• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Hanul malá má na tvářičce dvě jizvičky,někdy to nafotím a dost pochybuju,že jí zmizí,asi budeme muset na laser. :unamused:
18. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem pridala asi 5 fotecek Betaka, tak treba mrknete :slight_smile:

Hanul, kam do Chorvatska razite? my mozna pristi rok...
18. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Tom měl od středeční noci teploty, doktorka říkala z přehřátí, ve čt i v pá mi obloukem vyzvracel oběd, a to měl jen polévku...dneska už je bez teploty, tak uvidíme, k tomu měl i průjem, takže dietka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kat, byla bych ráda, kdyby se podařilo otěhotnět do Vánoc, ale nějak mám pocit, že tentokrát to nebude tak rychlé.

Obli, super veršíky :dizzy_face:
18. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, to bude úžeh, úpal, to je svoistvo
18. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram tak nějak se nebudu na ně ohlížet,ale jsem takovej typ člověka trouba co mu bude potom trapně že mu tam děcko řve MM mě bude uklidnovat at na to prdím,ale bude mě to trápit no jsem vul :grinning: :grinning: :grinning:

Ladi jedeme na ostrov PAG minulý rok jsem byli až dole pod makarskou,ale to měl marečekl 10 měsicu tak v autě to bylo pohodě ted teda jedeme o poovinu mín tak snad tu cestu ustojí

SVOM laser nic neí a popkud by ji to vyhladil uplně tak bych se toho nebála i když sestřenice je jí ted 30 má taky kousnuto od psa na tváři a dřiv se stím nic nedělalo a tak to tam má vlastně počár ono asi samo to fakt nezmizne

co všichni děláte u nás prší na to že jsem včera celý den ležela v bazénu tak teda dneska ráno jsem šla nakoupit ve svetru strašný počasí to fakt nemuže být vice dní hezky
18. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, my jedeme na navstevu ke kamaradce, kdyz prší, tak leda po návštěvách, doma by mi skákala na hlavu.
18. črc 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, Pag, zavidim. Ja byla nejbliz k Pagu v Zadaru na pevnine.
Prave zvazujeme Chorvatsko na pristi rok, bud Istrie autem, nebo vic dolu kvuli pocasi a mori - letadlem.

Pocasi je hnus, lilo jak blazen. V noci pri bource prilezl Davidek k nam do postele, chudak.
18. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakonec jsem se taky vsomrovala na návštěvu :grinning: protože se to nedalo doma vydržet byl protivnej i na návštěvě

ladi jj minulý rok jsem jeli až v září tak taky kvul ipočasí niž ted jedeme v srpnu tak snad počasí vyjde jedeme teda do kempu pod stan spousta lidí říká že by pod stan nejela,ale mě to nějak nevadí mareček už je velkej tak to nějak zvládnem nic jiného nám nezbývá :grinning: :grinning: :grinning:

příští rok asi nikam nepojedeme chtěla bych být do konce roku těhotná :grinning: :grinning: :grinning: tak se musím ted moře nabažit pak bude rok utrum teda jestli otěhotním :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ladi malá je nádherná,super fotečka s těma šatičkama. :wink:

Hanul taky si myslím,že nám nezbyde nic jiného,než jít na laser,se musím na to zeptat dr.
18. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom,dekujeme :slight_smile:)
18. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jen nakukuju
My byly v pátek a svatbě,malouz sem celou dobu co jsem svědčila musela držet na ruce,jinak měla hystráky a po o už sem jí poslala ke tchýni,perotože v tom vedru by to tam asi nevydržela,tak tam rovnou zůstala přes noc-divnej pocit,když sme šly spát do postele sami :sweat_smile: jinak svatba super :dizzy_face: Nakonec to byloé v jiné restauračce a bylo to jen dobře,protože tady to bylo super.Později hodím fotky :wink:
JInak sme už 4 dny bez plenky a nedělá problkém dojít si na dospělkáckej záchod :dizzy_face:
Chorvatsko závidím,hned bych jela taky,lae mi pofrčíme až příští rok,jako vždy do Rabacu -Istrie miluju to tam :slight_smile:
Jo malá si dneska vybrala nový botky na písek-docela pěkný adidsasky,teď je nechce vůbec sundat z nožiček :grinning:
Koukám,že je to tady samá snažilka :grinning: no já si ještě počkám,teď sme byly u známý ta má teĎ 2 měsíční mimi a 7 letou slečnu a prej celkem dobrý,protže starší i dost pomůže a jelikož je přes den pak ve škole má dost času na mimi :slight_smile: takže mi tak za ty 3-4 roky :sunglasses:
Luci držím palečky ať ty jizvičky vyblednou,my jdem na odstranění tekutých stehů zítra tak sem zvědavá jak to bude vypadat
19. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau tak to my nočník nic teda.

Leni, presne, vsechno má své výhodody, já se zase těším až bude odrostlé i to 2. mimi a budeme moci jezdit na dovolené a na hory lyžovat a tak. Představa, že malá lyžuje a já jí pak řeknu, že kvuli miminku ted 2 roky do Alp zase nic, tak by mi prislo ze ji brzdím, na 2. stranu zase v 7 letech ví co chce. My jsme s brachou o 7 let a jsme de facto oba jedináčci, tak chci aby měla Xenda sourozence tak nějak víc k sobě.
19. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se tesim, az Betka Davidka dozene... a presne, na ty dovci, na hry, na sport atd. :grinning:
moc rada bych k mori uz pristi rok, moc a moc!
:grinning:

a uz je mi mnohem lip!!!! huraaaaaaaaaaaaaa
19. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz držím na to vyndavání stehů,snad to bude vpořádku. :wink:

Ladi super,že je ti líp.

Jinak já mám děti od sebe 6 let a je to super,malej mi sem tam pomůže,navíc je hodně samostatnej,takže mě ani moc nepotřebuje,je rád,že lítá venku a já se můžu věnovat vklidu malé. :wink:
19. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Tomík má už dva dny průjem, tak je na dietě.A dneska se nějak osypal , jen na tělíčku, ale šestou nemoc už jsme měli :confused: Zítra jdeme stejně k doktorce na kontrolu, měl navíc i teploty, tak uvidíme, co nám řekne.Není to krupička, spíš červené flíčky, žádné pupínky.
19. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky, znova sa hlasim z Prahy ...
Ladi, super, ze sa uz citis lepsie. Som rada, muselo to byt straaasne narocne.
U nas zmeny jedine v tom, ze posledny tyzden vobec nechce spat a zacina byt na mna nalepeny, co doteraz vobec nebolo. Asi preto, ze som sa chvalila kamoskam, ako krasne sam zaspava a ako je v pohode s kazdym a vobec nie je na maminku nalepeny :unamused: :unamused: :unamused: . Radsej sa uz chvalit nicim nebudem :grinning: :grinning: :grinning:
Spala je na ustupe, chvalabohu, uz ma len male bodky na chodidlach a dlaniach. Inac sme ok.
A teraz idem docitavat ...
19. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ahojky,já mám malou taky osypanou a nemocná nebyla,má to na ručičkách,nožičkách,sem tam se jí to dělá i na obličeji a zádíčkách,občas to zmizne,ale ne úplně všechno,jsme byly u dr. a netuší,co to je,jí namíchala nějakou mastičku a mám jí dávat 2 týdny Aerius a když to prý nezabere,tak se objednat na kožní.Nehodlám ale čekat,když stejně neví,co jí je,jak teda může vědět,co jí na to dávat?Volat na kožní budu už zítra radši.
19. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík měl ve st a čt teploty, tak jsme v pátek byli u doktorky, bylo to něco z přehřátí, no a teď je už bez teplot, ale zas je osypanej, zítra se dozvíme snad víc...

Svomi, vaše malá si taky vyžere všechno, co? :cry: Chudinka, doufám, že to nebude nic vážného!
19. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris jj,bohužel,malá má každou chvilku něco "extra". :frowning2: :frowning2: :frowning2: Taky by mě zajímalo,kdy už to konečně skončí.
19. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad brzy!

Deni, to je dobře, že už je Sebíkovi lépe :wink:
19. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, no jo, najprv som bola dost vystrasena, ale nastastie to prebehlo dost dobre ... tak at je i Tomikovi a Anetke lepsie
ps. meska mi to :wink:
19. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis uuuuuuuze by? no jsem zvedava a sand jo :grinning: :grinning: by to chtelo nejakou tehulinku:slight_smile: kdy budes testit?.)
19. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsme zpátky z víkendu, bylo docela fajn, včera byl strašný pařák, Denča se i koupala :slight_smile: , v noci teda lilo, ale dneska už zas ok, takže nám to vyšlo. Byl to takový statek, měli koně, krávy, býky, prasátka, krůty, kačeny, slepice, kuřátka, psa, fůru koček a malinké koťátka :dizzy_face: Denisce se to moc líbilo, všechno si mohla pohladit, na koni i seděla, ale bála se. Chlapi byli na houby, tak jsme domů jednu plnou přepravku dovezli, večer jsme hráli karty... :slight_smile: Jsme pozvaní na zabíjačku, tak uvidíme, jestli pojedeme. Já tohle teda nesnáším, ale zase by měla Denča výlet :slight_smile:

Jinak marodům přeji brzké uzdravení.

Ladi, Bětuška porostla se mi zdá a v šatičkách je kočka
:wink:
Deni, tobě teda držím palce :wink: :dizzy_face: Co test?
19. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda ale cesta tam byla dost náročná, teda pro mě :confounded: , máma jela s náma v autě a jí bývá strašně blbě, když jede v zadu, tak jela ve předu a já v zadu, po normálních cestách to šlo, ale je to hodně v horách, samé serpentýny, nahoru, dolů... No já se málem poblila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fuj, trpím na to od malička, jak jsme jezdily do školy v přírodě, tak se kvůli mě pravidelně stálo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :zipper_mouth: :confounded: Tak mě pustila do předu, ale po chvíli bylo blbě i jí :sweat_smile: Ještě že Denče to cestování nic nedělá, jen jí to strašně nudí, přece jenom to bylo 100km a po takových vesnických cestách, že se to docela táhlo :confounded:
19. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, supeeer, taky drzim vsechny 4 palce :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, super, no my nic, neni ale divu, že... když neni sexu nemuze byt mimča, no ani pristi mesic nebude, vzhledem k tomu, ze dámy odjizdim opet na chalupu a vracim se haha az 2.8....no tak nic, nespěcháme :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak budu on-line do pátku, kdy se stridam a jedu hned do krkonos tam neni nic. mozna vas doctu z mobilu. tak pá, zitra ale jeste budu do vecera, musim v 6 do práce :unamused:
19. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,tak to držím palečky ať to vyjde :wink:
JInak přesně jak píšete vše má své pro a proti,je na každým jak se rozhodne :wink: já budu za 2 měsíce tetička tak si vyzkouším druhý na nečisto-ještě že bude vratný :grinning: tak pak uvidím jak to půjde,zatím Klaudinka nesnáší když držím za ruku jiné dítko,to hned spustí hysterák :frowning2:
Xei nezávidím,já makala dneska :confounded:
19. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Denis super,tak Ti přeju,ať to vyjde a na testu objevíš 2 čárečky. :wink:
20. črc 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, super, držím palce, ať na testu jsou // :dizzy_face:

Tak dneska Tom seděl na nočníku 2h...potřebovala jsem moč pro doktorku...a když jsem nalila do zkumavky, zazátkovala, uložila na polici, šla jsem mýt nádobí...za chvíli Tom přinesl prázdnou zkumavku, vylil ji...přistavil si židli a normálně si tam vylezl, ach jo,
20. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek