• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Tak jsem konečně dočetla,

Leniz malá je to samé,na dětském hřišti mi taky nehrozí,že bych si odpočinula.Ale aspoň konečně milostivě venku chodí za ručičku,ale trvalo to a stálo jí to hodně vzteku a slz.Jak nechtěla ruku,tak jsem jí prostě nacpala do kočáru a konec,sice chvilku ječela,ale časem pochopila,že buď za ruku nebo kočárek.Ale i tak sem tam má chvilku,kdy se snaží zdrhnout,ale už jí stačí říct,že buď ručička nebo kočárek,hned se mě chytá. :wink:

S jídlem to máme super,jí všechno,co dostane a ve velikém množství,nejvíc závislá je na hroznovém vínu.To by mohla jíst celé dny. :wink:
6. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, a co o tom pisou? ja to nikdy neslysela... jdu prozkoumat net :wink:
6. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi: někde je o tom tady téma, zkusím to najít..ty příznaky by docela odpovídaly :wink:
6. srp 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi: hodila jsem ti to dopředu, je to v kojencích :wink:
6. srp 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jako, je to dost mozne... zaprve je nodonosena, zadruhe zaklani hlavu jak blazen a prohyba se do luku paradne... ach jo...
jestli vyfasneme jeste chodit na rehabku nekam, tak proste ne, auto nemam (jezdi s nim H.) a mam Davida, takze to uz bych fakt nezvladla
6. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: jj, to fakt odpovídá :wink: tyhle děti vyžadujou dost přesnej režim :wink:
6. srp 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,diky za info, zeptam se pak Dr.
u nas zadny rezim neexistuje :sunglasses:
6. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: my taky žádnej nemáme :wink: ale zas na druhou stranu, Deniska by tomu jako miminko taky odpovídala..a ta režim nesnášela :confused: no ale radši se zeptej, ty nedonošený, co zakláněj hlavu..to fakt může být ono :wink: jako fakt ti nezávidím, já si takhle přesně představuju, co to je, mít 2děti za sebou...horší je, když to někdo nečeká :unamused:
6. srp 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
s tym spanim ziadne zlepenie. Rano a zobudi o tej 7-8 a zaspi tak okolo 11 vecer az. Cez den spanok nehrozi...uz fakz neviem co s nou, nepotrebuje dieta viac spanku?Ja by som ho teda otrebovala... :sweat_smile:
6. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no je to možný, ona se sice moc do luku neprohýbala, ale jinak je fakt, že režim to teda nesnesla. Jen by mě zajímalo, proč to nenapadlo doktorku :angry: Tak jsem si připadala jak nejneschopnější matka s nejhorším dítětem široko daleko a třeba jí fakt něco bylo :pensive: :frowning2:

sis, já jsem právě po Denisce připravená na nejhorší, osobně teda myslím, že horší to být už nemůže, takže můžu být snad jen mile překvapena, kdyby bylo druhé náhodou hodnější, ale radši v to ani nedoufám a čekám apokalypsu :zipper_mouth: Ale chci od začátku na doma šátek a tak, tak snad to zvládnu líp než s Denčou, to jsem byla bezradná a na všechno přišla pozdě :unamused:
6. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já když to vezmu tak zpětně..tak Tygr byl taky hodnej, on do toho půl roku v podstatě furt jenom spal, měl teda prdy..ale to jen tak knoural...jediný, že teda nechtěl mlíko...ale jinak asi pohoda..a stejně jsem toho měla plný brejle :confused:
6. srp 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: hele..to se nedá svítit..já taky lituju hodně věcí :wink: ale tak co má člověk dělat, když je to jeho první dítě a všichni do něho valej "chytrý" rady :wink:
6. srp 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako teď už je proti dřívějšku zlatá, chodí spát ve stejnou dobu, jakž takž spí přes den, začíná si hrát s hračkama, včera dokonce vytáhla plyšáky a chodila s nima, tak to jsem čuměla, ona totiž k žádné hračce neměla vztah, v postýlce nic nesnesla a včera za mnou chodila s pejskem a štěkala, měla z toho srandu, to mě překvapila.
6. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: Tygr si nehraje s ničím, jenom má svýho smradláčka..a toho musí mít furt, jinak by neusnul.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jj, "chytrý" rady :rolling_eyes: Už si do toho kecat nenechám, stejně to nezabralo a jen jsme se déle trápili...
6. srp 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, smradláčka??? :grinning:
6. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2990379&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

on mu furt žere nohy a pak si tím smrdlá po obličeji, takže usínáček už večer po vyprání smrdí jak rasův pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis :grinning: , no a to právě Denča nikdy nechtěla, neměla nikdy nic oblíbeného, z postýlky všechno vyházela, minule jsem jí tam chtěla dát medvídka a hned mi cpala zpátky a řvala "né, mami, pyč" :grinning:
6. srp 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: bud ráda, já si neumim představit, že by se nám ztratil..to by byl asi konec světa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím z pergoly.. hicák jako prase :grinning:
Mlaďa střídá bazen, motorku a lehátko .. vopaluje se jak starej, hele :grinning:
Každou chvíli má přijet Ondra .. tak ho taky nažene do plavek a taky bude muset obléknout kruh jako já.. :grinning:
Je zlatej.. Dokonce tady líp spí (po obědě) a taky jí .. sice nevim proč, spí v cestovní postýlce, kterou zná a jídlo taky vařím já.. ale včera zbouchal !4! knedlíky :grinning: :astonished: :grinning:
Horší je, že zítra mám fasovat na noc Adama :confounded: :confused: Jsme chtěli grilovat a otevřít si vínko.. no tak leda prd hele :angry: :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my máme jako mazlíka všude s sebou toho modrýho hrocha.. přesně, jak říká siss, i po vyprání už večer smrdí jak uhnilá noha .. ale bez hrocha ani ránu. Musím někde sehnat náhradního.. a tohohle mu pak šlohnu, uskladnim a až bude dospělej, tak předám. On ho krom Ernieho musí mít všude.. :sweat_smile:
6. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi o tom dráždivém dítěti jsem slyšela až ted od kámošky ona teda má donošený mimčo ale bylo koncem pánevním nakonec v pulce porodu tam strčil nohu a šla na císař a ted malej je taky dráždivej zaklaní hlavu a to dost hodně řve taky,ale asi ne tak moc a chodí sním teda cvičit :pensive:
já když ho viděla měl 2 měsice a jak pásl koně a strkal nohy pod sebe to mareček snad dělal až v pul roce :astonished:

jinak stím odtrhováním od prsa taky znám řev kopaní kozu nechtěl pak řval a pak jak nepřibíral tak měl hlad po UM se hooodně zklidnil a bylo z něho spokojený m3im2čo,00
6. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
By mě zajímalo.. jak vypadají prsa těch, co kojili plně až do ... a mléko se vytratilo postupně.. nebo těch, které měly medicinbaly a teď mají svěšené oslí uši .. :grinning:
OoOoOo.. bóže.. kde jsou mé pěkné pevné trojky :angry: :pensive: :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli mame se ti vyfotit?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja myslim že jsou stejny jako driv...takže porad nic moc :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi to odtrhávání znám taky,já to bohužel pak vzdala a hodily sme um ,ale pozor občas mi to pak dělala i na lahvičku takže sem závěrem ještě museli střídat lahvičky a savičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediný co měla hodně dlouho tak to byly ty tomii tippe nebo jak se to píše :sweat_smile:
Luci u nás jediný co pomáhá je když na ní zařvu,že buď půjde za ruku nebo na ní příjde bubák a odnese jí,jinak nic :unamused:
Ladi jestly se ti hodně prohýbá tak asi cvičit budete,ono vůbec buď ráda,že jsou u nás dr pohodový,někteří by tě tam dali hned jen proto že ste nedonošený :confused:
JInak u nás má malá vztah snad ke všemu,plyšáky nosí i na nočník,sebou do kočárku musí mít tak dva-sebou mami,sebou :grinning: a pak mmiminko,to učí chodit,dává ho na nočník,dává bumbat,papat :grinning: :grinning:
Eli,no manža si stěžuje,že po tom co jsem zhubla nemám žádný prsa a už se mu prý přestává pomalu líbit i zadek :unamused: ale podle mě přehání,ikdyž přeci jen myslím,že jsem fakt schodila dost :wink: ale foto posílat nebudu :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz to máš dobré,moje madam,když se sekne,tak můžu křičet jak chci a nic nepomůže,je děsně tvrdohlavá. :frowning2: :angry:
6. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, no tak moje kozy po kojení... Blééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

svom, já taky můžu ječet jak chci a nic :unamused:
6. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já zavřu a stojí v pozoru,ale je to fakt zařvání :grinning: :grinning:

vždycky ho vynadám z auta říkám stuj a on jo jo mami tuj tuj mužu a já né stuj a on jojo tuj mami mužu než vytahám tašky z auta málem mě klepne :grinning:

kat a co jména jaké máte favority???????????????????????já vubec nevím co bych dala :grinning:
6. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zdravím po dlouhé době :slight_smile:

Ladi, taky na tebe moc myslím...vůbec si to neumím představit, uřvané mimčo a do toho zvědavé a těžko hlídatelné batole :pensive: :zipper_mouth: rozhodně si nějakou hlídanou pomoc sežeň, aspoň 2x týdně, určitě se to vyplatí..

Kat, ty máš doma torpédo teda, jak jsem si přečetla ten seznam, co Deniska provedla.... :grinning: :zipper_mouth: Julinka zas až tak nezlobí teda...jako venku si běhá kde chce, za ruku teda nééé a nééé, pořád někam leze, chce se honit....na písku ji to baví jenom krátce a pak zas nějaká akce...z venku se vracím docela vyčerpaná :unamused:

Lenci - Juli občas přes den nespí, a to jsem pak dost vytočená...naštěstí to je jenom občas, dneska spala 3 hodiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

plyšáky a hračky - nejoblíbenější je Elmo, toho si bere i do postele, ale jinak nic...hraje si s kuchyňkou, baví ji dělat se mnou puzzle nebo si čteme, ale teď v poslední době se pořád chce dívat na tv - vede Elmo, teletubbies a wallace a gromit....prostě musíme chodit ven, nebo se rozčiluje, že ji to vypínám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, jména vůbec ještě nevíme, času dost :wink:

hanel, no včera to byl fakt extrém, to už tu dlouho nebylo. Dneska naši říkali, když mi ji večer přivezli, že byla celý den strašně hodná :confused: Za to tady doma začala pěkně řádit sotva jsem za mámou zabouchla dveře :zipper_mouth: :grinning:
6. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek