• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ladi,brisko super:slight_smile:

at,Abinka si ty culicky nechava,i sponecky,uz si na to zvykla. ted treba obcas sunda sponku,nebo gumicku,prijde ke me,da me to do ruky,skloni hlavu a ceka,az ji to nasadim :grinning:

kdyz ji ukazu plinku,tak si hajne na zem,(kdyz prebaluju dole v obyvaku) ,taky uz vi,ze si musi lehnout,abych to zvladla :grinning:
1. únor 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus aha, tak to je mozny.

Kristy, z ICQ :wink:
1. únor 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee,ja asi ani nevim,ze te mam na icq :grinning: :sweat_smile:
1. únor 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus: tak at jste brzy obe v poradku!

Kris: ja holcicku, ty kluka, jo? :slight_smile: zavidim lezici Abinku, co predvadi Davidek u prebaleni je horor, kroutici se chobotnice
1. únor 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
briska krasne..i zavidim pac ja mam jen spek :grinning: :grinning: :grinning: byl lepsi pocit mit tam miminko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Hanelko zitra jdeme plavat s vama :slight_smile: pokud jste teda zdraví.
1. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis vidite, udelam pak tu tipovací tabulku :wink:
1. únor 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam ji v albu http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2337474&vReferer=

ted mi reknete, kde jsem se spletla a dalsi tipy prosím, zatím to teda temer vsichni tipuji na kluky
1. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram ja tipuju obě holky..uz sem to psala kdysy.. :wink: :wink:
1. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já tipuju Ladu na kluka a Kristy taky :wink:
2. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, diky za tabulku - u meho tipu mas ale chybu, ja tipuju sebe na holcicku :slight_smile:
2. únor 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opraveno, přidáno :wink:
2. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram,tu tabulku jsi smazala,nebo ji smazali admini???
2. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,uz jsem ji nasla :grinning: no,ja mam kontrolu zitra,tak uvidime,treba se dozvime neco vic,ale nevim :slight_smile:

na jinych tematech jsme pak pozdeji tipovali i datum narozeni,vahu a miru a kdo byl nejbliz,dostal od rodicky maly darecek :wink: ale na to mame jeste cas
2. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni, nemas to ted jeste vic spatne? :wink: nebo na to blbe koukam? tipuju Kris na kluka, sebe na holcicku, jako Ty

ja bych mela vedet 26.2.
2. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
rovnaka otazka ako u susedov - preco mate viac spolocnych nickov? pre spolocne nicky plati jeden termin - jeden nick
2. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, ja ani o zadnem spolecnem nevim ...
2. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee taky o nicerm nevim ..ani nevim co je tim myšleno..

My byly dneska plavat :// to bylo mrčení :// ach jo..asi zacnem chodit pravidelne sem k nam at z te vodyx neni tak zjančená:// a to byvala potápka obecna..
2. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani jedno není naše tak pořád nechápu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc myslím že my ani žádný společný nick nemáme a tabulky a fotky byly vždy u některé v osobních albech ..
2. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, psala jsem jste IP, to nejsme my :wink: my jsme nevinne :wink:
2. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok :slight_smile: sorry ze som sem tak vtrhla, len som si to potrebovala ujasnit
2. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, to je zvlastni, ze najednou se ji to nelibi - malej mel taky obdobi krize, ted snad zase dobre
2. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi my nebyly 6 tydnu v bazenu..navic nesnasi polohu na zadech ve vodě...potápění celkem v pohodě..chodíme už jen na náhrady..ale musíme začít sami...jen se dokopat..
2. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mici, u nas zadicka ani nahodou, jsme to potom vynechavali ta zadicka, abych ho nenastvala hned na zacatku

emjee: v pohode :slight_smile: a drzime palce k porodu atd. !!
2. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
skoda mici, ze jsme se dneska nevidely :frowning2: ja jsem to v noci dostala a rano me bolelo bricho a nebylo mi dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsem jsem rozhodla, ze nepujdem
2. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím že je to oblíbená poloha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanel no treba priste nekdo odpadne...uvidíme :slight_smile:
2. únor 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím z domova,kuchyň až na pár drobností hotová :slight_smile: tak vás jdu dočíst :slight_smile:
2. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
KRity opožděně vše nej k narozkám ať pupík vesele roste :wink:
Jinak já o finančáku taky nic nevím,momentálně jsem bez práce ,smloíuva mi skončila v listopadu,tak nevím jak to tam pak je :confused: :confused:
Xeni holčiny my je mi líto snad se brzo uzdraví
Zus snad budete brzo zdraví :slight_smile:
Jinak naše taky tancuje,houpe se v bocích,chodí tam a zapátky :grinning: na prochajdy bez kočárku taky chodíme,teda ona už v kočárku být nechce,dostává v něm hysteráky,teda pokud se jí nechce spát.
2. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek