• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
já teda skladuju na sucho a taky to fest smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zkusim tam nakapat ten tea tree olej..treba to pomuze :/
7. srp 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: já koukala na bráně, že právě maj nějaký vonítka, co se kápnou do kýble :confused:
7. srp 2009 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a docela bych brala i toho medvídka a perličku, už mě ty ubrousky serou :rolling_eyes:
7. srp 2009 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jako smrdí to, ale ta voda z pračky ne. Ono se to tou předpírkou pročváchne a pak už se to pere v relativně čisté vodě, ne?
7. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no ta první voda smrdí strašně..ta poslední už moc ne, ale stejně to furt cejtim :rolling_eyes:
7. srp 2009 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak nam je dnesk amesic,to leti nejak rychle....
7. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ladi, vsetko najlepsie k svatku ...
Kristy, Belle vsetko naj k prvemu mesiacu.
Holky, teda ste celkom frajerky s vyrobou toho slizu. Ja sa tiez chystam, ale chystam sa uz minimalne rok :grinning: :grinning: :grinning:
Plenky smrdi hrozne, my mame taky system, ze nechame vo vani trochu vody, do nej potom hadzeme ocurane pleny, preplachneme ich v ruke, niekedy ich aj presusim alebo idu do pracky ...
A vraj pomaha i ocot ...
7. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj namokro se ma pridavat ocet..ale ja nez nasbiram pliny na prani..taky to peru s normal oblecenim..máme spotřebu tak dvě denně :sweat_smile: :sweat_smile: a dvě papírovky na spaní..jinak lita s holym zadkem..aspon nema opruzeniny :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bellince vše nej k prvnímu měsíci :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bellince všechno nejlepší :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bellince vse nej a ja dekuji.
Omino, Lanzu i sodu maji tady normal v Globusu. Pred hodinou jsem pro zmenu koupila Lanzu.
Po mimcu ty plenky nesmrdi, po Davidkovi silene!!! Tak je proste peru hned.

S orechy to bylo zajimave, pralo to vcelku normalne, ale ja je z toho pradla furt citila a moc mi to nevoni, za zkousku to ale stoji. Nicmene sliz je lepsi a levnejsi.

Jsme byli v Letnanech na hristi, ten tam radil...
Dnes byl celkem lepsi den, zvladli jsem s Betynkou i pisek, hriste i nakup. Jako kojila jsem ji vsude, ale slo to...
7. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - vše nejlepší k svátku
7. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásný den tak u nás teplotky pořád pokračují má nejvíc 38,5 panadol zabere do pul hodiny ji klesne je vysmátej spaní má sice takový rozvrkočený,ale je vysmátej šíleně slintá tak třeba zuby nebo šestá nemoc uvidíme

dneska v noci byl teplejší,ale ráno už měl 37,1 tak snad to bude dobrý a odpolende už pojedeme na zahradu
8. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec máme afty tak jako asi 5 děti z našeho okolí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused:
8. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
a co je to za infekci? chudacek!

dneska rano komedie... zbudilo me mlaskani nad hlavou, otevru oci, tam Davidek celej od cokolady, rukou to tlacil do pusy, perina cela od cokolady... zapomnela jsem vecer v obyvaku bonbonieru, tak si Davca posnidal :sweat_smile: takze, holky, zadni Brumici, ale belgicky plneny pralinky, jo?

Kat: ja davam na 1 prani ctvrt litru - hrnek slizu
8. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzbudilo - tam melo byt :wink:
8. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem fotky, tak treba mrknete...
Betka
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vReferer=/&vAlbumID=385254
Davidek
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=165595&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

dnes jsme se byli koupat v rybniku, tedy kluci jenom, a zrovna tam zacinala nejaka technoparty, des bes :sweat_smile:
8. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my dnes taky celý den řádily v bazénu u našich a česaly sme na zahradě slívy,tak udělám asi povidla,knedle a ještě bude na mlsání a to nai nemluvím o tom jak je letois obsypaná švestka :dizzy_face:
Hani,to je mji malýho líto :frowning2:
Ladi pěkný fotečky :slight_smile:
U nás taky překvápko,večer usnula bez dudu a ráno se probrala první,chvilku žvatlala ,pak někam odpochodovala a za chvilku příjde a mami plenku,plenku,tak vstanu,ona mě odvede ke koši já hm ,dám jí v pokojíčku na postel a zírám-ona je bez plenky,ta plenka z noci byla v koši-sama si jí sundala a vyhodila a mě vzbudila,protože chtěla čůrat :grinning: šikulka moje
Jo holky do jaký doby se vám ozvaly z té Yamahy,mě ještě nikdo nekontaktoval a to jsem psala i přímo na to mc kde to probíhá a odpověď žádná,tak jen jestly zbytečně neplaším,mě by stačilo vědět datum zápisu :unamused:
8. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klauda je sikulka !
Leni, asi po tydnu se ozvala pani ucitelka.
8. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduska, krasne deticky. Uz len aby ti dali trochu vydychnut :wink:
Leni, Klaudi je fakt sikulka. U nas teda bezplenkova metoda zaznamenala zhorsenie, viac utieram mlacky ako curame do nocnika, ale plenku nechce ani za svet, to musime bojovat a nahanat sa, aby sme ju vobec nasadili.
Inac zaspavanie je spat v normale, dokonca uz asi 3 tyzdne bez dudliku, proste ho jeden vecer odmietol, ze nene, a odvtedy ho vobec nechcel ...
A konecne zacina opakovat slova, teda stale vedu anglicke, ale uz je to kazdy den nieco :slight_smile:
a mne je trochu blbo ... na zvracani to teda este nebolo, ale nie je to bohvieco ...
9. srp 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak hlásím další noc bez dudlíku :slight_smile: sice mě to stálo půl hodiny zpěvu,ale jinak dobrý :grinning:
No nočník u nás na čůrání dobrý na kakání n chce plenku :unamused: za boha jí nemůžu naučit chodit na nočník,vždycky pak řekne mami fuj hotovo-přebalit :grinning: :unamused: no snad se to časem naučí :sweat_smile:
Zdeni,gratulace k papouškování,to je mi líto,že je t zle :frowning2:
9. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, snad to prejde. To by tak bolo, aby som mala obe tehotenstva bezproblemove, musim si skusit aj tu zlu stranku :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
koukám ticho po pěšině .. :confused:
9. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se daří těhulkám?
Double maminkám
a Všem našim "miminkám" ?
9. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vrátili jsem se ze zahrady a mareček už je celkm v pohodě akorát vubec nic nejí :cry: bolí ho ta pusina,ale v lekárně nám dali nějaký gel a pomáhá pije dost flaška s dudlíkem mu moc nevadí jak ju má až vzaději tak ho to asi tak nebolí

ale máme další problém v noci má asi bolení břicha dneska v noci 3 hodiny a to doslova řval,ale jak v naši chatové oblasti museli mít radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nešlo ho utišit propínal se když jsem mu mákla na břicho měl ho plné bublinek jak když byl miminko dneska už má trochu prujem rostou mu i zuby takže je veselo doufám,že ho to do čtvrtka přejde,abychom mohli vyrazit musím koupit něco na to bolení já už v noci myslela snad že má slepák jak řval nenechal na sebe šáhnout nic :frowning2:
9. srp 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani a co předtím jedl..?
9. srp 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli..tak to jsme meli stejnou noc...dve davky Nurofenu u nas ale pomohli..rostou špičaky..jeden je venku a druhej tesně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj
ja za chvili vyrazim po cca 8 letech ridit auto, drzte palce!!!

koupili jsme dnes Betuli krasne nausnicky - holky, Primossa ma do konce srpna 40% slevu na zlato, kdyby nekdo neco shanel...
mam dotaz: Vasim holcickam je Dr. nastreloval? hlavne Klaudinka me zajima- stejny pediatr- pak se nosi ty nausnice od Dr.? jak dlouho? kolik to stoji?
dejte prosim vedet

chudak Marecek, chudinka Lilca :frowning2:
9. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LeniZ ve středu je plavčo jestli chceš na dvanáctku....
9. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem se vratila z vikendové oslavy s kamaradama, bylo tam asi 40 lidí + asi 12 dětí. Připravili nám jako překvápku kapelu, taak jsem vytancovaná a vyblblá, malá uplně samostatná, hodná, cachatali se v bazenku nebo na písku. Pak nám kámoši připravili pouštění takovejch těch thajských hořících lampionu a k tomu jsem dostala thajsokou masáž. Pak nám kluci připravili taneční kreaci na píseň od Kryštofa, tak nějak málo tančím... a pka jsme dostali trička three ten peaches STILL FRESH. No uplně jsme s holkama brečely jak nás to dojalo, bylo to úžasný!!!!
9. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek