November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
denisia
20. črc 2009
Ahoj, tak som si dnes rano robila test ... Podla mna su tam //, podla M len jedna 😉 😉 😉 . Tak uvidime, zopakujeme o par dni
volala som dnes dr. - zajtra rano mame prist so Sebikom na krv a priniest moc, aby teda potvrdili tu spalu a ci uz je ok. Snad to bude dobre. budem musiet dat pozor, aby tu moc nevylial do zachodu, ako Tom 😉
iris
20. črc 2009
Deni 😃 Vylil ji na koberec...
To testni třeba za dva dny, to už to určo manža uvidí 😉
svoma
20. črc 2009
Denis ahojky,tak doufám,že Sebík už bude vpořádku a přeju,aby tam ty dvě čárky byly. 😉
svoma
20. črc 2009
Iris máš teda šikulku. 😃 😃 😃
micinka22
20. črc 2009
Denis..muj prvni // test taky M nevidel nic 😃 😃 😃 ale proti svetlu to bylo 🙂) to vyfot ti to reknem hned 😃 😃 😃
denisia
20. črc 2009
mici, uz je v kosi ... ale myslim, ze skor nechce vidiet 😃 😃 😃
micinka22
20. črc 2009
😃 😃 😃 😃 😃 skoda tak zitra jo?? 😃 😃 😃 Vzdyt je |Sebik zlato ne? tak at se nebojí 😃 😃 😃 😃
iris
20. črc 2009
Svoma 😃

Jsem zvědavá, kdo teď otěhotní 😉 Mici? Jseš na řadě? 😉
micinka22
20. črc 2009
jo a ja vcera nasla Lilciny testy 😃 😃 😃 ve skrince 😃 😃 😃 a furt jsou tam // 😃 😃 😃 kvalita 😃 😃
micinka22
20. črc 2009
Iris no nevim ..ja nejdriv v Zari ..a ted to vypada spis na Rijen ://
iris
20. črc 2009
Já mám Tomovi testy taky schované 🙂

Já budu šťastná, když se zadaří do ledna, abychom to stihli do konce rodičáku 🙂 Ale nehrotím to...tentokrát žádné měření teplotky.
denisia
20. črc 2009
no teda, som netusila, ze vas tak potesim 😃 😃 😃 No, este to nie je iste, tak to berte s rezervou 😉
M vravi, ze este nie je pripraveny na c.2, ale on nebol pripraveny ani na c.1.a sebika zboznuje. On sam by vlastne nebol pripraveny nikdy, takze to neberiem vazne 😉 😉 😉
micinka22
20. črc 2009
No ja nemusim delat nic 😃 😃 😃 😃 takze zadnej stres no....akorat manza protestuje ..pac se mu to snazeni libilo že 😃 😃 😃 😃 😃 jj ja bych do konce roku taky ráda..dr řikal ze do konce roku budu ..tak proste budu 😃 😃
denisia
20. črc 2009
mici, jasne, ze budes 😉
svoma
20. črc 2009
Teda koukám,tady to bude brzo samá těhule.Tak vám všem přeju,ať se vám to brzo splní a vy čekáte druhá mimča. 😉
bramburka
20. črc 2009
mám pohodu, vrátila jsem se z práce a doma nikdo, malá je na prochajdě s dědou.
bramburka
20. črc 2009
Zdeni, ty jo, si napiš aspon na chvilku do profilu snž 😃 😃 😃

Mici, to budeme tak spolu! doufejme...

se už těším náhodou, hlabvně až seknu s tou prací... 😉
micinka22
20. črc 2009
Bram no ja myslim ,že do pul roku tu bude 90 procent těhulí 😃 😃 😃 😃
denisia
20. črc 2009
Bram, dala som si teda snz ...
lada82
20. črc 2009
hohoho... si myslim, ze zitra to bude cara jako hrom 🙂) tesim se na info

jsem dobra! zvladla jsem 2 hodiny venku s kocarem a Davidkem jen za ruku, jsme rada - byla jsem u prakticke,
tento tyden jsem s detmi komplet vsech 5 dnu sama, to bude zahul, navic ve ctvrtek pediatr...
micinka22
20. črc 2009
Ladi uff tak to snad zvladnes..

Denis krasne...a zitra bude 5TT co? 😃 😃 😃 😃
katarina82
20. črc 2009
Ahoj holky :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
micinka22
20. črc 2009
KATTTTTTTTTTTTTTT bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratuluju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
micinka22
20. črc 2009
Tak to vypadá že tentokrát budou Jarňátka x-) x-) x-) x-)
katarina82
20. črc 2009
mici, díky x-) Jako... Chtěli jsme se začít snažit až po prázdninách, ale ono takhle nějak přišlo :-N Vím to už dlouho, ale chtěla jsem počkat aspoň na srdíčko, než to řeknu, i doma to ví jen naši a od včera brácha se švagrovou.
Dneska jsem byla na druhém utz, srdíčko tlouklo, mimís má 1.14cm, odpovídá 7+2, jsem objednaná na prvotrimestrální screening... No snad to dobře dopadne a Denča bude mít v březnu sourozence 🙂
katarina82
20. črc 2009
Deni a tobě držím palce 😉 A vůbec vám všem, ať tu nejsem těhule sama 🙂
lada82
20. črc 2009
kat, teda, mam slzy v ocich... 🙂 🙂 🙂
vsechno me dojima po te transfuzi (ten vojak byl asi nejakej cita)...
strasne moc gratuluji a drzim palec, at je vse, jak ma byt! hodne stesti a sily!!!
Davidek posila pusinku 🙂
katarina82
20. črc 2009
ladi, děkuji moc x-) Tu sílu asi budu potřebovat, už teď se totiž bojím, jestli to všechno zvládnu |-|
bramburka
20. črc 2009
Kat jééé, já ani envím, že jste se snažili! no tak to velká gratulace, koukám, že nás holky (prckové) inspirovali bud ke snažení a některým to i hned vyšlo, super!!! bomba! držím pěstičky a at je Denča ted moc hodná!
lada82
20. črc 2009
neboj, zvladnes, ja kdybych nemarodila, tak to dam v pohode - ale kdyz ma clovek strach jeste i o sebe a proste nema uz vic energie, tak je to naprd... ted uz mi ale zase otrnulo 🙂 oba dva spi a ja vesele cumim na telku a konikuju a varim polivku... NEBOJ
hlavne at jste vsichni zdravi!!!

Začni psát odpověď...

Odešli