounded:

Ladi k novoskladu, dáváš jednu čč poskládanou na novosklad a do toho nějak ještě druhou jo? Já jsem to ještě nezkoumala jak se to dělá.
7. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my mame divny nechty na palcich u nožek:// jinak relativne dobre...
7. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek ma tvrde krasne drapy :slight_smile: Ale ta mala, chudinka... Snad se to nejak spravi.

Kat, jojo, a jeste jsem tam ted soupla vkladacku. S tou je to jeste lepsi. V kalhotkach to drzi v pohode, Snappi sponka je na dve veci.
7. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, manža dneska přišel s tím, že by se chtěl snažit o druhé mimi :slight_smile: Začal, že se mnou musí mluvit o důležitých věcech a pak, jak jsem na tom s práškama a ať si to rozmyslím...
7. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a jakou vkládačku? Máš nějakou speciální?

Iris, tak to je fajn s tím snažením, ne? :wink:
7. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, ja se zpravy od GAbbi uz asi nedockam, uz jsem ospala jak kote...

Kat, mam 3x vkladacku BabyLucy a zbytek davam tu nastrihanou Irmu - ta je super, jak hned uschne :slight_smile:)

Iris, to je tedy obrat u Vas, to je bezva!
7. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz je mala na svete ma 9+,25 a meri 49,9cm3
7. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to my napsala babička :wink: :wink: :wink:
Kristynko mocccc gratulujeme k druhé holčince :slight_smile:))
7. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak moc moc gratuluji a přeji hlavně zdraví ! Akorát nějak nechápu tu váhu. Snad neměla devět kilo.
7. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To měla být asi trojka že?
7. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy to nevím.-) možná libry?? :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek