November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
kristynaw
23. črc 2009
cau holky,
tak mam zanet v prsu. jsem na antibiotikach.
dneska poprve jsem mela decka sama, Greg byl ve skole a mamka spala,protoze ji nebylo dobre...no drsny,jsem snidala az v 11,kdyz prisel greg ... Abinka docela zarli..no,jsem zvedava jak to budu zvladat az mamka odjede...

jinak se nam ted naskytuje moznost,ze budeme v cesku,ze by Greg delal skolu tam...tak uvidime,jestli se dostane,je to nejakej program,a snad mu daji cesko a ne nejakou Cinu 😃 😃 😃
micinka22
23. črc 2009
Bram no 25 ji je jak ktera,ale na zimu urcite 26 :-N :-N :-N ma 15,2 nohu..sileny

Kristy tak to je blby snad to brzo povoli😞 a teda to by bylo bájo kdyby dostal česko co 😃 😃 😃 držim palce..kdy se to dozvi?
kristynaw
23. črc 2009
no,musi ted udelat jeste jeden test...kdyz ho zvladne,tak pozada, pak ho musi prijmout a pak mu musi dat Cesko...takze to jeste nejakou dobu vedet nebudem....
iris
23. črc 2009
kristy, tak snad to vyjde 😉
mici - my máme 23, Tom má nožičku 13 cm :-N
micinka22
23. črc 2009
Iris jj to jsme meli na jaře taky 😃 😃 😃 😃
Kristy tak snad to vyjde .-)
iris
23. črc 2009
tak to vám nožka roste závratně rychle 😃
Tomík je celkově drobnej, nemá být po kom velikej 😉 dneska jsem ho vzala do bazénu a nemohla ho odtud pak dostat
lenkazdenek
23. črc 2009
Kris to je mi tě moc líto 😞
Miuci ,ty jo mi máme tď 22 :-N teda adidasky máme větší zdá se my ,že maj nják jiný číslování =-) =-)
JInak dneska bez jediné nehody sama si říkala na záchod x-) jenže chce na něm držet na rediukci má hysteráky :-S jinak sme byli skoro celý den u babičky ,malá si hrála v bazénku lítala venku nahá ... nejšťastnější dítě na světě 😉 😃
Jo a prvně v životě sme viděla jak se zlomil přes silnici a auta strom-jak se tady prohnala ta bouřka tak přes ulici najednou obr rána a strom přes silnici 😞 teprv před chvilkou ho hasiči rozřezaly
sisstin
23. črc 2009
Tygr má ted čerstvě nohu č. 20 :-N :-N :-N :-N
lenkazdenek
23. črc 2009
Sis,hustý 😃 my 20 niky neměli,sme z 19 přešly na zimní 21 pna radu prodavačky aby tam měla dost místa 😉 jo vlastně jedny 20 sme měli na doma -sandálky :-N
sisstin
23. črc 2009
lenka: no první měl 19tky :-p a to jsem mu začla dávat boty až někdy okolo 16m :-p ale je to peklo, páč má vysokej nárt a takový bachratý prsty děsně, a spousta bot mu vůbec není :-S
zusma
23. črc 2009
Leni o bouřce a autě mi ani nemluv. Navečer jsem vezla malou asi 30km od babičky a u nás ve městě pár km před domén nás to chytlo. Tma,vítr,bouře,padaly větve. Fakt jsem byla podělana az za ušima. Jak z pěkně hnusnýho filmu. Fuj už nikdy víc.
lenkazdenek
23. črc 2009
Ssis tak to se musí dost blbě schánět boty :-| u nás celkem pohoa,ale zdá se mi,že má ten nárt taky krapet vyšší,ale asi né nják extra
sisstin
23. črc 2009
leni: ted máme super sandálky z cicibanu, ale jako 1200 :-|
zusma
23. črc 2009
Ty jo. To já na zimu budu brát už tak 25. Teď ji 23 začínají být akorát ale ještě to v nich musí přes léto doklepat
lenciatko
23. črc 2009
Tak Vikina ma nohu 21 s tym, ze nosi este aj 20tky niektore tenisky. Ale ona je asi celkovo drobna, stihlucka....

Kika - no teeeeda, to by bolo super, keby vysla ta CR Gregovi, moc drzim palce.

Inak Dav je uz zdravy, uz len trosku ho pobolieva hrdlo, ale ja furt este s teplotami a este trochu hrdlo. TAk snad to prejde, nech konecne mozeme zacat dovolenkovat a chodit zase po vyletoch. Ale bojim sa, ze kym sa ja vyzdraviem, tak aj pekne pocasie odide.....
obla
23. črc 2009
:-o :-o :-o

TEDA JÁ ČUMÍM.. Člověk se tu chvíli neukáže... a vypukne tu pandemie těhulek !!! :-p 😃 x-)
GRATULUJI KAT, měla jsem o tom před 2 týdny sen.. že mi od Tebe přišel dopis a v něm test s // 😃
GRATULUJI DENI, tak to vyšloooo 🙂 Co tedy na // double otecko..? =-) :-N
bramburka
24. črc 2009
čau holky,

takjsme chtěli ráno dělat miminko a přišla nás navštívit malá...hm.. to bylo překvápko.... 😃
Botu máme 24, nohu jsem jí rasi nemerila, backurky jeste z posledníchvíle drží 23, ale uz musim koupit vetsi!
lada82
24. črc 2009
ahoj...
nam od 7 d pulnoci nesel proud 🙂 to byla sranda - David nadsenej! chodil a blikal s baterkou, ja sedela na WC s celovkou atd. , docela fajn vecer! jen to prebalovani ve tme nic moc

Kristy, chudaku, to me nastesti nepotkalo ani u jednoho mimca!

ja vcera stravila 5 hodin na Proseku s dvojkocarem, ve kterem David nechce byt, takze des... vedro silene,
ja odrovnana zada, Betka porad chtela kojit...
jsem rada, ze uz tam nebydlime - zkusila jsem 3 hriste, na prvnim jsem rozjela hovno a musela cistit kocar (fuuuj), na druhem nas obtezoval homeless a treti bylo narvane k prasknuti a sama divna mamina... nejak jsem tomu sidlisti uz odvykla

Betce pediatr zase propichoval jizvu po TBC, jako tenkrat Davidkovi, ale zvladla to dobre
lada82
24. črc 2009
nozicky mame jako Xenda, dodelavame 23 a potrebujeme 24
iris
24. črc 2009
Ahojky..taky nemám ráda bouřky a proud nám nešel jen cca 2 h, naštěstí, ale manža si cestu domů musel prořezávat pilou, v lese byly zas popadané stromy :-| Tomáška jsem včera vzala do bazénu, báječně si to užíval x-)
obla
24. črc 2009
Dobré ráno..
Jsem od včerejšího večera bezdětná.. ale žádná hrdinka, normálně se mi stejská .. 😞 |-|

No za to uklízím jak divá .. 🙂 nejhorší jsou ty okna.. a "bordel" skříň na chodbě už je naštěstí hotová.. 😃
iris
24. črc 2009
Obli, neteskni a užuj si to 😉
My dáme Toma na hlídačku asi příští vákend, chtěli bychom do kina a babička projevila zájem o hlídání 🙂
denisia
24. črc 2009
Ahojky, tak sme prave vyprevadili na letisko navstevu, co sme tu mali cely tyzden. Zahranicni hoste 😉 . vcera sme s nimi boli v Zoo, no vybrali sme si super horuci den, bolo tam len par tisic (3200, normalne okolo 9-10 tis) a Seb chcel iba jazdit na masinke a kupat sa v tom smiesnom bazene, kde boli asi vsetky deti ... dvakrat spadol pod vodu, ale bol v pohode 😃
M si uz na buduce tehulkovanie zvyka, su to definitivne // 😃 😃 😃 . Darmo, ked je taky borec a vie, ako na vec, ja za to nemozem :-p :-p :-p
My v Prahe hlidani take nemame vobec ziadne, ale buduci mesiac pridu nasi na tyzden, a my si vyrazime niekam na minidovcu ... Tak sa tesim, ale viem, ze mi bude smutno.
Inac boticky mame furt 22 - uz asi pol roka, jedne sandalky 23 a tie su mu trosicku velke, ale stale ich chce nosit ...
A na uklizeni teraz nemam ani pomysleni, vobec sa mi nechce :-| :-| :-|
obla
24. črc 2009
Tfůj.. zbývají mi dvě okna a ještě plno práce, do toho mi volá ségra, že Adánkova oslava 1. roku je ZÍTRA, jako by se nechumelilo.. navíc to spojila i s dnešním svátkem Týnky, svými narozeninami.. no a já jsem v prčicích, protože jsem s tím nepočítala.. a nemám nic pro ní, ani pro Týnku.. navíc jsem chtěla na oslavu udělat speciál dětské menu.. no a jak to tak vypadá jsem v pr.. jako Baťa s dřevákama. 8-(

Jináč botu má 24, spíš 25.. na zimu určo 26ky 😉
bramburka
24. črc 2009
Obla, se směju, bordel skříň máme taky, táasdně v ní neuklízím, to by mě MM hnal....

jinak tu mam neskutečný bordel, musim přebookovat šéfovi letenku, tak budu mít ještě týden klid, to je fajn, kdyby si ho tak v tej číně nechali.... ]-( no snad radší ne, ještě by mě hnal buhví kam. Zajímavý je, ež absolutně tu mou výpoved nerespektuje...tak vám nevim.
obla
24. črc 2009
Bram, jenže bordelskříň už hrozila prasknutím.. tak jsem sedla a začala.. no a hele.. najednou tři police zejí prázdnotou.. a nemusela jsem letos kupovat velikonoční výzdobu, protože tu z loňska jsem teda nakonec našla .. 😃

Ano, stydím se.. |-|

Holky, nevíte nějaká.. TŘEBA TY MARTIČKO, kde na netu stáhnu obrázky předloh tattoo písma..? =-) 😕
bramburka
24. črc 2009
Eli, no je fakt, že jsem letos velikonoční výzdobu taky kupovala a pak ejhle kuk, stará tam byla taky, ale aspon toho mám víc, já jí de facto nekupovala, ale vyráběla, takže je to jedno.
obla
24. črc 2009
Xeni, velmi obdobný případ 😃
lada82
24. črc 2009
holky,ti dva od rana tak zlobi !!!!!
denisia
24. črc 2009
Mici, ja myslim, ze tie oranzove crocs neprave 😉 by nam boli ...
Ladi, drz sa a pevne nervy. Urcite ich to rychlo prejde ...

Začni psát odpověď...

Odešli