• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Hanel jak chces .-) ja aby nebyla pokuta nebo neco :grinning: :grinning: :grinning: ale jestli to jde dalsi tyden ..me je to jedno ..ja to budu mit dneska hotové..snad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeda, holky, este netipujte, este pockame na tie // a mozno srdiecko, ako u Kat :wink: :wink: :wink:
20. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ta vyrážka, co má Tomík, je k té viroze, tak má sama zmizet cca do 5 dnů :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ahojky,to je dobře. Já dnes celý den zkoušela volat na kožní a nic,asi mají dovolenou. Zkusím to zítra.
20. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to co to tu je???????? Som tu par dni mimo kona a tolko tehotenstiev!!!!!
To tu rozdychavam. :grinning: :grinning: :grinning: Ale holky, gratulujemvsetkym a prajem aby to vyslo a bolo vsetko ako ma byt! :wink:
U nas nove nic, Dav ma terza 2 tyzdne dovcu, tak chodime po vyletoch.
Furt zhana pracu a stale nic, tak sa nam to t stahaovanie akosi oddaluje, co ma mrzi, ale tak som trpezliva a kazdy den sa aj s Vikinou modlime za to, aby Dav nasiel pracu. :slight_smile:

TAk ja sa zase idem spamatavat z tychto noviniek, co ste tu popisali... :grinning:
20. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kat to je krááása a překvápko :dizzy_face: Moc gratuluji, fakt mě to dojímá a přeji, at je vše v nejlepším pořádku :slight_smile:

Deni a ty jsi taky myslím jasná, je to krása...přeji tlustou čárku :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tabulku udelam, tipuju kluky, ale jeste pockame, ju?
20. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem v Praze, antibiotika a akutní zánět močáku, celou noc jsem nespala a čůrala krev :pensive:
21. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudaku, Bram :((

Leniz, ve ctvrtek se pohybuju mezi 9:30 a 11:00 nekde u Vas s dvojkocarem :slight_smile:) nejsi doma, nemas cas?
21. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis, Bram, no teda ...
My sme boli dnes so Sebosom kvoli tej spale na kontrole, brali mu krv, no hroza, napichli mu dlan, pretoze inde zilu nenasli, s ihlou sa mu tam sturali, ale vyslo len trosicku, tak mu tu ihlu vybrali a kvapkali krv rovno zo zily do skumavky ... ale bol celkom v pohode. teraz sa furt len pozera na ten obrazkovy leukoplast a s rukou takmer nehybe :grinning:
Inac ma furt vysoku sedimentaciu, tak to nie je velmi dobre, po 10 dnoch antibiotik ... Ostatne vysledky budu zajtra, uvidime, ci sa potvrdi spala, dr. sa to zdalo ako nejaka ina choroba...
21. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram :frowning2: ´ať je to brzy ok
Tady se to hemží marodama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bram přeju brzké uzdravení. :wink:

Denis přeju,ať zítřejší výsledky testů dopadnou co nejlépe. :wink:
21. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda koukám,že e to tady s tím těhu rozjíždí,tady za chvilku zbydu akorát já a Lucka co nebudem těhu :sweat_smile:
Kat gratulace k těhotenství.
Zdeni držím moc zítra palečky.
Ladi,ještě nevím ve čtvrtek maj bejt ty mega vedra tak přemejšlím jestly nepojedem k tchánům nebo k našim na bazén,ale ještě uvidím a určitě bych dala vědět :wink:
Xeni,to je mi tě líto,vím jaký to je ,před těhu sem na to hodně trpěla :frowning2:
21. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo,tak máme asi rozbytou troubu ,ten čoud jde místo ventolací normálka do bytu když jí otevřu :angry: zkusím vyčistit celej ventilátor a jestly to nepomůže tak budu muset najít opraváře :unamused: chjo,bez trouby sem jak bez ruky :frowning2:
21. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no si to ani neviem predstavit!!! ty a bez trouby??? :grinning: :grinning: :grinning:
Inac mrknete do albicka ... ja myslim, ze su // :wink:
21. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis super,gratuluju. :wink:
21. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zdeníííííííííííí, to sú jasné // :grinning:
GRATULUJEME!!!!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni super !!! tak dneska uz to urcite uvidí i tatka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neviem, ci tatka bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alebo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Mozno :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou krásně vidět :dizzy_face: :grinning: :wink: Super!!!!
21. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni taky moooc gratulujeme, momentálně jsem ráda, že těhu nejsem, jdu spát, papapa
21. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na dalsi diskuzi máme dvojcatka dneska potvrzena:slight_smile:)...fakt jsou kolem samy tehotny..to je desny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram pekne si odpocin a brzo uzdrav:(
21. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, nech je ti cim skor dobre ...
21. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Zdeni, obrovska gratulace !!!! :slight_smile:
a at vse klape jak ma a jsi zdrava!
21. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, čárka je krásně vidět, super, moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, čárku neukecá manža :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,jsou 2 :dizzy_face: moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky diky diky. Uz len dufat, ze to vsetko dobre dopadne ... K dr. sa chodi az okolo 7-8 tyzdna, nie?
21. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek