• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
lada: možná proto, že byl Davídek hodný miminko, tak je to pro tebe ted šok :wink: Tygr je náročnej od narození, takže já už to čekám, a vím, že bych 2takovýhle přísavky nezvládla ani omylem...jinak Davídek to zvládá podle mě skvěle, Tygr by nepřežil, kdybych chovala jiný dítě a celkově se nevěnovala jenom jemu :wink:
13. črc 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem rozmazlena hodnym Davidkem a mala zavislacka me desi :slight_smile:) je to tak... kojim tak 15X denne - :grinning:
ma stesti, ze je tak krasna :grinning:

bude lip, hlavne at mi zitra pomuze doktorka, protoze mit strach jeste sama o sebe je des
13. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen na skok, za 15 min mi jede bus a jedeme vlakem na chalupu :grinning: sranda zabalit se do pidi batohu, protoze vetsi nemam a navic se nemuzu hybat se zaadma... holt jsem asi dobrodružná povaha!

Ladi, drž se,.Já jsem taky s malou kolikrát měla pocit že s ní zatřesu, tak jsem na ní aspon zařvala, at neřve, pak mi to bylo líto, ale nějak to tehdy vzala v poho, bylo jí to fuk, řvala dál.
14. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde jsem slyšela, že je to pro starší sourozence takový šok, se kterým se prý vyrovnají až v dospělosti, ale nevím, sama jsem mladší, ale myslím, že čím mladší věkový rozdíl, tím se děti lépe vyrovnají, za rok ani nebude Davídek vědět, jaké to bylo, když byl s tebou sám.
14. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, že některé už máte dvě bábetka, tedy veliká gratulka, to si neumím představit ani ve snu! :grinning: Teo je totální závislák na mamině, ten by prcka asi nepřežil... nebo by to nepřežil prcek?? každopádně máte můj obdiv :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, ježíš.... a já ti tvrdila, že je to určitě šestá nemoc....... písnu!
14. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aru, mate peknu fotku. Inac tie fotky zo Skaly - chces ich poslat na email?
14. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, ta je asi půl roku stará... ale dík :wink: musím něco stáhnout... jujuju, prosím, jsou krásné!
14. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam taky dala aktuálnější... i když se tu objevím jednou za rok :grinning:
14. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som ti poslala prve - pozri, ci ti prisli, ze poslem dalsiu seriu ...
14. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
supiš... jsou ok :dizzy_face:
14. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nestiham docitat... neco noveho???

ladi, to ja mam zase opacny problem. nemam problem s laskou k Izabelce nebo Abince,ale Abinka semi odcizuje..nechce vubec mit nic spolecnyho se mnou. kdyz jsme prisli od doktora,chtela jsem ji obejmout a ona hned utikala ke Gregovi a kricela,tata,tata...pak jsem ji pohladila a ona zacla jecet. vecer jsem ji mela na kline, greg tam byl taky, pak musel dolu pro neco a mala hned zacala hrozne brecet a slizat me z klina a utikala za Gregem... hrozne me to mrzi... jsem kvuli tomu brecela uz nekolikrat. obcas mala sedi MM na kline a diva se na nekoho jak drzi Bellinku a ma hrozne smutnej pohled...je ji to proste hrozne lito :pensive: :frowning2: ale Bellinku miluje,porad ju hladi,pusinkuje,houpe a tak...jen si proste musi zvyknout.....

dnes rano to uz bylo lepsi,jsme si ji dali do postele a ona sama od sebe me obejmula a tak..uz jsem to potrebovala,pripadne mi,ze ji ztracim :pensive:
14. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mala v noci spi 4 hodiny,pak papa..tak snad ji to vydrzi :slight_smile: pres den ji kazdy dve....
uz je skoro zpet na porodni vaze, v nedeli uz mel 3180gramu,kdyz jsme sli domu mela 3031....
14. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dvojite maminky, ja myslim, ze to bude dobre. Drobci si zvyknu, a o par mesiacov si uz nebudu pamatat,ake to bolo, ked boli sami... Ja som najstarsia, bracho je o 4 roky mladsi a segra o 6, a vobec si nepamatam na cas "pred nimi" :slight_smile:. Ste perfektne, ze to tak super zvladate :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy i Ladi, moc přeji ať se to srovná co nejdříve. Kristy malém jsi mě rozbrečela.
14. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,můj brácha je přesně o dva roky starší a do dnes si přesně pamatuje, jak mu byly dva roky a jak mě přinesli z porodnice a on na mě žárlil. Dokáže dnes dopodrobna vyprávět detaily, co kde bylo položené,co kdo dělal,měl na sobě atd. Prostě si pamatuje některé zážitky ze dvou let dodnes. A sama mamka nechápe,nikdy mu to nevyprávěla. Ale trauma z toho v dnešním životě nemá :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kristy, i já to obrečela :frowning2: To úplně živě vidím :frowning2:

Ladi a jak u vás? A co ty a krvácení?

My byly dneska od rána u našich na zahradě, bylo teda vedro jak prase :zipper_mouth: Na mě asi až moc, už mě z toho bolí i hlava :confounded: Deniska se čvachtala v bazénku, hezky baštila, no kdyby nevstávala před čtvrtou ráno a nevztekala se, tak bych to hodnotila dnes jako super. To vztekání mě teda ale točí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Něco jí nedám a už je scéna :unamused:
14. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Aru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, Tomík se taky děsně vzteká, jak není po jeho...teď chce pořád chodit do bazénu a nemůžu ho odtud dostat, když ho vezmu za ruku, tak se mi zakousne do prstu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera nechtěl večer vůbec usnout, pořád se smál a dělal blbosti, byl kouzelnej a teď ještě vychrupává, což je zázrak :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, k tomu žárlení na sourozence... já jsem od sestry starší o 6,5 roku a přesto jsem to hodně těžko nesla!! pamatuji se, jak jsem se schovávala do skříně a za skříně a čekala, zda mne máma bude hledat, ale ona mě nehledala... taky jsem jim prý v tomto období přestala lézt ráno do postele a dávat pusu na dobrou noc... už jsem byla velká a samostatná... a už to tak zůstalo natrvalo... ale to je asi trochu jiné, když jsou oba ještě prckové...
15. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem o dva roky a 4 měsíce starší než brácha a vůbec nic si teda nevybavuju. Fakt nic, nikdy jsem si nepřipadala ani odstrčená, ani nic, nebo si to teda aspoň nepamatuju. No jsem zvědavá na Denisku, trochu se bojím, aby to nebylo jako u Kristy :pensive:
15. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aru a co vy? Jak se máte? Co baráček? Už je všechno hotovo?
15. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja sa sice pamatam, ako priniesli domov segru a tie prve dni. Pamatam si aj to, ked som este surodencov nemala, ale to su len zlomove okamihy. nepamatam si, ako som sa citila, ked som zrazu mala brata, a zrazu sestru ... Asi mam deravu pamat :wink:
15. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: pridala jsem foto jeste z tehu
15. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, to su nadherne fotky. Budem sa inspirovat, ked konecne dojde na to velke brucho :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy krááása...mala je kouzelna(az sem si povzdechla ze chci takyy) a s Abi budou za rok super dvojka se těš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bříšní fotky moc pěkny...krasna vzpomínka .)))
15. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsem taky přidala pár foto at vubec víte jak rostem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Kristy, ty fotky jsou bomba, opravdu to je moc pěkná vzpomínka. A malá je krásná, hlavně ta fotka venku mě dostala :dizzy_face:

Mici, Lilča taky roste do krásy a ta poslední fotka je super :wink:

Kde je Lada??? Doufám, že je ok, už se dlouho neozvala.

My jsme byli včera celý den venku, bylo vedro jak blázen, tak se Denča zase čvachtala. Dneska je zataženo, tak nevím, co budeme dělat. Naši mají dovču, tak možná přijedou.
Zítra jdu po sto letech na melír, tak zas budu vypadat jako člověk :sweat_smile:
Chtěli bychom zajet do nějakého aquaparku v okolí Ostravy, ale nevím kde je to dobré pro tak malé děti...
16. črc 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: Laduš je v nemocnici, holky.. :pensive:
16. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase to krvácení? :astonished:
16. črc 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek