• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Eliska mi fusuje do remesla :grinning: I Ty jeden poeto !!!

Nam tedy Davidek, kdyz proste spat nechce, suse prijde zpet, jako by se nechumelilo :slight_smile:) Dvere si otevre a basta - nezamykame, klice nemame. Zabere az prisnost, pak si tam hraje s plysaky, dokud neusne.
Nekdy je to ale boj.
17. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi .. konkurence nikdy nespí .. :grinning: Bejvávalo..
17. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomy? který šaty myslíš??má jich moc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a délky má různý..
17. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi volali vysledky kvuli tem jatrum, budu brat jen par mesicu nejake enzymy na podporu jater, ktera jsou oslabena, a mam protilatky proti zloutence A, tak jsem ji musela nekdy prodelat, aniz to vim. To je drsne.
Ale - uffff..... Ted jeste za cca mesic ta histologie, ale to bude OK, to vim.
A prekvapilo me, ze na ty myomy (pokud to byl on) je jednou z moznosti prevence prave to nitrodelozni telisko Mirena, o kterem uvazuji, tak uvidim, co na to Dr. rekne.
17. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

ladi,ja muzu mit jen dva druhy spolehlive antikoncepce(mimo kondomu atd,ale ty nejsou uplne jisty,ze)kvuli te me poruse krevni,jedna nabidka jsou progesteronovy pilule a nebo mirena.

vzhledem k tomu,ze jsem na warfarinu,tak je prej nutna prevence,protoze kdybych otehotnela,tak jsou tam pak ruzne vrozene vady a anomalie u miminka...tak nevim,ale asi pujdu do toho teliska....
jen nevim,jestli to zabiji spermie,nebo uz oplodnene vajicko-to by jsme nechteli.ale dr rikal,ze to zabiji spermie..
17. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy : Mirena chrání před otěhotněním tak, že ovlivňuje měsíční vývoj výstelky dělohy. Výstelka pak není dostatečně silná na to, abys otěhotněla. Dále způsobuje zhoustnutí hlenu v kanálu děložního hrdla, takže spermie nemohou vniknout do dělohy a oplodnit vajíčko. Navíc Mirena ovlivňuje pohyb spermií uvnitř dělohy a brání tak oplodnění.
:wink:
17. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,takze kdyby teoreticky to vajicko se oplodnilo,tak se neusadi,ale to,ze se oplodni je velice mala sance....
17. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, přesně tak .. :wink:
17. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, presne tak :slight_smile:
a jsme na tom stejne, muzu presne jen ty antikoncepce, co Ty, Kristy

mimochodem, uz mam bricho jako Ty, samou modrinu - injekcicky...
17. črc 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze ja, pokud to tedy opravdu pujde, rozhodne Mirenu chci, navic jak Lenciatko, tak 2 kamosky, co ji maji, jsou nadsene, nebot opravdu skoro vubec nekrvaceji - a to potrebuju !!!
17. črc 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,ty si pichas injekce na co?
17. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi pichali ted v nemocnici nekolikrat ten Fraxiparin...
17. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodala jsem foto :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridala :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
supeeer!
jak se Ti jezdi s dvojkocarem? mne tezce, ale ja mam houby silu :wink:

tesim se, ze uz mi ted bude lip... Davca uz je doma a s Betuskou jsem se szila v nemocnici a na JIPce se mi po ni styskalo, furt jsem odstrikavala a Honza krmil...
17. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mici no já chci objednat malé šaty přes net ve vel. 92,ale nevím,jestli je dost délka 48 cm? Doma co má jsou pod zadek a mají 43 cm,se bojím,že jí budou hned malé ty objednané.
17. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vecer budu taky stahovat fotky - jinak Bellinky je koukam peknej kus!!! je velika
17. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezdi se me dobre,on je hodne lehkej,na to,jak vypada jak velka krava,tak je lehouckej

no Bellinka pribrala :slight_smile: ale zas tak moc ne :slight_smile: porad je malusenka,jen v tom obliceji to jde poznat :grinning:
17. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne staci tech 16 kg deti :slight_smile:)
17. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy super :slight_smile:)

Svomy tak sem byla premerit saticky..a mensi nez 50cm nemame..merime asi 92cm..55cm ma do pulky litek ,50 po kolinka :wink: :wink:
17. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici díky,malá je menší než Lilinka,48 cm by mohly stačit. :wink:
17. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, krásné fotky, z vás úplně dýchá takový klid a radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To bych taky potřebovala, jsem nějaká zničená :pensive:

K tomu spaní, dneska po obědě usnula se mnou a teď večer se toho ujal Michal, tak chvíli brečela, pak že chce kakat, tak se svlíkla a vykakala, Michal jí hned oblíkl a dal zpátky do postýlky. Zas chvíli brečela, ale jen chvilku, a pak usnula. Jsem zvědavá jak to půjde dál.

Zítra jedeme na celý víkend k tátovu známému, má někde v horách chatu, kde pronajímá pokoje, má tam i koně, chodí se na houby, borůvky, tak uvidíme, snad se aspoň trochu odreaguju...
17. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme slavili s rodinou, na zahradě, grilovačka, totál prutrz ale az vecer, tak to docela vyslo, chvilkama jsme se stehovali.

Eli, uzasná báseň! dekuji, uronila jsem slzu, si ji okopiruju
17. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk holky, vratila som sa z tyzdnovej dovolenky na SR, takze zase kruta realita.....

Kika - prave som na fejsbuku divala fotky - no kraaaaasa, mala je uplne uzasna, vazne princeznicka. A uplne ma dostavaju tie jej krasne oci. :wink:
17. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno :rolling_eyes: , už před čtvrtou jsme byly vzhůru :rolling_eyes: Chjo...
18. črc 2009 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to večer usnula až po deváté :unamused:
18. črc 2009 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kat to je teda děs,snad Deniska začne konečně spinkat dýl. Naše začala konečně spinkat trošku dýl ráno,ale řádění v noci jí ještě nepřestalo bavit bohužel. :frowning2:
18. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko byli jsme od uterý na zaharadě

Kat chjo to spaní Marek mě taky se.e usíná v 10 v noci se 3 krát budí a řve a řve a řve že chce mlíko a vstává v 5,30 nechápu že se mu tak to spaní změnilo 19 měsicu spí od 19,30 do 6 sem tam se vzbudil a ted toto a jsem z toho taky KO :pensive:
za měsic jedeme do chorvatska a jedeme do kempu tak to jsem opravdu zvědavá jak tam bude po noci vyřvávat to nás budou sousedé milovat :grinning: :grinning: :grinning:i když odpoledne bude spát v kočáru a tomu moc nedá tak snad by mohl být z toho vedra unavenej víc :grinning: :grinning: :grinning:

Luci co anetka už má dobrý tvářičku??

Kristi malá je opravdu krááásná
Ladi týý jo tak snad ted už bude vše OK abudete si užívat jako rodinky
jé elí skvělá básnička :grinning:
18. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram všechno nej ke kráásným kulatinám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju!!!

malá teda se v řecku taky budila, neboj, sousedi mají smulu, na to se neohlížej!
18. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek