• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj, tak som si dnes rano robila test ... Podla mna su tam //, podla M len jedna :wink: :wink: :wink: . Tak uvidime, zopakujeme o par dni
volala som dnes dr. - zajtra rano mame prist so Sebikom na krv a priniest moc, aby teda potvrdili tu spalu a ci uz je ok. Snad to bude dobre. budem musiet dat pozor, aby tu moc nevylial do zachodu, ako Tom :wink:
20. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni :grinning: Vylil ji na koberec...
To testni třeba za dva dny, to už to určo manža uvidí :wink:
20. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Denis ahojky,tak doufám,že Sebík už bude vpořádku a přeju,aby tam ty dvě čárky byly. :wink:
20. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris máš teda šikulku. :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Denis..muj prvni // test taky M nevidel nic :grinning: :grinning: :grinning: ale proti svetlu to bylo :slight_smile:) to vyfot ti to reknem hned :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, uz je v kosi ... ale myslim, ze skor nechce vidiet :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoda tak zitra jo?? :grinning: :grinning: :grinning: Vzdyt je |Sebik zlato ne? tak at se nebojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoma :grinning:

Jsem zvědavá, kdo teď otěhotní :wink: Mici? Jseš na řadě? :wink:
20. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ja vcera nasla Lilciny testy :grinning: :grinning: :grinning: ve skrince :grinning: :grinning: :grinning: a furt jsou tam // :grinning: :grinning: :grinning: kvalita :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris no nevim ..ja nejdriv v Zari ..a ted to vypada spis na Rijen ://
20. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám Tomovi testy taky schované :slight_smile:

Já budu šťastná, když se zadaří do ledna, abychom to stihli do konce rodičáku :slight_smile: Ale nehrotím to...tentokrát žádné měření teplotky.
20. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no teda, som netusila, ze vas tak potesim :grinning: :grinning: :grinning: No, este to nie je iste, tak to berte s rezervou :wink:
M vravi, ze este nie je pripraveny na c.2, ale on nebol pripraveny ani na c.1.a sebika zboznuje. On sam by vlastne nebol pripraveny nikdy, takze to neberiem vazne :wink: :wink: :wink:
20. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja nemusim delat nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze zadnej stres no....akorat manza protestuje ..pac se mu to snazeni libilo že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj ja bych do konce roku taky ráda..dr řikal ze do konce roku budu ..tak proste budu :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, jasne, ze budes :wink:
20. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda koukám,tady to bude brzo samá těhule.Tak vám všem přeju,ať se vám to brzo splní a vy čekáte druhá mimča. :wink:
20. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
mám pohodu, vrátila jsem se z práce a doma nikdo, malá je na prochajdě s dědou.
20. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, ty jo, si napiš aspon na chvilku do profilu snž :grinning: :grinning: :grinning:

Mici, to budeme tak spolu! doufejme...

se už těším náhodou, hlabvně až seknu s tou prací... :wink:
20. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram no ja myslim ,že do pul roku tu bude 90 procent těhulí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, dala som si teda snz ...
20. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
hohoho... si myslim, ze zitra to bude cara jako hrom :slight_smile:) tesim se na info

jsem dobra! zvladla jsem 2 hodiny venku s kocarem a Davidkem jen za ruku, jsme rada - byla jsem u prakticke,
tento tyden jsem s detmi komplet vsech 5 dnu sama, to bude zahul, navic ve ctvrtek pediatr...
20. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi uff tak to snad zvladnes..

Denis krasne...a zitra bude 5TT co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
KATTTTTTTTTTTTTTT bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratuluju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to vypadá že tentokrát budou Jarňátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, díky :dizzy_face: Jako... Chtěli jsme se začít snažit až po prázdninách, ale ono takhle nějak přišlo :sweat_smile: Vím to už dlouho, ale chtěla jsem počkat aspoň na srdíčko, než to řeknu, i doma to ví jen naši a od včera brácha se švagrovou.
Dneska jsem byla na druhém utz, srdíčko tlouklo, mimís má 1.14cm, odpovídá 7+2, jsem objednaná na prvotrimestrální screening... No snad to dobře dopadne a Denča bude mít v březnu sourozence :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni a tobě držím palce :wink: A vůbec vám všem, ať tu nejsem těhule sama :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
kat, teda, mam slzy v ocich... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vsechno me dojima po te transfuzi (ten vojak byl asi nejakej cita)...
strasne moc gratuluji a drzim palec, at je vse, jak ma byt! hodne stesti a sily!!!
Davidek posila pusinku :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, děkuji moc :dizzy_face: Tu sílu asi budu potřebovat, už teď se totiž bojím, jestli to všechno zvládnu :pensive:
20. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat jééé, já ani envím, že jste se snažili! no tak to velká gratulace, koukám, že nás holky (prckové) inspirovali bud ke snažení a některým to i hned vyšlo, super!!! bomba! držím pěstičky a at je Denča ted moc hodná!
20. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj, zvladnes, ja kdybych nemarodila, tak to dam v pohode - ale kdyz ma clovek strach jeste i o sebe a proste nema uz vic energie, tak je to naprd... ted uz mi ale zase otrnulo :slight_smile: oba dva spi a ja vesele cumim na telku a konikuju a varim polivku... NEBOJ
hlavne at jste vsichni zdravi!!!
20. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek