• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Eli, prsa som nikdy nemala, teda po porode asi o 3 cisla vacsie, pocas kojenia ok, teraz spatky k nicomu :wink:
Seb ma kazdy den oblubene nieco ine, i ked teraz uz asi treti den malu cervenu motorku.
Plysaky ho sice zaujimaju, ale len kratko, alebo v obchode alebo ked sme na navsteve, tak tie cudzie, to su uplne super a nevie sa s nimi rozlucit.
6. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, ty jsi měla ty svrchňáčky Bambino Mio, ne? Měli jste velikost xs nebo s, když byl Sebík úplně malinký?
6. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, nevim jak BM, ale u HD a IV, co maji byt do 5kg, tak uz ji nejsou, a ma neco pres 4 kilca, byly to S, nosila je jen ze zacatku a to byla nedonosena. Takze ted nosi svrchnacky 5-8 kg.

Jinak Davidek plysaky miluje. Nejvic hraciho mysacka.
6. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak ty xs vůbec nebrat, jo? :confused:
6. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, mali sme rovno S, XS by bolo pre extremne malinke baby tak na prve 2 tyzdne :slight_smile:. Si s tymi viacvrstevnymi plenami boli akurat, Seb mal 3.5kg
6. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja je mela jen asi prvnich 5-6 tydnu a jsme nedonoseny, do tech 4 kg tak... ale je fakt, ze davam hodne siroke baleni... mozna bych koupila, ale ne nic draheho, IV byly drahe hodne
6. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, jak to teď vůbec děláš, motáš novosklad a něčím vycpáváš? Ještě jednou čč? A na to PUL?
6. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda kouknu po těch XS nějakých jetých třeba...
6. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, i ty Imse Vimse jste měli XS a jsou Bětušce už malé? Denča totiž nosí M-ka ještě teď :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pomooooooooooooccccccccc mareček dneska kolem 11 dopolední spadnula bouchnul se do hlavy na čele má boulu do šesti večer byl v pohodě vysmtej lumpačil a pak to začala proivnej tulivej a má teplotu 38 myslíte že to muže mít z toho bouchnutí??
6. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, neviem, ak by to mal byt otras mozgu, tak su deti asi viac spave, zvracaju ... myslim. Mozno skus zatelefonovat na pohotovost, aby si mala istotu ...
6. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že nic takového byl v pohodě až ted večer když jsem ho chystala na spaní byl umrčenej a teplejší,ale umrčenej bývá často když je ospalej :pensive:
6. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,drz se...nase mala ma zase koliky...ale ja to mam dobry,dam ju mamce nebo Gregovi,kterej je hodne doma.... ale az mamka odjede,tak tu budu asi vynervovana stejne jako ty :frowning2:
6. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi, zkus ten šátek, nebo nějaké jiné nosítko.Něco se jí asi nelíbí a sama neví co :unamused:
6. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani to bych řekla,že bude celkem v pohodě to by se snad projebilo dřív :confused: co zorničky? má je normální?
JInak koukám,že Julinka kouká na to samý co naše princezna,Elmo ,Tabíky :grinning: jo a teĎ občas i njáký ty večerníčky jako je štěňátko ,Štaflík a Špagetka :slight_smile: mašinka Tomáš :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dnešní noc katastrofa,skoro jsem nespala,nevím,co to s ní pořád je. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ladi vše nej k svátku a ať tě dětičky moc nezlobí. :wink:
7. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, tak snad to dobře dopadlo!

svom, děkuju

jdu objednat šátek, klokanka nezabírá

Kristy, mamku Ti závidím - mimochodem manžel v noci zklamal a sbalil se a šel spát do obýváku :angry:
7. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladušce vše nejlepší k svátku :dizzy_face:

No, holky.. fotit mi prsa jako nemusíte, jo.. ale zajímalo mě, jestli si některá z vás v plavkách taky připadá jako se sušenejma křížalama :rolling_eyes:

Tak právě se vzbudil milostpán.. už tu sedí, pije kakao, snídá a kouká na pohádku. Až se probere a nebude mít oči jak lasica, tak pomažeme na trhy pro ovoce, zeleninu a do masny. Pak pergolka a odpo bazén..
Večer budeme grilovat.

P.S. : Adámek šoupnut babičce :dizzy_face: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky :slight_smile:
ja ted prsa zase dobry, bude hur ...
7. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, všechno nejlepší k svátku, ať je brzy lépe :wink:
Klokanka je na nic, pro děti je to strašně nepohodlné :confounded:

eli, já se teda hlásím k těm křížalám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :angry: :frowning2:
7. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám teda křížaly, děs běs :grinning:
7. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Eli,tak prsa jsou asi na mě to jediný,s čím jsem momentálně spokojená.Možná to bude tím,že jsem nekojila dlouho.

Ani nevíte,co bych dala za to,kdyby madam vydržela koukat na tv aspoň 5 minut,jenže jí tv vůbec nezajímá. :unamused:
7. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš vše nejlepší k svátku a ať to s těma svejma broučkama vydržíš a moc tě nezlobí :slight_smile:
Já nják extra křížaly nemám,možná díky posilování,ale už to taky není to co bývalo :frowning2:
Luci zkus Elma nebo Tabíky ty většinou děti chytnou :wink:
7. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz Teletubies jsem už zkoušela,tak ještě zkusím toho Elma a uvidím,díky. :wink:
7. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji, dekuji
Kat a co babynositko Beco?
7. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, Beco jsem nezkoušela, je to pořád ještě taková novinka, některým holkám se z toho ty děti oproti Ergu a Manduce blbě vyndávají, ale celkově myslím dobrý. My máme Ergo a super :dizzy_face: Hlavně si neber Manducu, jsi drobounká, byla by ti velká a nedala by se dostatečně stáhnout přes boky.
7. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš si ty nosítka i jen půjčit a vyzkoušet. Ono někdy chvíli trvá, než si ty mimča zvyknou, ale většinou to jde rychle. Denča si zvykla hned, to jsem ale fakt čuměla.
7. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak jako úplný sušený švestky to nejsou.. uši baseta taky ne.. jak to tak formulovat..
PAMATUJETE AMAROUNY Z NÁVŠTĚVNÍKŮ..? Přimyslete si slupku pomeranče, velikost a tvar řepy, co tahala celá rodina včetně myšky.. můj obličej a máte celkem reálný výsledek.

Nemít podprsenku, skřípám si prsa do poklopce :grinning: :sweat_smile: :grinning: Bo nezapnu kalhoty v pase.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek