• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Eli, co??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: Chudák holka :cry:
16. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli ach jo :((( to je v prčicich snad už to zastaví :((
16. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni vše nej k narozkám :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram má narozky? Tak všechno nejlepší :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík, no jo mám...30! :frowning2:
16. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, ježíš, a co to je? to krvácení?
16. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Tak jsem v utery k doktorce nedosla. Vezla me totiz sanita a prijali me rovnou v Podoli na prichystany operacni sal (Krc byla zavrena). Opet totez- doma zacalo neprestavajici jednorazove silne krvaceni + srazeniny. Krvacela jsem slabym proudem cca hodinu (doma a na ceste) a pak na sale ze mne vypustili jeste 700 ml sajrajtu. Takze me cekala kyretaz a 2 dny v nemocnici s transfuzi.
Z delohy vyrizli utvar o velikosti 5cm, ktery branil cisteni delohy. Poslali jej na histologii, ale snad to byl jen myom, drzte palce. Snad uz to bude dobre :( Kazdopadne, pokud se to nezlepsi, ceka me odstraneni cele delohy... A krev take ted nemam uplne v poradku, tak musim jeste v pondeli k prakticke kvuli jaternim testum.
Nikomu nepreji neco podobneho zazit...

Xeni, vse nej!

a Abinka to zvladne! urcite! taky me to tozbrecelo :(
16. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Ladi :cry: :cry: :cry: Moc držím palce :pensive:
16. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis Ladi, drzim palecky a myslim na teba!!!!!! Drz sa
16. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi držime palce :(( hlavne at uz jsi v pořádku :cry: :cry: :cry: :cry:
16. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tp je mi moc líto, že to takhle dopadlo, ach jo, hlavně že je Bětuška v pořádku narozená! Drž se, držím všechno co mám :frowning2:
16. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,drzime moc pesticky at se uzdravis a vse dobre dopadne!
16. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc, snad uz to bude dobre!

Kristy, holcicky jsou moc krasne!
16. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, taky držím palečky, ať jsi brzy v pořádku a ať je vše jen a jen dobré!!

Bram, vše nej k narozkám :wink:

Manža tuhle povídal, Tome, copak ti nadělí ježíšek? Sestřičku? :grinning: Tak říkám, to k Vánocům nestíháme :slight_smile:
16. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, ale tak zaděláno by být mohlo :wink:

Holky, jak jste učily děti spát ve velké posteli? Denča mi začala vylézat z malé postýlky, tak jí musím naučit spát ve velké. Jenže ona je ve velké tak nadšená tou volností, že tam není zavřená v těch šprušlích, že může kdykoliv vylézt a začít třeba kramařit v šuplíku, že prostě sama neusne. Musela jsem s ní ležet, dokud nevytuhla. Jinak furt chodila sem tam :confounded:
16. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ..u nas to chvilku trva ..taky byla nadsena z volnosti..kramarila co se dalo..ale uz ji to nebavi a hraje si jen s plysakama a panenkama :wink: :wink: :wink: tedka jde treba odpoledne spinkat..dam ji do postylky ,zavru..ona vyleze chvilku si pohraje a pak si lehne a usne mezi hrackama .-))

Iris no Vanoce opravdu nestihate :grinning: :grinning: :grinning: ja budu rada za Kveten..snad mi vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to vlastně velká klika,
že lezem sem na koníka.
Podrbat a stěžovat si,
že si doma rveme vlasy,
z manžela, či z ratolestí,
občas málem puknem zlostí..
vaření nás nebaví,
tchýně, ty nás týrají..
Co nám vlastně tedy zbývá?
Když kofein už nezabírá..?
Chtěla jsem Vám holky říci,
že ten měsíc po měsíci..
docela mi utíká,
když mám Vás a koníka!
Ať je Laduš brzdo zdráva,
ať má Abi ségru ráda,
ať už Denča dobře spinká,
ať je krásná Karolínka,
ať je hodná Klaudinka,
ať chtěj holky Sebíka,
ať Mareček dělá radost,
ať Llili dá plenkám za dost,
ať se Anet zhojí bebí,
ať nás Xenda pořád baví..
ať má Tomík brzy ségry..
a ať Nicol nerve nervy :slight_smile:))

Víc už mě teď nenapadá,
navíc mě fakt bolí záda,
to mám z toho šůringu..
dám si panák dopingu :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bravo OBLINKO naše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elííí, teda dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, mě včera furt vychlamaná třískala na dveře a už zkoušela otevřít-někdy se jí to povede... To si jí nemám všímat, nebo tam zajít a dát ji znovu do postele nebo jak? :confounded:
17. črc 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
doBRÉ JITRO !!!! :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, viz. Míša.. ona to pochopí sama. Bude to trvat a zkoušet. První dny být nekompromisní, aby pochopila, že je to postel.. ale pak, přesně jak říká Míša.. zeleze sama, popř s arsenálem hraček a usne bez keců. Náš mladej otevírat dveře umí na výbornou.. a přesto to nedělá.. už ví na co postel je.. neboj, Denis to pochopí. Chce to trpělivost.. tak týden, no.. :confused:
17. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a mám ji teda, když se dobývá sem, vzít od těch dveří a dát zpátky do postele nebo si jí nemám všímat? :confused: To zas bude boj, včera po obědě neusnula ani se mnou a to přitom zívala jak blázen.
17. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
První dny směrovat směr postel.. a vysvětlovat.. pak přiostřit.. no a pak už si potáhne plyšáka a bude se vláčet do postele sama.. :wink:
17. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, dík, škoda, že Denča není plyšákový typ, vůbec ji neberou, ona je spíš technický typ, už dvakrát usnula s maketou mobilu, co jí nosí švagrová z práce :sweat_smile:
17. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to je fuk s čím .-) jo a my i zamykali dvere...protoze moc rychle prisla na to ze se daji krasne otevrit a pak lomcovala mrizi co mame na schodiště že .-)) ted už vi že nema cenu ani na kliku sahat a dokud neotevre nekdo z nas tak si hraje ..nebo lezi v posteli a krici mamííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIŠUL.. taky jsme zamykali.. teď už to nedělá, tak nezamykáme.. a on nic a přijde, až se vyspí :slight_smile: To mohl i předtím, jak usnul, odemkli jsme :grinning: Tyranie.. ale s efektem :grinning:
17. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bram vše nejlepší ke včerejším narozeninám,doufám,žes je super oslavila. :wink:

Kris nádherné fotečky. :wink:

Eli super básnička. :slight_smile:

Ladi tak snad už bude jen dobře,snad už máš to nejhorší za sebou.
17. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli taky už nezamykáme :slight_smile: ..ale celkem my vadi ze neprijde ani kdyz ji zavolm ráno..musim vstat a otevrit jí :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici mohla bys mi,prosím, napsat,kolik cm měří Lilčiny šatečky,myslím na dýlku včetně ramínek.Díky.
17. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek