• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
hotovooooooo..dodelala sem Tomáše :grinning: :grinning: :grinning: uf uz neberu zakázky ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oblinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - držím palce, ať se brzy vyzdravíš

jinak zdravím všechny, zítra mizím na 14dní na šumavu a doufám, že tam neporodím :grinning:

paa
10. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram... udála se spousta věcí...o druhé mimi se snažit chceme, tak uvidíme, kdy se zadaří... :wink: Teď už to zvládnu...

Mem, užij si dovču!
11. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co ste mali sestou nemoc ... je ta vyrazka taka ekzemova? Seb mal vo stvrtok - piatok 39 teploty a dnes rano sa prebral totalne osypany, chodidla, ruky, trup ... neviem, moze to byt sesta nemoc este teraz?
11. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak máme za sebou poprvé návštěvu na dětský chyrurgii,malá si ráno rozrazila obočí o stůl :frowning2: :cry: má tam daný njáý tekutý stehy či co a na vyndání jdeme až 20 a do té dpby musíme hlídat aby si to neodlepila a aby si to nenamočila :frowning2:
LAdi,tak jak ti je?
ZDeni ,chuděra Sebík,my teda šestou nemoc neměli nikdy,ale myslím,že tohle by asi odpovídalo
11. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning:
11. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ahoj Kristy- jste doma? :slight_smile:)

LeniZ, no hruza, chudinka mala...

Deni: my ji meli, byly to pupinecky, nejvic na trupu, koncetiny moc ne, nevypadalo to jako ekzem, ale treba ma jinaci prubeh

Je mi lip, ale krvaci to furt. V utery zkusim zajit ke svoji doktorce, maji zase ke vsemu prazdninovy provoz...
11. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou gratulka :wink: Tak jaké to je být doublemummy?
11. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,jsme doma:slight_smile: je to krasny,ale narocny,nevim,co bych delala,kdyby tu nebyla mamka a Gregovi rodice,jsou velka pomoc. Abinka malou miluje,ale nezvlada,kdyz ji kojim,to zacne hrozne plakat a chce abych ji chovala a nezvlada,kdyz ji nemuzu chovat,jediny co muzu je sedet na gauci a mit ji vedle sebe....ale tak snad si zvykne... pokusim se pridat par fotek pozdeji :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dekujeme za gratulace :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, take jeste jednou blahopreji, mala je krasna! Vypada vice do Grega nez Abi, nebo se mi to jen zda?

Moc dobre vim, co prozivas :slight_smile: Kojeni jsou pro Davidka nejhorsi chvile, to take tezce nese. A ja kojim porad! Cca po 2 hodinach maximalne... Sedi vedle nas na gauci nebo silene zlobi a ja ho nemuzu hlidat.
A jak se s ni chce mazlit, tak si na ni skoro leha a tak, tak davejte pozor.
A drzim palce, at jsi brzy uplne fit. Se mnou se to nejak veze, jsem hroznej chcipak :cry: :cry: :cry:
11. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, asi to je ta šestá nemoc, Tom měl vysoké horečky, jak se pak osypal, tak to kleslo...a byl osypaný všude, i za ouškama, do 3 dnů to bylo pryč.

Ladi, neboj, budeš v pořádku!!!

Kris, malá je nádherná :wink:
11. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, nech toho :pensive: , nejsi žádnej chcípák. Jsi náhodou dost dobrá, jak to všechno zvládáš :wink:

Holky, vy nás chcete postrašit, abychom si druhý nepořizovaly, co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy take jeste jednou vélika gratulace a už se těším na více fotek .))
11. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, chudák Klaudinka :cry:

Denča dneska spadla z parapetu :astonished: Mě málem je.lo, jsem to viděla. Ona si přisunula ten papírový domeček, co jsem jí vyrobila k oknu a vylezla na parapet, mě bylo podezřelé, že je tam najednou takové ticho, tak se jdu kouknout a... Ona stála na parapetu, jak jsem vešla, tak se lekla a letěla hlavou dolů na zem :pensive: A ještě ručičku měla jakoby pod sebou :pensive: Naštěstí teda spadla do toho domku-jak kaskadéři padají do papírových beden, takže ho rozrazila a naštěstí se jí nic nestalo :pensive: No kdyby spadla tak jak letěla na zem, tak má na 100% zlomenou ručku :pensive:
11. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto pridano :slight_smile: jdu spat:slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, krásné fotky, i slza mi ukápla :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, maličká je skutečně krásná .. dvě sestřičky .. :dizzy_face:
Jak se cítíš, fyzicky? Čtvrtý den po s.c. doma..?
11. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic moc,boli to, hlavne do postele a z postele, a ze schodu a do schodu.kdyz kojim,mam kontrakce a boli me zada dole a tak..ale mam ruzne prasky na bolest co jsou bezpecny pri kojeni...taky me ted dali na fraxiparin a warfarin az do pondeli,od pondeli jen warfarin..tak snad se pres vikend nerozkrvacim...
11. črc 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, máš můj obdiv.. zvládáš to moc dobře :slight_smile: Držíme všechny palečky, co máme :dizzy_face:
12. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych taky potrebovala nejaky injekce, jsem zvedava, co Dr.rekne...

jinak u nas to jde od 10 k 5... mala spala v noci 2 hodiny, tak jsem i sedela u telky s ni v naruci a cumela na Ocko... krvacim... od rana se hadame, ja bulim - Honza objednal Davidovi par dni u tchyne, odveze si ho, ja protestuji, ale pry NEJSEM SCHOPNA dat se dohromady s detma, tak budu bez Davida- a na Betku pry seru jak na placaty kamen!!! hmmm... jsem mu nemela vyjadrovat sve pocity, ze si na ni nemuzu zvyknout a mam strach ze kvuli ni upozadime Davida, a sup, hned se mi to takhle vratilo... ach jo

takze drzim palce Kristy, at je vse OK, u nas byl mesic relativne v poho, ted se to kazi
12. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sme dnes rano boli na pohotovosti - neni to sesta nemoc, ale sarlach - po cesky spalnicky ...
som myslela, ze sme proti tomu zaockovani a ze to nemozeme dostat .. Mame antibiotika a dufam, ze to rychlo prejde. ach jo ...
12. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nahoda tomu chtela,ze mi Petr odvezl na odpoledne deti a mam chvili volno a zapla jsem pocitac.Maminky podruhe,drzte se.Je to narocne,ale zvladnete to.Ladus,rekni manzelovi,co presne po nem chces (ze chces pochopeni,povykladani si ,ne reseni a uz vubec ne slyset,co nezvladas).Delas jak nejlepe umis a nikdo,kdo nevychovaval deti u sebe,nepochopi,jak Ti nekdy muze byt.Nez by to doslo do odcizeni (jako u nas),radsi si sama rekni o peci o Tebe.Ty se staras o dve deti,on se musi starat o Tebe.Vsechno zvladnete,jen musite stat pri sobe.
Kristy,preboli to,Aginka si taky zvykne a zacne kojit svoje panenky,jako to bylo u nas.Ja uz jsem ted za vodou a zacinam si uzivat zivota,nekdy je nadherne,nekdy je to jeste dost narocne,ale bylo hur.Taky se dockate!Moc Vam drzim palce,at si najdete svuj rezim a at ta dve miminka zvladate i pres unavu s co nejvetsi radosti!
12. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verusko, moc dekuji za pochopeni. Dnesek byl proste na dve veci... :wink:
Zavidim, ze Vy uz mate pohodu. Nam to doposud celkem slo, ale ted, jak mi neni nejlip a mam i o sebe strach, tak to jde z kopce...

Deni, teda... Jakto, ze to muze chytit? To me desi! Preji brzke uzdraveni!
12. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nie spalnicky, ale scarlatina, spala ...
je uplne komplet cely vyhadzany, dokonca i pipik, varlata, a uz i na tvari a na perach sa mu objavili take krupicove bodky. Je to z nejakej odnoze streptokoka, mohol to chytit kdekolvek a je to nakazlive ... ale vraj to nie je az take caste. Ja osobne som si myslela, ze to vymizlo uz pred min. 50 rokmi :angry:
chuda moje, vobec netusim, odkial to ma, lebo ani medzi deti tu velmi nechodime. bude ten nas druhy prazdninovy tyzden dost zaujimavy. Inac je v pohode, zda sa, ze mu to vobec nevadi, lieta ako vietor, akurat nechce velmi jest, ale vraj ma nieco i v ustach a hrdle, ani sa mu nedivim :unamused: :unamused: :unamused:
12. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško, to jsou prostě chlapi :confounded: Zrovna, když je člověk nejvíc potřebuje, tak ho takhle překvapí něčím, co by do nich nikdo nikdy neřekl :angry: Drž se, to přejde, zvládnete to, jen se toho teď sešlo víc :pensive:

Deni, ať je Sebíkovi co nejdřív lépe...
12. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ještě k tomu jak ses mu svěřila, to jsem už taky zažila :confounded: Jsem se cítila v koncích, s něčím jsem se svěřila a o týden později to otočil proti mě :angry: Chjo... Myslím na tebe, musí to být těžké. A toho, že si na druhé mimčo nezvyknu se taky bojím :pensive: :pensive: :pensive: Je to veliká změna, že? Mít jedno dítě, dávat mu vše a najednou je tu druhé a co teď? Teda já si aspoň myslím, že to musí být těžké :pensive:
12. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebik je chudacek. Ja ty nemoci tak nesnasim!!!

Uz jsme si to s Honzou vysvetlili, on ma pocit, ze se zdravotne rychleji zotavim bez Davidka - i kdyz chape, ze se mi po nem styska a nechci ho davat pryc, a mam o nej strach. S Betkou to pochopil, ze ji nemam rada, ale to neni pravda (jako udelala jsem po probdele noci blbej for, ze ji dam do babyboxu), ale mam ji rada. Jen me stve, jak je urvana a jak mi opravdu bere vsechen cas na Davidka. 3 tydny byla zlata, a pak to zacalo. Ted uz 14 dni hruza, do toho je mi blbe (mimochodem, Dr.me dnes nevzala - resp. sestra, tak jdu zitra ve 12).

Ja se furt desne bala, ze budu mit radeji mimco - holcicku, nez Davidka, pak jsem si myslela, ze zcela samozrejme bude clovek citit lasku spravedlive, ale ted opravdu spis tihnu k Davidkovi, aby nejak nestradal. Je to tezke, je.
13. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi: já si myslím, že to je normální :wink: s Davídkem už jsi dlouho, máš s ním zpětnou vazbu..a prostě ten vztah už je vybudovanej..a do toho přijde novej uřvanej človíček :wink: ke kterýmu si ten vztah musíš teprve vybudovat, a není to lehký zkloubit :wink:

já přesně pro tohle( jeden z více důvodů), bych nechtěla děti tak rychle po sobě :wink: mimina jsou fakt velká zabíračka..a do toho batole, které pořád vyžaduje strašně moc pozornosti :wink:
13. črc 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: diky, asi je to normalni, casem se to uklidni, az povyrostou... je to zabiracka, no, cekali jsme to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pevne verim, ze casem ten maly vekovy rozdil prinese i sve vyhody

preji Kristy, aby byla Bellinka hodna, a moc neplakala, moc se nebudila!!!

koukala jsem na tema, zda chtel nekdo nekdy ublizit svemu diteti - taky jsem s ni jednou uz chtela poradne zatrast, ale nastesti jsem se ovladla
13. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek