November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
micinka22
20. črc 2009
Ladi ty to zvladas krasne i pres komplikace 🙂)
Kristy po cisaři taky už trajda vesele s kočárem...
no obdivuju vás 😃 😃 😃 😃

Kat je mi jasny na cos čekala .-)) vidiš ..mimi si samo řeklo a na vas nazor se vybodlo 😃 😃 😃 😃 neni to tak hezčí než se každej mesic nervit?.-))) proste paráda 🙂)
v jeden den dve tehule...
teda druha jeste jen napul..ale snad jo.-)
lada82
20. črc 2009
Kat, a to slo mnohem snaze nez s Dencou, vid? To je skvele!

Me ceka uz jen sono jater a vysledek te histologie, ale verim, ze vse bude OK. Na tu zloutenku jsem pry asi byla ockovana, tak mam protilatky, a oslabit jatra pry mohlo i tehotenstvi, tak to bude dobre 😉 Zacina se blyskat na lepsi casy, to cejtim v kostech 😃

Jste mi udelaly radost, vsechny 😉
katarina82
20. črc 2009
Bram, no my se právě vůbec nesnažili :-N
To vám právě musím řict, páč to bylo tak divný... Tentokrát jsem hned po sexu tušila, že z toho něco bude, páč to bylo všechno tak podezřele zkonstruovaný-né náma, ale něčím nahoře |-| , že nám to oběma s Michalem bylo divný, co nás to tak uprostřed noci popadlo-předtím už jsme spali =-), to se nám nestalo tak pět let :-N a že to bylo nějaké "jiné", no a když hned ráno po tom přišla ovu =-) -překvapivě dříve než obvykle, to bylo tolik "podivných náhod" najednou, že jsem to fakt čekala a taky že jo :-N Pak najednou chuť na rybu a bylo to jasný :-p
Jen oproti prvnímu těhu mi nic není, nešpiním, ani nic takového 🙂 Ani nevím, že jsem těhotná a taky že na to docela zapomínám |-|

ladi, snad máš pravdu, ale musím se přiznat, že prvních chvílích, jsem z toho byla trošku rozpačitá |-| Denča tu dobu fest zlobila a tak... Jako měla jsem radost, ale nějak jsem se bála, jak to zvládnu. Tebe obdivuju, takové problémy a ty zvládáš všechno a ještě vaříš polívku 😎 😃 😉

Mici, no po tom roce snažení-dřiny 😃 , než jsme zadělali na Denču mi tohle přišlo takové "bezpracné" 😃 , tomu právě furt nemůžu uvěřit :-N
lada82
20. črc 2009
takze, Kat... naprosto totez...
jeste v te posteli jsme oba rekli, ze z toho asi bude mimi - proste divne tuseni... a 2 tydny na to uz carky na testu - ja bulela, strachy 🙂) byla jsem rozpacita, Honza taky...
nic mi nebylo, zadne spineni, krvaceni... akorat silene nevolnosti, ktere zase nebyly u Davidka - uplne jine tehotenstvi a ted uplne jine mimco! vypada naprosto jinak, chova se jinak... je to zvlastni 🙂

predstavte si, porad jeste drzi modre oci, a ted ji padaji vlasy a rostou ji nejake podezrele svetle, ona snad bude celej Honza !!!! 😉
micinka22
20. črc 2009
Kat no tak to je krasny ...to mimco se chce proste narodit a krasne Vam to naplanovalo 😃 😃 😃 😃 bomba🙂)
no vidis to je presne pripad tech paru co maj zadelano ani nevi jak a pak nechapou ty dlouholety snazilky.. ted to mas z obou pohledů 😃 😃 😃 😃 tak snad bude tehu pohodove 🙂)
bramburka
20. črc 2009
Kat no o to víc je to super - dar z nebes. Prostě mám pocit, že se někdo tady chce narodit 😉 😉 😉 😃 😃 😃 úža! no my tentokrát nic nebude protože v době ovu jsem tyden s tchyní :-S :-S :-S a pristi mesic by to snad mohlo vyjít, ne? :-p takže já sebe tipuji nejdříve na květen x-)
micinka22
20. črc 2009
Bram joo my budem rodit v |Kvetnu 😃 😃 😃 😃 doufam..no červen beru taky..ale to už byva moc horko.. :-p
lada82
20. črc 2009
to bude mimin...
Kat, Deni, po nich Mici, Bram, Iris a dalsi...
kde je Sisstin? jsem zvedava co ona na to 🙂
katarina82
20. črc 2009
ladi, já jsem právě ani nešla hned k doktorovi, já nějak věděla, že to je prostě ok, tak jsem tam ani nespěchala |-| Mě teda není ani zle od žaludku, prostě nic a jen tiše "doufám", že to druhé bude úplně jiné než Denča |-| :-x :-N Dva takové raubíře, to bych asi nedala |-| Jen mi je líto, že jsem se nějak nedokázala naplno radovat, no... :-S To mimčo to cítí |-|

mici, to fakt bylo na nás nachystaný, to mi nikdo nevymluví, já si ani ten test nemusela dělat, já jsem to prostě věděla |-| Strašně zvláštní to prostě bylo... A já nikdy nechápala, jak někdo může otěhotnět takhle "náhodně", teď to znám z obou stran, přesně jak píšeš 🙂

A ještě jedna věc, nevím, kdo tu tomu věří nebo nevěří, ale takhle to prostě bylo. Poslední dva měsíce před otěhotněním se Denča sem tam vzbudila v noci, postavila se, ukazovala někam do rohu a volala "jé mimi" =-) , no od toho podivného sexu to nedělá =-)
Řekla jsem jí, že miminko je v bříšku, hned to vzala, chodí dělat malá malá, dává pusu, mám fotky z utz na ledničce ona jde okolo a jen tak mimochodem prohodí "mimi, vidíš?" x-) Je to sladké.
denisia
20. črc 2009
Kat, super, gratulujem!!! Skvela sprava. U nas to tiez tak vychadza, ak to teda nie je falosny poplach ... furt som vravela, ze druhe dieta sa musi narodit pred mojimi 35. narodeninami ... a tie budu 30.3.2010 .... Tak si drzme palce, este som nikomu ani nevravela, ze mi meska menzes a ze mam tusenie ...
lada82
20. črc 2009
jeee, uz to vidim, jak se Ti bude na mimco sapat, jako Davca na Betynku, ten je jak drava selma, otocim se a uz by na ni lezl a lehal si na ni (to je jeho mazleni) 😉 pusy a "mala,mala" jsou celkem bezpecne, ale mazlinky tedy neeee
katarina82
20. črc 2009
Deni, díky moc 🙂

Ladi, no jsem zvědavá, jak to pak bude, jestli se bude Denča tulit nebo ne, ona je žárlivka.
katarina82
20. črc 2009
Deni, a tobě by to teda taky vyšlo na březen, jo?
katarina82
20. črc 2009
Ladi a ještě k tomu tvému otěhotnění... To jsem ráda, že takové divné to nebylo jen u nás :-N
micinka22
20. črc 2009
Kat až mi zamrazilo..no Lilca když už byla miminko tak dycky "mluvila se vzduchem"...kdo ví co miminka vidí..když vnímají daleko víc že....no to vaše mimi si vas asi vyhlídlo a čekalo 😃 😃 😃 😃 Deniska bude v pohodě .-)
katarina82
20. črc 2009
Mici, mě taky mrazilo, když to dělala |-| Ona totiž vypadala naprosto jistě, že tam něco je.
denisia
20. črc 2009
Kat, to by vychadzalo niekedy na 25-30.3. ... dufam, ze to teda vyjde.
Nas Seb teda ziadne take supervnimanie nema, dokonca ma kope, aj do brucha, ked lezi a ja mu chcem dat plienku ... Inac doma uz plienky ani my nemame 😉
svoma
20. črc 2009
Ahojky,

Kat obrovská gratulace,hlavně ať je vše vpořádku a vy se na konci dočkáte nádherného a hlavně zdravého miminka. 😉
katarina82
20. črc 2009
Deni, tak to mě kope Denča taky :-S , obzvlášť, když jí chci dát plínku, protože ona je už vůbec nechce-ani na spaní, ale když je v klidu a jen tak ležíme, tak je milá x-)
kristynaw
20. črc 2009
ahojy 🙂

kat,vidim,ze kontrola dopadla dobre x-) moc gratuluji

a denis,ty jsi taky tehule????nemam moc cas docitat ..to je supeeer
katarina82
20. črc 2009
kristy, děkuji 🙂

Denis vyšel test tak, že ona tam // vidí a její muž né nebo spíš nechce vidět 😃 :-p Bude testovat za pár dní znovu 🙂
kristynaw
20. črc 2009
tak takhle to bylo u nas,ze ji manza a uz mi tu v postylce lezi Izabellka 🙂 😉
kristynaw
20. črc 2009
ze ji manza nevidel 🙂
micinka22
20. črc 2009
u nas prvni //taky M nevidel ..popravde sem musela rozpitvat celej tehu test abych je videla aspon ja..sem mela mamatest v plastu..a pres to blby sklicko to neslo videt jak se lesklo 😃 😃 😃 😃
denisia
20. črc 2009
Kristy, Bella je rozkosna. Fakt krasna!
zatial len zmeskanie menstruace, 4 dni ... takze nic moc, ale mne to NIKDY nemeskalo (bez tabletiek), max. jeden den odchylka. Tak som dnes rano testovala 😉
hanelka
20. črc 2009
gratuluju moc x-) x-) x-) x-) a taky závidím :-N a rovnou tipuju oběma kluka 😉 🙂
kéž by nám to už taky vyšlo :-|
micinka22
20. črc 2009
Já taky myslím kluka u obou 🙂)
Hanel vyjde neboj ...ses na řadě 😃 😃 😃 jo a dělam střihy!!!! tak muzem zitra nebo ve středu do knihovny :-N

Denis ty ses jasna :-p 😃 😃 😃
hanelka
20. črc 2009
já toho mám teď docela hodně =-) spíš až příští týden by se mi to hodilo 😉
lada82
20. črc 2009
taky kluk obema 🙂)
Bram, udelas tabulku ?
iris
20. črc 2009
Kat, to je úžasný!!!!! x-) x-) x-) Moc a moc vám to přeju a závidím 😉

Tipuju Kat na chlapečka a Deni na holčičku 🙂 A určo se netrefím, jako minule 😃