• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahojky holky,
nove prirastky do konikovskej rodiny su nadherne. Fakt krasne princeznicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kat, super, ze ste sa odstavili tak lahko. Aj u nas to bolo v pohode, napriek vsetkym predpovediam ... Ale sunar kazde rano musi byt, zatial. Tak uvidime, ze dokedy. Ale pije sem tam i obycajne plnotucne mlieko a jogurt ma takmer kazdy den.
Leni, mozno sa len poti, ked je tak teplo a tak sa tam drbe. my zas mame na polovici chrbta taku krupicky, asi potnicky, mame to uz skoro tyzden, odkedy sme v tej horucave cestovali 4 hodiny autom a maly bol v autosedacke.
9. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Bellinka je nádherná. :wink:
9. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Juu růžička :slight_smile:)) no krásná a teda bude asi vic do tatky :grinning: :grinning: :grinning: si to rozdělily :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Piju kávu.. pere mi pračka, nádobí myje myčka.. a mé dítko si vysává pokoj, mně byt a ještě se u toho usmívá :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
obli - Ema vysávala včera, během jejího oběda jsem vysála většinu a pak jsem jí musela kus nechat :slight_smile:))
9. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
mem, on je do tohohle blázen.. :slight_smile: teď má malej kyblík, na dně vodu a hadřík.. a šudlá nábytek.. :dizzy_face: :slight_smile: Na to, že dopoledne byl na přizabití..teď je zlatíčko
9. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Bellinka je krasna!

me vcera odvezla zluta se sirenou... malem jsem vykrvacela :( nastesti revizi delat nemuseli, zatim...
9. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi proboha :(( tak snad uz bude dobre:(( to je desne :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
9. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Obla, takhle bych se chtěla mít...já když mala je chvilku hodná nasedám do pracovního procesu, doma binec, takže jsem dala výpověd, peřstávám zvládat, mam to uz jako skoro cely uvazek, do toho 2x denne ven, kdyby aspon tak mel clovek ntb na zahradu, no ale t oj nemam, takze pres den jsme venku a ja makam o poledním klidu nebo vecer. Jenze vypoved nejak nikdo nevzal na vedomí a zahlcují me prací dál, uz jsem drsná a ignoruju jí. :grinning:

Ladi probuch? to jsi psala, zes mela nejakou srazeninu? co se stalo? jak jsi na to prisla? a :pensive:
9. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi,jěžíš :frowning2: to je mi tě moc líto :frowning2: co se stalo?
9. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no, vcera ve 20h odjeli Honzovi rodice po koupani deti, ja dokojila, a citim jak to dole tece, a ze to tece hodne... tak jsem bezela do koupelny, to uz teklo i pres kalhoty, tak jsem je ve vane shodila a teklo to curkem furt + uplne cary tuhe krve- bleeee, tak hned mobil a 155, protoze to teklo fakt furt... David vykulenej, Betka rvala, Honza vydesnej... prijeli hned, ale ja uz se uplne klepala - tak hned infuze atd., divadlo pro sousedy

odhad te doktorky -minimalne pullitr krve

jeli jsme do Krce, tam ultrazvuk a vsechno v poradku, tak ze pry revize vubec nebo rano, ze me budou pozorovat, a co ted s mimcem, ze? nechteli Betku vzit, ten lekar tam rval na sestry do telefonu, lital zbesile po nemocnici, a zaridil zdarma nadstandard pro me, malou i Honzu (kdybych sla pod narkozu, hlidal by malou)...
pichali mi desne injekce proti krvaceni a zastavili to... mimochodem vysetreni kovovym roztahovakem, sondou, a nejakym "dalekohledem", to byl ocistec, 4 tydny po porodu, auuuuu

rano OK, ze revize nebude, mela jsem tam byt do zitra, ale na revers jsem doma, kvuli Davidovi, nemame hlidani, tak drzte palce, pro jstotu mam na tyden ATB a mam se vratit, kdyby neco... pokud do pondeli neprestane spineni, mam mazat ke sve doktorce

byl to horor, ale nastesti krevni obraz taky OK, tak mi ano krev nedavali, toho ja se desim, i te narkozy
:frowning2:
9. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Ladi to je děs,snad už to bude vpořádku.
9. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi,teda,když to takhle slyším,tak se mi do toho druhého ani nechce,jinak si měla klidně zavolat,Zdenda má dovču tak moh pro malýho dojed a já bych ti ho pohlídala. Snad už budeš v pořádku,budu držet palce
9. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi tak to je story, lavně at jsi v pořádku !
9. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
mem, ty jsi teda akční :wink:

Ladi, to je humus, držím palce, ať je to ok :pensive:
9. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, broučku ach jo, s 2 dětma, no a jak byste malou krmili? museli byste ji dat asi UM? vid?

no taky se mi do toho už nějak nechce...včera jsem byla navstivit 3 tydenní miminko, já vim, že je to klišé, ale takhle malý mimi jsem snad nemela (a to jsem mela jeste o pul kg mensi :slight_smile:
10. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kráásné ránko
Ladi uff dobře to dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bram kamarádka má taky měsiiční mimi stejné míry jako Mareček,ale jak říkáš já takový mimi neměla :grinning: to fakt není možný já to taky opakuju pořád protože opravdu se mě nechce tomu věřit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak u nás už nejde ani i vztekání ale o to že co kdo má za hračku chce taky :pensive: ,ale je to brutus jdeme na procházku s verunkou má kogyho/krokodýl/ :grinning: a mareček má v kočáru 3 hračky a jen se otáčí na mě a mami kogyho mami kogyho marečku je sice tvuj,ale první si ho vzala verunka mami mami kogyho a toto říkal celou hodinu co jsme byli venku :cry: to je jen přiklad chce prostě všechno co vidí snažím se mu nabídnout něco jiného,ale bez upspěchu a dopadne to tak že verunko pujčíš marečkovi kogyho on ti zase pujčí něco jiného verunka odpoví Víš Hano etě budu dužet jo :grinning:

to kolikrát jdeme jen kolem cizího kočáru který tam má hračku a taky hodinu slyším jak po mě chce něco :grinning:
zase nevzteká se u toho,ale kolikrát na to nemám nerva snad to přejde
10. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano holky,
Ladi, ty brdo, hlavne ze to dobre dopadlo. Mas to perne :unamused:
My tiez chceme hlavne cudzie hracky, ked nevyhoviem, tak si niekedy zaplace, ale len na par minut ... nastastie, ale stupnuje sa to, takze cakam, kedy vypukne vztekaci nalada :angry:
10. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak jsem vysadila HA, tak mám po týdnu MS zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad se tělo umoudří.
Tom se vzteká dost, ale většinou, když ho někam nepusstáme, nebo když mu diúojdou baterie v autíčku, nebo vláčku :grinning:
10. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
dnes budeme uklízet..
už tu šmejdí s kolíkama v ruce, ukazuje na balkon a řve "pádlo, póď pádlo" :grinning:

Co se hraček týče.. cizí ho nezajímaj. Resp. půjčí si.. a když je nějakej špunt lakomej a dělá scény (zajímavé, že jsou to většinou starší děti, kterým to lze vysvětlit a napísek chodí v džínách a košili), prdí na něj a vezme si své.. nemá problém něco někomu půjčit.

On děti miluje, hlavně ty straší.. kterým rozumí. Minule byl s Ondrou se psem.. a pod barákem si hrálo pár dětí .. tak asi 7-10 let, hodila jsem jim míč .. no a ony si s ním hrály asi hodinu.. kopali, házeli, foukali bublifukem.. on ani nechtěl jít domu !!! :grinning:

Holky pražský .. není o víkendu třeba nějaká akce v ZOO? Nebo jinde okolo, zajímavá pro děti..?
10. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi :confounded: :cry:
10. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli pujdu pod narkozu, tak se nakoji a odstrika do zasoby na potom, po zakroku se 3 hodiny odstrikava a lije do zachodu, dite ma to puvodni odstrikane, pak uz se zase koji
10. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, to je hrůza, držím palečky, ať jsi v pořádku!
10. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
diky
jo, a mala uz ma 3600g, pribrala kilo od propusteni z porodky :slight_smile:) cca 300g tydne, parada
10. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Eli nevim, my jedeme na chalupu... ale v Hypernově mají Sunar jen za 124,50 Kč, coz je teda hodně super cena, koupila jsem jich 10...

Iris, no hodně štěstí, snad vám to vyjde! :wink: Hlavně abys nezůstala sama s 2 dětma Ti přeji.

Ladi, to jo, jsem si spis rikala, jak se to dela, kdyz Ti malou k sobě nepustí....děs, snad to tak nebude.

Jinak Xenda je taková splachovací, vadí ji pujcit svou hračku, ale stejně tak zatím i chápe, že jiný děti jí pujčit taky nechtějí hračky, ale na písku bábovky pujcuje neomezeně. Naštěstí. Ale upřímně, já jí dám bábovky na písek a dál se o to nestarám, at se děti porovnají sami, zatím to funguje, když jí někdo vezme lopatku, tak jde a vezme si jinou a já ji nechávám, jsem ráda, ež sebou plácnu na lavičku, ještě tohle řešit :grinning:
10. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, to je hrůza ten příběh,jak z filmu :confounded: hlavně at je líp.
Když bylo malé 5m,tak jsem byla taky v narkoze - 15min. Malá byla v nemocnici se mnou. Já odsávala,tak jsem to myslím též vylila,ale říkali mi,že to je jen krátká narkoza a moc to neřešili:sweat_smile: :pensive:

Bram,to jsi koupila dnes? Já to za 124Kč tenkrát koupila v Intersparu.hodněkrát jsem četla,že v albertu nebo hyp.mají tuto cenu,ale u nás nic :rolling_eyes: :angry: jsem tam včera náhodou byla a cena normální :unamused:
10. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no oni to nemaji v akci ale meli to v sekci výprodej. No vracíme se v nedeli, muzu tam v pondeli jeste juknout, jestli to budou mit, koupim a az budete v Praze, atk muzete vyzvednout.
10. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no to my v praze asi jen tak nebudeme
10. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, kdyz nepustej, musi nekdo z rodiny mimco vozit po 3 hodinach- vzhledem k tomu, ze bydlime od Krce hodinu, je-li Jizni spojka bez zacpy, tak by mohli rovnou sedet na parkovisti v aute

Ja ten Sunar videla takhle levne v Albertu v akci cca pred tydnem.
10. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Nějaké nové fotky v albu :slight_smile:
10. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek