• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
No nic.. očka lasice se proměnila ve dva tenisáky a tak mažeme do města :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, ten Beco obchudek ma moje kolegyne z prace jsem ted zjistila, tak asi pujcim a uvidim...
7. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, ty jsi trdlo :slight_smile: Usi baseta :grinning:
7. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, no super, vidíš, vyzkoušej a uvidíte :slight_smile:
Jo a včera jsem se ptala na plínky, ale nějak to zapadlo, tak to hodím znovu :sweat_smile:
ladi, jak to teď vůbec děláš, motáš novosklad a něčím vycpáváš? Ještě jednou čč? A na to PUL?
7. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ty plenky - jsou ji male HD vel.S, fleesove, a IV nedonosenecke - a koukam, ze je tam i psano do 4kg...
davam vetsinou tluste plenky zapinaci s vkladackou a IV kalhotky 5-8kg a nebo poskladam ctvercovku, na to dam slozenou ctvercovku, separacku a kalhotky
7. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
promin, zapomnela jsem odpovedet vcas...

a peru ve slizu na malo stupnu a predtim potiram zlucovym mydlem, a dobre... a Snappy sponky jsou k nicemu...
7. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, díky. Já jsem ostuda, představ si, že já ten sliz ještě neudělala :pensive:
7. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: to by ses teda měla stydět :sweat_smile: my dneska budíček ve 4:30 :sweat_smile: takže už v 8jsem měla vypraný a pověšený plíny :sweat_smile:
7. srp 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, se taky stydím :grinning: No nic, jdeme na chvíli ven, páč je doma nesnesitelná. Jinak budíčky míváme i dřív než 4:30 :confounded:
7. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: my jdeme chrnět za chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, vše nej k svátku! :slight_smile:

Tomík usnul po mlíčku, tak půjdu ven pověsit prádlo.
Na Elma taky kouká rád, mašinka Tomáš ho nebaví, miluje krtečka.Plyšáku nemusí, má modrou plyšovou žirafu a tu pořád vyhazuje z postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ostatní jsem uklidila, když si s tím nehraje.Fascinujou ho velká auta - traktory, náklaďáky..A jednoznačně vede v létě bazén, malej i velkej :grinning:
7. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné ránko

Ladi vše nej k svátku

add prsa docela to jde kojila jsem 3 měsice trochu povadlé,ale podrda to opraví :grinning: :grinning:

jinak Mareček v noci 39,5 ráno 38,5 spala jsem sním jak se ke mě tisknul byl jak kamínka a já snad z něho měla taky teplotu bylo mě vedro jak v ř..i :grinning:

ted už je dobrej potí se teplota asi nízká tancuje lítá tak snad po poradě s elí má užeh včera byl bez čepice tak snad to bude dobrý

jinak jsem byla na policajtech chjoo objednala jsem z netu něco co není legální a musela jsem jít podat výpověd hruza :grinning: :grinning: :grinning: snad mě nezavřou,ale říkali že ne :grinning: :grinning: že schání tu dotyčnou osobu néé mě :grinning: :grinning: tak mareček bude mít maminku doma :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul ahojky,chudáček malej,snad už je z toho venku. Jinak jsem teda netušila,že tu máme narušitelku zákona. :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, teda, takové černé obchody :grinning: :wink:
7. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladě vše nej k svátku.Je možné, aby Veruš rostly poslední stoličky?Celé dny jen hučí, má narvanou ruku v puse a je příjemná jak osina víte kde.....
7. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dom, jasně.. Ondis už je má všechny :wink:
7. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na jednom hřišti a byla tam školka, sice větší děti, ale Denča nadšená :slight_smile: , jako nehrála si s nima, oni blbli na prolézačkách, ale koukala, furt něco mlela... No tak aspoň se zabavila, teď se jí snažím už půl hodiny uspat a jsem zvědavá, jak dlouho to ještě potrvá.

hanul, doufám, že Mareček bude ok :wink:

Ladi, takže novosklad tě nechytl?
7. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ted take prisli z pisku, jsem zparena jak vepr.

Kat, ale jo, je dobrej, ale mam ho zatim jen jako nouzovku, obcas. Zatim jsou pro me pohodlnejsi ostatni plenky.
Uprednostnovat ho nebudu.

Dekuji vsem za přání.

Od narozeni Betky mame vetsi auto... Uz nam ho nekdo tuknul, boze boze.
7. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško všechno nej a přeju at se deti ukloidní a dají mámě trošku oddech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a Ergo super..ted maji i nový pěknější vzory :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, vyrobila jsem svůj první sliz :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Zatím to teda nějak netuhne, ale píšou do druhého dne, tak snad... Poměry ingrediencí bych měla mít dobrý.

Ladi, nezešedlo ti z toho prádlo? Někdo píše, že jo. A z jakého jsi to dělala mýdla? Já měla doma jen Jelena, příště koupím to Marseilské nebo Lanzu, jestli se to z ní taky může :confused:

Denča se vyspala a brácha se švagrovou ji vzali na prochajdu, tak mám chvíli klid :dizzy_face:
7. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja delam jedine z toho Omina Bianca, a nezesedlo, zatim :slight_smile: jelenovi moc neduveruju
navic je to pradlo krasne mekkounke i bez avivaze, asi tou sodou, nevim - a i mi to hezky prijemne jemne voni

predevcirem jsem taky strouhala :wink:

David zase dnes nespal, jezdi po byte na motorce
7. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejaka pani psala na netu:
Na závěr jedno upozornění:
Může se stát, že po prvním vyprání vám prádlo zešedne. To je způsobeno tím, jak mýdlo reaguje se zbytky starého prášku. Při druhém a dalším praní se ale vše vrátí k normálu. Pokud tohle nechcete riskovat, stačí prádlo předeprat v 80 ml jedlé sody. (Mně se tohle stalo jenom částečně. Protože jsem už před použitím slizu prala v ekologickém pracím prostředku a prádlo měla od zbytků starých prášků vyčištěné, nic mi nezešedlo. Zešedlo ale tričko koupené v sekáči - po dalším vyprání se ale opravdu zase vybělilo.).

Tak asi proto mi nic nezesedlo, jsem prala predtim dlouho v orechach.
7. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi a na jak dlouho ti to vydrží? Ten kýbl? A do pračky se dává jeden 1/4 kelímek? A jak jsi byla spokojená s ořechy? Ten sliz asi výjde levněji, co?
7. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak doufám, že sliz z jelena přežijou plínky bez újmy a pak koupím třeba to Omino Bianco :slight_smile:
7. srp 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já bych šla taky do toho slizu..ale jen na plíny..jak se to tvoří? :confused:
7. srp 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, já to dělala podle návodu od NOvako, páč ten Laduščin jsem nenašla, ale to se dělá stejně.
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=22482&vGroupOffset=0&vOffset=0
Jen ty musíš dát víc té sody, páč v Pardubkách máte dost tvrdou vodu :wink:
7. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tu sodu a vločky maj normálně v drogérii? Já už koukala po tom Ecoveru, ale zdál se mi moc drahej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. srp 2009 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: a jak skladuješ plíny? Já na mokro v kýbli, jsou tam max. 2dny...ale z toho smradu se můžu poblít, a i když se to pere..tak pak ta odtýkající voda děsně smrdí..co s tím? :confused:
7. srp 2009 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, já skladuju na sucho, už jich ani moc nemáme, jen jednu noční, tak to házím k bodyčkům a tak a dobrý.
sodu a vločky nebo to mýdlo je normálně v drogerii, v těch supermarketech moc ne :unamused:
7. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: nám to fakt děsně smrdí chcankama..i když to večer propírám a dávám čistou vodu :angry:
7. srp 2009 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek