• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Iris co budete lovit??? pozřebuju zajíce a bažanta :grinning: :grinning: :grinning: a kdyby byl jelen tak z neho jen nohy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde pak ste vsechny???
2. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, srnce a prasátko - to potřebujeme na oslavu manžových narozek :wink:
2. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hnus velebnosti..

Odpoledne jsme jeli do auaparku, do Mostu (cca 20 km od Chomutova). Krásně, sluníko, vedro.. tak jsme se cachtali.. je to tam vážně krásný, spousta atrakcí ve vodě i na souši. Sice hlava na hlavě, ale dobrý.. No a začalo se nám za zády zatahovat. Tak jsme se pobalili a šli do vnitřního. Tam jsme byli asi necelou hoďku a vyrazili jsme dom, sotva jsme opustili aquapark, průtrž mračen, vichr, kroupy.. no hrůza. Ani jsme nemohli jet a museli zastavovat, kroupy, všude se hrnula voda, nešlo vidět.. no hrůůůza. Naštěstí jsme dorazili v pořádku.
Teď kluci večeří, zachvilku půjde maličkej spát (už v autě usínal) a já poklidím :slight_smile:
2. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík už usíná v postýlce, dnes jsem ho vyzvedla u prarodičů, byl tam spokojenej :slight_smile: Ale už mě rád viděl a taťku taky :wink: U nás kroupy nepadaly, hodně pršelo, ale ani tak moc nebouřilo - páč když je u nás bouřka, tak hned vypínají elektřinua dneska nic :grinning:
2. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my včera celej den byli u našich v bazénu,malá se mě držela jak klíště ani do dětského kruhu nechtěla a řvala jako když jí na nože berou,takže bych řekla,že tím nám odpadá plavání,dávat 2 a půl tácu za to ,že se mě tam malá bude drtžet jak klíště nebo bude mít hysteráky fakt nechci :unamused:
JInak sem treochu naprdlá,protože poslední dny mi jí naši a tchánovi strašně rozmazlily z jídlem-furt do ní cpaly sladkosti a ona mi teDˇnechce normální jídlo :angry: :angry: takže trošku zpřísním režim :wink:
Iris jj poter je priíma my na něm byli minulí týden :slight_smile: jinak držím palce při snažení :wink:
Ulovily ste něco? U nás byl včera tchán na Muflonech a nic,ale já bych spíš njákýho kanečka ....takhle s šípkovou :dizzy_face:
2. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, tak jsem se překonala a dala pár fotek do alba :wink:
zatím jsme neulovili, ale manža je i teď v lese
2. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau,

tak jsem zpet doma po tydnu s tchyni, no nevim, co me to napadlo, ....

Ted jsme u nasich, jelijsme k nim rovnou, mala je tu uplne v poho a vubec me nechce.
2. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme boli dnes v Zoo, uz tam chodime len kvoli masinke a detskemu brouzdalisti :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Inac ok, aj ja, ale urco sa citim viac unavena ... Dnes ked sme sa v tej horucave vracali domov, bola som fakt hotova. Divinu by som si dala, najblizsie bude na segrinej svadbe :wink:
2. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz ,Iris ..nemohli byste mi poprosit manžu-tchána o ty nožky???? ty se vyhazují a mě by pomohli..díky..

My dneska udělali zkoušky s Fíbí :slight_smile:) tak jsem ráda že je dobrá a budeme se připravovat na podzimní .-)
2. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, nemela bych strach, vzdyt si zase zvykne, asi to na ni bylo studeny...
2. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, do ZOO to mate kousek, no jo. to my daleko, ale nekdy vyrazime s vama!
2. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, no to by bolo super, i s Lenkou a Klaudinkou :wink:
2. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny, idem poupratovat a potom zalahnut. Seb sa posledne 3 noci budi, niekedy okolo 1-2 rano a potom nie a nie zaspat. a rano vstava o pol siedmej ...
ahoj, a dufam, ze to tu zajtra zase trochu ozije :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz taky si myslím,že si Klaudinka zvykne,my tohle měli s malou minulý týden,děsně se bála být v bazénu,pak tam, teda byla,ale musela jsem být u ní a nakonec už mě tam ani nechtěla.A teď,jak vidí vodu,tak by tam hned hupsla:wink: Nesmíš jí nutit,nech jí,ona si zvykne a pak budeš mít co dělat,abys jí odtud dostala.U nás to dopadlo tak,že jakmile má jít z vody,tak má děsné hysteráky.Jí musím uklidňovat,že tam pak ještě půjde. :wink:
2. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak jsem zpatky o 2 dny driv... myslela jsem, ze si u Honzovych rodicu odpocineme, ale prdlajs... Nechutne vedro, oslava narozenin - asi 20 lidi na navsteve, do toho synovec - takze 3.dite, vedro proste jak blazen... ja alergii na psy... no hruza... tak jsme zase doma

jeli jsme zpet presne v te silene bource, ja myslela, ze se v tom aute zblaznim, nebylo videt ani na metr, vsude voda, blesky

Davidek bazen miluje, hodim pak fotky
3. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...
mici, jaké zkoušky? Naše Cira má zkoušky vloh, norovačky, barvářské a lesní, všechny v první ceně a dokonce troje za plný počet bodů a i je vítězka zkoušek, 2 x :dizzy_face: Jiné už s ní dělat nebudeme...
Potřebuješ nožky od srnčího?Na výcvik?
3. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ja mam retrivra 10měsíců takže zatím jen vlohovky a budeme se chystat na podzimní .-)) jj nohy na výcvik..mam pujcenou jelení ..ale musim vratit..tak shanim kde se dá...srnčí bych si svázala do aportu ..ty jsou malý .

Ladi tak to je skoda..ale kdsz to bylo naprd a doma je lip..
3. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Před chvílí jsem se vrátila z neplánované kontroly na gyndě. V sobotu jsem totiž trošku špinila a bolelo mě břícho :confounded: Včera to sice přestalo, ale hlodalo to ve mě a radši jsem si zajela k doktorovi.
Miminko i všechno ostatní je v pořádku, má tři centimetry, dostala jsem pro jistotu Ascorutin a Utrogestan, objednal mě na NT screening, takže příští týden jdu na krev a 27.srpna a projasnění :slight_smile: , řekla jsem mu, že když jdu na to NT, tak nechci jít na debilní tripply, nadšeně souhlasil :dizzy_face: :sunglasses: Minule mě k těm triplům jiný doktor donutil :angry: :angry: :angry: Takže mám z kontorly po všech stránkách radost :slight_smile:

Jinak jsme si víkend docela užili, Denča blbla v bazénku, ale mě ten hic už nějak nedělá poslední dobou dobře. Asi od té doby, co jsem byla těhule s Deniskou.
3. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat super :slight_smile:) taky tripply odmítnu a budu chtit jen NT..

ja se najedla a musim jit vycistit bazen a napustit cistou vodičku:slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, já to chtěla odmítnout už minule, ale můj doktor byl nemocný a ten co ho zastupoval, se o tom, se mnou nemínil bavit :angry:

Denča ještě nespí :rolling_eyes:
3. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak to mam velikou radost, ze je vse v poradku!!Tady vetsina nemocnic uz ty tripply ani nedela.

Davidek usnul ted po 3 pohadkach. Fuska :slight_smile:
Jinak musim rict, ze mi poslednich par dnu dela radost! Naucil se fakt uz perfektne najist sam, jako je zapatlanej - to je jasny, ale krasne papa. Jednou ruku si drzi pribinacka, druhou lzickou basti. A obed ted zvladnul vidlickou.
Takze o starost min. Se zachodem je ale porad linej.

A zacalo ho fakt bavit kresleni - cmaranice samozrejme, a pozna i par barev.
Dnes mi volala pani z Yamahy, ze ma beznadejne plno :angry: :angry: :angry: Ale protoze uz je nas vic cekatelu, tak se na 99% otevre dalsi trida, tak snad to dopadne.
3. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, konečně jsem si sehnala ingredience na sliz. Napiš mi prosím ještě jednou ty poměry kolik čeho a kolik se toho pak dává do pračky. Děkuji. Pořád v něm pereš? Spokojenost?

To je super, že Davídek tak pěkně papá, Denča taky baští sama, ale né vždy. Ona je takový jedlík po mě, já když jsem byla malá, jsem taky nechtěla nic jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, Davidek je sikovny. Tak len aby maminke robil cim viac radosti, aby si mohla uzit Betynku :wink:
Seb je posadnuty motorkami, dnes sme jednu kupili (videl vo vyklade a hysterak), este ju nepustil z ruky. Som zvedava, ako dlho mu to vydrzi.
Kat, ako ti inac je? mne je nejako divne, nie je mi vylozene spatne, ale sem tam mam take divne pocity, co som pri Sebikovi absolutne nemala ... chvilu nemam na nic chut a zrazu ma prepadne vlci hlad, nieco zobnem a citim sa plna ...
A co su to tie NT testy? Ja som mala len tripple predtym ...
3. srp 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat mýdlo nastrouhat a přidat půl pytle krystalické sody a rozmíchat to v 1OL vody.Kdyžtak se přímo podívej na téma "sliz na praní".

Všem těhulkám gratuluji.
Deni, nepojedeš za Aru?
3. srp 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, teraz urcite nie, najskor na konci srpna ... chystas sa?
3. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,my měli srnce před 14 dny,takže co je z nohama nevím :unamused:
Ladi tak to je Davča šikulka,že chce mamče ulehčit práci :slight_smile:
Jinak s tím bazénem fakt nevím,jako ta paní se mi ještě neozvala ,no třeba je na dovče. Ona prostě do malého bazénku nebo do brouzdaliště moc nechce ,do velkýho jo,jenže se mě přitom chce držet jak klíště :sweat_smile: takže celkový efekt nulovj,no třeba to ještě v bazénu natrénujem :wink:
Já možná do zoo půjdu v týdnu se ségrou,ale podle vedra-nedělá jí to už vůbec dobře a hlavně to budou asi exkurze od záchodku k záchodku :grinning: ale nám to neva :grinning:
3. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a musím se pochlubit,už mám konečně objednanou formu na brumíky :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tam testuju novej PC co jsem dostala, to je rychlost, ty jo
3. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, to je super, tak kedy sa mozeme tesit na brumik party?
3. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek