• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Denis určo to dobře dopadne. :wink: K dr. je lepší jít až kolem toho 7.-8. týdne.
21. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Zdeni, gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsou krásné // :wink: Hurá, nebudu tu sama :sweat_smile: A teda říkal chlap?

Bram, to je mi líto, snad se z toho brzy dostaneš :pensive:

Jinak všem děkuji za gratulace :dizzy_face:

Dneska mi bylo poprvé nějak divně, bolela mě hlava, tak mě hodil Michal k našim na zahradu, abych si mohla odpočinout a oni dávali pozor na malou. No a nakonec tam zůstala na noc :confused: Poprvé bude spát někde beze mě. Jsem zvědává, jestli pro ni za nějakou tu hodinu nepojedem :sweat_smile:
21. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ksat t\jo poprve jO, no to urcite zvladne .-)) Lilca nechce jit od babi ano dom .-)akorat s tim spanim je to na 4..babicka totiz vehementne uspava a pak mame zase doma odvykacku ://
21. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici, no jak jsme odcházeli tak začla brečet, ale pak jak jsme nasedli do auta, tak mávala, smála se, táta mi po chvlice volal, že jako v poho :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...Tom zvládá spaní u babiček dobře, už ho dáváme na hlídačku třeba na celý víkend a bez problémů :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, gratuluji druhomamičkám a obdivuji vás!!! my se právě vrátili z přehrady, ze které Teo odmítal 2hodiny vylézt, i když byl úplně fialovej... stále je to můj full time job, babičky ani tetičky nejsou, tatínek většinou také ne, s druhým už bych to absolutně nezvládala... jste odvážné :grinning: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Aru...my máme taky vodníčka, dostat ho z vody je neřešitelnej problém :grinning:

Dneska máme 3, výročí svatby, manža má nějaké překvápko, ale ne večeři a dozvím se to až večer, tak jsem zvědavá, někam máme jít :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
22. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
iris, odkud jsi? vidim správně foto liberecké zoo??
22. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
od Křivoklátu :wink: ale vidíš správně, my byli loni na dovče v Jizerkách, tak jsme vyrazili do Liberec do zoo i do botanické
22. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky, uz je mi lip, jen po techpraskach je mi blbe, zvlast na slunicku, ale čůrání už nepálí.... :pensive:

Zdeni, jsem zvědavá, co říkal manža!

Kat, drž se!

Iris, tak pak poreferuj

Aru, vítej taky někdy

Jinak u nás babičky jedou, já bych se bez nich asi picla!

Vyndali jsme šprucle od postálky, Xenda je z toho nadšená a pořád vylejzá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neumí nalézt, ted ale usnula, tak dobrý. Ráno za mnou prisla do loznice, já jsem se lekla, prej čáááuuuu, ty vogo, mě málem šlehlo!
22. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, to je fajn, že je ti líp

poreferuju...dort už je v lednici a chladí se :slight_smile:

Xenda je šikula :slight_smile:
U nás ´taky babičky hodně hlídají - chtějí si ho užít, tak jim ho dovezem a máme čas i pro sebe :wink:
22. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: závidím babičky a dědečky... já nemám na hlídání vůbec nikoho, tak je to složitější... i s tím surfováním po netu... malej na mě visí od rána do večera... a někdy i v noci :grinning: to jsem zvědavá, kam ho od prosince odstavím, až půjdu do práce....
22. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
arun on pujde uz do skolky?? nebo mas nejakou chuvu ???
22. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, dobrá otázka... nene, do školky by nás ještě nevzali, navíc není očkovaný, tak to tuplem ne... a chůvu zatím taky nemám... budu to muset začít řešit, až se rozhodnu, kam nastoupím, nebo zda budu pracovat doma... mám mateřskou na dva roky, takže...
22. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
zatím se rozhoduji, zda zůstanu na venkově, vrátím se pracovně do Prahy, nebo třeba vyjedeme někam ven... je to dost nejasny...
22. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
arun ahaaa takze mozna do zahranici...no to jsem zvedava jak to vyresis...Lilca by ve skolce chtela byt ..ona miluje decka..spis bude problem ji dostat od tama.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no, teo taky miluje děti, ale mamka by měla být na dohled... no uvidíme... zas abych nebyla furt doma s dětskýma nemocema... už jsem si fakt užili dost, ale nechci se rouhat... lepší by byla miniškolka... což zatím neschválili... a já jsem v to doufala... tož uvidíme... ještě se vše může vyvinout jinak, člověk míní....
22. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Cavino,
Aru, vidim, ze sa ti podarilo uz i odoslat par prispevkov :wink: . My budeme urcite doma, tak mozes Tea odlozit k nam :wink:
Bram, ze co M povedal? Ze co sa da robit, ked je taky sikovny, proste vie ako na vec :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,to naše si tak max , ráchá nožky a ruce ,ale zejtra pojedem na koupačku zas,jinak se to asi nepůjde dát přežít :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže Ladi bohužel budeme zítra pryč :frowning2: sem se těšila,že uvidím Bětušku :frowning2:
U nás bude školka dost problém - tady berouvětšinou děti maminek který musí hned do zaměstnání-já měla smlouvu na dobu určitou takže smolík.navíc berou děti kterým budou 3 roky nejpozději do začátku září jako co bude dělat fakt nevím chůvu ani soukromou školku si dovolit nemůžřem-to bych vydělávala skoro jen na tu školku,takže sem asi v háji jestly se nestane zázrak :pensive:
22. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, nekdy jindy, neni vsem dnum konec :slight_smile:
Skolky jsou desny problem... Tady je to bez sanci.
22. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram - chapem, co mocak dokaze narobit zla. JA som prave brala nato antibiotika, kd bola pocata Vikina. :slight_smile:)))

Aru - rozumiem presne, co myslis, ked vravis, ze mas co robit, aby si zvladla maleho. Som v rovnakej situacii.

Holky, ja to kladiem. Tak Dav ma od pondelka dovolenku a od vcera sme ja aj on chori. Obaja teploty, ja bolesti hrdla a on vracia furt..... Nastastie Vika je OK. Tak aspon to. ale ja vravim - to sa fakt moze stat len mne. Dovolenka, pekne pocasie a my doma. :confounded:
22. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, hmmm, taky jsem to včera nejak nevydrželi :grinning: no ale ovu má bekt az v uterý, však uvidíme. To budu ovšem s tchýní na chalupě :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsme včera zvládli večeři...a pak jsem měla možnost podívat se do zákulisí hradu mimo prohlídkovou trasu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jednou jsem se zmínila, že bych chtěla vidět to, co je ukryto, nebo zatím nezpřístupněno a včera mi to bylo splněno :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
itis to je krasne romantické :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bych taky chtela videt...a hlavn tajny chodby a tak :grinning: :grinning: :grinning:
Bram :slight_smile: co ty víš:slight_smile:)
holky dalsi tehule na obzoru...dlouholeta snazilka..asi to vyslo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nechala si 3..tak jsme zvedavy kolik mimin bude :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tajné chodby sice nebyli...ale úžasnej výhled, třeba z lešení spojujícího dvě budovy, nebo hodinový stroj, chodili jsme pod střechou, depozitář s knihama :dizzy_face: prostě paráda...ale taky třeba mrtví netopýři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nevite jaky je heslo na wifi v motole v nemocnici?
23. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky neshánite nekterá boticky?http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=355888
23. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, bohuzel ne...
mala pribrala za mesic 1400 g :slight_smile:)
uz ma 4190g a 53cm
23. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici ty brdo, to uz vam neni ani 24 ani 25 jo :grinning: my ted mame tu 24...ale mam botky, hm...pekny.
23. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek