• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kris v tt,Maxík už je i hlavičkou dolu,ale bříško má furt nahoře,navíc chudák nevydrží ani pomalu vyšetření jak jí bolej kyčle-to já neznám :confused:
28. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nepisou Ti cislovky :slight_smile:)
Bolest kycli me trapila silene!!!

Kat, jde to lip, ale jsou hekticke momenty, kdy bych nejradsi brecela ... Ale vidim, ze den ode dne jsme v ruznych cinnostech zbehlejsi. A Davidek uz neni tak nebezpecny.
Vcera jsme uz byli i v knihovne. V nedeli na vylete. Zlepsuje se to.
28. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Ladi no vidíš :sweat_smile: 30 tt :wink: jo a bude rodit na Bulovce. To je bezva ,že už to takhle zvládáte a krizovku máte za sebou,teď už to bude jen lepší :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych rekla, ze ve 30tt uz je to v pohode, ale nevim...
u Davidka to bylo uz od 27.tt - to byla hruza

snad dopadne na Bulovce dobre jako Ty :wink:
29. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,tak nevim ted zase mam pocit ze ovu mam az dnes,chtela bych se k vam pridat,ale kdyz je,tak neva.jinak hodne piste,at se nenudim a mam co docitat,mala tchyni ignoruje a tak sena je furt visi,hruza,doma bysnad byli lip.dnes prosadila celodenni vylet,no myslim,ze je to blbost,ale uz ano neodporuju

Jinak malou pichla vosa,ale ani ji to nenateklo.

Leni,myslim,zev 30.tt je jeste brzy na nalehani na podbrisek...a jak to ma segra se svatbiu?uz se vdala? A co ten jejich vztah?

Iris,to je hrozne,v kolikatem tt byla?

Kat a deni...drzte se,deni se bych zavolala,uz kvuli riziku mimodelozniho,aleveeim,zebude vse ok.

Sorry za preklepy,na to i phonu mi to proste tukatnejak nekde.
29. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Bram!
koukam, ze si uzivate :grinning:

s tim nalehanim tedy fakt nevim, mne se tam obe deti tlacily prilis brzy... tak at si brzy sbali tasku radsi :slight_smile:)

holky, fakt nevim, kdy se budu ucit, zari se blizi - novy termin zkousek, se picnu
29. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to taky příjde trošku brzo,k dr. jde až za 14 dní,protože má dovču,ale prej kdyby náhodou něco tak má už beztak jet rovnou na bulovku-včera sem sní nakoupila věci do porodky kdyby přeci jen náhodou,ale jakjo třeba vypraný věci na mimi nemá,takže se do toho asi pustím příští týden já :sweat_smile:
JInak už má po svatbě,bylo to docela dobrý,dokonce sem čuměla jak se tam o ní manžel staral tak snad to bylo jen tím před svatbou-nevím,teď se maj stěhovat do baráčku k našim ,jenže tam ještě předtím musí vše vymalovat a předělat koupelnu,tak to snad stihnou. No a za měsíc nasrtupuje na předporodní kurzy,tak sem zvědavá jestly je vůbec dochodí :grinning:
29. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a hodis fotky?
Mne se bude v cervnu vdavat nejlepsi kamaradka, a pujdu svedcit. Tak uz se tesim!!! Ale jeste 11 mesicu...
Kazdopadne uz koukam, co si pujcim za saty. Nektere jsou tak krasne!!!!
29. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo?

my zas mame zlobivej den! se picnu...Betka porad kadi, David se vzdy nekde zastavi a bezduvodne zacne natahovat a pak rve jak tur...uz dostal pres zadek, kdyz udelal na Betku kotrmelec, pak jsem mu sla umyt i oblicej ledovou vodu, jakej mel hysterak... nevim, co mu je...ale strka furt ruku do pusy, tak asi jeste ty posledni zuby, nevim...katastrofa

uz jsme si hrali snad vsude a vsechno, kolem me visi na kolickach obrazky prstovkama jak v atelieru, susim to tu

ted jsem ho objednala od zari do Yamahy a uz aby otevreli Slunicko, nebo se z nej zblaznim!!!!

a samozrejme jsem opet zacala lehce krvacet, asi uz se fakt picnu nebo se odvezu do Bohnic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, byla cca v 10.tt...ono se totiž mimi už na utz jevilo o hodně menší, tak težko říct :unamused:
29. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, sme sa vratili z 2-denneho vyletu. Bolo super, trochu zmena pre Sebika :wink:

Ladi, dufam, ze to nie je nic vazne, ze nebudes musiet do nemocnice... inac co sa tyka hrania, ja mam pocit, ze so Sebikom nic nerobime, vobec sa mu nevenujeme, ze sa s nami nudi ... vobec neviem, ako by sme sa mali hrat. Ale malovanie farbami sme este neskusali :wink:

Iris, to je mi luto, snad sa rychlo zadari zarobit na druhe.

Na gyndu som objednana o 3 tyzdne, dr. ide na 2-tyzdnovu dovolenku, takze skor to ani neslo. Som v pohode, akurat sa mi zda, ze v jednom kuse lietam na zachod :grinning: :grinning: :grinning:

Segra sa vydava 12.9. a tiez idem svedcit, este nemam nic kupene a ani neviem, co si mam obliect ...
29. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme na svatbu 5.9., sice svědčit nebudu, ale určo si to užiju :dizzy_face: A protože party bude na louce a bude se grilovat, mám to s oblečením jednoduché :grinning:
29. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to bylo jen jednorazove krvaceni... asi mi vypadl steh nebo co - mam opetovne vnitrni stehy...
ja si saty urcite pujcim, protoze to bude na zamku -ale je to skoro az za rok

jinak my si hrajeme dost, hlavne se stavebnici a ted se zviratky, stavime ohrady atd.
29. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,nezávidím mít doma takový dvě zlobidla.Přeju pevné nervy.Fotky hodím hned jak se mi povede je zmenšit :wink: jinak já měla kostýmek(nevím jak je to možný,ale nacpala sem se do 36 :dizzy_face: ) a celou dobu co jsem svědčila sem musela malou držet na ruce,jinak by nebylo kvůli jejím výjevům vzteku nic slyšet :sweat_smile:
Mě malá ještě chrní-dokonce v pokojíčku a ne v ložnici :dizzy_face: ale budu jí muset jít vzbudit,chceme se pak jet koupat :slight_smile:
Zdeni ,nechcete zas pak s náma do zoo?
Jo Ladi co je to ta Yamaha a kde to je? Já přemíšlím kam malou od září přihlásit jestly do Krakova na cvičení nebo sem na prosek na zpívánky a hry pro nejmenší,ale maj to až od 2 let a žádný poopis k tomu :frowning2: :frowning2:
29. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, 36??? No parada, grtauluju.
Hudebni skola Yamaha, taky zpivani, rikacky atd.
29. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
do Zoo by sme sli, ale urco nie tento tyzden :wink:. Uz toho mame naplanovane az az ...
29. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak ja jsem vyrizena...noc byla silena...jeste,ze je tu mamka a vzala rano obe dve holky a ja spala aspon od 8 do 11.... je to zahul...
29. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím po návratu ze šumavy, bylo tom suprově.
Jedinou vadou na kráse byly moje zablokovaná záda hned po příjezdu, takže pomocí masáží a Paralenu s tím bojuju. Dokonce jsem skončila i v Podolí, protože sem se nemohla hýbat a nikde se mnou nechtěli mít jako s těhu nic společného :frowning2:, tam mi dali doporučení na Karlák na opíchání mesokainem a pak jsem se vrátila na šumavu, no zážitek, Snad už to nějak do konce doklepu, do termínu mi zbývají 3 týdny :grinning: :grinning: :grinning:

velká gratulace Kat a Deni k těhotenství, přeju ať je všechno v pořádku

Lado a Kristi - trošku mně děsí vaše zprávy, asi se mám na co těšit, i když tedy žádné iluze nemám už teď :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mem! to to leti, 37tt !!!
se zady to je silene, chudinko... jinak, co si budeme namlouvat ... JE TO ZAHUL :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a blazinec...
takze stradej sily a nervy
29. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi - já na to raději nemyslím, tedy snažím se, všichni říkají, že nejhorší je první půl rok, hlavně přežít... :grinning: :grinning: :grinning:
síly nemám a místo nervů jen nějaká lanka, ty už mi sežrala práce
29. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si rikam, ze kazdym dnem jsou deti starsi, vetsi, samostatnejsi, mene choulostive atd., ze se za par mesicu vse zlepsi... snad .... hlavne prezit, jojo

krasnou klidnou noc :grinning:
29. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,no my máme taky tenhle týden dost nabytej :wink:
Ladi a kde je prosímtě ta yamaha? Já furt na tom proseku nevím-nemaj ani žádný podrobnosti ani číslo kam bys o ně mohla zavolat :frowning2:
Kris :frowning2:
29. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem jela ted rano k Dr., nastesti je vse v poradku, ufff, mam pry site cele hrdlo a zily - jsou podvazane a tak,pry dost hruza, za 14 dni kontrola a vysledky z histolky

mala celou noc nespala, jen od 4:30 do 8:30 - v 6 jsme vyjeli autem, takze tam chrupala...
ted tu zase jeci, takze paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
30. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ja nevim dokonce uz delam spatne i caj... :sweat_smile:
30. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdyz to tak posloucham,tak nevim zda to mimi jeste neodlozit,Ja bych na to asi nemela.
30. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ladi snad se to brzo zlepší,Tě obdivuju,já jsem vyčerpaná z malé a ještě mít další,to bych nedala.

Bram,kdybych chtěla další mimi a tohle četla,tak to taky asi odložím.
30. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram jednim uchem dovnitr... .-))
jo a druhy planuj..zase decka uz budou minimalne o 9 mesicu starsi a samostatnejsi ,rozumnejsi...to bys taky mohla odkladat nez odejde prvni z baraku že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja jdu v patek na krev na hormonalni profil.
30. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, to jsem nechtela Vas odrazovat :slight_smile: za 9 mesicu uz to bude o necem jinem (malicko :grinning: )... a hlavne, ja mam extremniho raubire a uplakane mimi - a to se jen tak nesejde :wink:
30. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek