November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
denisia
27. črc 2009
jasne 😉
inac ako sa citis?
katarina82
27. črc 2009
deni, cítím se absolutně netěhotně :-N fakt, musím zaklepat, ale není mi blbě, nic mě nebolí, jen jsem unavená a víc protivná :-p 😃 :-x
katarina82
27. črc 2009
A co ty?
denisia
27. črc 2009
ja keby nebolo tych // na teste, a meskajucej M, tak ani neviem, ze som tehotna 🙂 🙂 🙂 . tak dufam, ze som 😃
denisia
27. črc 2009
tak aby nam to takto vydrzalo 😃 😃 😃
katarina82
27. črc 2009
Deni, jj, snad to vydrží 😉 Jdu spát, ráno musím uklízet, čekám těhotnou kámošku, tak aby se nezhrozila :-p Dobrou 🙂
denisia
27. črc 2009
😃. dobru noc, aj ja idem, lebo noc moze byt vselijaka. vcera sa Sebos nejako budil, od 1-2 vobec nespal
lenkazdenek
28. črc 2009
Ahoj holky,tak malá včera mega průjem,sme dokonce museli zas najet na plenky,protože si chuděra nestíhala ani říkat 😞 ,ale jinak byla v pohodě,živá,bez teplot,dost pila snědla rohlíky,suchary,pár piškot,jen nechtěla ani vidět vařenou mrkev s bramorem a Hylak do ní dostat taky umění. MOžná to je zubama,rostou jí dolní stoličky(a už máme dole všechny)
Holky já sem poslední dobou nják přecitlivělá,jak vidím v tv miminko tak okamžitě začnu brečet :-N třeba včera jak ukazovaly tu holčičku z babyboxu-já už vidím,jak séígra až porodí budu nad malým plakat :-N
lada82
28. črc 2009
cau
tak ja chodila tehotna s Davidkem na plavco, bez problemu

cerstve zkusenosti pro budouci dvojmaminky = latkove vlozky do podprdy jsou k nicemu, protecou... babyskate je uzasnej vynalez... voditko na dite je k nezaplaceni 😃
lada82
28. črc 2009
bram, to musi vyjit !
iris
28. črc 2009
Ahoj holky...tak se s manžou ve čtvrtek chystáme do kina, malého odvzeme k našim a necháme ho tam an víkend...budeme mít chvilku pro sebe x-)

Já mám problémy, i když nejsem těhu :-|
iris
28. črc 2009
Moje sestra přišla o miminko 😢 😢 😢 Je v nemocnici a to se na něj tak těšili 😞
lenkazdenek
28. črc 2009
Iris,to je mi moc líto 😞 😢 v kolikátém týdnu?
LAdi,přoppomň mi co sebou do porodky,potřebuju to oživit,dnes jedem se ségrou na nákupy,kdyby to přišlo dřív :-N
micinka22
28. črc 2009
iris to je hrozny😞( ach jo..at to zvladnou ci nejlepe😞(
iris
28. črc 2009
cca v 10.tt...nevím přesně, páč jim se to už na utz jevilo maličké 😢 Ségra to bere celkem sportovně, ale je jí to líto, to je jasné 😢
obla
28. črc 2009
Ahoj holky 🙂
obla
28. črc 2009
|-| Iris, to mě mrzí ..
iris
28. črc 2009
Obli, nedá se nic dělat 😢 Jinak jsem četla tvůj příspěvek na diskusi problémy s těhotnou přítelkyní a bydlení u tchýně...trefné.
lada82
28. črc 2009
LeniZ, kde bude rodit?

Ja nevim, asi: nocni kosile, pantofle, osusky, vlozky, sitovane kalhotky, vlozky do podprsenky, sprchac a sampon, pasta a kartacek, kojici caj, plenky pro mimi, rukavicky proti poskrabani, piti k porodu, balzam na rty, kartac na vlasy, materske podprsenky, doklady, formular o jmenu a o anestezii, oddaci list, kapesniky, mobil s nabijeckou, toaletak, zrcatko, zupan, digi teplomer, ponozky, vlhcene ubrousky...

uz me nenapada, co jsem jeste mela
lada82
28. črc 2009
iris, ach jo, mrzi me to...
iris
28. črc 2009
mně napadá ještě tělové mléko...po tom spchování je člověk vysušenej :-p

ladi |-|
obla
28. črc 2009
Hólky.. jsem nějaká chcíplá.. :-S

A to máme dneska sv. výročí .. holt asi teda alespoň něco málo připravím.. v týdnu není čas, o víkendu si uděláme výlet :-N

No a k tomu všemu se včera Ondrova sestra rozešla se svým přítelem.. takže se ke mně přijde dnes vyplakat :-| Chudák ..
lada82
28. črc 2009
ach jo... hrozne veci 😞
tata byl vcera na operaci mozku... tak tady sedim a cekam, co mi mama zavola... jak to dopadlo...
obla
28. črc 2009
Holky.. NUTNÉ .. má některá z Vás aukro..? Potřebuju nutně zjistit jeden email.. je to překvapení pro O. jenže to nemůžu koupit z jeho účtu, jelikož pak už by to překvapení nebylo.. 8-( Stačí mi jen vysondovat email.. jakože mu pošlete třeba jen těčku v emailu.. a necháte si poslat potvrzení o odeslání na svůj.. a tam jeho adresa bude.. MOOOOOOOOOOOOOC prosím |-| |-| |-|
obla
28. črc 2009
jeho jméno je kafkakladno =-)
lenkazdenek
28. črc 2009
Holky díky,něco sme koupily,přeci jen je to s ní už na deší dobu,navíc se teĎ budou stěhovat a přdělávat v baráku koupelnu,takže jí možná budu prát a žehlit pidi věci 🙂 x-) se na malýho moc těším. Jo Ladi,Kris je normální když ve týdnu mimi hodně tlačí na podbřišek? Já už si to nepamatuju :-N
Iris,chuděra 😞 ,ale na druhou stranu-možná to vyzní hnusně,ale furt lepší takhle brzo než kdyby to bylo mnohem později že 😞
Eli gratulace k výročí 🙂
kristynaw
28. črc 2009
leni v kolikatem tydnu?

jak se citi nase tehulinky?
ja docela dobry,zanet v prsu je skoro pryc, jizva boliva,ale da se to prezit.uz tak nejak normalne funguju, vcera jsem po 3 tydnech ridila... ten cas hrone leti,male jsou dnes 3 tydny....
lada82
28. črc 2009
cau Kristy!
ja jdu 12.8.na kontrolu k Dr.,tak verim, ze uz vse bude v poradku...
leti to, leti, my mame 7 tydnu
katarina82
28. črc 2009
Ahoj holky 🙂

Kristy, já se cítím dobře, jen dneska jsem zbitá, Denča vstávala o půl čtvrté ráno, sice ještě ležela až do šesti, ale to už jsme nespaly, tak jsem celý den jak praštěná pytlem.
To je dobře, že už ti je lépe. A jak to zvládáš s holkama?

A co ty Ladi? Jak to jde? Už jste to nějak zaběhli, nebo to je furt brutální záhul? Asi záhul, co?
katarina82
28. črc 2009
Teda 7 týdnů, to je hrozné, jak to letí :-S

Začni psát odpověď...

Odešli