• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kristy, gratulujeme k druhé holčičce, hlavně, ať jste holky zdravé :dizzy_face:

Ladi, ta Irma je jen jako separačka, ona nic nenasaje. A ty vkládačky máš takové ty klasické, oválky-tvar vložky? Jinak jsou ještě nějaké mini čtverc
7. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
mini čtverce a tak...
7. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jů koukám,že nakukuju zrovna včas :wink: Kris obrovská gratulace k druhé holčičce :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, doufám, že Kristy fakt porodila a neni to nějaká "koníkovská kachna" :grinning:
7. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,no nevím,mě tam nják nesedí ty čísla,ale možná se jen mici přepsala
7. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Take moc a moc gratuluji a preji zdravi malicke i mamince!

Kat: ja to blbe napsala, je to super jako separacka, zustava furt sucha - ale objemove je to lepsi na ty nase kycle :slight_smile: Ty BabyLucy jsou takove ty velke ovalky-vlozky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat psala mi to Kristynina mamka na ICQ tak snad ne :wink: :wink: :wink: :wink: a psala to z jejiho Icq .)
7. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja to jen zkopirovala co napsala..snad nam Gabbi napíše víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja mam jen obrazek, mala vazi 7lb a 1 oz a meri 19.9 inchu:slight_smile:
Veeeelika gratulace.
7. črc 2009 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc gratulujeme Kristy k novému přírůstku do rodiny :slight_smile: a ať jste holky hlavně zdravé :wink:

Gabbi my chceme taky obrázek :grinning: a přepočet na kilča a cenťáky :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 06:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Kris obrovská gratulace,přeju oběma hodně zdraví a ať malá moc nezlobí. :wink:
8. črc 2009 v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí
žeby tak cca 3.20kg a 50 cm? :slight_smile:

gratuluju moc (a tiše závidím :wink: ), hodně štěstí s novou holčičkou!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí
oprava: tak podle converteru 3.45kg :grinning: :wink: krásná váha :dizzy_face:
8. črc 2009 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
gratulace k Izabelce :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tééééééda :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face:

Obrovská gratulace k narození holčičky, .. ať se tu Bell moc líbí a dělá rodičům jen samou radost :dizzy_face:
8. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Super!!!!Gratulujeme k narození holčičky a přejeme pevné zdraví celé rodince!!!! :dizzy_face:

No, snad si to manža nerozmyslí, včera už jsem si prášek nevzala.
8. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, byla jsem zvedava, tak jsem nakoukla a Kristy a Bellince vše nej! Jsem ráda, že je to taková velká holka!

Jdu zase makat. A to jsem vcera dala výopvěd a mozná budu mít něco jiného, uvidím. Něco mín náročného.
8. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
vsetko najlepsie Kristy a jej malej princeznicke.
Ako sa mate a co porabate? My sme stale na Slovensku a pohodicka.
8. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Co porabame? Byli jsme na kyclich na kontrole. Pochvalili me, a pokud latkuju, nemusim davat decku! Jupiiii.
Mam tady tchynku s tchanem, tak jsou s detmi venku a ja dodelavam obidek.
8. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, to gratuluji, to je super!
8. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, no vidis, sikulka. Latkovanie je fajn, nie?
8. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky, diky. Jsem zvedava za tech 8 tydnu, co nam rekne, snad to pak bude uplne v pohode.
Je nekde ta fotka Bellinky?
8. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
latkovani je bezva :slight_smile: me to i hrozne bavi
8. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já už malou viděla-je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: obě naše nový holčičky jsou naprosto nádherný :dizzy_face:
Ladi,tak vidíš-super :slight_smile: já tenkrát dávala jen 2 látkovky navíc a on mi pak gratuloval jak sem pěkně ty šíry dávala,že takhle se na to musí,že druhýmu miminku je mám dávat taky rovnou :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: jako kdyby mi po tom týdnu řek,že se to nelepší tak bych to neriskovala,ale když už po týdnu se to zlepšovalo....
Jinak malá mi přestává pít sunar a to jak ochucenej tak normoš :frowning2: vždycky si jen cucne a hotovka,ale za to baští jogurty jak o život,začla sem jí kupovat ty safari jogurtíky a po těch se může utlouct,máme pomalu jedno balení na jeden den :sweat_smile: zítra jedem do tesca tak zas nakoupím zásobu + zas holandie
8. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky 2 fotky male Izabell jsou v albu - bohuzel tu z mobilu nemuzu stahnout.
9. črc 2009 v 05:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé Gabbi ta je rozkošná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Leni z toho si nic nedělej,že ti malá nechce sunar. Kája mi na UM taky prdí....tak žádnej stres :wink:
9. črc 2009 v 06:33  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: Ta je krásná ... :dizzy_face: Tak už je Abinka skutečně BIG sister :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leniz, přesně.. že nechce UM není tragedie.. u nás už dávno nejede.. a je absolutně zdravej. Teď už měsíc dáváme marťánky.. jí dost ovoce, zeleniny.. jogurty, masa, má rád kefír .. myslím, že v tomhle věku už je to celkem v pohodě. Ty mléka do tří let se propagjí především kvůli alergickým, dětem a taky jako dobrá masáž od výrobce. :wink:
9. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
NO trošku mě to s tím sunarem štve,počítala jsem že na něm budem do 2 let,ale jak říkám,zas o to víc baští jogurty a kaše.
Holky mám dotaz,malá se furt drbe vzadu na krku pod vláskama,vůbec nevím co by to mohlo být -šampon máme furt ten samej,žádnou vyrážku tam nemá... :confused: ale už to má od drbání červený :unamused:
9. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé, taková malá prďolka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, my už teda týden nekojíme, zvládla to perfektně, bála jsem se toho, všichni mě strašili, že to odstavení bude horor, ale nekonalo se :dizzy_face: :sunglasses: No ale... Teď má období, kdy nechce mléčné výrobky, o UM nemluvě :confounded: Už jsem jí do toho Sunaru zkoušela i nasypat kakao :sweat_smile: , poznala to, normální mlíko taky nechce, prý je to papaní pro kočičku :sweat_smile: , takže nevím... Zkusím jí koupit toho Kravíka a podobně, kefír a takové věci, ale každopádně asi bude mít málo vápníku, tak budu muset taky koupit nějaké vitamíny.

Eli, Marťánci jsou i pro tak malé děti, jo?
9. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

čtu, ale už nestíhám psát...
Velká gratulace Kristy k hočičce, je krásná

v pondělí a v úterý jsem všechno vyprala, pro mimi do půl roka a všechno naše. Bylo to asi 8 praček, pak jsem umírala u žehlení, ty mini věci docela pomalu ubývají, ale mám to z většiny hotové
Dneska ještě vyperu jednu světlou a jednu tmavou naší a vyřehlím, abych tady toho neměla po návratu mraky.
Pak už mi zbývají jen všechny plíny, těch mám asi 30 a vyprat kočár.
Do toho se nám trochu komplikuje rekonstrukce horní garsonky, narychlo řešíme elektriku v koupelně, musela jsem posunout strejdu obkladače, no radost. Myslím, že pokud to dobře dopadne, čeká mi tam úklid těsně před porodem, což by se trošku hodilo

UM zatám Ema pije, ráno 200, večer 100, někdy polovinu, ale já to neřeším, čaj nechce, pije vodu, jí jogurty bílé, tvarohy, někdy lipánek, kaše nedělám

Kat - gratuluju k nekojení :grinning:

jdu pro změnu žehlit, dám do trouby kuře a udělám jablečný závin, musím spotřebovat tvaroh
9. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek