November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
svoma
6. srp 2009
Tak jsem konečně dočetla,

Leniz malá je to samé,na dětském hřišti mi taky nehrozí,že bych si odpočinula.Ale aspoň konečně milostivě venku chodí za ručičku,ale trvalo to a stálo jí to hodně vzteku a slz.Jak nechtěla ruku,tak jsem jí prostě nacpala do kočáru a konec,sice chvilku ječela,ale časem pochopila,že buď za ruku nebo kočárek.Ale i tak sem tam má chvilku,kdy se snaží zdrhnout,ale už jí stačí říct,že buď ručička nebo kočárek,hned se mě chytá. 😉

S jídlem to máme super,jí všechno,co dostane a ve velikém množství,nejvíc závislá je na hroznovém vínu.To by mohla jíst celé dny. 😉
lada82
6. srp 2009
siss, a co o tom pisou? ja to nikdy neslysela... jdu prozkoumat net 😉
sisstin
6. srp 2009
ladi: někde je o tom tady téma, zkusím to najít..ty příznaky by docela odpovídaly 😉
sisstin
6. srp 2009
ladi: hodila jsem ti to dopředu, je to v kojencích 😉
lada82
6. srp 2009
no, jako, je to dost mozne... zaprve je nodonosena, zadruhe zaklani hlavu jak blazen a prohyba se do luku paradne... ach jo...
jestli vyfasneme jeste chodit na rehabku nekam, tak proste ne, auto nemam (jezdi s nim H.) a mam Davida, takze to uz bych fakt nezvladla
sisstin
6. srp 2009
lada: jj, to fakt odpovídá 😉 tyhle děti vyžadujou dost přesnej režim 😉
lada82
6. srp 2009
siss,diky za info, zeptam se pak Dr.
u nas zadny rezim neexistuje 😎
sisstin
6. srp 2009
lada: my taky žádnej nemáme 😉 ale zas na druhou stranu, Deniska by tomu jako miminko taky odpovídala..a ta režim nesnášela =-) no ale radši se zeptej, ty nedonošený, co zakláněj hlavu..to fakt může být ono 😉 jako fakt ti nezávidím, já si takhle přesně představuju, co to je, mít 2děti za sebou...horší je, když to někdo nečeká :-|
lenciatko
6. srp 2009
ahoj holky,
s tym spanim ziadne zlepenie. Rano a zobudi o tej 7-8 a zaspi tak okolo 11 vecer az. Cez den spanok nehrozi...uz fakz neviem co s nou, nepotrebuje dieta viac spanku?Ja by som ho teda otrebovala... :-N
katarina82
6. srp 2009
sis, no je to možný, ona se sice moc do luku neprohýbala, ale jinak je fakt, že režim to teda nesnesla. Jen by mě zajímalo, proč to nenapadlo doktorku ]-( Tak jsem si připadala jak nejneschopnější matka s nejhorším dítětem široko daleko a třeba jí fakt něco bylo |-| 😞

sis, já jsem právě po Denisce připravená na nejhorší, osobně teda myslím, že horší to být už nemůže, takže můžu být snad jen mile překvapena, kdyby bylo druhé náhodou hodnější, ale radši v to ani nedoufám a čekám apokalypsu :-x Ale chci od začátku na doma šátek a tak, tak snad to zvládnu líp než s Denčou, to jsem byla bezradná a na všechno přišla pozdě :-|
sisstin
6. srp 2009
kat: já když to vezmu tak zpětně..tak Tygr byl taky hodnej, on do toho půl roku v podstatě furt jenom spal, měl teda prdy..ale to jen tak knoural...jediný, že teda nechtěl mlíko...ale jinak asi pohoda..a stejně jsem toho měla plný brejle =-)
sisstin
6. srp 2009
kat: hele..to se nedá svítit..já taky lituju hodně věcí 😉 ale tak co má člověk dělat, když je to jeho první dítě a všichni do něho valej "chytrý" rady 😉
katarina82
6. srp 2009
Jako teď už je proti dřívějšku zlatá, chodí spát ve stejnou dobu, jakž takž spí přes den, začíná si hrát s hračkama, včera dokonce vytáhla plyšáky a chodila s nima, tak to jsem čuměla, ona totiž k žádné hračce neměla vztah, v postýlce nic nesnesla a včera za mnou chodila s pejskem a štěkala, měla z toho srandu, to mě překvapila.
sisstin
6. srp 2009
kat: Tygr si nehraje s ničím, jenom má svýho smradláčka..a toho musí mít furt, jinak by neusnul.. :-p
katarina82
6. srp 2009
sis, jj, "chytrý" rady 8-( Už si do toho kecat nenechám, stejně to nezabralo a jen jsme se déle trápili...
katarina82
6. srp 2009
sis, smradláčka??? 😃
sisstin
6. srp 2009
kat: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

on mu furt žere nohy a pak si tím smrdlá po obličeji, takže usínáček už večer po vyprání smrdí jak rasův pytel :-p
katarina82
6. srp 2009
sis 😃 , no a to právě Denča nikdy nechtěla, neměla nikdy nic oblíbeného, z postýlky všechno vyházela, minule jsem jí tam chtěla dát medvídka a hned mi cpala zpátky a řvala "né, mami, pyč" 😃
sisstin
6. srp 2009
kat: bud ráda, já si neumim představit, že by se nám ztratil..to by byl asi konec světa :-p
obla
6. srp 2009
Zdravím z pergoly.. hicák jako prase 😃
Mlaďa střídá bazen, motorku a lehátko .. vopaluje se jak starej, hele 😃
Každou chvíli má přijet Ondra .. tak ho taky nažene do plavek a taky bude muset obléknout kruh jako já.. 😃
Je zlatej.. Dokonce tady líp spí (po obědě) a taky jí .. sice nevim proč, spí v cestovní postýlce, kterou zná a jídlo taky vařím já.. ale včera zbouchal !4! knedlíky 😃 :-o 😃
Horší je, že zítra mám fasovat na noc Adama :-S =-) Jsme chtěli grilovat a otevřít si vínko.. no tak leda prd hele ]-( 8-(
obla
6. srp 2009
Jinak my máme jako mazlíka všude s sebou toho modrýho hrocha.. přesně, jak říká siss, i po vyprání už večer smrdí jak uhnilá noha .. ale bez hrocha ani ránu. Musím někde sehnat náhradního.. a tohohle mu pak šlohnu, uskladnim a až bude dospělej, tak předám. On ho krom Ernieho musí mít všude.. :-N
hanulinecka
6. srp 2009
Ladi o tom dráždivém dítěti jsem slyšela až ted od kámošky ona teda má donošený mimčo ale bylo koncem pánevním nakonec v pulce porodu tam strčil nohu a šla na císař a ted malej je taky dráždivej zaklaní hlavu a to dost hodně řve taky,ale asi ne tak moc a chodí sním teda cvičit |-|
já když ho viděla měl 2 měsice a jak pásl koně a strkal nohy pod sebe to mareček snad dělal až v pul roce :-o

jinak stím odtrhováním od prsa taky znám řev kopaní kozu nechtěl pak řval a pak jak nepřibíral tak měl hlad po UM se hooodně zklidnil a bylo z něho spokojený m3im2čo,00
obla
6. srp 2009
By mě zajímalo.. jak vypadají prsa těch, co kojili plně až do ... a mléko se vytratilo postupně.. nebo těch, které měly medicinbaly a teď mají svěšené oslí uši .. 😃
OoOoOo.. bóže.. kde jsou mé pěkné pevné trojky ]-( |-| 8-(
micinka22
6. srp 2009
Obli mame se ti vyfotit?? :-p :-p 😃 😃 😃 😃 no ja myslim že jsou stejny jako driv...takže porad nic moc 😃 😃
lenkazdenek
6. srp 2009
LAdi to odtrhávání znám taky,já to bohužel pak vzdala a hodily sme um ,ale pozor občas mi to pak dělala i na lahvičku takže sem závěrem ještě museli střídat lahvičky a savičky :-p jediný co měla hodně dlouho tak to byly ty tomii tippe nebo jak se to píše :-N
Luci u nás jediný co pomáhá je když na ní zařvu,že buď půjde za ruku nebo na ní příjde bubák a odnese jí,jinak nic :-|
Ladi jestly se ti hodně prohýbá tak asi cvičit budete,ono vůbec buď ráda,že jsou u nás dr pohodový,někteří by tě tam dali hned jen proto že ste nedonošený =-)
JInak u nás má malá vztah snad ke všemu,plyšáky nosí i na nočník,sebou do kočárku musí mít tak dva-sebou mami,sebou 😃 a pak mmiminko,to učí chodit,dává ho na nočník,dává bumbat,papat 😃 😃
Eli,no manža si stěžuje,že po tom co jsem zhubla nemám žádný prsa a už se mu prý přestává pomalu líbit i zadek :-| ale podle mě přehání,ikdyž přeci jen myslím,že jsem fakt schodila dost 😉 ale foto posílat nebudu 😃 😃
svoma
6. srp 2009
Leniz to máš dobré,moje madam,když se sekne,tak můžu křičet jak chci a nic nepomůže,je děsně tvrdohlavá. 😞 ]-(
katarina82
6. srp 2009
eli, no tak moje kozy po kojení... Blééééé :-p

svom, já taky můžu ječet jak chci a nic :-|
hanulinecka
6. srp 2009
holky já zavřu a stojí v pozoru,ale je to fakt zařvání 😃 😃

vždycky ho vynadám z auta říkám stuj a on jo jo mami tuj tuj mužu a já né stuj a on jojo tuj mami mužu než vytahám tašky z auta málem mě klepne 😃

kat a co jména jaké máte favority???????????????????????já vubec nevím co bych dala 😃
hanelka
6. srp 2009
ahoj holky,
zdravím po dlouhé době 🙂

Ladi, taky na tebe moc myslím...vůbec si to neumím představit, uřvané mimčo a do toho zvědavé a těžko hlídatelné batole |-| :-x rozhodně si nějakou hlídanou pomoc sežeň, aspoň 2x týdně, určitě se to vyplatí..

Kat, ty máš doma torpédo teda, jak jsem si přečetla ten seznam, co Deniska provedla.... 😃 :-x Julinka zas až tak nezlobí teda...jako venku si běhá kde chce, za ruku teda nééé a nééé, pořád někam leze, chce se honit....na písku ji to baví jenom krátce a pak zas nějaká akce...z venku se vracím docela vyčerpaná :-|

Lenci - Juli občas přes den nespí, a to jsem pak dost vytočená...naštěstí to je jenom občas, dneska spala 3 hodiny x-) x-) x-)

plyšáky a hračky - nejoblíbenější je Elmo, toho si bere i do postele, ale jinak nic...hraje si s kuchyňkou, baví ji dělat se mnou puzzle nebo si čteme, ale teď v poslední době se pořád chce dívat na tv - vede Elmo, teletubbies a wallace a gromit....prostě musíme chodit ven, nebo se rozčiluje, že ji to vypínám :-p
katarina82
6. srp 2009
Hanul, jména vůbec ještě nevíme, času dost 😉

hanel, no včera to byl fakt extrém, to už tu dlouho nebylo. Dneska naši říkali, když mi ji večer přivezli, že byla celý den strašně hodná =-) Za to tady doma začala pěkně řádit sotva jsem za mámou zabouchla dveře :-x 😃

Začni psát odpověď...

Odešli