• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mišul, no ono není jiné řešení .. jelikož vše přeskočí, nebo podhrabe, uvázaná se málem uškrtila a každou chvilku volali policisté, nebo útulek, že Agáta je tady a tady, že ji málem srazilo auto, že pobíhá po poliklinice.. a ségra solila pokuty. Tak pořídili tohle a je klid.. ona nedostane pecku jen tak.. už se to naučila.. jakmile přiběhne k něčemu , kde je to ohrazené - plot.. začne to pípat a odběhne. A ona už to ví...
Asi to není nejšťastnější řešení, to je pravda.. ale bohužel jiná se jim neosvědčila. Můj pes to není.. Vím, jaká je.. a ségře bych obojek nedávala už jen z toho důvodu, že ona ani ona z tohohle nemá radost.. ale ví, že není jiná možnost, když je v práci a děti pryč.
5. srp 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné ránko

moc děkuji za platby kartou já si vyberu v čr,ale jedeme 13. a MM přijde vyplata 15 to užbudemem tam tak jsem řešila co a jak nemusím vybírat stačí mě tou kartou platit takže super :dizzy_face:
5. srp 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LeniZ, my chodíme i ted, dnes třeba jdeme.U nás jsou zápisy do yamahy až v září
5. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Domi jé,škoda,my dnes frčíme do zoo :unamused: ale příští týden by jsme jeli s váma,když nás sebou vezmete :wink:
5. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já do Yamahy posílala elektronickou přihlášku s tím,že se mi pak škola ozve sama,tak uvidím,jako počítám,že to malou asi bude bavit víc než kurzy plavání s půl ročníma dětma :wink:
5. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LeniZ, dám Ti vědět jaký den.Jsem taky posílala přihlášku a oni mi psali, ýe zápisy jsou v září
5. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mate, tady uz je obsazeno, i Prvni krucky i Robatka...
tak jestli neotevrou tridu z cekatelu, tak zkusim Prosek nebo Chabry nebo neco v Praze
5. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nas v noci po Nutraci silena kolika, plac celou noc, ruda hlava... katastrofa... takze radsi jen MM...
jsem chtela koupit probioticke kapky, ty za tech 600, ale maji ucinek az za 28 dni... ach jo
5. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,to budeš hodná :slight_smile:
Mě se ještě neozvaly,tak počítám,že snad maj volno,kdyžtak na zápis půjdu s pořádným předstihem :grinning: bude ko nácvik na zápis do školky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby tady měli plno tak bych zkusila starý Ďáblice nebo vysočany :slight_smile:
Ladi chudinka Betynka :frowning2:
5. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi možná blbost,ale co na ty koliky zkist lžičku čaje,nemyslím ty humus od hippu ,ale normoš sáčkový....... třeba jí lžička pomůže,ale nevím jestly na to není ještě malá :confused: já už si to nepamatuju :sweat_smile:
5. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, v nejhorsim zkusime spolu nekam... Ale radsi bych byla tady 10 minut od baraku, to je jasny :grinning:
Ja ji ted dala trochu fenyklace, kupodivu se napila, tak uvidime, ted usnula. Dekuju
5. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, idete do Zoo? zelam krasny den. Mozno sa Klaudinke zapaci v tom brouzdalisti ... je tam furt kopec deti. Ale dost studena voda ...
5. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak já taky ještě nevím, jak to dopadne, nakonec se třeba sejdem někde všichni :grinning: My jdem na to plavčo
5. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky chceme vzít Toma do zoo, jen co bude trošku času :slight_smile:
Ladi, ten fenyklovej se může od jednoho týdne :wink:
5. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máte? o víkendu mám big oslavu jeste s kamaradkama, budeme organizovat i karaoke, tak nacvičuji píseň Tak nějak málo tančím.... :grinning: :grinning: :grinning:

jinak nám tu na chodově otevřeli nově MC takže máme hudebně dramatický kroužek tam a pokračujeme v pohybovkách na hájích.

Plavat budeme nakonec chodit sami do těch průhonic holt.
5. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Včera v zoo super,byly sme tam až do 3/4 na 6 :wink: malá se vyřádila na písku a dokonce tentokrát nebyl ani problém jí odtamtud dostat :slight_smile:
JJnak přej krásný slunečný den :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, Leni, mate vydrz. to ste tam boli dost dlho ...
Dnes mame par stretnuti s kamoskami, dufam, ze Seb bude dobry a dovoli nam trochu aj pokecat ...
6. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mala je nesnesitelne miminko, co mam delat? ja uz tady zase furt bulim... ja vydrzim max 3 dny s nimi v kuse sama a uz proste nemuzu... jeste dnesek a patek mam vydrzet, ale to proste nejde... oci neudrzim skoro ani otevrene... kojeni asi vzdam, uz proste nemuzu
6. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
do toho vseho ted David rozpatlal zlutou prstovou barvu po koberci...

vcera roztrhal knihu o peci o dite, urval dvere od mrazaku (Honza nadaval), a hodil na zem konvici, co jsem dostala k svatku...
konvice vydrzela, ale praskla pastelka, co na zemi lezela... a ztratil nekde penal od pastelek, asi ho vyhodil do kose a ja odpadky vynesla... nikde proste neni
6. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ladi to je mi líto a nemohl by ti někdo pomoci s dětma,třeba někdo z rodiny? Nebo nějaká kamarádka?
6. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemohl... to je to nejhorsi... mama se stara o tatu, a tchyne tam ma na 3 tydny Davidkova bratranka... a Honza uz ma jen 4 dny dovci, a to padne na ty Alpy, pokud tam opravdu pojedeme... ach jo,ale diky, jsem se potrebovala vykecat :slight_smile: ted mi doprala pracka - peru kazdy den 2 pracky, to je krize... vcera jich bylo ale 5
6. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je mi tě moc líto :frowning2: jestly chceš můžu ti davídka klidně občas na celý den pohlídat,k tomu kojení nevím,jako já plánuju dfalší mimi až malý bude tak 6 takže to bude ok,ale kdybych měla dřív ,tak se klidně přiznám,že max 6t a najela bych asi na umělí :pensive: K tomu ztrácení věcí,hele to je ok,mě malá dnes někam zašantročila dvacku ,minule všechny pastelky co měla atd :wink:
Zdeni,jj měli to víš ségra si potřebovala co chvilku odskočit ,sednout trak se to kapku protáhlo,ale malá byla pak aspoň utahaná a krásně spala :dizzy_face:
6. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jen se vykecej,potřebuješ to.A proč si tchýně nevezme i Davídka,třeba by si kluci hráli a bylo by to.Teda nevím ale,kolik tomu bratránkovi je.

Jinak my máme stále katastrofální noci,by mě zajímalo,kdy jí to přejde,taky jsem mrtvá a to mi řádí jen jedno mimi. :unamused:
6. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vis co, ja nechci posilat Davida kvuli miminu pryc 150 kilaku, navic kdyz tam jsou dve deti, tezko je v tom baraku uhlidas... jsou tam schody, psi, bazen, vsemozny rostliny, vosy atd.... a styskalo by se mi... kdyby bydlela za rohem, tak parada, ale takovou dalku fakt ne...
byli jsme tam na vikend a odpocinek nulovej

musim bezet, ted rve pro zmenu David, papa
6. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jsem nemyslela ho odložit,ale že by tam třeba chtěl být i sám,měl by kámoše. :wink: Ahojky.
6. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásný poledne

Ladi to je mě líto s tím kojením já kojila 4 měsice první 2 mareček přibíral ukazkově a to řval skoro pořád všichni že má hald a já že ne a že budu kojit kojit kojit po 2 měsici nepřibíral a řval pořád vydržela jsem to ještě měsic pak dala alespon na noc um aby vydržel do pul noci a pak se mě ze dne na den ztratilo mlíko a bylo to vyřešení od 4 měsice spal celou noc do roku ted je to zase horší a v noci se budí,ale to je už o něčem jiném a najednou bylo po řevu miminko i maminka spokojený ,ale u nás to bylo ještě to že mě prdy

jinak já mám dneska těžkej veget mamka si vzala marečka na zahradu a mužu přijet až večer huráááááááá,ale zase něco za něco musím gruntovat celý byt prát uklid skříni atd atd ale mamka mě voalla že spadl a á bouli a odřený čelo chjoooo já vím stane se to,ale mě se to nikdy nestalo aby se tak sedřel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem říkala aby ho hodinu kontrolovala a pak dala spát tak snad to bude dobrý

ve čtvrtek máme jet do toho chorvatska tak doufám že se nám vše vyhne segry verunka má afty naštěstí je to virové a sestřenice barznka má IMPETIGO což je silně infekční byli jsme s nima v sobotu má to od pondělí tak snad to mareček nechytne budu se modlit snad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom co anetka a tvářička????

jinak u nás s jídlem opět katastrofa nechce nic jsem z toho na nerva jeden den sní polívku i oběd a jěště chce mlíko na spani v poledne :rolling_eyes: a pak 4 dny nic já když mu dávám oběd už jsem nervní co sní vím možná to ze mě cítí,ale kdyby alepon snědl ten oběd tak by byl klid :cry:
6. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jemu by stačilo normálně ráno v poledne a večer mlíko a v noci se taky na něho budfí přijde mě jak mimino s tím mlíkem :unamused: :unamused: :unamused:
6. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi,kdyť říkám,můžeš ho dát klidně ke mě,beztak je u mě většinu času ségra tak se o děti podělíme a ty si aspoň dáchneš :wink:
Hani,z toho si nic nedělej u nás jídlo taky nic moc,jedla by jen blbosti typu sušenky bebe dobré ráno(už nevím kde si je můžu v klidu sníst aniž by my neurafla kus) křupky atd, na chleba mi kašle,jeden den sní polívku a moc jí chutí,druhej den jí za boha nechce :unamused: občas jí musím nechat chvilku vyhladovět abych do ní dostala i něco normáního nebo nedej bože zdravého :unamused: včera jsem jí musela půl hodiny přesvědčovat než snědla banán :unamused:
Holky myslíte ,že už můžu v klidu dát malý pěnu do koupele ,která je asi už pro větší dětičky a ne miminkovská?
Hani chorvatsko závidím,my snad užý příští rok :dizzy_face:
6. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je fakt na nervy, ja sa ti nedivim, ze bulis, ale aspon sa ti unavi. a kludne sa tu vykecaj :wink:
Ku kojeniu ti vela nepoviem, ja som Sebosa kojila do 1.5 roku, 7 mesiacov plne. Sem tam to bolo narocne, ani jednu noc som sa nevyspala, ale to bolo len jedno dieta... neviem si predstavit, ze by boli dve ... Tak by sme sa mohli niektory den dohodnut s Lenkou a vziat Davidka do Zoo. A ty by si mala len Anetku ...

Sebos sa teraz tiez v noci budi, asi mu idu zuby.
Idem varit obed. Mali sme sa stretnut s kamoskou, ale jej malej idu zuby a do toho ma desnu rymu a boli ich v krku, tak sme to zrusili, som rada, ze sme tyzden bez ucpaneho nosu ...
6. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek