• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahojky,

ladi, tak at se deti zklidni...mala me ted spi a Abinka je s mamkou na prochazce.takze ja mam zatim fakt docela leharko...to prijde,az mamka odjede :sweat_smile: jsem zvedava ,jak to zvladnem :slight_smile:

pridala jsem nejake fotecky :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kris nádherné fotečky.

Ladi o zlobení mi ani nemluv a ještě ke všemu je MP na týden na rybách,naštěstí se už zítra vrací.Ale ty to máš těžší s mimčem,tak přeju,ať je malá konečně hodná. :wink:
24. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nejste některá zběhlá ve stavebním zákonu? Nevíte jestly potřebuju na příčku mezi 2 pokoji stavební povolení? Do nosný zdi by se nezasahovalo,voda ani elektřina by se nepředělávala :confused:
24. črc 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja teda take veci neviem ...
Kris, krasne fotecky. Obe holky su rozkosne :slight_smile:
24. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisi tak pokud je chces poslu .-)
24. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my furt "dovolenkujeme" ta chorobne. Vika je furt ok, ale mna furt drzia teploty, ale nie vysoke, len tak nieco malo nad 37 a soplim stale.
A Dav bol uz ako tak ok, no ale predvcerom ze pojde s Vikou do bazenu a dal taku studenu vodu...Som mu vravel,a ze nech ju otepli, on nie, tak teraz tu chripi a boli ho hrdlo. No super fakt..... :unamused:
25. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, to presne bolo, ked sme boli na Slovensku a Seb chytil sarlach. A soplime uz 2 tyzdne, Seb i ja ...
25. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, ja si myslim, ze ne. Ale zkus zavolat nekam na urad, reknou Ti.

Betka ted famozne Honzu pocurala, pokakala, pak i koberec... No komedie :grinning:

Byli jsme v Tescu, 70% sleva na Cherokee je super! Davidek uz ze vseho vyrusta...
25. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lada - jejda, Vika vyrasta z tych unioverzalnych bodiciek, tak ak je zlave vsetko, asi zbehnem kupit. :wink:

Deni - no to zakon schvalnosti - raz za rok mas dovolenku s rodinou stravit..ale tak preco by sme si ju nestravili takto, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Tomík měl ještě včera ten průjem, dneska zatím ok, ale radši to nechci zakřiknout :unamused:
25. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se zamilovala.... Betuska se nam ode dneska opravdu vedome usmiva, je to krasne!!!
25. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, holky ... co mate dnes v plane?
Ladi, to je kraaasne!
26. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my byli na hrade Okori :slight_smile:)
26. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
caff, my sme prave prisli z prazskeho akvaria a lunaparku, v akvariu bolo celkom ok, akurat ze Sebosa vobec nezaujimali ryby, ale lietal tam dookola ako kometa. a z lunaparku samozrejme nechcel odist, reval ako pavian celu nasledujucu prechadzku Stromovkou :wink:
a co bolo na Okori? nejaky koncert?
26. črc 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas nove asi to, ze dnes Vika zacala kychat a takmer furt jej aj sopel vybehne... Tak neviem, snad sa to nerozbehne. My sa vyliecime a ona keby ochorela, to by bolo fakt trapne.....
26. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak my byly na hradě Bezděz :wink: :grinning:
Holky malá je zamilovaná do miminbek,furt chodí k telce a jak je tam mimi tak začne miminko hladit :slight_smile:
26. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám dneska samé hradní návětěvy :wink: My dneska nebyli nikde, jen venku, pěšky, na odrážedle, na houpačce...štěňata jsou od pátku pryč, tak jsem likvidovala pelech na balkoně.
26. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak my dneska byli na pouti, malá jezdila na kolotoči a tak, docela dobrý, teď jsme ještě grilovali :slight_smile: A už spí :dizzy_face:

Kristýnce přeju hodně opožděně všechno nejlepší k svátku :slight_smile: A ať ji zánět brzy přejde
26. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, Kristy dodatecne vse nej!
Kristy, a co jizva? rizli to presne podle te stare? boli to moc? :frowning2:

na Okori nebyla zadna akce, festak je tam 22.8. (necham si zajit chut)... ale byly tam kolotoce, obrovska louka, cukrarna, piskoviste atd.
a potkali jsme Petra Hapku a rekl mi dobry den :grinning: tak jsem byla nadsena, protoze ho mam moc rada
27. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no jo, on tam Hapka bydlí... :slight_smile: A taky Krampol, s tím jsem se potkávala v posilovně. :grinning:
Jedu po obědě s malým na očkování.
27. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no super. Ja mam Hapku tiez rada. dnes chceme ist do Podoli vykupat sa. Dufam, ze bude ok.
Sebos zatial spi, si predstavte, ze si dal v postielke dole plenku, vycural sa do postielky a zacal kricat. si myslel asi, ze nebude musiet spat, ale musel naspat do postielky, ked som to vypratala :wink:
27. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, budeš se normálně koupat? Já se v prvním těhu koupat nesměla, měla jsem fůru problémů a teď nevím, jestli můžu... Máme tu nedaleko přehradu, ale to se asi nesmí, co? :confounded: Možná tak jedině někam na bazén.

A Denča mi to dělala taky, že si v postýlce svlékla plínku a vyčůrala se na prostěradlo... Ale už to nedělá, naštěstí. Ona totiž už chodí spát bez plínky, protože si ji stejně vždycky sundala, tak na odpolední spaní jí už plínku nedávám.
27. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, vobec som nad tym nerozmylala, proste sme sli na bazen ... myslim, ze bazen je lepsi ako priehrada, nikdy som problemy nemala, tak to neriesim. Ale boli sme len v detskom bazene :grinning: :grinning: :grinning: . Bolo super, nabuduce pojdeme na dlhsie, teraz sme boli len 2 hodky. Ale stacilo. Seb furt chcel veci inych deti, aj ked sme mali so sebou furu hraciek :wink:
27. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau,hlasim se z mobilu.vcera mm se preci jen pritilil,ackoliv tchyne spala za dvermi,a dnes prisla ovu,talse tesim,jestli prijdou 2carky..kdyz je,tak taky neva.jinak od dnes jsme tu spolu sami,s tchyni,tak des bes,ona je v poho,jen vsechno dela lip,znate to...
27. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to urco vyjde :wink:. My sme mali pre zmenu za dverami segru so svagrom :wink: :wink: :wink:
27. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, budu držet palce :wink: Ať nás je tu co nejvíc těhulí :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, já ten bazén asi taky risknu. Příště se zeptám doktora. Kdy jdeš na kontrolu?
27. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este predtym som sa objednala na 27.8. - to asi bude stacit ... idem si zmenit profil, aspon uvidim, kolko tt ... :grinning:
27. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budem 9tt - to bude stacit, nie? mozno tam zavolam ...
27. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo, ale možná tam radši zavolej, hlavně aby jsi stihla ten screening v prvním trimestru, ta krev se bere nějak 10+3 nebo tak nějak, tak to by jsi měla v pohodě stihnout.
27. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek