• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat no u nás to je tak že jsem si o něj musela sama zažádat protože si přiznání dělám sama (jen tak,baví mě to). Tak mi ho vytiskli a dovezli.a jsou tam od nich vypsané celkové příjmy za loňský rok.
30. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram to netuším. Řekla bych že jo,ale vážně nevím. Zeptej se na finančním úřadě. Někdo tě tam má dle příjmení na starosti. Já si to tam asi taky předem nechám zkontrolovat. Nevím jak u vás ale tady byly vždycky ochotny. Teď jsem tam zase řešila přiznání abych nemusela platit daň z nemovitosti a byla jsem tam v kanceláři i s malou a byli moc hodní :slight_smile:
30. led 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak neteř taky, leží se zápalem plic v nemocnici v Jablonci.... ale to podle me hodne zanedbala svagrova, ktera nechtela chodit do ordinace aby se nečím nenakazili... :frowning2:
30. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je? kde jste?
31. led 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauuu,tady je mrtvoooo,kde jste vsichni?
31. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zrovna nakukuju... sem nikdo nechodi :((
bram, chudak neter, ach jojo

holky, me dneska tak bolej prsa, uplne jak pri kojeni... auuu - je to normalni?
31. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ted objevila tady na Konovi prispevek, kde si pani stezuje na Hamiltona provedeneho tim samym Dr., co to udelal mne a pretrhl mi tu zilu... taky ji to delal bez varovani a silene bolestive... ja budu vzdycky v poradne uz od dveri kricet: Hamiltona neeee, nebo vykrvacim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem sem taky nakoukla a nikdo :frowning2: , ale měli jsme návštěvu, tak stejně ani nebyl čas.

Bram, chudák neteř, snad bude brzy ok :pensive:

Lada, já myslím, že ty prsa jsou normální, v těhu přece bolívaj prsa, jen jsme při tom prvním nevěděly, že je to třeba bolest podobná jak při kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já měla Hamiltonů několik, nikdy mě to moc nebolelo a nic se nestalo, naštěstí :pensive:

Holky, z Denisky bude nějaká tanečnice :slight_smile: Ona furt tancuje, ale kdybyste viděly jak? Se chlameme jak paka :grinning: Ona teda tancovala "odjakživa", páč Michal s ní takhle blbnul od malička, ale asi před třemi dny jsme byly samy doma, jelo rádio a nějaká dobrá rychlá písnička, tak jsem si před zrdcadlem zablbla jak za starých časů :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Deniska celou dobu koukala s pusou otevřenou :grinning: No a od včera to napodobuje :grinning: :grinning: :grinning: Ale je to fakt bobma, normálně jí ty otočky a kroucení zadkem pasuje do rytmu :grinning: , pak třeba kousek pochoduje dopředu, udělá otočku, kousek couvá, pak se zastaví, začne se houpat, máchat rukama, pak zas otočka a tak :grinning: :grinning: :grinning: No fakt p.del :grinning: Se to snažím furt natočit, ale jí ta kamera rozptyluje a přestane :confounded:
31. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristy, co nového? Jak se daří?
31. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už pomalu začínám studovat diskuzi od závisláčkách na kojení :confounded: Ještě to nehrotím, ale... Na druhou stranu jsem za to kojení teď zrovna ráda, protože Denči rostou zuby, myslím, že dvojky dole a dvě spodní stoličky a nechce nic moc jíst, tak aspoň že si vezme to mlíko, i když když je nejhůř, tak nechce ani to :confounded: Naštěstí Nurofen jí zabírá, tak to není úplná katastrofa. Chudák, už aby je měla všechny venku, ale to se ještě načekáme :frowning2:
31. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,novehy asi nic...v utery mam kontrolu,tak se tesim,a doufam,ze vse bude ok...pridala jsem foto pupiku,lado,taky pridej

me teda prsa neboli...ja fakt asi jediny je unava, citlivost na pachy,bruch a ted me chytly zada...
31. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to melo byt novyho asi nic :sweat_smile:
31. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ráda, že jste obě naše těhule ok :slight_smile:

Deniska včera byla poprvé na větší procházce pěšky, byla nadšená, lítala, vysmátá jak hašlerka, samozřejmě si klekla do bahna :rolling_eyes: , ale i tak super, problém je jen v tom, že ona ani za nic nechce chodit za ruku, nechce se mě držet, chce sama, když jí chytnu, tak se škube a nechce jít, dřív jsem ji přidržovala za kapuci od bundy :sweat_smile: , ale teď už to prokoukla a chce sama, no... Jenže po nerovném terénu má každou chvilku na mále, většinou to sice ustojí, ale někdy ne a já někdy nestihnu zachytit v čas a je jak prase :pensive: :sweat_smile: Ona je navíc extra cíťa na špínu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Takže jak si trochu ušpiní ruce, tak stojí, znechuceně se na ně dívá a fakt s takovým odporem v hlase říká "bak bak" a začne si je šudlat o bundu :rolling_eyes: A to znechucené bak bak dělá i doma, když najde nějaký drobek na zemi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Nejhorší je, že to dělá i na návštěvách :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jsem byla u známé z práce, Denča šmejdila po zemi a hned co někde v rožku na plovoučce našla smítko, tak ho zvedla a s tím opovržlivým bak bak mi ho nesla ukázat :pensive: No mě bylo trapně :sweat_smile: Známá se chudák červenala :sweat_smile: :pensive: Přitom doma mám sama bordel jak v tanku :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte krásný bříška, až vám je pomalu začínám závidět :dizzy_face:

Kristy, koukala jsem na fotky Abinky, jak má ty dva culíčky, to je super, ona si to nesundává? Denča si ty sponky nebo gumičky sundává a se smíchem mi je ještě provokativně přinese ukázat :angry: :rolling_eyes: :grinning:
31. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkoukla fotky, všechny děti tak rostou, to je hrůza jak to letí :pensive: No a koukala jsem, že dost jich ještě dudlíkuje... My taky samozřejmě, kdy bude odnaučovat dudel? Já si to nějak ani neumím představit, Denča by asi bez dudla neusnula :confounded:
31. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zlato, jak se vede?
31. led 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau luci, no přečti si moje poslední příspěvky a budeš v obraze :wink: Jen jsme byly s Denčou nemocné, ale už je to skoro ok? Koukala jsem na fotky, moc vám to spolu sluší :wink: A břísko roste :dizzy_face: A Megi vypadá furt stejně :grinning:
31. led 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,

Kat to je vidět, že má talent, Xenda na hudbu jen máchá rukama jako dirigent, ale jinak je dřevo. :grinning: Zase ale teda furt kecá! Napočítali jsme 35 slov že už umí (včetně zvuků,. ale konkrétních pro něco - jako haf haf pejsek a tak.
1. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: Davidek taky pada, je furt od blata :slight_smile:
Denca je sikulka, to bych se nasmala!

jdu fotit bruch
1. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde je Elishka?
1. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, prestala sem chodit, rozloucila se a prestala, ja sama nevim proc, a je mi to lito :( ke vsemu jsem na ni ve starym telefonu prisla o cislo :frowning2:

kluci ted prisli z bobovacky a Davidek komplet cernej od blata ...

Kristy: mas tam moje bricho v cele jeho velikosti :wink:
1. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, Tvoje brisko je uzasne !!! Ti leze dopredu, mne vsude kolem :slight_smile: myslim, ze moje tipy vyjdou
1. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdyby se vam chtelo juknout, tak mam nove alba na webu http://picasaweb.google.cz/Xenuska123 (13.-14. mesic a plavani)
1. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Kristy :grinning: vše nejlepší k tvým dnešním narozkám!!!! :dizzy_face:
1. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky Xendy super!
Kristy, pokud slavis, tak take prejeme :wink:
1. únor 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my se máme "skvěle". Nicol měla anginu. Ta ji skončila a mne začalo být blbě a asi to bude taky angina. Do toho se malá brutálně osypala,že jsem volala na pohotovost zda tam jet. Vypadalo to šíleně. Asi měla nebo má kopřivku.
1. únor 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, to bude asi z těch horeček nebo z ATB, mělo by to přejít během dne až dvou.
1. únor 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram to asi nebude z toho. Antibiotika dobrala před týdnem a vyter z krku má už týden ok. Horečky ani neměla. Má to nejspíš z ovoce,tak ji pořád sleduju po čem se osype. Snad to je jen přechodné,nikdy ji nic po ovoci nebylo.
1. únor 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada, a co byl tvuj typ?potrebujem tabulku tipu :grinning:

dekuju za prani,jak to vis bram???

jdu mrknout na ladi brisko
1. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vše nejlepší Kristy!
1. únor 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek