• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ještě jsem dostlala masáž lávovými kameny a další krásný věci, hlavně alkohol :slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak jsem dostala i mrchu takže nic.... :confounded:
9. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
elí právě nejedl nic měl ty afty tak jen pil a snědl dva lipánky :confounded:

bram jééé masaž závidím taky bych něco brala :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jěště jeho ty nočná prdy trápí asi od roku takže docela dost často v noci plače a propíná se,ale nikdy neřval 3 hodiny v tahu :pensive: :pensive: už jsem chtěla jet na pohotovost jestli nemá slepák byl uplně nepřičetnej :frowning2:

ladi jěště k těm aftum je to prostě ze vzduchu nebo kdo má slabší imunitu je to z hodně věcci se mužou udělat,ale jelikož je mělo 6 děti co jsme snima byli na oslavě tak těžko říct z čeho :unamused: teda nás to nepostihlo jěště tak moc segry Verunka měla 5 dní teplotu a 5 dní v kuse plakala měla jeden obrovskej na špičce jazyku segra byla už na pokraji šílenství fakt je to děs nemocný uřvaný dítě :pensive:
9. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeden klučík z té oslavy musel na injekce vit B měl opuchlý celý rty :frowning2:

myslíte že bych měla skočit stěma prdama k dr.??????bojím se aby to nebylo něco horšího než prdy,ale zase přes den v pohodě nikdy si nestěžuje že by ho to bolelo,ale v noci když plače a zeptám se ho co ho bolí hned řekne bicho asi v noci jak se ty střeva uklidní tak ho to trápí
9. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli jj to samy lilca nedasal se utišit ..šileny...ale to my zname to jsou zuby...ma to dycky kdyz se nejakej dere ven..ty afty to je teda hnusny..chudaci decka://

Bram tyjo super oslava ..mas stesti ze mas tak fajn lidi kolem sebe..a masaaaaaazzzzz....tu si snad jednou taky dopreju...
9. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,teda dost šílený,chuděra :frowning2:
Domi,ty jo vy chodíte takhle na 12,to je u nás čas oběda :sweat_smile: ,no ale pokusím se to nják udělat,jen doufám,že se mi tam pak nepozvrací :confounded: ,ještě mi prosímtě řekni jestly se tam dá schovaz kočárek a co vzít sebou,přeci jen jdem do krytého poprvé :sweat_smile:
Ladi,stálo to asi 500,600 a musíš to nahlásit dopředu,to víš my sice nahlásily,aloe sestřička zapoměla a měla jen jedny,jenže jelikož nám už bylo pomalu půl roku tak je nakonec dali nám. Dr je normálně nastřeliul akorát sme malou musely se sestřičkou držet,ale ani moc neplakala. JInak sme je měli asi 3 měsíce a pak teprv vyměnily za normální -ještě po mě :grinning: (musí se předešm naložit do lihu min. přes noc) ,ale prej se můžou vyměnit už po 3-4 týdnech,ale my chtěli jistotu. Jo a nech si možná k tomu rovnou předepsat framikoin,my teda mazaly preventivně a super :wink:
Xeni masáž závidím,to muselo být super- já jdu na masáž ve čtvrtek :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc se těším. Ale nejkrásnější byly ty lampiony, dole se to zapalilo, nechalo se to nahřát teplým vzduchem a pak se to pustilo a ono to letelo jako banán. A měla jsem si něco přát.
9. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LeniZ, scházíme se ve vestibulu.Kočárek se tam dá schovat za sklo, kde na něj vidíš, pokud máš zámek, tak si ho můžeš zamknout.Jinak si vem plavky, nuda tam není, malé taky, já si beru pantofle, ručník, desetikorunu na skříňku.Pak chodímě na oběd do Kiky.veru nejí, ani oběd a ani nic, takže nám je to jedno,a le holky dajá dětem nějak dřív, či co.stojí to ted 14O, jsme tam tak hoďku a půl
9. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,diky za info!
10. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné ráno

tak noc u nás lepší,ale zase mu v břiše tak škrondalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v noci jsem přišla čím to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je to mlíkem od té doby co jsme na UM tak používám Hami a ted mě kámoška dala BEBU co už nevyužije a po té to má jednou jsem i dávala sunar a to měl taky strašný noci takže to bude asi mlíkem to Hanmi snáší teda líp,ale taky to není ono musím asi to mlíko odbourat,ale teda nevím jak

myslíte že i z normálního mlíko by ho bolelo břicho?,nebo je háklivej na mléčný vyrobky že po nich bude mít břichabol :confused:
10. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi díky za info,já jí dám tay najíst předem tak tam na 12 budem a budem se těšit :slight_smile:
Hani ,tak zkus zpátky najet na hami ,ale pro jistotu bych zašla pak možná k dr jeslty to není nmjáká nesnášenlivost nebo alergie či co :confused:
Holky jako te´d sem zažila v Bille fakt hnusnou scénu,njáká bába se dohadovala s maminkou co sebou měla asi 3 letou dcerku,pokud sem dobře pochopila tak holčička si stoupla na lavičku ,no a paní na ní věty tipu ty smrádě koukej slézt ,no maminka si to samozřejmě nedala líbit a baba na ní,že neumí vychovávat dítě,že je to furt vidět v televizi jak si mladý ženský-princezny pořizujou děti a poka se o ně nestaraj ,neuměj je ani pořádně vychvovat,že si na ty lavičky lidi sedaj a ten spratek tam leze v zas*nejch botech a ona si pak určitě jak princezna odejde,si všechny myslíme bůh ví co nejsem když sme matkami a pak se o to ani neumíme postasrat-no já čuměla jak blázen,paní jí nejdřív odpovídala-holčička plakala a pak jí nakonec v klidu řekla ,že je vidět,že neměla děti a že se sní hádat nebude. No jako fakt humáč,chápu,že tam holčička neměla lézt ,ale jako to se snad dá říct slušně ,podle mě bejt tam njáký puberťáci tak paní drží hubu a jak tam byla mladá maminka tak se do ní pustila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jako nesnáším hádky ,ale tady sem se do ní přimíchat chtěla,kdyby mi pak ta druhá maminka řekla ať to nechám bejt,že bába jen hledá téma hádky . :confounded:
10. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Hanul asi by bylo lepší zajít s Marečkem k dr.,třeba má nějakou alergii.

Leniz to je bez komentáře. :angry: :angry: :angry: Taky bych si tohle nenechala líbit a to hádky fakt nesnáším,radši mlčím,než se hádat,ale tohle teda ne. :angry: :angry: :angry:
10. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LeniZ, se to možná šouplo ne čtvrtek.Nějak se tenhkle týden nemůžeme dohodnout :confounded: Dám Ti určo co nejdříve vědět, jakmile budu něco vědět.
10. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsetci.

Tak som zas v CR.
V sobotu sme boli na svadbe mojej sesterke. Vika vydrzala do 11vecer a vykrutila v tanci snad vsetkych chlapov. Nebola pesnicka, na ktoru by netancila. Jedla vsetko, co nezjedlo ju. Potom si rozbila koleno, ale ani to ju nezastavilo a behala ako diviak dalej...

Obla - k mojim prsiam...Ked mam plavky, tak sa citim vedla svojej starej mamy ako jej dvojca, co sa prs tyka. Este furt sa kojime a nakolko sa mi tvori mlieko vyhradne v pravom prse, tak o to komickejsie moj vystrih vypada - mam tam asi o 2 cisla vacsi kosicek. Holt - prsia po dietati a este kojenom nevypadaju velmi lakavo. Aspon nie tie moje.

A novinka - zohnali sme krasny najomny byt v Martine. Je to novostavba a akurat zajtra ideme na otocku tam a ideme povedat chlapikovi, kde co chceme - skrine,linku a pod.... Asi do 2 mesiacov mozeme byvat. Tak sa teraz modlime , aby Dav dostal nejaku dobru pracu. Zatial vypoved nedava v Ostrave, az ked ziska nieco na SR. Takze myslite na nas......
10. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, moc držím palečky.. a snad už bude jen a jen dobře.. :dizzy_face: Dál od starostí a trápení.. a blíže lásce a domovu :slight_smile:
10. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Lenci koukám super zprávička,tak držím palečky,ať manža co nejdříve sežene dobrou práci. :wink:

Jinak teď jsem četla na netu o té paní,co nechala miminko a dvouletou holčičku zamčené v autě na sluníčku,to už snad ani nemůže být pravda. :angry: :angry: :angry:
10. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci no to je paráda !! tak at Dav najde nejakou prácičku co nejdříve a budete o moc štastnější:slight_smile:)držím palce :dizzy_face:
K nam došli odpolko sousedi na pivko tak jsme dali i vodní dýmku..děcka blbli tak Lilca hned usnula:slight_smile:)šla před chvilkou teprve.-)
10. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lení to je bezva,taky moc držím palečky :slight_smile:
Holyk co jste kupovaly toho mp3 tobyho,jakej má úspěch? Já přemýšlím jestly ho malý nedat místo panenky k narozkám,přeci jen to denní zpívání půl hodiny v kuse je občas záhul :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, je to pěkná hračka, ale pro holčičku bych se mezi panenkou a lili nerozhodovala, vzela bych panenku.. třeba s funkcema, aby reagovala na určité podmínky, které dítěti něco poví.. :wink: Na zpěv si pusťte rádio :wink: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Lenci, přeji ti, aby to s tím bydlením vyšlo a hlavně, aby David brzy sehnal nějakou práci a mohli jste se přestěhovat :wink:
11. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné ránko já teda musím říct u nás to je spolu s elmem hit číslo jedna prostě když se jde ven tobi musí s náma
ted jsme ju kupovali Verunce k 2 narozkám a taky ju moc nebere,ale ju nebere skoro nic takže si myslím že později bude oblíbaná

segra když mě tam nahrávala písničky její 20 let říkala že by taky takovýho mazlíčka chtěla ,že až nebudu vědět co s penezma at ji ho koupím :grinning: :grinning:

jinak u nás v noci opět hodinovej řev včera jsem byla u dr,a má bohužel dovolenou,ale dneska jsem na něho vyzrála propínal se byl nepřičetbnej nechtěl pochovat pustila jsme mu křemílka a byl jak pěna mužete mě nědko říct co ten řev má znamenat???? :pensive:
11. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Lenčiatko taky držíme pěsti at všechno vyjde podle vašich představ :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad Lilli, u nás zrovna přišla druhá míza :grinning: , dlouho ležela, ale poslední dny je zase v kurzu. Nevím, co bych vzala, jestli Lilli nebo panenku :confounded:
11. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě připadá ta MP3 jako fakt hračka na dlouho :dizzy_face:

přidala jsem jednu fotečku jak chodíme ven
nejste někdo na facebooku tam mám všechny fotečky :dizzy_face:
11. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já na Vánoce zvažuju buď Duplo nebo nějaký domeček nebo statek z Little People. Denča si teď s těma figurkama z LP začala hrát, tak nevím, jestli to Duplo na ní nebude moc malé :confused: Přece jenom je to LP takové větší, no nevím...

hanul, ty noční scény nevím, u nás byly taky a sem tam se ještě objeví. Zrovna minulý týden, jednu noc se probudila, řev, řev a řev, nepomohlo nic, nevím, čím to bylo, pak usnula.
11. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to musely být moc hezké narozeniny :dizzy_face: Super, že sis to tak užila :wink:

Hanul, to máš teda náklad v kočárku :grinning: Denča sebou nechce nic, teda když ji oblékám, tak si přinese třeba Elma, že půjde s náma, ale sotva vyjedeme, tak mi ho cpe, ať si ho vezmu, že ho v kočáru nechce.
11. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já taky na vánoce zvažuju duplo anebo LP statek
a to jěště mu musím plno hraček odebrat protože jedeme jak kolotočáři Tobi totiž musí hrát,ale sklizí uspěch už plno mamin se mě ptá co to je ? :grinning:

a jinak na narozky mu koupím postel v postýlce už nechce moc být a ten hrací ponk od Smoby je to takový montér :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na narozky Denča dostane kuchyňku, na Vánoce odrážedlo auto-to už mám z loňska, ale byla na to moc malá, pak právě to LP nebo Duplo, nějaké knížky, nějaké autíčko, líbí se jí cd Cvičíme s Míšou, tak asi něco takového, jo a nějakého obyč chodícího psa, ona furt chce vodit Baxinu na vodítku a všechno co je na šňůrce, tak to tahá, tak jí koupím nějakého toho nejobyčejnějšího psa, na ten kabel, to stojí nějak tři kila, ta to jde, no uvidíme, nějak to rozdělím mezi babičky, plus nějaké hadry.
11. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kat taky to rozdělím mezi babičky finanční situace není u nás ružová :grinning: a nevím proč :grinning: ted jěště ta dovča i když fat nechápu kdo a za co to všechno utrácíme :grinning: když nic nekupujeme :wink:
11. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek