• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky!
Ladi, to je mi líto :frowning2: Doufám, že se to srovná.
Já dneska dostala první přírodní MS po vysazení, dokonce přesně po 28 dnech, to jsem koukala jak blázen, já měla cykly vždy dlouhé tak 33 - 38 dnů :confused: Tak teď teprve začne to pravé snažení :grinning:
6. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ladi - je mi to moc líto a začínám se opravdu bát co bude u nás, Ema je tedy hodně klidná, ale nikdo neví, jak malého přijme a jaký bude malý. U Emči jsem s kojením neměla problémy vůbec

Mně zmáhá konec těhu, navrch mám 13kg, hodně špatně se mi spí, Emče zase lezou špičáky, takže se mi ještě ke všemu v noci budí, na dnešk jsem spala 23 - 4, pak už ne :unamused: , čekám až usne a půjdu si na chvíli lehnout
ještěže mám alespoň připravené už všechny věci
6. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Ema jí taky teď nějak málo, každý den je to jiné, to co zdlábne jeden den, druhý odmítá, jedla by jen sušenky z DM, polystyren, rohlik, sýr kidiboo a salátovou okurku
ani to mliko teď moc nechce, ráno třeba jen 50 a večer 120
6. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já když jsem na chtě už ho umívám normoš mojím sprcháčem typu palmolive atd takže si myslím pokud nemá žádny kožní problém není se čeho bát

stím jídlem je to fakt na palicu co teda miluje je bramborová kaše,ale někde jsem četla že brambory taky nejsou mo ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako myslím pořád je jíst

tak u nás ovoce atd tuk tuk jí celkem dost,ale zase celý den na ovoci a zelenineno uvidíme jak se to bude dál vyvýjet
6. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík miluje meruňky, jedl by je na kila :grinning:
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem konec těhu je fakt děs :unamused: :unamused: jěště si na to moc dobře vzpomínám a já jěště 13 dní přenášela takže nic moc :pensive:
jinak vás opravdu obdivuju Mareček je taky klidas,ale myslím si že malé mimi by ted nezkousnul je mamánek a když si chovám malé mimi musí mě sedět taky na klíně takže si ymslím že i u nás to byl pekný záhul tak snad až bude mít 3 a budeme mít malé mičo bude to lepší i když kámoška má ted malé mimi a aduš má 4 roky a taky říká pěknej záhul takže si asi nevybereme a vy co máte malé mimi nebo čekáte prostě vydržet bude líp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
IRIS Mareček rybíz :stuck_out_tongue_closed_eyes: na zahradě stojí třeba pul hodiny u stromku ksichtí se a jí jak o život už jsou stromky skoro očesaný

jinak gratulka ke snažení to bude rodeo :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky použila nedětské sprcháče, když byla na dovo nouze a vše ok

hanul přesně - jeden den kilo ovoce a druhý den nic:slight_smile: čert aby se v nich vyznal :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul to Ema miminka může a když si je chovám, tak je jí to zatím jedno, scény nedělá jen zkoumá

Ema taky pořád "mami etě ybíz" a stojí u keře a v lese "maminy"
6. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj taky u nás ybíz

a máte vybrané kráásný jméno taky jsem ho chtěla na první,ale MM říkal že prvorozený a ještě vymodlený syn musí být po něm prostě Mareček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

on jako je mamánek,ale když ho někdo zabaví a dobře že sním dělá kraviny okamžitě se zamiluje a na maminku prdí :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky,mě strašně voní jedna pěna pro děti v dmku,ale je to ta pro větší ne pro mimi,tak vyzkoušíme,problémy s opletí nemáme tak co :slight_smile:
Mylá konečně usnula tak půjdu cvičit,ale nják se mi do toho dneska nechce,spíš bych to zalomila s ní :unamused:
Holky závidím klidné děti,já už nevím co mám z malou dělat,všechny mamči si na písku odpočinou,mděti plácaj bábovky a naše madam si dělá exkurze po okolí ! normálně my zdrhá když někd ejdeme,zkoušela jsem jí domlouvat a vysvětlovat asi xkrát,vklastně pokaždé,pak se i jemně plácla přes plínku,ale nic ještě se mi pomalu vysmála,už fakt nevím jak na ní :frowning2: jediný co občas zabere je postrašení bubákem nebo když za něco slíbím odměnu,třeba včera nechtěla večeři,tak říkám když sníš polívčiččku tak maminka pak přečte pohádku na doboru noc,no to víte,že to snědla,stejně jako s tím banánem,když sníš banán tak potom teprv může být kornoutek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt s tou výchovou nevím no :unamused:
6. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, snad se nám zadaří :wink:

lenkazdenek: Tom taky zdrhá, sedne na motorku a jede..už jsem ho vzala nakupovat i bez kočáru a děs běs, pořád chtěl někam utíkat, je to neposeda :slight_smile: u nás bylo před chvílí: až se vyspíš, půjdeme do bazénku, páč ještě dneska nespala už byl protivnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď chrupe jak andílek :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni myslím si že ty děti si to ještě neuvědomují Mareček je zase takový že kamkoliv jdeme říká UKU takže je schopný jít celou cestu za ruku když ho pustím at si běhá tak říká mamiko ne ne uku takže ono si nevybereš na písku taky sedí jak přibitej a nikam se nehne :wink:

jinak teda celkem poslouchá,ale někdy musím hooodně zakřičet to pslechne vždycky i když mě slyší celé sidliště :grinning: :grinning: :grinning:

když jsem na zahradě tak má volné pole pusobnosti tam ho nechávám dělat co chce i když pít vodu z bazénu to ne :grinning: ,ale on už ví že nesmí jde k bazénu kouká po mě a říká mužu??a já nemužeš a on mami mužu a já říkám nemužeš a takto by se mě ptal milionkrát musím odejít pryč a vím že se nanapije :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Laduško, vydrž holka, ono se to s malou časem zlepší, Denča se trochu vzpamatovala v půl roce, ale chápu, že to teď pro tebe absolutně nemůže být žádná útěcha. Nám jakž takž pomohlo právě v tom půl roce ergo :dizzy_face: , škoda, že jsem ho nekoupila dřív, to mi pak přes den i trochu spala, předtím nic, jen řev, řev a řev :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Předtím jsem jí nosila v klokance a to bylo na hovno, vydržela chvíli, mě bolely záda, krk a všechno, usnout tam neusnula, no na prd. Na příští mimčo si koupím i šátek a zkusím ho tam cpát od začátku, páč jinak si to nedovedu představit. Denča odmítá chodit za ruku, lítá venku jak tornádo, to bych nikam nemohla s kočárem a ještě s ní. Ale úplně s tebou soucítím :pensive: Zrovna tu byla kámoška a povídaly jsme si o tom, jaké je a hlavně ty první měsíce byla, Denča extrémní dítko :pensive:

Včera jsme měli zrovna takový brutální den, to fakt vyvedla co mohla, Michal byl v Brně, dopo tu byl táta něco spravovat, tak dokonce i on ji pak už plácnul přes zadek a to je teda co říct, včera se nezastavila až do večera, počmáraná telka, stůl, stěna, plovoučka, zmlátila kocoura :angry: , málem vybila okno, hodila kopačák na sporák s hrncema, furt lozila na linku, otevírala myčku a vyhazovala z ní věci, štětkou ze záchodu pocákala komplet celou čerstvě umytou koupelnu, rozšlapala cornflaky do koberce a po povysávané plovoučce, ztrhla záclonu, rozťabrala zubní pastu po zemi, schválně vylila čaj na koberec, rozebrala mi mobil, nechala pootevřený mražák :angry: , vytahala binec z odpadkového koše, venku mi vyházela čisté prádlo na zem, když jsem se otočila pro kolíky a tak dále... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Takže dneska jsem plná optimismu a jsem zvědavá jak to v březnu udělám, abych vůbec přežila :pensive:

Jinak bývalému umřel 30-letý brácha a kamarádka se po roce rozvádí, no samé "dobré" zprávy :frowning2:

Malou si teda dneska vzali naši, protože jeli na jeden den za babičkou na chatu, tak jsem sice sama, ale jsem z toho všeho nějaká zničená a bolí mě hlava :unamused:

Mem, tak to je dobrý, 13 kg nahoře, ne? To jde :slight_smile: Ale ten konec je na prd, no... Ještě chvíli vydržíš a bude prcek venku :wink:
6. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
6 strudlu a 1 koláč...uz nemuzu... jedeme o vikendu s kamaradama slavit ty moje narozky, to jsem vcera stahovala do 23h texty na karaoke. Ze se na ne nevyprdnu!
6. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, zase budeš mít ale bezva oslavu :wink: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nějak porad slavím :slight_smile:

Ladi, přejde to vydrž holka, kdybych měla auto, prijedu ti pomoc zabavit děti, ale jak se k vám jinak dostanu?
6. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky moc, ale musim to zvladnout sama.
Davidek dnes na sebe shodil nocni stolek i s lampickou a vetrakem. Silenost... Ach jo.
Betka ted asi hodinu spi, huraaaa. Tak jsem alespon precetla Davidovi pohadky a taky spi.

Ven poslednich par dni chodime jen s Honzou, protoze David na motorce a besnici mimco v kocarku- to se neda zvladnout v jednom cloveku.

Tchyne tam Davidka chce, nechape, ze tam nechci dat takhle male dite na dlouho. Tomas- synovec (5 let), tam byl 2 tydny v cervenci a ted je tam zase asi na 3 tydny. Vzdyt to je strasne!

Shodli jsme se s Honzou, ze nam pomuze alespon susicka, takze budeme kupovat, casem. A zkusi zaridit alespon na 1 den z tydne praci z domova. V nejhorsim si holt obcas zaplatim nejakou pani na vypomoc nebo hlidani.
Nebo se z toho obesim.

Musi byt casem lip! Ale to uz rikam 8 tydnu...
6. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, sušička je dobrá věc. Já se jí snažím teda využívat minimálně a sušit venku, ale jak je takové to naprd počasí, tak je to bomba :dizzy_face:
6. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych bez sušičky nedala ani ránu, ale taky máme byt bez balkonu, že...ale to prádlo je z ní tak nějak měkčí a hezčí.
6. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Davidka jsem kojila 8 mesicu, 6 jenom MM...
obcas byla krize, ale nikdy takhle nerval...
ale ja ani nevim, jestli ma Betka hlad, ja proste nevim, proc 22 hodin denne rve, jak kdyz ji na noze berou :pensive:
uz se i bojim, ze ma nejakou skrytou nemoc, vadu, nebo nevim, ach jo

ani se s ni nemuzu mazlit, zpivat ji, nic proste, protoze furt jen rve, blinka nebo ma prdiky a taky rve :rolling_eyes:
nemuzeme na nakup, na pisek, na hriste, nikam...

a vsichni furt: ma asi hlad, ma asi hlad... a ja ji treba zrovna dokojila :unamused:
6. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, já se tenkrát taky ptala doktorky, jestli nemá nějakou nemoc, že to není možné, že nikdo v okolí ani ze známých ještě neviděl tak ubrečené mimčo. Ale nic jí prý nebylo, příbírala hezky, takže doktorka říkala, že z hladu to taky není... Ona mi začala ječet třeba když jsem vytáhla kozu, jednou potáhla a spustila, mlíko přitom teklo a ječela a ječela :pensive: Taky jsem seděla furt doma, ona totiž nesnášela kočár a ječela v něm ještě víc :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul malé tvářička nic moc,mi přijde,že ta horní jizva je ještě víc vidět,musím zajít k dr. a domluvit se na laser. :frowning2: Jinak to bohužel nepůjde. :frowning2: Chtěla jsem vám to vyfotit,jenže Mp někam dal foťák a nemůžu ho najít. :unamused: :angry:
6. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo mi pak zase říkal, že je třeba přejezená a bolí z toho břicho... Já fakt nevím, ale byl to očistec. Někdy řvala i pět hodin v kuse :cry: Moc na tebe myslím :pensive:
Ladi kdo ví co jim je, nemuze mít reflux kdyz píšeš, že blibká - ono jak se to mlíko vrací tak je pálí žáha - pak řvou, nechtějí jíst a pak zase řvou, že mají hlad.
presne to dela, zacne sat, pusti se, rev, mliko tece kolem, ja nadavam, ona se u toho krouti, kope nohama...
to same u prebalovani, odrazi se nohama uplne vzteky, skoce po prebalovaku...
jedine, kde nerve, je koupani, a prvnich cca 10 minut na ruce - pak bud usne, nebo breci, a jen ji das do postylky, tak opet rev - monitor dechu jsme vubec nemuseli shanet

v obyvaku spi na kresle na dekach
6. srp 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, reflux pry nema, ptala jsem se, ale davam ji pred kazdym kojenim lzickou Nutriton- ten gel z toho, plive to, ale neco do ni dostanu, kazdopadne je to vopruz, k tomu dostava i Sab na prdiky
6. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, jak bys psala o Denisce :frowning2: Já jsem si ten její "miminkovský" věk vůbec neužila :cry: :cry: :cry: :cry: , byla jsem chodící troska, měla jsem 42 kilo, no konec, když se kouknu na loňské fotky, tak fakt vypadám jak mrtvola. Mě hlavně udivovalo, jak se může tak malý prcek tak moc vztekat :pensive: Navíc mi to nikdo nevěřil :pensive:
6. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Davidek byval tak hodnej!!!
ja se tesila, ze vyjedu s kocarem na pisek, mimi bude hajat, a my si hrat... ze si dame dolu bazenek, ze tam budeme papat meloun a uzivat si leto... a ted mam celej den mimco na rukou, nervozniho Davidka za zadkem, byt plnej vos a curbesu, snury plne pradla, na zadech hrb a v zaludku prazdno :wink:
6. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi: a není Bětuška dráždivé dítě? :wink:
6. srp 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek