• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi ty to zvladas krasne i pres komplikace :slight_smile:)
Kristy po cisaři taky už trajda vesele s kočárem...
no obdivuju vás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kat je mi jasny na cos čekala .-)) vidiš ..mimi si samo řeklo a na vas nazor se vybodlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neni to tak hezčí než se každej mesic nervit?.-))) proste paráda :slight_smile:)
v jeden den dve tehule...
teda druha jeste jen napul..ale snad jo.-)
20. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, a to slo mnohem snaze nez s Dencou, vid? To je skvele!

Me ceka uz jen sono jater a vysledek te histologie, ale verim, ze vse bude OK. Na tu zloutenku jsem pry asi byla ockovana, tak mam protilatky, a oslabit jatra pry mohlo i tehotenstvi, tak to bude dobre :wink: Zacina se blyskat na lepsi casy, to cejtim v kostech :grinning:

Jste mi udelaly radost, vsechny :wink:
20. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, no my se právě vůbec nesnažili :sweat_smile:
To vám právě musím řict, páč to bylo tak divný... Tentokrát jsem hned po sexu tušila, že z toho něco bude, páč to bylo všechno tak podezřele zkonstruovaný-né náma, ale něčím nahoře :pensive: , že nám to oběma s Michalem bylo divný, co nás to tak uprostřed noci popadlo-předtím už jsme spali :confused:, to se nám nestalo tak pět let :sweat_smile: a že to bylo nějaké "jiné", no a když hned ráno po tom přišla ovu :confused: -překvapivě dříve než obvykle, to bylo tolik "podivných náhod" najednou, že jsem to fakt čekala a taky že jo :sweat_smile: Pak najednou chuť na rybu a bylo to jasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jen oproti prvnímu těhu mi nic není, nešpiním, ani nic takového :slight_smile: Ani nevím, že jsem těhotná a taky že na to docela zapomínám :pensive:

ladi, snad máš pravdu, ale musím se přiznat, že prvních chvílích, jsem z toho byla trošku rozpačitá :pensive: Denča tu dobu fest zlobila a tak... Jako měla jsem radost, ale nějak jsem se bála, jak to zvládnu. Tebe obdivuju, takové problémy a ty zvládáš všechno a ještě vaříš polívku :sunglasses: :grinning: :wink:

Mici, no po tom roce snažení-dřiny :grinning: , než jsme zadělali na Denču mi tohle přišlo takové "bezpracné" :grinning: , tomu právě furt nemůžu uvěřit :sweat_smile:
20. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze, Kat... naprosto totez...
jeste v te posteli jsme oba rekli, ze z toho asi bude mimi - proste divne tuseni... a 2 tydny na to uz carky na testu - ja bulela, strachy :slight_smile:) byla jsem rozpacita, Honza taky...
nic mi nebylo, zadne spineni, krvaceni... akorat silene nevolnosti, ktere zase nebyly u Davidka - uplne jine tehotenstvi a ted uplne jine mimco! vypada naprosto jinak, chova se jinak... je to zvlastni :slight_smile:

predstavte si, porad jeste drzi modre oci, a ted ji padaji vlasy a rostou ji nejake podezrele svetle, ona snad bude celej Honza !!!! :wink:
20. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no tak to je krasny ...to mimco se chce proste narodit a krasne Vam to naplanovalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bomba:slight_smile:)
no vidis to je presne pripad tech paru co maj zadelano ani nevi jak a pak nechapou ty dlouholety snazilky.. ted to mas z obou pohledů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak snad bude tehu pohodove :slight_smile:)
20. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no o to víc je to super - dar z nebes. Prostě mám pocit, že se někdo tady chce narodit :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: úža! no my tentokrát nic nebude protože v době ovu jsem tyden s tchyní :confounded: :confounded: :confounded: a pristi mesic by to snad mohlo vyjít, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže já sebe tipuji nejdříve na květen :dizzy_face:
20. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram joo my budem rodit v |Kvetnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doufam..no červen beru taky..ale to už byva moc horko.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude mimin...
Kat, Deni, po nich Mici, Bram, Iris a dalsi...
kde je Sisstin? jsem zvedava co ona na to :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, já jsem právě ani nešla hned k doktorovi, já nějak věděla, že to je prostě ok, tak jsem tam ani nespěchala :pensive: Mě teda není ani zle od žaludku, prostě nic a jen tiše "doufám", že to druhé bude úplně jiné než Denča :pensive: :zipper_mouth: :sweat_smile: Dva takové raubíře, to bych asi nedala :pensive: Jen mi je líto, že jsem se nějak nedokázala naplno radovat, no... :confounded: To mimčo to cítí :pensive:

mici, to fakt bylo na nás nachystaný, to mi nikdo nevymluví, já si ani ten test nemusela dělat, já jsem to prostě věděla :pensive: Strašně zvláštní to prostě bylo... A já nikdy nechápala, jak někdo může otěhotnět takhle "náhodně", teď to znám z obou stran, přesně jak píšeš :slight_smile:

A ještě jedna věc, nevím, kdo tu tomu věří nebo nevěří, ale takhle to prostě bylo. Poslední dva měsíce před otěhotněním se Denča sem tam vzbudila v noci, postavila se, ukazovala někam do rohu a volala "jé mimi" :confused: , no od toho podivného sexu to nedělá :confused:
Řekla jsem jí, že miminko je v bříšku, hned to vzala, chodí dělat malá malá, dává pusu, mám fotky z utz na ledničce ona jde okolo a jen tak mimochodem prohodí "mimi, vidíš?" :dizzy_face: Je to sladké.
20. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, super, gratulujem!!! Skvela sprava. U nas to tiez tak vychadza, ak to teda nie je falosny poplach ... furt som vravela, ze druhe dieta sa musi narodit pred mojimi 35. narodeninami ... a tie budu 30.3.2010 .... Tak si drzme palce, este som nikomu ani nevravela, ze mi meska menzes a ze mam tusenie ...
20. črc 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, uz to vidim, jak se Ti bude na mimco sapat, jako Davca na Betynku, ten je jak drava selma, otocim se a uz by na ni lezl a lehal si na ni (to je jeho mazleni) :wink: pusy a "mala,mala" jsou celkem bezpecne, ale mazlinky tedy neeee
20. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, díky moc :slight_smile:

Ladi, no jsem zvědavá, jak to pak bude, jestli se bude Denča tulit nebo ne, ona je žárlivka.
20. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, a tobě by to teda taky vyšlo na březen, jo?
20. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a ještě k tomu tvému otěhotnění... To jsem ráda, že takové divné to nebylo jen u nás :sweat_smile:
20. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat až mi zamrazilo..no Lilca když už byla miminko tak dycky "mluvila se vzduchem"...kdo ví co miminka vidí..když vnímají daleko víc že....no to vaše mimi si vas asi vyhlídlo a čekalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Deniska bude v pohodě .-)
20. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, mě taky mrazilo, když to dělala :pensive: Ona totiž vypadala naprosto jistě, že tam něco je.
20. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to by vychadzalo niekedy na 25-30.3. ... dufam, ze to teda vyjde.
Nas Seb teda ziadne take supervnimanie nema, dokonca ma kope, aj do brucha, ked lezi a ja mu chcem dat plienku ... Inac doma uz plienky ani my nemame :wink:
20. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kat obrovská gratulace,hlavně ať je vše vpořádku a vy se na konci dočkáte nádherného a hlavně zdravého miminka. :wink:
20. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, tak to mě kope Denča taky :confounded: , obzvlášť, když jí chci dát plínku, protože ona je už vůbec nechce-ani na spaní, ale když je v klidu a jen tak ležíme, tak je milá :dizzy_face:
20. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojy :slight_smile:

kat,vidim,ze kontrola dopadla dobre :dizzy_face: moc gratuluji

a denis,ty jsi taky tehule????nemam moc cas docitat ..to je supeeer
20. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, děkuji :slight_smile:

Denis vyšel test tak, že ona tam // vidí a její muž né nebo spíš nechce vidět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude testovat za pár dní znovu :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takhle to bylo u nas,ze ji manza a uz mi tu v postylce lezi Izabellka :slight_smile: :wink:
20. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze ji manza nevidel :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas prvni //taky M nevidel ..popravde sem musela rozpitvat celej tehu test abych je videla aspon ja..sem mela mamatest v plastu..a pres to blby sklicko to neslo videt jak se lesklo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, Bella je rozkosna. Fakt krasna!
zatial len zmeskanie menstruace, 4 dni ... takze nic moc, ale mne to NIKDY nemeskalo (bez tabletiek), max. jeden den odchylka. Tak som dnes rano testovala :wink:
20. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky závidím :sweat_smile: a rovnou tipuju oběma kluka :wink: :slight_smile:
kéž by nám to už taky vyšlo :unamused:
20. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky myslím kluka u obou :slight_smile:)
Hanel vyjde neboj ...ses na řadě :grinning: :grinning: :grinning: jo a dělam střihy!!!! tak muzem zitra nebo ve středu do knihovny :sweat_smile:

Denis ty ses jasna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já toho mám teď docela hodně :confused: spíš až příští týden by se mi to hodilo :wink:
20. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky kluk obema :slight_smile:)
Bram, udelas tabulku ?
20. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to je úžasný!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc a moc vám to přeju a závidím :wink:

Tipuju Kat na chlapečka a Deni na holčičku :slight_smile: A určo se netrefím, jako minule :grinning:
20. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek