• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jasne :wink:
inac ako sa citis?
27. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, cítím se absolutně netěhotně :sweat_smile: fakt, musím zaklepat, ale není mi blbě, nic mě nebolí, jen jsem unavená a víc protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :zipper_mouth:
27. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ty?
27. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja keby nebolo tych // na teste, a meskajucej M, tak ani neviem, ze som tehotna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . tak dufam, ze som :grinning:
27. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aby nam to takto vydrzalo :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, jj, snad to vydrží :wink: Jdu spát, ráno musím uklízet, čekám těhotnou kámošku, tak aby se nezhrozila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou :slight_smile:
27. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:. dobru noc, aj ja idem, lebo noc moze byt vselijaka. vcera sa Sebos nejako budil, od 1-2 vobec nespal
27. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak malá včera mega průjem,sme dokonce museli zas najet na plenky,protože si chuděra nestíhala ani říkat :frowning2: ,ale jinak byla v pohodě,živá,bez teplot,dost pila snědla rohlíky,suchary,pár piškot,jen nechtěla ani vidět vařenou mrkev s bramorem a Hylak do ní dostat taky umění. MOžná to je zubama,rostou jí dolní stoličky(a už máme dole všechny)
Holky já sem poslední dobou nják přecitlivělá,jak vidím v tv miminko tak okamžitě začnu brečet :sweat_smile: třeba včera jak ukazovaly tu holčičku z babyboxu-já už vidím,jak séígra až porodí budu nad malým plakat :sweat_smile:
28. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau
tak ja chodila tehotna s Davidkem na plavco, bez problemu

cerstve zkusenosti pro budouci dvojmaminky = latkove vlozky do podprdy jsou k nicemu, protecou... babyskate je uzasnej vynalez... voditko na dite je k nezaplaceni :grinning:
28. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, to musi vyjit !
28. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak se s manžou ve čtvrtek chystáme do kina, malého odvzeme k našim a necháme ho tam an víkend...budeme mít chvilku pro sebe :dizzy_face:

Já mám problémy, i když nejsem těhu :unamused:
28. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje sestra přišla o miminko :cry: :cry: :cry: Je v nemocnici a to se na něj tak těšili :frowning2:
28. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,to je mi moc líto :frowning2: :cry: v kolikátém týdnu?
LAdi,přoppomň mi co sebou do porodky,potřebuju to oživit,dnes jedem se ségrou na nákupy,kdyby to přišlo dřív :sweat_smile:
28. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to je hrozny:(( ach jo..at to zvladnou ci nejlepe:((
28. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cca v 10.tt...nevím přesně, páč jim se to už na utz jevilo maličké :cry: Ségra to bere celkem sportovně, ale je jí to líto, to je jasné :cry:
28. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: Iris, to mě mrzí ..
28. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli, nedá se nic dělat :cry: Jinak jsem četla tvůj příspěvek na diskusi problémy s těhotnou přítelkyní a bydlení u tchýně...trefné.
28. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, kde bude rodit?

Ja nevim, asi: nocni kosile, pantofle, osusky, vlozky, sitovane kalhotky, vlozky do podprsenky, sprchac a sampon, pasta a kartacek, kojici caj, plenky pro mimi, rukavicky proti poskrabani, piti k porodu, balzam na rty, kartac na vlasy, materske podprsenky, doklady, formular o jmenu a o anestezii, oddaci list, kapesniky, mobil s nabijeckou, toaletak, zrcatko, zupan, digi teplomer, ponozky, vlhcene ubrousky...

uz me nenapada, co jsem jeste mela
28. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, ach jo, mrzi me to...
28. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně napadá ještě tělové mléko...po tom spchování je člověk vysušenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ladi :pensive:
28. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hólky.. jsem nějaká chcíplá.. :confounded:

A to máme dneska sv. výročí .. holt asi teda alespoň něco málo připravím.. v týdnu není čas, o víkendu si uděláme výlet :sweat_smile:

No a k tomu všemu se včera Ondrova sestra rozešla se svým přítelem.. takže se ke mně přijde dnes vyplakat :unamused: Chudák ..
28. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo... hrozne veci :(
tata byl vcera na operaci mozku... tak tady sedim a cekam, co mi mama zavola... jak to dopadlo...
28. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.. NUTNÉ .. má některá z Vás aukro..? Potřebuju nutně zjistit jeden email.. je to překvapení pro O. jenže to nemůžu koupit z jeho účtu, jelikož pak už by to překvapení nebylo.. :rolling_eyes: Stačí mi jen vysondovat email.. jakože mu pošlete třeba jen těčku v emailu.. a necháte si poslat potvrzení o odeslání na svůj.. a tam jeho adresa bude.. MOOOOOOOOOOOOOC prosím :pensive: :pensive: :pensive:
28. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeho jméno je kafkakladno :confused:
28. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky,něco sme koupily,přeci jen je to s ní už na deší dobu,navíc se teĎ budou stěhovat a přdělávat v baráku koupelnu,takže jí možná budu prát a žehlit pidi věci :slight_smile: :dizzy_face: se na malýho moc těším. Jo Ladi,Kris je normální když ve týdnu mimi hodně tlačí na podbřišek? Já už si to nepamatuju :sweat_smile:
Iris,chuděra :frowning2: ,ale na druhou stranu-možná to vyzní hnusně,ale furt lepší takhle brzo než kdyby to bylo mnohem později že :frowning2:
Eli gratulace k výročí :slight_smile:
28. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni v kolikatem tydnu?

jak se citi nase tehulinky?
ja docela dobry,zanet v prsu je skoro pryc, jizva boliva,ale da se to prezit.uz tak nejak normalne funguju, vcera jsem po 3 tydnech ridila... ten cas hrone leti,male jsou dnes 3 tydny....
28. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau Kristy!
ja jdu 12.8.na kontrolu k Dr.,tak verim, ze uz vse bude v poradku...
leti to, leti, my mame 7 tydnu
28. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kristy, já se cítím dobře, jen dneska jsem zbitá, Denča vstávala o půl čtvrté ráno, sice ještě ležela až do šesti, ale to už jsme nespaly, tak jsem celý den jak praštěná pytlem.
To je dobře, že už ti je lépe. A jak to zvládáš s holkama?

A co ty Ladi? Jak to jde? Už jste to nějak zaběhli, nebo to je furt brutální záhul? Asi záhul, co?
28. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda 7 týdnů, to je hrozné, jak to letí :confounded:
28. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek