• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi když tak ti můžu poradit,kde to najdeš. :wink:
9. led 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,bohužel mi to taky nejde otevřít :unamused:
Já dávám večer buď chleba,nebo jogurt nebo kaši,obščas polívku nebo sunárek příkrm na doboru noc
9. led 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma a neni lepsi tri dny vydrzet rev..pac ona to nepotrebuje ..nema hlad..jen je zvykla..nez se nevyspat dalsich par mesicu?? tak jed k mamce a odnauc ji to tam..ale musim chcit a ne se nechat malou vyrvat..a to Lilca jecela treba dve hodiny v kuse jak sirena..a to pri obou svych casech kdy dostavala normalne mliko...ale zjistila ze nedostane...a ten uz to nezkousi a ze by ji to nejak psychicky rozhodilo..vubec....-))

Leniz to nedelame my ale ti nasi zavislacky...Lili je zvykla dostat do postylky flasku..s kasi nebo s mlikem...-))toto my zase tak nevadi..jsem rada ze po 13 mesicich sopi celou noc..to udelala jen jednou predloni na |Vanoce :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici ona právě u mamky v noci nejí. :unamused: Nevím čím to je,tam je i celkově jiná,je tam strašně hodná,neječí,nevzteká se,prostě nic. Jen si sama hraje,zato doma máme hysteráky každou chvíli.
9. led 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici a řev bych vydržela,ale MP by mě nejspíš přizabil,už takhle,když jí nechám brečet,tak se tváří,jak kdybych jí týrala.Ale sám k ní nejde. :angry: :angry: :angry:
9. led 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu tabulku najdete,když si zadáte VELIKOST MIMINKA V TĚHOTENSTVÍ a pak si otevřete hned to první,tam je ta tabulka. :wink:
9. led 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás na večeři jak kdy...na co má slečna chuť :rolling_eyes: někdy sní kus chleba a sýrovou tyčinku a třeba kousek ovoce, někdy chleba plive jak zběsilá...teď si třeba oblíbila aktivii - ten jogurtový nápoj - tak ho pije slámkou...výjimečně si dá třeba kaši (ale to musí mít jo náladu)...jako ona mě dokáže ještě pořád s tím jídlem docela zlobit (kromě oběda, ten jí pěkně)...
jako třeba VŮBEC nechce piškoty ani dětské sušenky, chápete to? :rolling_eyes: a třeba ovocné přesnídávky, ty do ní taky dostanu jenom pod nátlakem (s extrémním šaškováním z mé strany, ukazování hraček, knížek, pak se uráčí otevřít pusu) a ještě to po ní většinou dojídám - a je to moooc dobré, fakt nevím, co jí na tom vadí :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. led 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma tak co resis kdyz ji on pit neda?.)))si to udelej podle sebe a je to..u nas v noci daval MM mliko..takze sem ho musela drzet at ji neda a vydrzi..a jak je rad ze uz nemusi .-))
9. led 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici no jo,jenže tohle bylo v jeho zájmu,ale jí krmím já a když jí nedám,tak musím poslouchat jeho blbé řeči. :angry: :angry: :angry: Počkám po víkendu a řeknu mu,ať si teda jde spát do pokojíčku a bude to.
9. led 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
svomi, omlouvam se, ale s tim tvym bych vubec nemohla byt, my bychom se asi navzajem zabili, nebo nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma, ten odkaz mi neotevre nic, jen bilou obrazovku, asi nemam nejaky program
9. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já mám toto, je to tam pěkně přehledné:

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=35
9. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bingo! diky, Zus :wink:
9. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak diskuze v novém kabátku :slight_smile:

já si teda nemůžu stále vůbec na spaní v noci stěžovat,v půl roce jsme jí zkusili dát postýlku do pokojíku jak tam bude spát,a nádhera,budila se asi dvakrát na kojení,v osmy měs. jsem přestala kojit jelikož malá už odmítala,prostě se odvracela a nechtěla takže byl konec,a nějak od toho osmého měs. spí celou noc,jde spát tak kolem osmé a vstává mezi sedmou a osmou,sem hrozně ráda protože ze začátku když byla malinká sem se nevyspala asi pět měsíců,kojení tak pětkrát šestkrát za noc,někdy i víc :confounded:
teď je to beruška,odpoledne spí po obědě tak dvě hoďky někdy míň někdy víc podle toho jak se unaví,dneska byla tak hodná dopolko,hrála si celou dobu v pokojíků,udělala tam teda spoušť ale to je normoš :grinning:
jinak už se snaží běhat a utíkat přede mnou,hlavně když jí řeknu ať ke mě jde že třeba oblíknem nebo tak :angry: :grinning:
na nočník vůbec nechce jak předtím pěkně chodila,zdrhá z něho jak tajfun a řve :angry:
už říká pěkně máma,táta,bába,když dojí tak řekne není,nebo když se jí něco líbí tak jůůůůůů,už toho i dost pozná,sem se nějak rozjela s tím kecáním :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,no já se musím bohužel přidat k Ladě,taky by sem s ním nevydržela .
HAni aspoň budeš mít zdraví dítko když nechce sušenky ani přesnídávky :slight_smile: naše je chce,ale snažím se jí místo sušenek dávat kousky čerstvého ovoce,někdy to sní,někdy to vyplivne.
Jo k těm chlebům,zkoušela jsem dát chleba s dětskou šunkou-výsledek,chleba s máslem zůstal ,šunka snědená a Klaudinka pátrala po šunce a bezradně kroutila hlavičkou jakto že už není :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,vy jste me zase zdrhli :angry: :grinning:

lada, jak to budes resit s kocarem? my asi budem kupovat dvoukocar,nebo ja nevim.,protoze kdyz budem chtit jit treba na delsi prochazku nebod o zoo nebo tak,tak abinka by to cely asi neuchodila...je pravda,ze kdyz pujdu s Gregem,tak ja muzu mit mimi v jednom a on Abinku v golfacu,ale kdyz budu chtit jit jen ja a deti na prochazku??nevim nevim,asi koupime takovej,kde je pro mimi sedatko ,da se tam nasadit i autosedacka a pro Abi je tam takovy sedatko,kde si muze sednout,nebo stoupnout..vypada to asi takhle : ale nevim,jestli na to nebude mala...
http://www.amazon.com/Baby-Trend-Chatham-Stand-Stroller/dp/B000BMJ6VG

jinak s Davidkem pozor, v cervenci misakri sedla holcicka na bricho a posunula ji placentu,zacla krvacet..pry je vse ok,ale ze kdyby byla dal v tehu,tak by ji museli idelat cisare(to jsem slysela od kamosky,co s ni chodi na diskusi)takze pozor na skakani na bricho atd...

jinak to s tim Gregem,asi to tak bude,bude to hrozny,ale jeste mame rok cas,tak na to radsi moc nemyslim....

mala spi celou noc uz dlouhooo..nekdy se vzbudi,dostane par loku stavy,protoe mliko uz nechce vubec..nekdy parkrat zaplace a spi dal.... tuk,tuk ,tuk :slight_smile:
9. led 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ty tabulky,ono kazda rika neco jinyho...takze nevim...me na uzv ani nerekl cm,jen to ukazalo,ze meri na 12 tydnu (v 11+3) ale kolik ma cm,to mi nerekl....ale podle fertility friend mame ted mezi 6.5 - 7.8cm a mezi 14-20g...
9. led 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dnes zacinam 2 trimestr,jupiiiiiiiiiiiiii
9. led 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kristy, trimestr za nami, jupiiiii :slight_smile:
chudak Misakri, to me tedy vydesilo, budu davat vetsi pozor... brrr, zni to hrozne...
kocarek vypada skvele - ja porad nevim - popravde, moc se mi utracet nechce, ale bude-li to nevyhnutelne, neco poridime ... take jsem porad doufala, ze by se to nejak dalo zvladnout, ale presne - co kdyz budu muset s obema detmi sama zaridit nejake delsi pochuzky atd.? zatim proste nevim, uvidime na jare, jak na tom Davidek bude a pak se rozhodneme
9. led 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak mel Davidek ten prujem predevcirem, tak vysledkem jsou 9.a 10. zub :sunglasses:
9. led 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, díky za odkaz, to byla přesně ta, kterou jsem hledala :slight_smile: :sunglasses:

Dneska odpo jsme byli na oslavě narozenin švagrové. Byli tam všichni dědečci, babičky, prababičky, no 12 lidí, Denča byla tak hodná jak snad nikdy :dizzy_face: :confused: Taková samostatná, nezlobila, nevztekala se, nekramařila, furt se smála, ale jak :grinning: :grinning: :grinning: No paráda, až do osmi, doma po koupání ale už byla taková přetažená, ale to ce dalo čekat, fakt si ten dnešek užila a sotva, co dopadla do postýlky, usnula :dizzy_face:

HANEL, ty jo, ti závidím, že ukecáš Jůlinku na vodu, Denča řve, ale děsně, nechce v noci o ničem jiném než koze ani slyšet. Nejhorší je, že ona těm večeřím moc nedá :confounded: Ať je to cokoliv, pár lžiček a dost, tak má pak hlad. A já asi zatím nejsem ready na to, nechat ji brečet v noci hladem, jednou jsem to zkoušela a děs, byla tak nešťastná a já taky :confounded:
9. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhule, gratulujeme ke zdárně zakončenému prvnímu trimestru, už jen dva :wink: :dizzy_face: :grinning:
9. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byly neplanovane na muzikalu ze stredni 3..pekny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vám už někomu jí mimčo samo? Ladi, ty jsi psala, že chceš zapracovat na samostatném jezení? Denča by pak asi nejedla už vůbec :confounded: Ona je takový "jídlomil" :unamused: :rolling_eyes: :pensive: , že by se na to vyprdla. Jsem jí párkrát dala lžičku a ona se v tom jídle akorát babrala a roztírala ho po stole :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. led 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,nám jí sama jen chleba nebo ovoce a zeleninu,ale u ostatního se snaží,třeba když máme maso se zeleninou a bramborem,tak se cpe ručkou,tak jí dám lžící a sice naber,ale k pusince to nedoputuje :unamused: ale snaha je :slight_smile:
9. led 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak mě malá nejí sama ani omylem,ani rohlík,piškoty prostě nic. Když jí dám třeba piškot do ruky,tak si ho drží a čeká,že jí dám taky do pusy a když ne,tak se začne vztekat. Zkoušeli jsme lžičku a taky nic,jak vidí,že nesu talíř s jídlem,tak mi tu lžičku podá,ať jí můžu nakrmit,ona je vůbec nějaká líná,dřív si sem tam držela aspoň flašku a to už taky nedělá.

A jinak jsme měli příšernou noc,už několikátou za sebou,zrovna zvažuju,že odjedu s Erikem k mamce do zítřka a ať si to taky laskavě vyzkouší MP,když mi normálně nepomáhá.
10. led 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mně jí malá sama jen kousky něčeho-když před ní dám nakrájený chleba, ovoce, křupky apod. tak si to pěkně dává do pusy. Ale aby jedla lžičkou, to ani omylem. Sice ji při jídle drží, ale je to pro ní skvělá hračka. Vůbec nevím, jak na to, aby měla snahu se tím sama krmit :frowning2: A flašku na mlíko jí musím držet taky já. To už máme takový rituál. Jedině lahev s pítkem s čajem si je ochotná držet sama. Ale poté, co se napije, tak s tím stříká a mává všude kolem.

Svom ach jo :unamused: A nepomohlo by, kdybys jí třeba zkusila ještě před posledním sunarem vpašovat nějakou malou večeři, aby neměla pak hlad? I když ona asi nevyvádí jen kvůlu jídlu co.
10. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus včera jsem jí dala piškoty půl hodiny před jídlem,snědla jich hodně a stejně to dopadlo stejně,mě by ani nevadilo,že jí dvakrát,jenže ona vyvádí i po jídle,řvala od deseti do jedný a pak od půl páté do půl šesté a v šest deset už měla vyspáno,teď je ospalá,tak jsem jí dala spát,ale zase jen řev. :frowning2: Nechápu,že jí to pořád baví.
10. led 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus s tím jídlem,mě se nekrmí ničím,do pusy cpe zásadně jen věci,co tam nemají co dělat,jako např. klíče apod.
10. led 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, tak to je s ní opravdu těžký :frowning2: asi každá rada drahá. Syn mého bráchy takhle a ještě víc řval do 3 let-ve dne v noci. Masakr jak prase, málem skončili v Bohnicích. Několikrát jsem ho hlídala a vím, že to bylo děsný. Doktoři jim ale neporadili. Přešlo ho to pak nějak samo.
10. led 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek