• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
my si ted nejvic hrajeme se stavebnici, puzzle, pianko, kreslime a cteme... furt dokola... venku samozrejme mic a motorka, vic nez piskoviste...
na zachod si rika furt, ho to bavi, jenze tam nic neudela a ja tam s nim drepim jak blazen

ja na Vanoce a narozky planuju to kolo, kufrik s naradim (miluje kufriky a je-li tu nejakej opravar, uz mu v tom kramuje), knizky Neznalka, modelinu, a zimni obleceni a boty
4. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
forma na Brumiky je vsude uplne vyprodana
4. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo u nas taky nocnik nejede..ale nekdy si uz aspon rekne ..
My budeme od dalšího jara chodit jezdit na koníky :slight_smile:) se těším :slight_smile:)

Jinak na narozky dostane kuchynku a na Vánoce kolo...pak nejaky drobnosti kolem...ale prehánet to nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Ladi,neználka teď čtem před spaním :slight_smile: máme je ještě po mě :grinning:
JInak u nás pohádky taky vedou jak čtený,tak se chvilku i kouká na telku,jo a ještě bavěj kostky a zpívání a přitom buĎ tancování,nebo skákání na míči :slight_smile: dokonce i před spaním chce občas místo pohádky zpívat,už některý písničky umí sama :slight_smile:
U nás budou narozky kuchyňka a vánoce buĎ pořádná panenka s funkcema nebo mini počítač,ale spíš ta panenka :slight_smile:
4. srp 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mam dilema, mala furt basti - ale furt rve...
rekla bych, ze mlika mam dost, v noci prsa na prasknuti, ale ona chce po hodine a pul, po dvou, zase a rve...
ale pribira uplne v pohode, spis hodne
dnes jsem zkusila dat ji 2x Nutrilon, vypila vzdy polovicni davku, a pak asi 3 hodiny bez jedineho brekotu spala a ani si neublinkla jako obvykle

tak proste nevim, zda dokrmovat ci ne... asi je to zbytecne a ohrozim tim laktaci, ale kdyby po tom nervala, byla bych stastna, takhle je to teror..

jak jste to mely tenkrat vy, ktere jste dokromovaly UM uz takhle malicke mimi? prestaly jste pak kojit uplne?
4. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
LAdi,já jsem dokrmovala ,ale u nás to bylo trošku o něčem jiném-já měla mlíčka málo a malá odemně navíc pít nechtěla a jak sme přešly na lahev tak bylo po kojení :unamused: ale malá byla šŤastnější a já teda taky
4. srp 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduš, já kojila.. ale měla jsem málo, navíc on se neuměl přisát a tak vždycky nacucal to přední mlíko a to mu na zahnání něčeho stačilo.. ale samozřejmě pak pořád pláč .. a hlady. Sestry mi to nevěřily, že prej vypil 30.. no jo, jenže já prsa fialový z natřásání, nahřívání, ždímání, dojení, jen aby se tam něco zase vytvořilo, ale ono nic.. bylo sotva na kojení.. a postupně už jsem za celej den z obou prou vyždímala sotva na dno lahve a to už na mě bylo moc, pokaždé scény u přisátí, jemu tam navíc nic chudákovi neteklo, i když po mučení pak tahal jako blázen... tak jsem začala příkrmem a krááása.
Od té doby jsem měla nejhodnější a nejspokojenější dítě na světě :slight_smile: A mně taky přestalo hrabat. Fakt v porodnici jsem byla na skok z okna.. Po císaři, stav na prd, malej furt na svícení, mlíko žádný, sestry chytrý jak rádio.. no a já už se pomalu houpala na zácloně..
4. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, mě malá taky tak řvala a mlíka bylo dost, nikdo nevěděl čím to bylo, ani doktorka ne. Ale já jsem teda nedokrmovala.
4. srp 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, diky moc, zkusim to jeste vydrzet a udelat max pro pripadnou vyssi tvorbu mleka (pokud ji to nestaci), a pak uvidim, v nejhorsim holt bude mit po kojeni jeste UM, ale na laktacni lize pisou, ze mimi si da UM,ikdyz hlad nema, ze se prezere...
ale chtela jsem plne kojit dlouho, uz kvuli financim a dovce, abych tam netahala lahve atd., ale pokud tady budou pokracovat hysteraky, tak na to kaslu
4. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, a nema ten rastovy spurt, alebo ako sa to vola? ja si pamatam, ze Seb mal obdobie, co sme kojili takmer kazdu hodinu ... trvalo to par dni a potom zase normal ...
4. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi me ted mala taky furt ji,kazdou hodinu,dve,...je to o hubu.ale je to asi spurt
4. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky..u nás vede motorka, pískoviště, míč, rád kreslí, tancuje a prohlíží knížky.Nejradši krtečka :grinning:
Dneska se krásně vykadil do nočníku...jenže pak z něj zdrhnul a vyčůral se na lino, louže jak blázen.
4. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jsem Vám napsala mega dlouhej příspěvěk a celý se mi to smazalo, taklže na to házím bobek už :frowning2:

Hanul, 5O za výběr, platba zdarma, tak to bývávalo dřív, ted nevím

LeniZ - my chodíme samy s holkama do Lagoonu, většinou ve středu, pod s námi někdy.Veru bude mít od září cvičení a yamahu, na plavání prdím, tohle mě výjde levněji oboje a plavat můžem chodit sólo
4. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak naše malá má teď momentálně nejraději kočárek s panenkou a střídá ho s golfkama,tam zase pro změnu vozí velkého plyšového slona.

Jinak teda pusu nezavře,mluví celý den,ale není jí rozumět skoro nic a o tom,že by byla bez plín nebo nočníku si můžu nechat jedině tak zdát. :frowning2:
4. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne nočníku ale dudlíku,tam mělo být. :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Domi ,to bych byla ráda,já ani netušila,že se tam může s takhle malejma dětma solo. Tím nám odpadá kurz plavání.
Já teď posílala přihlášku na Yamahu sem na prosek tak sem zvědavá jestly budou mít ještě volné místo,jinak na té palmovce maj už jen pár posledních na páteční ráno.
4. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
my budeme jezdit solo do toho Stepu do Vysocan, jsme tam zvykli
a Yamaha snad vyjde, pokud opravdu udelaji dalsi tridu

jestli ma Betynka spurt, tak uz ho ma 14 dni
:grinning:
4. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, no ved chce byt velka kocka, nie?
Hanul, co sa tyka vyberov z bankomatov zo zahranicia, tak vcera alebo predvcerom bol o tom clanok na idnes.cz - takmer vsetky banky uctuju 100Kc + nejake percento z vyberu. Urco sa najviac oplati kartou rovno platit, co by nemal byt nikde az taky problem, vtedy sa neuctuje ziaden poplatok a dokonca vymenny kurz je vyhodnejsi. Takze podla mojich skusenosti vybrat si raz nejaku hotovost na malickosti a za vacsie nakupy/restauracie platit kartou
4. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
4. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a uz 2 dny mam takovy malinky bolesti zaludku po jidle, jakoby krece a prujem, ale treba jen 1x denne, ale voda???
4. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jestli tohle přežiju, tak už asi všechno :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:

Bram, Hylak 3 dny a pokud nic.. směr doktor na výtěr :wink:
4. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím dneska po ko, CS6, nález ok, nesmím rodit o víkendu, moje mudr není v Praze, ale ani to nevypadá
monitor je taky ok, jen ty zasr. záda bolejí jako čert
Ema je úspěšně bez dudlíku, ale nočník mi bojkotuje :unamused: , když lítá nahá na zahradě, tak čůrá na kytišky, ale doma blbne

Nejvíc u nás frčí pastelky, čárá na papíry, a stavebnice různé, staví už super věže, panenky moc ne
pak lítat venku a bazén, z toho jí nemůžeme dostat

mluví hodně, něco už krásně, něco hatmatilkou, ale zašala strašnš opakovat, anží se celá slova
4. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky pokud chcete vybíraz z bankomatu v zahranicí tak bez poplatku to má asi jen Mbank a má i běžný kurz ..využíváme to dost .-)) v polsku,na |slovensku...je to fajn...zajimave je ze u nas jsou zadarmo jen 3 vybery ..ale v cizine vsechny :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, pres Mbank, jsem to mela zadáčo a platila jsem tam kartou a nebyl poplatek, potvrzuji.

Obla a co jako prezijes? nejak jsem zase mimo :frowning2:
4. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
zitra jdu k té kosmetičce, tak jsem zvedava :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tam nebyla od svatby....
4. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
budou tomu 3 roky. No jo no.
4. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ááále : ))))
Ségra odletěla s dětičkama na dovolenou do Egypta.. no a mají barák s velkou zahradou, velkým bazénem ale také VELKÝM psem :slight_smile:
A já to vyfásla na hlídačku :zipper_mouth: Nu, což o to.. ale jejich psí čuba nesnese na svém teritoriu naší psí čubu. Tak je to docela legrace.. tamtu jít uvázat na konec zahrady.. s naší vyvenčit.. odvést jí domu, tamtu odvázat.. navíc je to taky ještě roční štěně, takže honí malýho, div ho neporazí.. :confounded: No, ještě že má ten elektro obojek a vytyčené zóny, kam nesmí (jelikož je skokan a pořád zdrhala).. jenže bych tu zonu potřebovala omotat malýmu kolem těla jak mumii :grinning:
Dneska jsme se "nastěhovali" s dvouma taškama Ikea, kočárem, motorkou, kýblem hraček.. no a od zítřka mě to čeká :D A Ondra je v práci... no to bude prča. :confused: :sweat_smile: :confounded:
Když to nepůjde, balíme domu a holt budu denně dojíždět krmit psa, morčata a kropit zdejší flóru :pensive:
4. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Obluš..elektro obojek bych dala asi ségře...to fakt nesnašim..když si to lidi zjednodušujou a pes dostava šoky...:/// navic štěně!!!!!!!!!! uaaaaaaaaaaaaa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no tak to tam nějak zvládněte...
morčata obojky nemaj?? aby třeba nehryzali co nemaji..

sory..to me dostalo:(
4. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak som uz od piatku na SR, ale Vikina ako odchadzala v piatok, co mala tie sople....musela som ist s nou tu k DR, tak je na antibiotikach....
Ale holky, ja neviem inak, co je to s nou, ale ona fakt malo spi.... Ako sa zobudi o tej cca 7-8 rano, tak funguje bez akehokolvek dennneho spanku a ide spat potazme tak okolo 11 vecer.A ja uz padam na hubu.....Aj dnes akurat pred hodinkou zaspala, tak som sa okupala a sadla za PC,ale od unavy uz uz ani na klavesnicu nevidim, tak idem spat.

Dobru..... Ja vas niekedy docitam, ked budem vladat... :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek