November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
svoma
21. črc 2009
Denis určo to dobře dopadne. 😉 K dr. je lepší jít až kolem toho 7.-8. týdne.
katarina82
21. črc 2009
Ahoj holky 🙂

Zdeni, gratulka x-) x-) x-) To jsou krásné // 😉 Hurá, nebudu tu sama :-N A teda říkal chlap?

Bram, to je mi líto, snad se z toho brzy dostaneš |-|

Jinak všem děkuji za gratulace x-)

Dneska mi bylo poprvé nějak divně, bolela mě hlava, tak mě hodil Michal k našim na zahradu, abych si mohla odpočinout a oni dávali pozor na malou. No a nakonec tam zůstala na noc =-) Poprvé bude spát někde beze mě. Jsem zvědává, jestli pro ni za nějakou tu hodinu nepojedem :-N
micinka22
21. črc 2009
Ksat t\jo poprve jO, no to urcite zvladne .-)) Lilca nechce jit od babi ano dom .-)akorat s tim spanim je to na 4..babicka totiz vehementne uspava a pak mame zase doma odvykacku ://
katarina82
21. črc 2009
Mici, no jak jsme odcházeli tak začla brečet, ale pak jak jsme nasedli do auta, tak mávala, smála se, táta mi po chvlice volal, že jako v poho 🙂
iris
22. črc 2009
Ahoj holky...Tom zvládá spaní u babiček dobře, už ho dáváme na hlídačku třeba na celý víkend a bez problémů 🙂
aruna
22. črc 2009
ahojky holky, gratuluji druhomamičkám a obdivuji vás!!! my se právě vrátili z přehrady, ze které Teo odmítal 2hodiny vylézt, i když byl úplně fialovej... stále je to můj full time job, babičky ani tetičky nejsou, tatínek většinou také ne, s druhým už bych to absolutně nezvládala... jste odvážné 😃 x-)
iris
22. črc 2009
Aru...my máme taky vodníčka, dostat ho z vody je neřešitelnej problém 😃

Dneska máme 3, výročí svatby, manža má nějaké překvápko, ale ne večeři a dozvím se to až večer, tak jsem zvědavá, někam máme jít 🙂
aruna
22. črc 2009
😉
aruna
22. črc 2009
iris, odkud jsi? vidim správně foto liberecké zoo??
iris
22. črc 2009
od Křivoklátu 😉 ale vidíš správně, my byli loni na dovče v Jizerkách, tak jsme vyrazili do Liberec do zoo i do botanické
bramburka
22. črc 2009
čau holky, uz je mi lip, jen po techpraskach je mi blbe, zvlast na slunicku, ale čůrání už nepálí.... |-|

Zdeni, jsem zvědavá, co říkal manža!

Kat, drž se!

Iris, tak pak poreferuj

Aru, vítej taky někdy

Jinak u nás babičky jedou, já bych se bez nich asi picla!

Vyndali jsme šprucle od postálky, Xenda je z toho nadšená a pořád vylejzá 😃 :-p ale neumí nalézt, ted ale usnula, tak dobrý. Ráno za mnou prisla do loznice, já jsem se lekla, prej čáááuuuu, ty vogo, mě málem šlehlo!
iris
22. črc 2009
bram, to je fajn, že je ti líp

poreferuju...dort už je v lednici a chladí se 🙂

Xenda je šikula 🙂
U nás ´taky babičky hodně hlídají - chtějí si ho užít, tak jim ho dovezem a máme čas i pro sebe 😉
aruna
22. črc 2009
😉 závidím babičky a dědečky... já nemám na hlídání vůbec nikoho, tak je to složitější... i s tím surfováním po netu... malej na mě visí od rána do večera... a někdy i v noci 😃 to jsem zvědavá, kam ho od prosince odstavím, až půjdu do práce....
micinka22
22. črc 2009
arun on pujde uz do skolky?? nebo mas nejakou chuvu ???
aruna
22. črc 2009
mici, dobrá otázka... nene, do školky by nás ještě nevzali, navíc není očkovaný, tak to tuplem ne... a chůvu zatím taky nemám... budu to muset začít řešit, až se rozhodnu, kam nastoupím, nebo zda budu pracovat doma... mám mateřskou na dva roky, takže...
aruna
22. črc 2009
zatím se rozhoduji, zda zůstanu na venkově, vrátím se pracovně do Prahy, nebo třeba vyjedeme někam ven... je to dost nejasny...
micinka22
22. črc 2009
arun ahaaa takze mozna do zahranici...no to jsem zvedava jak to vyresis...Lilca by ve skolce chtela byt ..ona miluje decka..spis bude problem ji dostat od tama.. :-p
aruna
22. črc 2009
no, teo taky miluje děti, ale mamka by měla být na dohled... no uvidíme... zas abych nebyla furt doma s dětskýma nemocema... už jsem si fakt užili dost, ale nechci se rouhat... lepší by byla miniškolka... což zatím neschválili... a já jsem v to doufala... tož uvidíme... ještě se vše může vyvinout jinak, člověk míní....
denisia
22. črc 2009
Cavino,
Aru, vidim, ze sa ti podarilo uz i odoslat par prispevkov 😉 . My budeme urcite doma, tak mozes Tea odlozit k nam 😉
Bram, ze co M povedal? Ze co sa da robit, ked je taky sikovny, proste vie ako na vec 😃 😃 😃
lenkazdenek
22. črc 2009
Ahoj holky,to naše si tak max , ráchá nožky a ruce ,ale zejtra pojedem na koupačku zas,jinak se to asi nepůjde dát přežít :-p takže Ladi bohužel budeme zítra pryč 😞 sem se těšila,že uvidím Bětušku 😞
U nás bude školka dost problém - tady berouvětšinou děti maminek který musí hned do zaměstnání-já měla smlouvu na dobu určitou takže smolík.navíc berou děti kterým budou 3 roky nejpozději do začátku září jako co bude dělat fakt nevím chůvu ani soukromou školku si dovolit nemůžřem-to bych vydělávala skoro jen na tu školku,takže sem asi v háji jestly se nestane zázrak |-|
lada82
22. črc 2009
Leni, nekdy jindy, neni vsem dnum konec 🙂
Skolky jsou desny problem... Tady je to bez sanci.
lenciatko
22. črc 2009
Bram - chapem, co mocak dokaze narobit zla. JA som prave brala nato antibiotika, kd bola pocata Vikina. 🙂)))

Aru - rozumiem presne, co myslis, ked vravis, ze mas co robit, aby si zvladla maleho. Som v rovnakej situacii.

Holky, ja to kladiem. Tak Dav ma od pondelka dovolenku a od vcera sme ja aj on chori. Obaja teploty, ja bolesti hrdla a on vracia furt..... Nastastie Vika je OK. Tak aspon to. ale ja vravim - to sa fakt moze stat len mne. Dovolenka, pekne pocasie a my doma. :-S
bramburka
23. črc 2009
Leni, hmmm, taky jsem to včera nejak nevydrželi 😃 no ale ovu má bekt az v uterý, však uvidíme. To budu ovšem s tchýní na chalupě 😃 😃 😃
iris
23. črc 2009
Ahoj holky...tak jsme včera zvládli večeři...a pak jsem měla možnost podívat se do zákulisí hradu mimo prohlídkovou trasu x-) x-) x-) Jednou jsem se zmínila, že bych chtěla vidět to, co je ukryto, nebo zatím nezpřístupněno a včera mi to bylo splněno 🙂
micinka22
23. črc 2009
itis to je krasne romantické x-) x-) x-) x-) x-) x-) to bych taky chtela videt...a hlavn tajny chodby a tak 😃 😃 😃
Bram 🙂 co ty víš🙂)
holky dalsi tehule na obzoru...dlouholeta snazilka..asi to vyslo x-) x-) x-) nechala si 3..tak jsme zvedavy kolik mimin bude 😃 😃
iris
23. črc 2009
tajné chodby sice nebyli...ale úžasnej výhled, třeba z lešení spojujícího dvě budovy, nebo hodinový stroj, chodili jsme pod střechou, depozitář s knihama x-) prostě paráda...ale taky třeba mrtví netopýři :-p
bramburka
23. črc 2009
holky nevite jaky je heslo na wifi v motole v nemocnici?
micinka22
23. črc 2009
lada82
23. črc 2009
bram, bohuzel ne...
mala pribrala za mesic 1400 g 🙂)
uz ma 4190g a 53cm
bramburka
23. črc 2009
Mici ty brdo, to uz vam neni ani 24 ani 25 jo 😃 my ted mame tu 24...ale mam botky, hm...pekny.

Začni psát odpověď...

Odešli