• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
cau holky,
tak mam zanet v prsu. jsem na antibiotikach.
dneska poprve jsem mela decka sama, Greg byl ve skole a mamka spala,protoze ji nebylo dobre...no drsny,jsem snidala az v 11,kdyz prisel greg ... Abinka docela zarli..no,jsem zvedava jak to budu zvladat az mamka odjede...

jinak se nam ted naskytuje moznost,ze budeme v cesku,ze by Greg delal skolu tam...tak uvidime,jestli se dostane,je to nejakej program,a snad mu daji cesko a ne nejakou Cinu :D :D :D
23. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram no 25 ji je jak ktera,ale na zimu urcite 26 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ma 15,2 nohu..sileny

Kristy tak to je blby snad to brzo povoli:( a teda to by bylo bájo kdyby dostal česko co :grinning: :grinning: :grinning: držim palce..kdy se to dozvi?
23. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,musi ted udelat jeste jeden test...kdyz ho zvladne,tak pozada, pak ho musi prijmout a pak mu musi dat Cesko...takze to jeste nejakou dobu vedet nebudem....
23. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, tak snad to vyjde :wink:
mici - my máme 23, Tom má nožičku 13 cm :sweat_smile:
23. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris jj to jsme meli na jaře taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kristy tak snad to vyjde .-)
23. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vám nožka roste závratně rychle :grinning:
Tomík je celkově drobnej, nemá být po kom velikej :wink: dneska jsem ho vzala do bazénu a nemohla ho odtud pak dostat
23. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris to je mi tě moc líto :frowning2:
Miuci ,ty jo mi máme tď 22 :sweat_smile: teda adidasky máme větší zdá se my ,že maj nják jiný číslování :confused: :confused:
JInak dneska bez jediné nehody sama si říkala na záchod :dizzy_face: jenže chce na něm držet na rediukci má hysteráky :confounded: jinak sme byli skoro celý den u babičky ,malá si hrála v bazénku lítala venku nahá ... nejšťastnější dítě na světě :wink: :grinning:
Jo a prvně v životě sme viděla jak se zlomil přes silnici a auta strom-jak se tady prohnala ta bouřka tak přes ulici najednou obr rána a strom přes silnici :frowning2: teprv před chvilkou ho hasiči rozřezaly
23. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tygr má ted čerstvě nohu č. 20 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis,hustý :grinning: my 20 niky neměli,sme z 19 přešly na zimní 21 pna radu prodavačky aby tam měla dost místa :wink: jo vlastně jedny 20 sme měli na doma -sandálky :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka: no první měl 19tky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem mu začla dávat boty až někdy okolo 16m :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to peklo, páč má vysokej nárt a takový bachratý prsty děsně, a spousta bot mu vůbec není :confounded:
23. črc 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni o bouřce a autě mi ani nemluv. Navečer jsem vezla malou asi 30km od babičky a u nás ve městě pár km před domén nás to chytlo. Tma,vítr,bouře,padaly větve. Fakt jsem byla podělana az za ušima. Jak z pěkně hnusnýho filmu. Fuj už nikdy víc.
23. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ssis tak to se musí dost blbě schánět boty :unamused: u nás celkem pohoa,ale zdá se mi,že má ten nárt taky krapet vyšší,ale asi né nják extra
23. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ted máme super sandálky z cicibanu, ale jako 1200 :unamused:
23. črc 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo. To já na zimu budu brát už tak 25. Teď ji 23 začínají být akorát ale ještě to v nich musí přes léto doklepat
23. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vikina ma nohu 21 s tym, ze nosi este aj 20tky niektore tenisky. Ale ona je asi celkovo drobna, stihlucka....

Kika - no teeeeda, to by bolo super, keby vysla ta CR Gregovi, moc drzim palce.

Inak Dav je uz zdravy, uz len trosku ho pobolieva hrdlo, ale ja furt este s teplotami a este trochu hrdlo. TAk snad to prejde, nech konecne mozeme zacat dovolenkovat a chodit zase po vyletoch. Ale bojim sa, ze kym sa ja vyzdraviem, tak aj pekne pocasie odide.....
23. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :astonished: :astonished:

TEDA JÁ ČUMÍM.. Člověk se tu chvíli neukáže... a vypukne tu pandemie těhulek !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
GRATULUJI KAT, měla jsem o tom před 2 týdny sen.. že mi od Tebe přišel dopis a v něm test s // :grinning:
GRATULUJI DENI, tak to vyšloooo :slight_smile: Co tedy na // double otecko..? :confused: :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,

takjsme chtěli ráno dělat miminko a přišla nás navštívit malá...hm.. to bylo překvápko.... :grinning:
Botu máme 24, nohu jsem jí rasi nemerila, backurky jeste z posledníchvíle drží 23, ale uz musim koupit vetsi!
24. črc 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
nam od 7 d pulnoci nesel proud :slight_smile: to byla sranda - David nadsenej! chodil a blikal s baterkou, ja sedela na WC s celovkou atd. , docela fajn vecer! jen to prebalovani ve tme nic moc

Kristy, chudaku, to me nastesti nepotkalo ani u jednoho mimca!

ja vcera stravila 5 hodin na Proseku s dvojkocarem, ve kterem David nechce byt, takze des... vedro silene,
ja odrovnana zada, Betka porad chtela kojit...
jsem rada, ze uz tam nebydlime - zkusila jsem 3 hriste, na prvnim jsem rozjela hovno a musela cistit kocar (fuuuj), na druhem nas obtezoval homeless a treti bylo narvane k prasknuti a sama divna mamina... nejak jsem tomu sidlisti uz odvykla

Betce pediatr zase propichoval jizvu po TBC, jako tenkrat Davidkovi, ale zvladla to dobre
24. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nozicky mame jako Xenda, dodelavame 23 a potrebujeme 24
24. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..taky nemám ráda bouřky a proud nám nešel jen cca 2 h, naštěstí, ale manža si cestu domů musel prořezávat pilou, v lese byly zas popadané stromy :unamused: Tomáška jsem včera vzala do bazénu, báječně si to užíval :dizzy_face:
24. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..
Jsem od včerejšího večera bezdětná.. ale žádná hrdinka, normálně se mi stejská .. :frowning2: :pensive:

No za to uklízím jak divá .. :slight_smile: nejhorší jsou ty okna.. a "bordel" skříň na chodbě už je naštěstí hotová.. :grinning:
24. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli, neteskni a užuj si to :wink:
My dáme Toma na hlídačku asi příští vákend, chtěli bychom do kina a babička projevila zájem o hlídání :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak sme prave vyprevadili na letisko navstevu, co sme tu mali cely tyzden. Zahranicni hoste :wink: . vcera sme s nimi boli v Zoo, no vybrali sme si super horuci den, bolo tam len par tisic (3200, normalne okolo 9-10 tis) a Seb chcel iba jazdit na masinke a kupat sa v tom smiesnom bazene, kde boli asi vsetky deti ... dvakrat spadol pod vodu, ale bol v pohode :grinning:
M si uz na buduce tehulkovanie zvyka, su to definitivne // :grinning: :grinning: :grinning: . Darmo, ked je taky borec a vie, ako na vec, ja za to nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My v Prahe hlidani take nemame vobec ziadne, ale buduci mesiac pridu nasi na tyzden, a my si vyrazime niekam na minidovcu ... Tak sa tesim, ale viem, ze mi bude smutno.
Inac boticky mame furt 22 - uz asi pol roka, jedne sandalky 23 a tie su mu trosicku velke, ale stale ich chce nosit ...
A na uklizeni teraz nemam ani pomysleni, vobec sa mi nechce :unamused: :unamused: :unamused:
24. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tfůj.. zbývají mi dvě okna a ještě plno práce, do toho mi volá ségra, že Adánkova oslava 1. roku je ZÍTRA, jako by se nechumelilo.. navíc to spojila i s dnešním svátkem Týnky, svými narozeninami.. no a já jsem v prčicích, protože jsem s tím nepočítala.. a nemám nic pro ní, ani pro Týnku.. navíc jsem chtěla na oslavu udělat speciál dětské menu.. no a jak to tak vypadá jsem v pr.. jako Baťa s dřevákama. :rolling_eyes:

Jináč botu má 24, spíš 25.. na zimu určo 26ky :wink:
24. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla, se směju, bordel skříň máme taky, táasdně v ní neuklízím, to by mě MM hnal....

jinak tu mam neskutečný bordel, musim přebookovat šéfovi letenku, tak budu mít ještě týden klid, to je fajn, kdyby si ho tak v tej číně nechali.... :angry: no snad radší ne, ještě by mě hnal buhví kam. Zajímavý je, ež absolutně tu mou výpoved nerespektuje...tak vám nevim.
24. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, jenže bordelskříň už hrozila prasknutím.. tak jsem sedla a začala.. no a hele.. najednou tři police zejí prázdnotou.. a nemusela jsem letos kupovat velikonoční výzdobu, protože tu z loňska jsem teda nakonec našla .. :grinning:

Ano, stydím se.. :pensive:

Holky, nevíte nějaká.. TŘEBA TY MARTIČKO, kde na netu stáhnu obrázky předloh tattoo písma..? :confused: :fearful:
24. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, no je fakt, že jsem letos velikonoční výzdobu taky kupovala a pak ejhle kuk, stará tam byla taky, ale aspon toho mám víc, já jí de facto nekupovala, ale vyráběla, takže je to jedno.
24. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, velmi obdobný případ :grinning:
24. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ti dva od rana tak zlobi !!!!!
24. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, ja myslim, ze tie oranzove crocs neprave :wink: by nam boli ...
Ladi, drz sa a pevne nervy. Urcite ich to rychlo prejde ...
24. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek