• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi,díky moc,už sem mrkala tak to doma proberem a možná přihlásíme- ještě uvažuju o plavání-jestly nás vůbec někde vezmu když už nám táhne na druhý rok a nikdy sme na kurzy nechodily-nejprv sem se bála nemocí,pak dostala tu salmoneu a po tý sme docela dlouh nesměli na žádný plavčo no a na léto nám řekly že už maj plno ,tak nevím :frowning2:
No já si radši pro jistotu počkám ty 4 roky :wink:
30. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem Vam, jak ukradl v hrackarne ten ruzovej mic s kocickama? trapas ... jsem to musela zaplatit... ted se o nej pere s dalsima klukama na pisku, vsichni ho chteji :grinning:

Leni, plavco me mrzi u Betky, to fakt nezvladneme- kam s Davidkem, ze? tak budeme jednou za cas jezdit do Stepu cela rodinka o vikendu, to se tesim !!! tak muzeme jezdit spolecne

mimochodem, nahradni termin na zaverecky je asi v terminu nasi dovci!!!! jedeme do tech Alp... se pos..u
30. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pamatuje na |Ivu z Nextu?? sem nakoukla jak na tom je a ještě nevrátila peníze holkám ze Srpna loni...ještě že jsme byly mezi prvníma kdo chtěl vrátit..šííleny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je vtipny ten Next :slight_smile:))))

Mici, drzim palce v patek!
30. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi - dobrá historka s míčem :slight_smile:

sedím tu s kafem úplně hotová
ráno jsme vyrazily s malou na nákup, zpátky mi řvala, protože nechtěla jít za ruku, tak jsem jí vláčela a dělaly jsme estrádu po ulici, no jo ale ona by mi s klidem vběhla pod auto, na slovo stůj běží dál
horko, bolelo mně břicho, hlava, no šílený, pak se tedy doma zklidnila
já musela uvařit oběd - mám kuřecí polívku, maso s mrkví a bramborem a ještě jsem pekla buchtu, odpo přijedou kamarádi, co jsme s nima byli v Mexiku a mají taky malou holčičcku 15m
no a ještě jsem chystala zeleninu, okurky a mrkev k sýru, abych pak nemusela
když ema usnula, tak jsem ještě vysála, ale žehlit už nehodlám, jsem hotová a využívám ještě chvíle , kdy Emča spí
takže tu horu K2, kterou mi prádlo po dovolené utvořilo zatím ignoruju :slight_smile:

Mici taky držím palce
30. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé LAdi to by bylo fajn,já teď pssala jedný paní co má plavaní tady v duu,jestly by nás trakhle starý vzala a jestly má zkušební hodiny :slight_smile: JInak dáme taky Yamahu nebo výtvarku pro nejmenší a cvíčo na krakově.
Mem,teda zvládáš všechno dobře :slight_smile: jinak naše malá je to samý,dneska mi z pískoviště v než sem pozbírala bábovky zdrhla skoro k silnici-když sem za ní běžela a křičela stůj tak ještě zrychlila :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potvora vůbec neposlouchá,musím jo zařvat aby poslechla :unamused: jinak s těch scén už si nic nedělám,chodíme ješě s kočárem tak má na vybranou buď půjde za ručku (pokud sme u silnice) nebo do kočárku ,pokud se vytrhne má smůlu a do toho kočáru jí prostě nacpu ať si řve jak chce
30. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jak je to s uschovavanim materskyho mlika?ja uz si to nepamatuju a snad to delam dobre. mam to v lednicce a pak do mrazaku,nebo nekdy v pokojove teplote, pak v lednicce a az pak mrazak..to je spravne ne?ty hodiny a dny vim,jen nevim,jestli to nema jit rovnou z prsa do mrazaku atd
30. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v pátek ještě nemusíte nic držet.-) ale dík....potřebuju hlavně aby mi dr nezdrhl na dovolenou a udelat UTZ dalsi tyden :(
30. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici,ty jdes na dalsi IVF???
30. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute holky, no Ladi, teda, mas to teda perne. A s tou skuskou je to smola ... nedaju ti nejaky individualny termin? Sak si dvojnasobna mamina ...
Mici, diky za crocksy, maly ich nechce dat z nohou, i ked su mu este dost velke :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy ..nevim..podle dr..

Denis heh no nam už tak o centimetr menší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale hlavne že se líbí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: |Lilce sem ted koupila cerveny ..ale ma je taky o dost vetsi ..ale mensi uz nekupuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mem, díky za gratulace, i když teda jak to tu od Ladušky a Kristy čtu, tak vlastně ani nevím, jestli je k čemu gratulovat :zipper_mouth:

Jinak soucitím s Bram, páč včera jsme byli na výletě v zoo v tchýní :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

K těm nožičkám, tak my máme boty 21 a myslím, že jí ještě dlouho budou, sandálky teda rozhodně :sweat_smile: A konečně jsme koupili gumáčky, normálně nikde nejdou sehnat malé čísla :confused: :angry: Tak nakonec jsme sehnali jedny 23, je z nich nadšená a už v obchodě je nechtěla dát z nohy, tak jsme jí je vzali, ale ty jí vydrží teda určitě taky dlouho.
30. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jako co me to popadlo ze jsem jela s tchyni na tyden pryc na chalupu,jako drzim se ze vsech svych sil,mala jak ji vidi tak hysteraky jsem ko..
Ted ji cte pohadky,resp rve,pac je nahluchla,to je duvod proc ji mala se boji.no ted asponnerve.

Krize!
Plavani musim taky sehnat,denichodite jeste k lence?me prijde ten bazen uz malinkej.
30. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, tě lituju fakt, týden, to by mě zabilo a to podotýkám, že ona jako do ně nijak nereje, ale ty její názory a výchovné metody, to nedávám :rolling_eyes:
30. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave ze tchyne je v pohode,ale 1x tydne a dost!nejak mi to nedocvaklo!
30. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, teda, sa drz. Kedy sa vraciate domov?
chodili sme k Lenke a pohoda, ale ten bazen uz je naozaj dost maly. Po lete sa to ale bude menit, pretoze boli nejake problemy s platenim. Inac mne sa zda, ze sa tam Seb velmi nezlepsuje. Ale inac to tam zboznuje :wink:
30. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris, ja teda davam do lednice a pak mrazit... ale moc neodstrikavam, mala je jak prisavka

s tou skolou je jeste sance o tyden driv, doufam, ze to vyjde
30. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak M zalahol s teplotou 38.8, dufam, ze na mna a Sebika sa to nenalepi ...
30. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,presne,mala se prestala uplne potapet,v recku me zaakocila ze ano do vody nechtela.asi budeme chodit na vysehrad,to byste taky nemeli daleko,nechcete s nama? Babyclub club junior to ma jen za 220 kc na hodinu.
30. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ani vas nejdem docitat, len sa ozyvam.....
No my sme dovolenkovali, teda skor Dav premarodil dovolenku... No a zajtra odchadzame na SR na tyzden, sesternica bude mat buducu sobotu svadbu.
Idem vam hodit par fotiek z posledneho mesiaca na kona, tak momentik....
30. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, foto pridane. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram přežij to ve zdraví :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Lenci tedaaa Vikince narostli konečně vlásky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je teda koplet celej táta..a celkove se mi zdá velká,no jo už to nejsou vubec mimina ty děcka naše :sunglasses: :sunglasses:
30. črc 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak jsme byli dva dny u našich :slight_smile: Bylo to fajn :slight_smile:
Dnes bych šla klidně znova, ale čeká mě tu bordel .. tak holt nic.
Na půdě jsem vytáhla bednu hraček po mně.. :grinning: Něco muzeiní kusy, ještě po ségrách.. ale něco celkem pěkné .. však to není tak dávno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a tak si Ondrášek od rána hraje s nádobíčkem, počítadlem a fouká na píšťalu s klávesy.. je nadšenej.. a to ještě neví, co všechno překvapení ho čeká. :sweat_smile:
31. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vikinka tatkovi z oka vypadla!!! Je moc krasna.

Davidek zase ztropil scenu, ze jde Honza do prace, to je denne. Za chvili vyrazime pro rohliky a vecer na 3 dny pryc!!! Huraaa
31. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli po dlouhé době včera v kině, Toma jsme odvezli k našim a bude tam do neděle :wink:
31. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, Viki je fakt cely David. A ma krasne vlasky :grinning:
Iris, a na co ste boli v kine? Dufam, ze ste si romanticky vecer uzili :wink:.
M je furt v posteli, od vcera vecera ma horucky ... Dr. tu nema, to som zvedava. Paralen zabera, tak uvidime, ci to prejde ...
31. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Vika sa velmi potatila, to ano. No a vlasy.....co ja viem, zatial ma len take riedke, ale aspon uz ma trosku viac ako nic. :slight_smile:))

Dnes bol Dav u DR, lebo furt akosi ho bolelo to hrdlo a furt je taky zahlieneny. No a dal mu antibiotika. To je fajn, mna ale viac stve, ze dnes Vikina zelene sople tu produkuje. Tak sa bojim, ze od neho aj ona cosi chytila. Poslala som ho teda aj s Vikou k jej DR, prave odisli, tak uvidime, co sa dozvieme. Lebo tie zelene sople su blbe,no. :-/
31. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Lenci, Vikince fatk strašně porostly vlásky :dizzy_face:

U nás nic nového, jsem dobitá jak pes, příjde mi, že nic nestíhám...
31. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul, prosím.. nemáš náhodou registraci na anglickém ebay a pay pal účet ? :frowning2:
31. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme na Harry Petterovi...a manža byl večer tak utahanej, že jsme ani nesnažilkovali, no, ono je stejně asi už po ovulaci, zatím nic neřeším, čekám na první přírodní MS po vysazení :slight_smile: Dneska večer jdeme do lesa lovit.
31. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek